35047
  • joebacsi
    #2492
    hát bf2ben is szinte mindent meglehet változtatni (lásd poe2), de azért közel sem olyan modulárisan mint ofpben...
  • Bucser
    #2491
    nem.

    Míg a BF2-ben nagyon sokminden hard code-ban van (azaz egyáltalán nem módosítható) ezért csak meglévő dolgot lehet módosítani. Míg az OFP-be rengeteg új dolog került be ami tervbe sem volt véve az eredetiben és scriptekkel ügyeskedéssel vagy mert ennyire jól támogatott az addonolás és modolás beletettek egy csomó dolgot.

    AddOn jelentése:= hozzáadás,ráadás
  • marcio mela
    #2490
    Szóval ami a BF2-ben mod (modification) az az OFP és az Armed Assaultban AddOn.
  • tpM
    #2489
    az AddOn az ien kiegészítőcuccféle pl OFP be rengeteg van járművek ,fegvyerek stb....
  • joebacsi
    #2488
    öö hosszú egy kicsit, a lényeg, hogy a KisköcsögKör átveszi a hatalmat a zesgén, hamár bf2 totyikban megszereztük a 100ezredik hozzászólást :)
    de elég is az offból :)
  • marcio mela
    #2487
    A maker jelentését még értem mert megtaláltam a sztaki szótárában.Az addont nem.
  • n003
    #2486
    ojjan cuki nem?? :DDD

    téllek JóBá mosmán ezt kell használni vagy fakultatíve??
  • f2d
    #2485
    Gondolom kikapcsolható lesz, mert tényleg nagyon gagyi tud lenni és nem memllékesen még idegesítő is. Amúgy a hetvenkettes és a környezet szép.
    Mi ez a rózsastín desgn a fejlécedben?
  • f2d
    #2484
    Gondolom kikapcsolható lesz, mert tényleg nagyon gagyi tud lenni és nem memllékesen még idegesítő is. Amúgy a hetvenkettes és a környezet szép.
    Mi ez a rózsastín desgn a fejlécedben?
  • joebacsi
    #2483
    jah, nekem ez tűnik a legnagyobb hibának eddig :(
    mert így abszolúte semmi értelme (tapasztalat egyik bf2 modból, bár ott csak minimumon volt ez a jelenség, de épp elég volt ahhoz, hogy lapulva a kukoricásban simán kiszúrjanak nagyobb távolságból, ami elég illúzióromboló...)
  • [NST]Cifu
    #2482
    Azon emberek, akik az addonokat csinálják. ^^

    Demo csak a megjelenés körül várható.
  • marcio mela
    #2481
    Demo van már?
  • marcio mela
    #2480
    Mit jelent az addonmaker?
  • Borg
    #2479
    A végén még steam-re kerül...
  • Nyers
    #2478
    CVG ArmA Interview

    Any news on a publisher yet, and when can we expect Armed Assault to be released? Any plans for a pre-release demo?

    Negotiations for a UK publisher are ongoing and we anticipate an announcement shortly. We're also looking into the possibility of making Armed Assault available via an online pay and download system. An single-player demo and an multiplayer demo are planned and will most likely be released prior to the full game going on sale.
  • f2d
    #2477
    Hát én úgy látom, hogy az aljnövényzet 5 m-es körzetben fog velünk együtt mozogni. :-(
  • n003
    #2476
    szerinted számít az fps egy kép készítésénél?? :DD
  • Esrohnoil
    #2475
    Kérdés első fele: Amilyen az aláírásodban szerepel.
    Kérdés 2. fele: 3 FPS.
  • tpM
    #2474
    Kiváncsi vagyok ezt a képet milyen géppel csinálták és hány FPS volt :)
  • [NST]Cifu
    #2473
    T-72 légvédelmi géppuskával:

  • [NST]Cifu
    #2472
    Megjelenési dátum Csehországban, Szlovákiában és Lengyelország: 2006.11.10.

    Szóval még legalább egy hónap...
  • Thanatos
    #2471
    téged csunyán átbasztak és a legrosszab hogy be is dőlsz ilyeneknek...
  • Neoncsoves
    #2470
    Nekem azt mondták hogy kiadták az ARMA-t.. csak MO.-n nem :o
  • Sanyix
    #2469
    Sebessége is.
  • Esrohnoil
    #2468
    És a lövedék sebessége is változik, v. csak az útja?
  • [NST]Cifu
    #2467
    Egyszerűsített ballisztika már az OFP-ben is volt, a lövedék pályája parabolikus volt, de nem számolta végig őket (tehát a levegőbe lőtt lövedék alaphelyzetben sose ért vissza a földre, ám ezt addonmakerek megoldották, pl. az aknavetőknél). Az ArmA ballisztikáját állítólag fejlesztették valamit, de hogy milyen szintre, azt nem tudom.
  • marcio mela
    #2466
    Ebben már a pisztoly és puska lövedéke is ballisztikus pályán mozog?
  • joebacsi
    #2465
    jah, bf elmegy űrfegyveres hülyeségbe, arma meg multiközpontúbb lesz, szóval akármi megtörténhet :)
    már nincs messze az az idő, mikor cti 16vs16os stratokat kell gyártanunk :)
  • n003
    #2464
    a bf sorozat elvileg csapat alapú fps és tényleg egyedi, de ezaz új fasság amit kiakarnak adni a sorozat 'új' játékaként elmegy a quake és ut irányába és már nem lesz egyedi hanem csak egy a sok közül és azokhoz mérve meg rakat szamóca lesz .. akik komojjan gondolják a klános játékot azok biztos elfordulnak a bf-től .. majd gyüvünk ofp-zni :D illetve armázni
  • kiskorúbézoltán #2463
    Ne légy elvakult ... ;)
  • tpM
    #2462
    És az OFPseknek a BF 'saját kategóriájával' van gondjuk ;)
  • kiskorúbézoltán #2461
    Nem vagyok nagy BF rajongó , de a saját kategóriájában legalább ott van mint az OFP a sajátjában ...
  • n003
    #2460
    ez távolról sem JÓ hír!!
  • bakvarnyu
    #2459
    aha, pár nap és lesz BF2142 demó
  • tpM
    #2458
    nah rég jártam erre :) van valami jó hír :D ?
  • ChevyG #2457
    thx!!!
  • [NST]Cifu
    #2456
    Patch és addonpack ott van az OFP.hu-n, egyébként meg az OFP.info addonok terén az etalon. :)
  • Bucser
    #2455
    Sajna eredetiben van meg a GOTY úgyhogy nem tudom milyen image kell viszont a patchek tudtommal fent vannak OFP.hu-n.
  • ChevyG work
    #2454
    köszi!
  • ChevyG work
    #2453
    elszált a vinyom, amin az ofp volt. valaki beirná h milyen fájlokat keresssek? (cd képek, patch, crack)
    nem vagyok kérdezgetős, vissza nem olvasós, de faq nincs az OFP topikban:(


    mási topikba irtam de semmi reakcio