35048
  • SubZero911
    #3467
    Ez nagyon jó !

    Who whats play this game need NASA computer. At least 2 GB ram and very good graphics and . Even some guys who has NASA computer fps sucks fully.

    Meg tegnap előtt a torrent nem futott, beírt valaki :

    SEED !!! FORREST !!! SEED !!
  • MrTressy
    #3466
    Ezzel a cdkeyel már nem lehet multizni bannolva van :)
  • pe205
    #3465
    hát ahogy kersgéltem dc-n meg warez-en nemigen találtoam nyomaiban sem
  • SubZero911
    #3464
    Ezek aztán naprakészek...
  • pe205
    #3463
    Ebben is van valami de ezer köszönet a key-ért
  • Bucser
    #3462
    Igazából nem szét kéne tenned a kezed és várni a megoldást hanem használni alul a keresőt. Talán ez is a normális fórumozáshoz tartozik?? dunno but maybe...
  • pe205
    #3461
    thx:)
  • tpM
    #3460
    Te meg olvass vissza.
  • bakvarnyu
    #3459
    REDP-0R22S-15CR9-95TWT-L57KT
    majd írd le a játékélményt.
  • Rafia
    #3458
    #3245
    a jó szívem fog a sírba vinni
  • tpM
    #3457
    ArmA AI : Hát OFP-hez képest viszonylag jó pl.: menetel egy osztag Safe állapotban járőröznek, lövést hallanak egyből hasra vágják magukat és megpróbálják a hang irányát betájolni. Aztán futáskor náhányan féltérdes lőállásban fedezik társaikat amíg futnak aztán csere stb de még mindig nem az igazi, az AI nak vannak irreális képességei átlát a bokron ,fán 300mről AK val fejbelő futás közben szal van még mit dolgozni rajta :)
  • pe205
    #3456
    ettől a hozzáállástol kell hánynia az embereknek a forumoktol...gratulálok
  • Rafia
    #3455
    hát...lehet van benne valami. Na majd szólj, ha sikerült, szorítok!
  • LizardX
    #3454
    Szevasztok!
    Valami jó részleteset írjatok az AI-ról, légyszi, lehetőleg az OFP-hez viszonyítva! Mivel jobb? Előre is köszi!
  • pe205
    #3453
    Érdekes én mindig azt hittem hogy egy forumban az adott témával kapcsolatban lehet kérdezni és válaszokat is lehet kapni...de kb az IRC szinvonalán állunk ...max lelámázzák az embert. Azonfelül meg el van foglalva mindenki Őn Ön nyagyságával.
  • Kaszi46
    #3452
    Igen sokan ugy csinálják, hogy elindítanak 3 adobe alkalmazást, aztán valakik defragmentáló progival érik el a a100%-os procihasználot. De mivel a securom is felnyomja 100%-ra igy ezzel a kis trükkel is el lehet indítani:P
  • Rafia
    #3451
    Ahhoz képest hogy nem is kérted, keményen megkritizáltad...
  • SubZero911
    #3450
    Veit hozzászólását nézzétek meg. ?????
  • pe205
    #3449
    Köszönöm a fantasztikus segitséget de olvasom a forumot attol függetlenül hogy nem okoskodok bele fantasztikus beszolásaimmal.Ennyit erről oldjam meg magatol.thx a segitséget
  • Icebird
    #3448
    Nem kell lehúzni semmit meg restartolni, meg igazából a deamon beállítás se számít föleg hogy semmi köze a securomhoz meg a többihez mert anélkül is elindult. Én is azt hittem mikor többször egymás után elindítottam hogy az a megoldás a tuti, de nem. Abban viszont van valami hogy a meghajtókat lekell terhelni ne tudjon csekkolni.
  • tpM
    #3447
    OFP feeling :D
  • bakvarnyu
    #3446
    Nahát kurva jó, annyira szaggat még 800x600 low-on is hogy csak na=)
  • SubZero911
    #3445
    Hát skacok, ehhez biza vas kell keményen. A P4 2.8 Radeon 9800-on kifekszik. (1 gb RAM-mal)
  • Rafia
    #3444
    Minden infó itt van a fórumban ahhoz, hogy kipróbáld...olvass vissza vagy 1-2 oldalt.
  • pe205
    #3443
    Jo nektek....nekem most jött le de a CD Key-nél elakadtam ugyhogy nem tudok vitába szállni a jétékélménnyel kapcsolatosan
  • Rafia
    #3442
    Ja hát ha az lcd-d natív felbontását nem bírja a game, akkor szivacs. Nem tud a driver 800x600-at a monitor közepén, kisebb méretben?
  • Rafia
    #3441
    Daemon tools beállítások. All options off stb. Ld. még #3439
  • bakvarnyu
    #3440
    Figyeljétek a tyúkot
    Meg a fegyver is jó=)
  • Kaszi46
    #3439
    cd\dvd lehúz. Daemon-ba safedisc és securom van bepipálva. Unmount all drivers. Elindítod az armát. Kijön securom ablak hogy helyezd be a lemezt. Bemountolod. Előjön a cseh nyelvü armás indítóablak. Ott klikk a play-re(zdrá vagy mi) , gyorsan átváltasz a securomos ablakra(amiben hiányolja a discet), itt ráklikkelsza a retry-re, és elvileg el fog indulni. Nálam így megy. Szépséghibája az még a dolognak, hogy nálam 1 gépindítás 1 arma. Szal ha egyszer már elindítottam, kilépek belőle, akkor csak ujabb oprendszer restart után fog ismét elindulni.



    Játékrol meg annyit hogy sehogysem tudom beállítani ugy, hogy valami ne bökje a csőrömet. vagy 800*600 30 fps, de mosott kép, vagy 1280*xxx 20-25 fps natív felbontás miatt éles kép. no mind1 így is elszórakozgatok vele, nagyon tetszik. (konfigomat korábban már írtam, cifu kérdése pedig, legújabb driverek vannak fent természetesen, sőt a vidkaridriverben 'jó teljesítményre' van állítva a rendszerteljesítmény. is)
  • lee56
    #3438
    Én nem érzem ugy hogy bárkit is megsértettem volna, tudod ez ugy müködik hogy aki magára veszi, annak biztso oka van, ha ezzel belesel abba a ketegóriába, akkorsem foglak leszidni, csupán zavar ha tul sok hülyeséget olvasok egymás után, és feleslegesnek tartom, ha ugyanazt látom minden 5dik hsz-ben csak máshogy fogalmazva, ennyi.
    És már ezis OFF, ugyhogy bőven elég volt belőle (ha nem haragszol, befejeztem)
  • Raptor 2
    #3437
    Miféle beállítások??
  • Rafia
    #3436
    -t
  • Rafia
    #3435
    az elején próbálgattam mindenféle beállítást, másodjára csak vaktában. Nem tudom, mint múlik.
  • Raptor 2
    #3434
    Hát nekem nem megy
    Úgy néz ki folytatom a VISTA letöltését!

    Amugy neked hanadszorra indul???
  • obe
    #3433
    szerintem az ideirók közt egy se lenne akit nem érdekelne a játék..a vérpistizést meg felejtsd el már, te ne akassz ilyen jelzőt senkire, jol tudom senki téged itt egy rossz szóval neg nem bántott...

    cifu: ha meg te vagy a házigazda akkor tegyél rendet, nem kell itt senkit ugy fogadni a fórumon:..:DDDDD
    (cifu nekíméld! :D)..vagy nálad ez igy megy?ez a válasz egyetlegy szóra?ne kíméld!?...lassan ugy néz ki ez a fórum, mint egy belterjes svájci falu

    semmi mást nem kérek , csupán kölcsönös tiszteletet..köszönöm
  • Rafia
    #3432
    daemon 4.08, nem kell lehúzni semmit, néha elindul, néha nem. Unmount-remount-klikk trükk megy néha. 1024x768, közepes(asszem?) grafika, 1200m-es látótáv. A 4. missziónál kb. 20-25fps lehet (hogy kell mérni?), grafika szép. P4 2.8, ATI x800 videókártya. (Pontosan nem tudom, csak úgy hozzám vágták). De coop missiönök télleg nem mennek, csak a singleplayer.
  • Rafia
    #3431
    szóltam
  • SubZero911
    #3430
    Szokatlanul toleráns vagy. Ki leszel rakva a Dr. Genya klubból !

    Pedig esküszöm kezdtelek megszeretni !!!

    Itt meg elszabadultak a HSZ-ek. 1 nap Debrecenben aztán olvashatok egész este...
  • Dexantreal
    #3429
    Visszaolvastam és igen. Hmmm, megváro kegy normális verziót.
  • Dexantreal
    #3428
    Mer már kijött?....