35047
  • [NST]Cifu
    #1849
    Ja, ez lemaradt: BISWiki
  • Me0w
    #1848
    Ez vicc volt vagy gyengeelmeju vagy? Az elso esetben bocs.
  • [NST]Cifu
    #1847
    He?
  • ChevyG #1846
    ne offolj
  • Seaweed
    #1845
    Akkor mivel a technika nem all rendelkezesre Su-24-et ide! Minimuj KAB-500kr-al jojjon!
  • [NST]Cifu
    #1844
    Beugratós kérdés. Tudnillik a Dél-Sahrani páncélosokat kell kilőni. Amit te ki akarsz lőni, azok ha jól látom T-72-essek, amik az Észak-Sahrani erőkhöz tartoznak. A képen én egyetlen dél-sahrani páncélost találtam 10 percnyi bogarászás után, az pedig a kép bal alsó sarkában látható M1A1... ;)
  • Seaweed
    #1843
    Semmi.. varunk...aztan varunk...aztan jovo nyaron is csak varunk..es mar reg elfeledjuk hogy igertek ezt-azt....
  • repvez
    #1842
    Hát mit mondjak megfordult a kis buksimban, hogy most már igazán itt az ideje neki.:D
    Mi lesz igy a nyáron velünk ha minden jo játékot eltolnak év végéig?
  • Seaweed
    #1841
    Miert? Szamitottal ra? Itt a topicban is vagy 1 honapja elkonyveltuk hogy talan ev vegere.
  • repvez
    #1840
    Ha jol látom még augusztusban sem lesz kiadva a játék:

    BIS published the 100th FlashNews with an Armour Hit Competition with many attrative prizes. Furthermore they started the Bohemia Interactive Community Wiki, which is a great step to collect infomation about BIS and their games.
    "It's really great to see the launch of our community wiki, another key element of the infrastructure that we provide to our valuable community. I encourage all of the talented people around to join the wiki and help us to make it as complete and accurate as possible, as without you it will never reach its full potential. Opening our wiki is one more step towards the release of our next PC game, Armed Assault, which will surpass Operation Flashpoint in many areas, most notably in terms of how open it is to the editing community. The wikipages are also an important platform that allow us to share information quickly and efficiently with you."
    -Marek Spanel
    BIS also announced that IDEA Games will be presenting Armed Assault at the Games Convention (23th-27th august) in Leipzig (Germany). Unfortunatly they will be in the GC Business Center which isn't open to the public.
    The FlashNews informs us about Armed Assault previews in different game magazines, too.
    For comprehensive information please read the FlashNews.
  • joebacsi
    #1839
    :P
  • Seaweed
    #1838
    Alapveto hibas gondolkodas! Egy ejes felderito par, radioval, GPS-el, celmegjelolovel, az uj modern harcteri laptoppal (mitudom en hirtelen mi a neve) amivel latja az UAV-k es a korozo csapasmero geparok celmegjelolojenek a kepet es legicsapas minden egyes vasdarabra! Minimum JDAM-el hogy egszerre az egesz menetoszlop tamadhato legyen...es volt-nincs problema, veszteseg egy szalse, az aldas meg olyan hirtelen jon, hogy mire kopni akarnak hogy "oszolj" meg "gepjarmurol" mar egnek a konzervdobozban!

  • joebacsi
    #1837
    nem az a kérés, hogy a lehető legnagyobb kárt okozzuk, ami ugye több jármű kilövésével érhető el...
    mindegyik látható jármű ellenséges a városban?
    mert akkor ugye ott a közeli egyedülálló abrams, ami egyedül soványka célpont, a kép jobb felén ott van a 2 teherautó, amik viszont nem páncélozott járművek, tehát marad a kép felső részén látható 4 tankból és 1 teherautóból álló konvoj...viszont a 4 tankból még a legoptimálisabb esetben is csak 3at tehetünk harcképtelenné, mivel ugye 3 RPG-nk van...szóval a másik legnagyobb dilemma, a menekülési útvonal biztosítása hatványozottan előtérbe kerül.
    A konvoj mögött ilyen szempontből elég szerencsétlen helyek találhatóak (persze csak ha a tetőket vesszük figyelembe, mert sztem csak onnan érdemes támadni), viszont ha elölről támadjuk meg, akkor egyrészt kevésbé sanszos, hogy megmurdáljon a tank a találattól, illetve hamarabb észrevesznek...
    szóval sztem e közül a három pont közül lenne valamelyik a legoptimálisabb:


    szóljatok, ha valami észveszejtő f@sságot írtam :)
    amúgy jópofa játék, tetszik :)
  • [NST]Cifu
    #1836
    Flashnews 100

    Egy játék. A feladat, hogy felkértek egy aussi tisztet, hogy határozzon meg egy pontot az adott képen, ahonnan a legjobb esélye van kilőni egy Dél-Sahrani páncélost. Aki a százados által megadott ponthoz a legközelebb klikkel, az győz. Ezen kívűl egy legfeljebb százötven szavas memoárt kell írni, hogy miért is a miért is az Armed Assault a katona titkos fegyvere.
  • Seaweed
    #1835
    Es dobokockaval sorsoljatok ki hoyg ki legyen az AI?
  • neuro
    #1834
    csak az AI buta néha, és hagyja magát lelövetni
  • Siluro
    #1833
    És még a scenary is yool néz ki van dolgozva ;)
  • Adam II
    #1832
    Ott a grafikával nincs gond
  • neuro
    #1831
    jaja
  • Adam II
    #1830
    Airsof?
  • neuro
    #1829
    ezért játszok én inkább élőben fps-t :)
  • tpM
    #1828
    Operation Flashpoint :) öt éve megjelent és ez a legélethűbb teljes lörű harci szimuláció. (igaz az AI néha csinál furcsa dolgokat ,de azér elég jó, főleg a kiegekkel)
  • SötétBarom
    #1827
    Will Rock

  • Adam II
    #1826
    Kicsit off ,de elég gáz ,hogy mostanában nem képesek kiadni egy jó taktikai FPS-t. Mindenki csak arra alapoz ,hogy eladnak valami szart egy nagy előd nevével és dől a pénz. Az AI már nem is fontos ,a Lockdownban a csapattársaim csak arra lőttek ami előttük volt ha egy tango 5 méterről elkezdte hátbalőni a csapattársam az csak sikítozott ,hogy lőnek rám de meg nem fordult volna. A GRAWba meg simán megtámadják SCAR-L-el az M1est persze az utca közepén álldogálva.
    És most itt ülök játék nélkül. Ha van olyan taktikai FPS ami jó és az idén jelent meg világosítsatok fel. Mert szerintem nincs.
  • Me0w
    #1825
    A nalam ebben a mondatban ugy ertendo, hogy 'szerintem', de nem baj.
  • koschwarz
    #1824
    pont nemrég írtam az op.flashp. topicban, hogy nemrég a melóhelyemen letöltöttem és játszottam az alapjáték meg a resistance demójával, 2-2 pálya, és rá kellett jöjjek, hogy minden hibája ellenére a játék még mindig király a műfajában. ha ez az arma is csak ugyanazt hozza csak szebb graffal és kevesebb buggal, nekem már az is jó lesz.
  • Icebird
    #1823
    arma.pl_lem_english.txt
  • Sanyix
    #1822
    Jó most énis leírhattam volna hogy 6848,31 forint, de minek? Mert amúgy pontosan ennyi, legalábbis hivatalosan, és szerintem nem a nálad lévő értékeket számolják.
  • Me0w
    #1821
    99 zlotyi az nalam 6600 ft :P
  • tpM
    #1820
    jah 2199 után a 2.dik időszámításban :D
  • Sanyix
    #1819
    Áhh, inkább olyan 5000 körül :)
  • joebacsi
    #1818
    :D
  • f2d
    #1817
    2199-ben október még nyáriszünet lesz.
  • tpM
    #1816
    a francba! azthittem kiadják még nyáriszünetben :\
  • Seaweed
    #1815
    2199
  • f2d
    #1814
    Na erre kiváncsi leszek. "Release date September/October" És az évszám?
  • Sanyix
    #1813

    "Armed Assault has publisher in Poland Price - 99 Zloty, means 30$. Release date - September/October."

    Az majdnem 7000 ft, ha igaz :)
  • trident
    #1812
    Én elég keveset tudok magáról a játékról és az előtte lévő részről. Egyszerűen kíváncsi vagyok...:)
    Kivárom, megnézem, remélem hogy egy letisztult scene és egy korrekt játék lesz belőle...;)
  • [NST]Cifu
    #1811
    Hát azért a "válogat" szó egy kicsit erős... :)
  • f2d
    #1810
    Ez a BIS igen finnyás lehet, hogy ennyi ideig válogat.
    (Lányba is jó az ilyen, a végén vénlány marad.)