35047
  • f2d
    #2050
    A játék tényleg megjelenhetne, mert nekem ennél sokkal jobb gépem van, és már tolnám max beállításban. Én 1300-1800 fps-t saccolok a saját mostni konfigomon.
  • kiskorúbézoltán #2049
    A Próféta szójon belőled !
  • [NST]Cifu
    #2048
    Szerény becslésem:

    CPU: 3,6 Ghz (vagy AMD esetén 3700+), lehetőleg kétmagos
    RAM: 2 Gbyte
    VGA: GeForce 7900GT / ATI Radeon X1900XT vagy jobb az átlagos beállításhoz (Gf7950GX2 vagy Radeon X1950XTX a max. beállításhoz)
  • kiskorúbézoltán #2047
    Hmm , hmm ... rendszerint az ajánlottal szokott eldöcögni valamilyen minimális szinten ... Mi lehet akkor a valós "jó grafix 30+ fps-sel" konfig ?

    kiskorú"pesszimista"zoltán
  • neuro
    #2046
    benne vagyok az ajánlottban szerencsére, sőt 2145-ig még lesz időm bővíteni is :)
  • [NST]Cifu
    #2045
    A BISwiki oldalára felkerültek a minimum és az ajánlott konfig infók:

    Minimum:

    * CPU: 2 Ghz
    * RAM: 512 MB
    * Nvidia Geforce FX w/ 128 MB RAM, ATI Radeon 9500 w/ 128 MB RAM
    * Merevlemez hely: 3 GB (vay több, a letölthető addonokhoz)
    * Windows XP ill. Windows 2000 és DirectX 9

    Ajánlott:

    * CPU: 3 Ghz
    * RAM: 1 GB
    * Nvidia GeForce 6800 vagy Ati Radeon X800 illetve e fölött, legalább 256 MB RAM-mal
    * Merevlemez hely: 3 GB (vay több, a letölthető addonokhoz)
    * Windows XP és DirectX 9
  • f2d
    #2044
    2145-ben, az hogy pontosan melyik hónap melyik nap az még nincs pontosítva, talán az évvégén a karácsonyi szezonra. Vagy 2145-ben nem lesz karácsony és évvége sem? Hmm.. nem tudni, de egy biztos: a dátum.
  • Fenrir
    #2043
    Mikor jelenik meg?
  • neuro
    #2042
    be kellene írni a fejlécbe, hogy nincs még megjelenési dátum, mert így minden héten megkérdezi valaki
  • f2d
    #2041
    Addig hányat is kell aludni?
  • Sanyix
    #2040
    Mi is, meg júniusit is. Azóta toltam el inkább 2145-re :)
  • Seaweed
    #2039


    2145! nem mondtuk el elegszer?!
  • Pretorian
    #2038
    Ohhh, láttam én már decemberi megjelenési dátumot is.
  • [NST]Cifu
    #2037
    1.: Hivatalos megjelenési dátum: nincs.
    2.: Pletyka: 2006. Október.
  • Charly
    #2036
    Sziasztok van már megjelenési dátum?
  • Seaweed
    #2035
  • Fenrir
    #2034
    Trendi...
  • [NST]Cifu
    #2033
    Az AH-1Z prototípusának "A" alakú (befele dőlő) kiömlőnyílásai vannak, hasonlóak, mint az AH-1W esetében. 2004-ben a kiömlőnyílást ilyen vízszintes megoldásra cserlték legalább az egyik protopéldánynél. Arról nem tudok, hogy mi az ok-okozat összefüggés, de ez a vízszintes állapot lesz elvileg a sorozatpéldányoknál.
  • [NST]Cifu
    #2032
    Ha jól követem az eseményeket, akkor a folyamatosan fejlesztett motor következő generációja, tehát a VBS2 közelebb lesz a Game2-höz, mint az ArmA-hoz. A BIS esetében a VBS2-ben fog debütálni az új fizikai motor, amiről már volt szó korábban.
  • Seaweed
    #2031
    meg 30-as forgo negro kromfelnit :D bentrol meg bombol a hipi-hopi
  • Sanyix
    #2030
    Ahogy akarják. Biztosss így dizájnosabb, sőt tehetnek az aljára neont is
  • Bucser
    #2029
    Okés:) én megyek vissza X-plane-t berhelni:) Valamiért nem szereti a windowsomat:/
  • Seaweed
    #2028
    Hat ez az...a legtobb helyen ilyen "normalis" kinezetu AH-1Z-ket latni...es csak ezt az 1 kepet talaltam errol a "fajtarol"....meg a Bellhelicopter lapjan is a "normalis" kinezetuek vannak...pedig ha valaki kompetens...de majd jon cifu hatha otobbet tud mondani az ugyben...en nem vagyok otthon anyira a jenki teknolodzsiban...
  • Bucser
    #2027
    NA most melyik?:D
  • Seaweed
    #2026
    hmmmm

  • Seaweed
    #2025
    Szepek...DE:

    Hogy a rakba allnak annak az AH-1nek a kiomlonyilasai?!



    AH-1Z:
  • pedro870
    #2024
    VBS2 képek....

    Na ez vajon melyik engine.
  • Seaweed
    #2023
    Nah jah...jo hosszu lista lesz a vegrendelet akkor
  • Reaper
    #2022
    Fontos, hogy vegyen mellé egy Stalker-t, egy Black Shark-ot (LO1.2) és egy Duke Nukem 4ever-t is!:)
  • Seaweed
    #2021
    Majd ha talan lesz unokam...majd neki a vegrendeletemben meghagyom hogy:

    "Kisunokam...igaz hogy nem lathattalak, de 2145-ben mindenkepp menj a bóótba es vegyel egy Armed Assault-ot!"

  • Sanyix
    #2020
    Ha megunják inkább küdjék a bótba, a cuccot, és írják oda hogy RELEASED :)
  • Fenrir
    #2019
    :D
  • [NST]Cifu
    #2018
    A BIS fórumadminjai megunták a sírást, így kissé átszabták az eddigi 2006H1 megjelenési szöveget a fórum alján erre:

    General discussion about our PC game ARMED ASSAULT.
    (Currently estimating a ___________________ release)
  • Sanyix
    #2017
    Nem kaptunk régen, minden este virtuálisan adunk egymásnak pár kiló ólmot :)
  • pedro870
    #2016
    de minek is m1-gyel headshotot nyomni, ha át is gurulhatsz az ellen fején? :)
  • Pretorian
    #2015
    Hahah...egyszer talán majd felmegyek, ha régen nem kaptatok már, majd tőlem fogtok...
  • fkubi
    #2014
    A headshot elmenyt megkaphatod szinte minden este a scene porton (ofp.hu, AP5 Gold)
  • Pretorian
    #2013
    Jáááuujj, most, Hogy közeledik az ArmA, eszembe jutnak az 5 évvel ezelőtti, első lanos emlékek az OFP-ről...
    Mekkorát rávert a mezőnyre játékélmény tekintetében a maga idejében...
    Azóta sem készült hasonlóan realisztikus, addiktív és részletes harci szimuláció.
    Valahogy nincsen még egy olyan játék, ahol ne éreznék frusztrációt, ha egy hülye megmozdulás következtében bekapok egy jó nagy hedsátot.
    Általában ilyenkor abbahagyom a játékot, és elmegyek csillezni egyet, mielőtt újra nekiállnék, de a Flashpoint az más...nemtom' abbahagyni...
    Ugyanezt várom most is, remélem, nem fogok csalódni.
  • Isegrim
    #2012

    De tetszik hogy _nem_ tartja az ujjacskáját a ravaszon (ELSÜTŐBILLENTYŰ !!!!!!!!!!), ahogyan azt kell.
  • SötétBarom
    #2011
    Mondjuk azt hogy TÉK! ? ;DDD