35047
  • f2d
    #1680
    A gépigény ne zavarjon, mivel a játék még jópár évig aktuális lesz, így pl. 3 évmúlva az új gépeden is találsz benne újdonságokat.
  • Seaweed
    #1679
    Majd lesz demo aztan lehet "probalkozni".

    Erdekes! Mindenki esznelkul szidja a SF-et...nekem tobb SF-es game is van a gepemen es megse volt SOHA egy szal problemam se ebbol...ez egy bazi nagy Urban Legend..meg nyavajgas csak! (SZVSZ)
  • f2d
    #1678
    Hát én meg nem örülük a Starforce védelemnek. Ezzel elzárják a kipróbálás lehetségét az érdeklődő játékosoktól. (Az OFP először warezba, majd később eredetibe lett meg nekem is, ha nem tudtam volna kipróbálni, akkor valószínű, hogy a mai napig nem is ismerném a játékot.) Ezzel már buktak egyből egypár vásárlót, mivel úgy is csak azok veszik meg akik amúgy is megvennék Starforce ide vagy oda és így lemondhatnak az új/hezitáló vásárlókról. A másik ok ami miatt nem örömteli hír a Starforce, hogy elég sok fejfájást okoz még azoknak a felhasználóknak is akik nem kevés pénzt áldoznak az eredeti szoftverre. Nem beszélve azokról akik eleve elfordulnak minden olyan játéktl amin Starforce védelem van (én már ilyet is hallottam).
  • Bucser
    #1677
    Kipróbálni ott lesza demo. Ha van eszük lesz benne multi. Engem nem zavar a StarForce. nagyon kevés játékkal játszom. ÉS azért nem kár fizetni hisz évekig lekötnek. (il-2, Lock_on, Nascar, OFP, Oblivion)
  • obe
    #1676
    engem inkább a gépigény aggaszt..medium beállitáshoz 1.5 gb ram:(((
  • Seaweed
    #1675
    En kifejezetten orulok neki (mar csak karorvendesbol is..mert az a legszebb amiben nincs irigyseg ) hogy a verpistikek nem tudjak lemasolni!

    Amugy ha teljesen komolyra akarom forditani a szot, abszolut ellentmond mindannak amit felvazoltal maga az OFP! Azt se lehetett neten masoltal nyomni mert kivagott mint macskat szarni..es jo volt az ugy! Megis olyan massziv tabora lett/van hogy mai napig ontja az addonokat es jobbnal jobb modokat!
    Ugyhogy jojjoncsak Starforce en tamogatom!
  • joebacsi
    #1674
    sf 2 ok miatt is eléggé kitolás lenne:
    1. egyrészt egy szutyok spyware, így mégha eredeti is elég nagy fejfájást okoz...bár ez annyira mégse vészes
    2. ami sztem komolyabb: itthon mindenképpen megpecsételné a játék sorsát...az a popularitás amit nyernének az optimalizált multival, rögtön elis veszne azáltal, hogy egyszerűen nem tudja az ember kipróbálni anélkül, hogy megvenné...és ez nagy érvágás lenne (bf2 esetén is: kijött, törttel játszogatott mindenki, utánna az első peccsek, illetve a ranked szerverek okozta kellemetlenségek miatt rengeteg ember határozta el, hogy megveszi)
  • [NST]Cifu
    #1673
    Az OFP védelme a FADE volt, de azt a Codemasters "tetette bele". A másolásvédelem alaphelyzetben a kiadó feladata, ő szabja meg milyen védelemmel látja el az általa kiadott játékot.
  • debHUKK
    #1672
    bármilyen védelem szerintem csak idohuzasra jo, elobb-utobb mindegyiket feltorik. lehet nem igaz de halottam mar olyat hogy SF-os jatekokat feltortek mar.
    persze en biztos megveszem az armat, de azert jobban orultem volna ha vmi sajat vedelmet csinalnak elvegre eleg ugyes programozoi vannak a bis-nek. annak idejen az ofp vedelme is eleg jo volt
  • Seaweed
    #1671
    En talan mar orulok is neki hogy SF-es lesz! Legalabb a fejlesztok jol jarnak es talan hosszutavon igy mi is jatekosok!
  • Sanyix
    #1670
    Énis megveszem, de nem szeretném percekig a "checking disc" feliratot bámulni, és azt sem, hogy "starforce driver installed, please restart the system"...
  • JohnnySmith
    #1669
    Engem nem zavar az sf+FADE kombo :) Meg kell venni aztán kész.
  • joebacsi
    #1668
    one more step for world domination :)
  • Sanyix
    #1667
    Demo mérete 2 giga, ez durva, úgy hogy aszondják egy csomó minden hiányzik, a szigetnek is csak kis része van meg :) De lehet hogy még nem kapcsolták be a pbo-ba csomagolásnál a tömörítést, mer az sokáig tart, és majd a végén :)

    Remélem a teljest nem starforcal adják ki (bár ha ez lengyel teszt igaz, akkor már megvették, és használni is fogják..), nem mintha nem venném meg, de nem tetszik, ha egy starforce szerű undormány van a gépemem (másolásvédelem az csak ne telepítgessen semmit, márpedig a starforce telepítget). Bár így biztos több pénzhez jutna a BIS, de lehet hogy szűkebb körben terjedne csak el a védelem miatt.
  • [NST]Cifu
    #1666
    Kedves tőlük. Pedig igazából tiéd az érdem. ;)
  • [NST]Cifu
    #1665
    Meglátjuk mit tudok kihozni belőle, bár a német nem erős oldalam (7 évig tanitottak rá, mérsékelt sikerrel).

    A lengyelek által tesztelt változat még mindig béta, és nincs optimalizálva.

    1. Az ArmA press demo StarForce védelemmel rendelkezik és 3 azonosítókulcsot kér
    2. ArmA press demo mérete mintegy 2 GB
    3. 2 egyjátos küldetés, "taktikai felülnézeti kép" 3D ablakban (?), ez kikapcsolható.
    4. Gondok vannak a "Parancsnoki (vezetői?) animációkkal". Bizonyos részei hiányoznak (?).
    5. Még realisztikusabb a visszarugás (a játékos M4-essel ment, és megjegyezte, hogy sokkal nehezebb lőni vele).
    6. Ezt a 3 küldetés leginkább "közelharc", "az első küldetésben a csapatunknak bizonyos pontokon található gyalogosokat kellett semlegesítenie. Leginkább a Rainbow Six-re emlékeztetett, ahol több oldalról támadtuk be a célzónát, bekerítve a célpontot, mire bepánikoltak. Láttam 25 méterről, ahogy megpróbálnak elrejtőzni, és ahogy a társaink keresik őket."
    7. A földön fekvő fegyvereket sokkal gyorsabban lehet már felvenni. Nincsenek menük, csak egy kattintás, és már meg is van.
    8. Nincs többé gyors kúszás, ha valaki a földet harapva megnyomja a "Q"-t, a karakter felál. Ez valamennyire veszélyes az OFP játékosoknak, akik sűrűn használták ezt a lehetőséget.
    9. Az NPC menüben megváltoztattak pár dolgot. Bizonyos parancsok eltüntek, mások pedig új helyen tüntek fel, vagy össze lettek vonva. Új parancs a "Watch" (hold watching out/look out), ami járőrözésnél sűrűn használatos.
    10. Bizonyos esetekben használható csak a karakterválasztás (tehát nem akármikor). A régi karaktered ezután az AI irányítja.
    11. Van még pár probléma az AI járművekhez fűzödő viszonyához. Többjátékos módban megtörtént, hogy egy parancs lett kiadva két AI-nak, hogy ülljenek be a Humvee-be. Amint megtörtént, a két AI a tetőn állt.
    12. A járműkezelési és a repülési engine fejlesztve lett. A vezetés sokkal élvezetesebb, és a repülés sokkal dinamikusabb, a kismadár (Littlebirds) nagyon hirtelen reagál és nagyon jól manőverez.
    13. Új hangjai vannak a természetnek, és a karaktereknek.

    Ja, és a végére:

    Medium Details at Geforce 6600 GT , 1,5 GB RAM.
    Low Details 320x240, 256 MB RAM


    Az eredeti lengyel szöveg kb. ez volt:

    Az Armed Assault extrém szinten konfigurálható (a felbontás akár 320x240-re is visszavehető).

    Még egy ráadás: a fórumban elejtette Placebo, hogy az arcok a VBS1-ből jönnek, és reméli, hogy hamar ki fog jönni egy arc-pack az ArmA-hoz.

    Plusz egy: azt is elejtette, hogy pár héten belül újabb meglepetésre lehet számítani a Bis-től.
  • Icebird
    #1664
    Danke an Cifu:D
  • Seaweed
    #1663
    hat ja
  • JohnnySmith
    #1662
    Gondolom a textura méret a 320*240 és ahoz mérten a 256mb ram... látótávolságot is írhattak volna :)
    A medium meg..... hát ez van 2006ról beszélünk és az "OFP" ről :)))
  • DJviolin
    #1661
    Beb*szna
  • Icebird
    #1660
    pár részlet amit kihámoztam innen, aki tud németül az megerősíthetné:)

    Medium Details at Geforce 6600 GT , 1,5 GB RAM.
    Low Details 320x240, 256 MB RAM

    StarForce másolás védelem és 3 szerial védi
    ArmA Presse Demo 2 GB lesz
    Briefing néhány része 3D és forgatható
  • [NST]Cifu
    #1659
    Én inkább a teljes játékot.
  • Sanyix
    #1658
    énis.
  • Fürtös
    #1657
    DEMOT AKAROK!!!!
  • Fürtös
    #1656
    De legalább már látszik ha fuj a szél:D
    Frankon hajladozik a gaz!
  • joebacsi
    #1655
    hát mivel az eddigi képeken leginkább a növényzetet demonstrálták (bár nemtudom, hogy ezek mennyire hitelesek), így nemtartom túl elképzelhetetlennek, hogy erre is rágyúrnak :)
    (bár multiban igencsak gázos lehet a sok gáz ami hajladozik, dikk :))
  • [NST]Cifu
    #1654
    Én mondjuk a Game2-től már elvárnám azt, hogy a Crysis E3 videóban látható módon a bokrokon áthaladva azok félrehajoljanak... Ez is egy lépés a még reálisabb világ-ábrázolás útján. ;)
  • joebacsi
    #1653
    következő generációs fizikai gyorsítókkal talán majd szingli játékokban :)
    a mostaniak topja, ahogy láttam a folyadékok többé-kevésbé élethű megjelenítése, de az igazi brutál az tényleg azlenne, ha a talaj-t, a sarat is ugyanígy valós időben számolnák (lánctalpasok szétkaparják a földutat emelkedőn, buldózerekkel el lehet egy egész dombot tüntetni...etc :))
    az biztos, hogy ez még gém2 utánni időszak, akkor is még erősen "álmodj királylány" kategória, dehát ugye valamerre fejlődni kell :)
  • f2d
    #1652
  • [NST]Cifu
    #1651
    Jóak! :)

    Észrevételek:

    -HMMWV Mk19 automata gránátvetővel
    -5 tonnás teherautó M2 géppuskával
    -Nagyon jól néz ki. ;)
  • Bucser
    #1650
    ha nem látnád éppen fut:)
  • bakvarnyu
    #1649
    csávó hogy tartja a második képen a puskát mint egy csipőficamos
  • Icebird
    #1648
    uccso nagyon brutál
  • dronkZero
    #1647
    Nem mindenki EA/DICE hálistennek... :P :))
  • repvez
    #1646
    Adják már ki könyörgöm ezt a játékot!Ne huzzák má itt az idegeimet.Ami még hátravan azt adják ki patchbe és kész, csak má megjelenne.
  • Seaweed
    #1645
    Vegulis nem rossz 5let.. De nem tippelek..nem tudom.
  • dronkZero
    #1644
    Ásóról jut eszembe, szerintetek még hány év, mire használni lehet virtuálisan is? (Nem az ásóval szájbaverésre gondolok, hanem lövészárok ásásra... Tutorial: na kopasz, árkot ide! :D )
  • Seaweed
    #1643
    Nah meg 3 logo ide :D





  • Icebird
    #1642
    70 db + 8 kép az ofp.hu-n :D
  • Icebird
    #1641
    www.ofp.hu -> ArmA képek és technológiai video

    nem sok új rész van a videoban de az viszont nagyon brutál, föleg mikor közel több 100 egység megindul.