35047
  • tpM
    #1809
    LOL mérkezdenék előröl? a BIS éppen azér szakított a kiadójával a Codemastersel ,mern me folgalkozott ekéggé az OFP vel :), azér nincs még kiadó mer a BIS válogat és olyat keres akivel meg tud egyezni.
  • joebacsi
    #1808
    "Találnak kiadót azoknak nemfog tetszeni vmi és előröl kezdik az egészet LOL"
    iqhuszár e vagy?
  • bandika64
    #1807
    Bucser tudok 2 jobb verziót.
    1. Otthon ülök a gép elött felmegyek a www.cdgalaxis.hu -ra meglátom, hogy megvan nekik az Armed Assault és nembírom levenni a szemem a dobozról.Aztán megrendelem online és másnap kihozzák.
    2.Felmegyek a www.wanadoo.atw.hu -ra és letöltöm. Kipróbálom a játékot. Utánna eldöntöm hogy megveszem-e (avagy multizni akarok) vagy nem veszem meg mert elég volt belőle a Single Player :D
    Persze én megfogom venni...
    Talán...
    Attól függ...
  • bandika64
    #1806
    LOL elsőzör írok ebbe a fórumba tehát mindenkit üdvözlök.
    Szerintem az lesz hogy befejezik ezt a cuccos.Találnak kiadót azoknak nemfog tetszeni vmi és előröl kezdik az egészet LOL
    Remélem nem :D
    Mert már nagyon várom...
    Kiadhatnának vmi Bétát vagy Demót
  • f2d
    #1805
    És még nekem vannak negatív hullámaim.
  • Sanyix
    #1804
    aha akkor már nincs remény, 2165 december előtt nem adják ki :(
  • [NST]Cifu
    #1803
    Pardon, ez a 2006 Október a német újságírók talánya. Placebo is írta a hivatalos fórumon, hogy amíg nincs hivatalosan bejelentett kiadó, addig biza hivatalos kiadási dátum sem lesz. Továbbá a németek is a press demo alapján írták az ismertetőt.
  • Seaweed
    #1802
    Szvsz iden ebbol mar semmi nem lesz! en legalabbis nagyon meglepodnek ha megis megjelenne iden!
  • Icebird
    #1801
    előző link angolul
  • Icebird
    #1800
    Október előtt már tuti nem lesz ArmA! Korábban mintha azt mondták volna hogy már csak kiadó keresnek, és ez idő alatt csak finomítják. Ehhez képest még mindig csak 75%-os alpha. Nem tudom mit adtak volna ki ha netán találnak kiadót, elég nagy szarban lettek volna az biztos.
  • Bucser
    #1799
    "NE bombázz már a negatív hullámaiddal!! Gondolkozz pozitívan!!"
  • f2d
    #1798
    Ez egy scifi, ugyanis 2028-ban játszódik.
  • Fenrir
    #1797
    Vannak erre már szakemberek :)
  • kampec
    #1796
    És aztán hazaviszed és indításkor rájössz ,hogy a BIS még mindig nem ismeri az "optimalizálás" szót :)
  • Thanatos
    #1795
    ez már tényleg klinikai eset :DDDD
  • Bucser
    #1794
    Várok... Zuhog az eső s én pedig tovább várok... várom a tökéletes helyzetet... Ekkor megérkezik a teherautó. Szememhez emelem a látcsövet kihúzom magam... Fekészülök... a pillanat közeleg... Megvárom míg a teherautó elhajt az ellenállás egy tagja egy dobozzal tér vissza a házba... A feladó Bohemia Interactive Studio... A remény feléled a szám kiszárad szívem dobog... De az ajtó még zárva... Egyre nagyobb izgalommal várom a bolt nyitását és mikor az előbb említett ellenálló visszatér az ajtóhoz és a kulcsait előhúzva szabad utat enged türelmetlen valómnak berohanok az épületbe és gyorsan körbetekintek... A pulthoz rohanok és az ingénél megragadva az ellenállás vezetőjét véres szemekkel ránézve Vallatólag megkérdem
    -Hol van?
    -Micsoda?
    -A doboz!
    -Milyen doboz?
    -Amit ma reggel kaptak!
    -Az Armed Assault??
    -Igen! Akarok egyet!
    A páciens felsóhajt és int fejével a beosztottja felé az pedig értetlen tekintettel kihozza az utolsó dobozt is melyet még nem küldtek ki az előrendelőknek
    - De főnök azt ígérte, hogy az enyém lehet!
    - Majd a következő szállítmányból kapsz.
    - Az előző 3 őrültnél is ezt ígérte.
    - Add neki oda! Hát nem látod? Teljesen elszánt! Bármire képes!
    Csendben átnyújtja a dobozt és félrelép mikor kabátom belső zsebe felé nyúlok. Hallom, sóhajt, látja kezemben a bőrtárcámat. Kifizetem a doboz tartalmát és kitisztult tekintettel elindulok kifelé a helyiségből. Az értékes doboztól megfosztott eladó gyilkos tekintettel követ utamon kifelé. Hát megszereztem... az enyém végre ennyi várakozás után az egyetlen és pótolhatatlan világklasszis...

    az ARMED ASSAULT
  • [NST]Cifu
    #1793
    Az E3 és a Press Demo lecsengett, az utóbbi időben látott felpezsdülés pedig ennek volt köszönhető. A BIS-től csak az OFP megjelenésének 5. évfordulójára tech-videót kaptuk (annak a kb. a fele az E3 trailerből származott). A hivatalos fórumban is alig van aktivitás, jobb hijján a várható realitásról cserélnek eszmét az emberek, de az is csak takaréklángon megy. Várunk tehát tovább....
  • Sanyix
    #1792
    Néha néha van hír, csak mindíg ugyanazt mondják, és már mindenki unja, ezért már nem is érdemes megemlíteni.
  • bakvarnyu
    #1791
    nincs semmi hír? leálltak vagy mi van
  • tpM
    #1790
    Inkább túl jól vannak kidolgozva :) több 100at nem sok gép fog elbírni
  • Adam II
    #1789
    Sajnos a katonák elég furán néznek ki az ArmAban ,olyan természetelenesen hatnak egyes képeken.
  • Fenrir
    #1788
    Én emlékszem egy olyan pályára is lanon amikor valami sf egységgel nyomtuk a susnyás közepén, nah ott is megláttak mindenhonnan :)
  • [NST]Cifu
    #1787
    Nekem így hirtelen csak az rémlik, hogy 1x valamelyik pályán háromnegyed órányi laposkúszás és várakozás után 100 méterről pont akkor látott meg egy őr, amikor a lábújjhegyem is bent volt a környék legnagyobb bokrában...
  • Rafia
    #1786
    Erre nincs tippem...de biztos, hogy nem "letapogatással" működik, hanem egy adott botról minden frameben eldönti az engine, hogy lát-e téged. Ebbe a vizsgálatba lehet belevinni esetleg távolságot, részleges takarást, mozgást stb. Nyilván minél részletesebb a modell annál több CPU időt eszik.
  • Sanyix
    #1785
    Resistance-s bokrokon asszem nem is lát át... vagy legalábbis nem tud átlőni rajta, csak a régi, lapokból összerakott ütközésvizsgálat nélküli bokrokon.
  • [NST]Cifu
    #1784
    Vagyis ha jól értem, arra nem is számithatunk, hogy az AI végre nem fog meglátni, ha egy bokor alá bújunk be. :\
  • Rafia
    #1783
    CPU idő szempontjából mindegy, mert lehet írni gyorsabb ill. lassabb de bonyolultabb AIt. A modderek úgyis csodákat fognak majd tenni. Igazság szerint csak a viselkedés lesz moddolható, és biztos lesznek elemi műveletek (pl. spotting, mozgás) amit nem lehet átírni. Ezeknek a műveleteknek a sebessége, pontosabban a növekedési üteme az érdekes. Ha mondjuk a botok számával egyenesen arányosan nő a CPU szükséglet, az nagyon jó, de könnyen lehet, hogy pl. négyzetesen. Így 2x annyi bothoz már 4x erősebb gép kell, ami ugye manapság már beletelik pár évbe.

    Mellesleg az igazi spotting még a Combat Mission szerű játékokat is megfekteti, szóval egy realtime és főleg multiplayer játékban csak nagyon erős absztrakciókkal lehet ait csinálni.
  • Seaweed
    #1782
    Bar lehet hogy en vagyok tul militans, es "fegyerbuzi"..de en elvarom hogy meg ha virtualisan is hasznalok egy fegyver vagy egy fegyver rendszert az legyen realis, olyan mint az igazi...vagy ha nem is tud annyit a virtualis (pl egy szimben egy gep) de hulyesegeket meg fikciokat nem muveljem mar....inkabb akkor legyen foghijjas..de ne sci-fi...
  • Seaweed
    #1781
    Leginkabb az akasztot ki hogy a realitasoktol olyan messze van mint Mako Jeruzsalemtol...MK82 Snakeye Su-27-esen..meg H-29 (nincs rendszerben a tipuson hiaba orosz!)... meg sok okorseg amirol kb az jott le nekem hogy fegyver-fegyver'...hulyegyerekeknek jolesz ugyse tudjak mit lodoznek tonnaszam el ("mondá a fejleszto")....igy aztan kb 20 percig volt anno a gepemen es sikongatva uninstalaltam!
  • Bucser
    #1780
    Igen!!!! amit lemostak éppen:D

    Edit: Igazából amit írtam csak arra utalt hogy minden szaron a hibát keresed...
  • Sanyix
    #1779
    Mér láttál már ilyen katonai járművet ami csillog villog a valóságban? :DDD
  • Kandurex
    #1778
    Na most fejezzetek le mással mivel hasonlítottam volna?
  • joebacsi
    #1777
    hát pedig ha multi-járműves fpsről van szó, akkor még mindig az a grafikai etalon, illetve az eddigi ArmA videókban látott "kárótnyelt" futásanimációk is tanulhatnának valamicskét a bftől :)
    az persze most mellékes, hogy a bf2 egy igencsak árkád játék minden téren :)
    (gondolom leginkább a sebzésrendszere az ami kiakasztott :))
  • Bucser
    #1776
    Akkor majd kikapcsolod a HDR-t.... Hogy neked baszdki semmi sem jó...
  • Bucser
    #1775
    Az meg nem ellenfél mert nem egy súlycsoport
  • Sanyix
    #1775
    Nemá nemakarok napfényben csillogó m1 fényezést, meg humvee fényezést :\ úgytudom, hogy a katonai járműveknél inkább a kevésbé feltűnő a nyerő.
    De mintha ezt tapasztaltam is volna az ofp-ben.
  • Kandurex
    #1774
    Más ellenefele nem igen van...
  • JohnnySmith
    #1773
    Hát valami "blockbuster" játékhoz viszonyítani kell :)
  • Seaweed
    #1772
    BF2 áááááááááááá BF2 ááááááááááááááááá

  • [NST]Cifu
    #1771
    Ha figyelembe vesszük, hogy a BF2 azért már jó egy éves, ez talán azért nem olyan hatalmas dicséret... ^^

    Ettől még tényleg jól néz ki, bár ezek a képek is az E3-as press demóból vannak, ami ugye legalább két hónapos.