35047
  • Me0w
    #1640
    leksyka.pl (pl-eng)
  • [NST]Cifu
    #1639
    Lengyel-Magyar szótárat valaki! :D
  • Icebird
    #1638
    ArmA beta teszten
  • tpM
    #1637
    Ma van az OFP 5. szülinapja :D happy birthday :)
  • Sanyix
    #1636
    Pedig van árnyékuk mindenhol :\
  • Sanyix
    #1635
    Anizo izé szinte minden játékban van :)
  • felpillanto
    #1634
    nem rossz kis játék lessz ez
  • Me0w
    #1633
    Nem tudom, azert az arnyekok igencsak a realitashoz tartoznak, nem a csilli-villihez. Ficko a saroknal arnyekot vet -> eszreveszed. Haztetorol arnyek, stb.
  • Bucser
    #1632
    Szerintem WWIIOnline-ban az árnyékok fognak a legkevésbé érdekelni mikor kb 3000-en pörögnek egy area-ban egyszerre...
  • Me0w
    #1631
    A tankoknak meg a fekvo fickoknak miert nincs arnyeka? Ez igy eleg bena...
  • Bucser
    #1630
    őt is a leglényegesebb dolog érdekli:D
  • [NST]Cifu
    #1629
    Ott fent van egy link a FAQ-hoz.
  • SötétBarom
    #1628
  • kampec
    #1627
    császtok,
    nemtudjátok véletlenül ,h ebben a gameban lesz-e majd anizotróp texturaszűrés? esetleg HDR?
  • f2d
    #1626
    Csak azért, hogy enyém legyen az utolsó szó!
  • f2d
    #1625
    Ok, de lehet, hogy más másként gondolja.
    (#1620, ténylaeg ott a :D)
  • tpM
    #1624
    Ehh mér húznám? ott a ":D" ,h poén volt. bazz nemkell mindent komolyan venni ;)
    egyébként miazhogy a "többieket"? kit húztam ?
  • joebacsi
    #1623
    vót :)
  • neuro
    #1622
    A sok műanyagozás közben nem figyeltem, hogy ez volt-e már:
    trackir trailer
  • f2d
    #1621
    Szerintem Te direkt húzod a többieket.
  • tpM
    #1620
    Ja télleg műanyag ,főleg az alsó képen a Kar.98 :D
  • f2d
    #1619
    Én a Crytek-es cuccokat nem szeretem. Nekem valahogy pont ez a csillogó-villogó polivinilclorid kinézet.

    De szerintem ezt most fejezzük be, mert ebből is pillanatok alatt parázs vita támad.
  • tpM
    #1618
    Ja de a Crysis-hez DX10 kell majd....
  • [NST]Cifu
    #1617
    Azért tegyük szépen hozzá, hogy nem ártana bizonyos dolgokban előre lépni grafika terén is. Viszont ahogy lent említetted, inkább fizika terén kéne fejlődni (most úgy is ez az új divat. :D). Például szívesen látnák majd a Game2-ben olyan dolgokat, mint a Crysis E3-as videójában, amelyben a növényzeten nem keresztülsiklasz, hanem a bokrok, ágak félrehajlanak...
  • Seaweed
    #1616
  • f2d
    #1615
    Megnyugtatás képpen elárulom, hogy jól néznek ki ezek a játékok is. Gondolom, hogy ezeket a game-ket se Vér Istvánok nyúzzák a full grafikai efektek miatt.

    (Egyébként meg az előbb abban nagy volt az egyetértés, hogy az OFP nem a grfikájával vívta ki a játékosok elismerését. Sőt igazából a hsz-ekből az jött le, hogy nem is nagyon igényli a többség a csilli-villi PVC kinézetet. Erre beraksz más játékokról képeket, és tessék egyből kiderül, hogy az OFP-nek van a legszebb grafikája, minden más ronda.)
  • repvez
    #1614
    Ezt már láttátok?
    AMRA
  • Sanyix
    #1613
    Hát igen, az a fénylő hdr effekt kicsit túlzás(mint ahogy a hdr általában), de nem mondanám, hogy műanyag. :D
  • [NST]Cifu
    #1612
    Igen, igazatok van.

    Fúj, sz@rműanyag, nem kell...
  • Sanyix
    #1611
    "szarműanyag2:
    http://www.redorchestragame.com/images/08-02-06/full/shot0107.jpg
    http://www.redorchestragame.com/images/17-01-06/full/Tiger4full.jpg"

    Ígyvan.
  • SötétBarom
    #1610
    Nem az a kérdés, hogy milyen gép kell hozzá, hanem hogy mennyi..

  • Sanyix
    #1609
    Amúgy 8 km-et ígérnek maxra, az már más kérdés, hogy milyen gépen fog menni úgy. :)
  • Sanyix
    #1608
    És ezt kitől idézted, mert ilyet senki se írt :)
  • Bucser
    #1607
    látod fennt a bannert? NA abban a minőségben 5 km-ig belátható lesz a terep. ÉS ez nem OFP hanem Arma mivel annak a topicja. Szóval ez ütni fog mindent. és innentől nem érdekel sem Oblivion sem WW2online sem red orchestra.

    edit.: Ja és nem OFP a király hanemaz ARMA.
  • joebacsi
    #1606
    jó, nemis az a célom, csak "az ofp a király, a többi szarműanyag" azért kicsit erős volt szvsz :)
  • Seaweed
    #1605
    Szerintem ez az OFP-t se uti meg...de ne kezdjunk itt el WWII online hypezni mert ez nem az a topic...
  • joebacsi
    #1604
    szarműanyag1:




    szarműanyag2:



    szarműanyag videó

    persze szép, meg reális is az ArmA, de azért nem árt nyitott szemmel tájékozódni :)
  • Neoncsoves
    #1603
    ezt kiadták már egyáltalán?
  • Fürtös
    #1602
    Ajánlom: telepitsd fel, rakj hozzá 1 finmodot és 1 dxdll.t.
    Rakj alá 1 high end gépet és nagyon fogsz ám csodálkozni.
    Sajnos az tény,hogy "kissé" sz**ul van optimalizálva és csak mostani High end gépek birják el maximális részletesség mellet...
    De ha gondolod mutatok pár képet amit ofp alatt készitettem.
    Egyébként pedig nem azt eröltetjük,hogy a mai játékok gagyik,hanem azt,hogy müanyag...rakahat akármilyen effektezést,bump mappingot és shadert sajnos akkor is megmarad a müanyag hatás...menj csak közel a falhoz vagy valami objekthez, még az ellenségen is látszik az általam emlegetett müanyag hatás...(bár azért elismerem,hogy nagyon jol néznek ki!)
    Az OFP texturái egytöl egyig fotokbol készültek és ezért tünik fakónak sok helyen bár épp ettöl élethübb az összkép.
    A poligonszám pedig már más kérdés,abban tényleg el van maradva:)
  • bakvarnyu
    #1601
    most ebbe ne kezdjünk bele megint, nagyon sok szép játék van már
    de értem mire célzol és díjazom a konzervativizmust
    nekem az eddig látott AA képek nagyon tetszenek
    persze én nem technikai szemszögből nézem ahogy egyesek, hogy melyik puskacsőnek hogy kell állni meg ilyenek