35047
  • pedro870
    #2331
    cseho+szlováko: 2006.11.10.
  • fkubi
    #2330
    Sabottal se rossz...
  • NSVT
    #2329
    Viszont, ha mindezek a módszerek nem mennek, akkor hajigáld meg kővel, az segít.
  • blash
    #2328
    © PhantomAss 2006. szept. 04. 20:04
    tudja vki hogy a flashpointban hogyan lehet lőni a stingerrel vagy a sztrelával? nem akarja követni a célt....( az OFP fórumot nem találom azért ide írok)

    De ha ki is van kapcsolva a celkereszt, akkor is ugyanugy jarsz el, ahogy irta sanyiksz. Az optikas nezetben a szalkeresztet folyamatosan a celon tartod, megvarod mig szep egyenesen repul a heli vagy repcsi, jobb gomb, majd tuz, s talalatig koveted a szalkereszettel. S ha mindent jol csinaltal, akkor jol leszeded.

    De lehet AT-vel vagy rpg-vel is helire vadaszni ;>
  • NSVT
    #2327
    Ez ám a jó hír, főleg a BIS-nek. Egy kicsit félő, hogy mostantól inkább a jóltejelő és biztos bevételt jelentő VBS1/2-t fogják fejlesztni, és kevésbé koncentrálnak az ArmA-ra, Game2-re. Ha eddig ráértünk, ez a kisidő már igazán nem számít (2145).
  • [NST]Cifu
    #2326
    Az amerikai tengerészgyalogság megveszi a komplett VBS rendszert trénging céljára.

    Magyarul korlátlan számú VBS1, VBS2 és azon is túl mutató használat. Árról nem írnak, de jó sok zöldhasóról lehet szó...
  • Sanyix
    #2325
    Jobbklikk a célra, ha nincs kikapcsolva a célkereszt, meg is jelenik a célon egy fehér kocka, aztán tűz.
  • PhantomAss
    #2324
    hali
    tudja vki hogy a flashpointban hogyan lehet lőni a stingerrel vagy a sztrelával? nem akarja követni a célt....( az OFP fórumot nem találom azért ide írok)
  • Sanyix
    #2323
    Új képz
  • Sanyix
    #2322
    Hát ezen nagyon nemlátszik hogy mezitláb lenne, túl messze vannak. Lehet hogy papucs vagy szandál van rajtuk.
  • Adam II
    #2321
    Elég csóró országban lesz a háború a civilek még a buszmegállóban is mezítláb vannak. Viszont van köztük egy két teltkarcsú alak biztos választaniuk kellet kaja és cipő között.
  • Icebird
    #2320
    OFP Elite: mozgó buszon mászkálás
  • PhantomAss
    #2319
    ja..... leesett
  • f2d
    #2318
    Hivatalos neve: Vér István, csak becézgetik.
  • PhantomAss
    #2317
    mi az a vérpistike? én sztem az vagyok....
  • Sanyix
    #2316
    Én meg azokat az illetőket ismerem akik csak az east csatin sírnak a bugok miatt, meg olyat is akinek akkor tűnnek fel a rossz dolgok ha easten van, westen soha :)
  • Berkut111
    #2315
    Ja! Annak az illetonek a jo isten is 1 bugos szar.

    ld. még : Ezt nem hiszem el!!!!!!!!!!!!!!!!
  • f2d
    #2314
    A Resistance-ben a liftaknát is lehetett használni.:)
  • repvez
    #2313
    Van egy uj video amibe bemutatják hogy lehet használni liftet az egyik épületben.
  • Fürtös
    #2312
    Bezony ezt az illetöt én is ismerem...
  • fkubi
    #2311
    En ismerek valakit, akinek az igazi T80 is bugosszar lenne :)
  • f2d
    #2310
    (A kiadók ugye vérpistikére optimalizálnak)
    Ez igaz, de tudtommal a BIS azért keres új kiadókat (országonként), mert nem alkusznak. ÖÖ... mégis?? Azthiszem ezt már említettem: az OFP nem a grafikai megjelenítése miatt lett nagyonsok játékos kedvence. (Saját vélemény: akkor mi a francért ezt a részét kell a játéknak agyonpolírozni, a többit megcsakúgy fejlesztgetni.)

    asszem egyszerűbb beállni (valamelyik) seregbe :)
    Az biztos, hogy az életszerűségre így nem lehet panasza senkinek.:) 1:1 méretű makettek és full realisztika.:)
  • repvez
    #2309
    De azt is irták hogy a fizika és az AI még nem a véglegest használja hanem még a OPF-ét ha jol olvastam.
  • Rafia
    #2308
    Én is hasonlóan látom. De már elmentek a lehetséges határig, így is alig találnak kiadót. (A kiadók ugye vérpistikére optimalizálnak). Ha ettől is profibb szimulátor kell, akkor asszem egyszerűbb beállni (valamelyik) seregbe :)
  • f2d
    #2307
    Látom dolgoznak a BIS-nél. Csilivili grafika meg HDR vérpistékéknek, de a többtíztonnás tankok még mindig repkednek.:-( Hát én nem tudom, hogy mennyi meló lenne ezt a problémát megoldani, de azért ez 2006-ban. Ugye a grafikára vonatkozóan mindenki ezt szokta felhozni: "2006-ban elvárható".
    Na jó, ezt azért írtam, hogy legyen valami negatív kisugárzás is.
  • repvez
    #2306
    nem tudom ezek a képek voltak-e már?
    Egész hangulatos:
    harrier pár
    másik
  • Adam II
    #2305
    Hát jó de azért ha felmegy benned az adrenalin mert lőnek rád plusz egy BMP is közeledik az úton fogadok többet fűznél hozzá mint jajj ne. De ettől még jó játék.
  • csm
    #2304
    OFF:
    Hogy crackelted? nekem is van ez a bin fájl. mit kell csinálni vele?
    ON:
  • joebacsi
    #2303
    néha azért odateszi ofp-ben is, hogy "óh nóó", ez bőven elég...ennél több érzelem már úgyis csak felesleges locsogás lenne :)
    amúgymeg multiban úgyis kivannak kapcsolva ezek a kiabálgatások, mert elég sokmúlik azon, hogy időben meghallod é az ellent vagy sem...
  • Adam II
    #2302
    A rádiózás sokkal jobb az OFp-hez képest de igazán lehetne a katonáknak kicsit több mondanivalója. Pl ha lelőnek valakit ne csak annyi legyen ,hogy 3 is down ráadásul ezt is olyan közönnyel jegyzi meg mintha csak egy hangyát tapostak volna el ,nem pedig a bajtársát esetleg haverját lőtték volna szét.
  • Adam II
    #2301
    Fogadunk ,hogy le fogják dönteni a diktátor szobrát. Amúgy az egyik képen eléggé belóg a keze az M203asba az egyik katonának.
  • Sanyix
    #2300
    Falami új videjó :)
  • I.C.ram
    #2299
    Sőt még időjárás is volt a sima OFPben.
  • [NST]Cifu
    #2298
    Ez már az OFP-ben is benne volt. :)
  • repvez
    #2297
    Igen, dinamikusan változo.
  • R0sc0
    #2296
    lesznek naqpszakok a játékban? (nappal-éjszaka)
  • kiskorúbézoltán #2295
    Hmm , érdekes képek , lefényképezték a monitort vagy mi ez ?
    A harmadik kép meg vagy ferde vagy az én szememmel van baj , de legalább jól néz ki az M249(?) .
  • kiskorúbézoltán #2294
    Félreérted , tudom mi az (szebbik nevén : "csapott célgömb") , azon merészeltem kacarászni ahogy kinéz , emlékeim szerint az OFP-s jobban hasonlított az eredetihez . :)
  • Icebird
    #2293
    és az interjú
  • Icebird
    #2292
    új képek