35047
  • Sanyix
    #2210
    Az nem valami jó, mert a videoban szereplő Harrier nem igazán gyorsul hangsebességre :)
  • kiskorúbézoltán #2209
    Nekem soha nem tünt állónak ...
    ... nekem inkább úgy tűnt lassan forog a valós forgási iránnyal ellentétesen .
  • Icebird
    #2208
    interjú
    rövid diskurálás Placebo-val
    addon lista lista(m1a1 vs t72:) elég soványka a felhozatal)
  • Fenrir
    #2207
    Meggyőztél

    De a Minigunt még mindig nem magyaráztátok meg :)
  • Bucser
    #2206
    de nem áll teljesen.... csak úgy látszik mintha megállt volna. így működik a szemed számára is a dolog ha megnézel egy helikopet collective-t élőben az is úgy tűnik mintha állna. ezt hívják stroboszkóp efektusnak.
  • SötétBarom
    #2205
    OMGOMGOMGOMG!!!!!!
    most kell. most. kell.
  • Icebird
    #2204
    hangcsúszás belöve, modosított videot ofp.hu-ról lehet szedni!
    most látom van valami effekt a repcsinél mikor hangsebességre gyorsul:)
  • [NST]Cifu
    #2203
    Oké. Áll padlón. A füst nekem nagyon tetszik. A járművek mozgása is korrekt. Az emberek mozgása is korrekt. Amitől még kicsit félek, az a repülőgépek mozgása, de majd a spanyol inkvició segedelmével azt is megoldjuk. Kérem szépen, jön a messiás, valaki nyisson már kaput neki. :)
  • Fenrir
    #2202
    Nade teljesen álljon?
  • [NST]Cifu
    #2201
    Az is figyelted mikor csinált ilyeneket? Igen? Amikor a helikopter fordult!!! Ezt is lemodellezték. :)
  • Bucser
    #2200
  • Icebird
    #2199
    ááá, hihetetlenül durva előzetes video jött ki, minden mozgásban!
    ofp.hu-n!
  • kiskorúbézoltán #2198
    Látom sérülésmodellezés elmarad , hp rendszer megen ...
  • Fenrir
    #2197
    A minigunos videó nem tetszett, nekm igaz hogy nem tudták volna rámodellezni az elsütőbillentyűkre a lövész kezét.

    A másik videón meg sokszor állt a blackhawk farokrotorja vagy extrém módon lassan pörgött.
  • joebacsi
    #2196
    számomra eddig nemvolt egyértelmű, hogy lesznek e benne merevszárnyú repülő alkalmatosságok...mostanáig :)
  • Icebird
    #2195
    több gyengébb minőségű kép itt
  • Icebird
    #2194
    3D ironsights
  • Icebird
    #2193
    a kisebbik videon az M134 alatt jobbra mintha gerjedne
  • [NST]Cifu
    #2192
    Ohhh... köszike szépen, három perc alatt leért. :)

    Tényleg nem túl sok. De például az M134 kidolgozottsága elég korrekt. :)
  • Sanyix
    #2191
    Mirrorról 80k-val jött :)
  • Icebird
    #2190
    ofp.hu-n fent, nem egy hosszú video:(
  • f2d
    #2189
    A 3. képen már megint füstöl valami.:) Szerintem T-72-re az NSVT modolható, vagy egy kis idő múlva rákerül, csak még nincs kéz.
  • [NST]Cifu
    #2188
    Nekem jön... bár ezt az ereszd el a hajamat sebességet (kemény 3.2KB/s) még az 56k-s időkben sem dicsértem volna... elvileg 31 mega. A többi oldal nem rakja ki, mert nem kapnak rá engedélyt (exclusive akkor is ha beledöglik a szerverünk...).

    Ha lejön (HA), akkor megpróbálom felrakni, de még így is legalább másfél óra... minimum. :(
  • repvez
    #2187
    Nekem kér jelszot meg nevet a letöltéshez :(
    Ha valakinek már lejött fel tudná tenni valahova?
  • [NST]Cifu
    #2186
    Whaoo... ez a GC egyre jobban tetszik, csak úgy özönlenek az új képek - és videók. Legalábbis elvileg letölthető egy exclusive videó Innen. Csak éppen jelenleg a szerver túlterhelt pötyet...

    Addig is a képek:

    [center]
    Felhívnám a figyelmet az asszimetrikus felfüggesztésre... customizálható fegyverzet?


    Sajnos a T-72-eseken továbbra sincs légvédelmi géppuska... :\

  • Mr Csé
    #2185
    100% cpu :)
  • Adam II
    #2184
    Engem is érdekel úgy ,hogy fest.
  • [NST]Cifu
    #2183
    Mondjuk azért megnézném mozgás közben is... :)))
  • Adam II
    #2182
    Ezt a füstöt vagy porfelhőt nagyon mutogatják. Biztos büszkék rá...joggal.
  • kiskorúbézoltán #2181
    Már ha megoldották ...
  • Bucser
    #2180
    majd meglátjuk, hogy messziről a takarást hogy oldoták meg.
  • Icebird
    #2179
    Csak az a szép zöld gyep fog nekem hiányozni, semmi más. 1000m-ig minimum, mert ez a 2m-ig látom füvet, inkább ne rakták volna bele. Semmi funkciója nincs, max addig gyönyörködhetsz, fetrenghetsz bent míg az ellen simán szét nem kapja a burádat!
  • kiskorúbézoltán #2178
    Rossz belegondolni , hogy ha többen is vesznek olyan gépet amin így fut bírni fogja-e Paks ? :D
  • [NST]Cifu
    #2177
    Rossz belegondolni, hogy ha az ArmA ennyit csúszik, akkor mennyit csúszhat a Game2... :D
  • repvez
    #2176
    Olyan mintha a sok csuszás miatt már a game2-t adnák ki,abbol volt valami hasonlo erdös tankos kép.Rossz belegondolni ha ez ilyen jol néz ki akkor milyen lesz majd a game2.
  • [NST]Cifu
    #2175
    Három új kép (forrás - eredeti méretben itt nézhetitek meg):

    [center]



  • f2d
    #2174
    Jók ezek az összehasonlítós képek. Itt lehet látni, hogy mekkorát fejlődött a játék grafikai téren. Mondjuk amikor megjelent anno az OFP, akkor szépnek mondható volt, bár most se csúnya 2006 ide vagy oda. ArmA-ban a füst a legcsúcsabb, remélem a harckocsik használni fogják mind ködgránát formájában, mind füstgenerátor formájában.
  • fkubi
    #2173
    Penteken nem leszek net kozeleben. Megtenne valaki, hogy felveszi mp3-ba?
  • pedro870
    #2172
    jaja, látom már, placebo lesz ott a bis-től, a pr felelős, pláne nem is cseh :)
  • [NST]Cifu
    #2171
    Hát a weboldaluk angol nyelven van, úgyhogy az ékes cseh nyelvet szerintem mellőzni fogják... :D