35048
  • dienesoft
    #3547
    Ez az, ezt énis észrevettem és igen, mstmár visszaolvastam, de a kíváncsiság kedvéért megkérdeztem, hogy vmit le kell-e húzni amivel nagyjából megszűnik...Na ha lesz egy kis időm, nekugrok és megnézem, hogy miylen beállítás produkál több fps-t...
  • Bucser
    #3546
    Igazából azt találom furcsának, hogy 30 FPS fölötti értékről még senki sem számolt be. Akár levették a grafot (a legbrutálabb gépeken is) akár nem. SZVSz megincsak erősen CPU limitált a program vagy valami gát van beépítve. Másra nem tudok gondolni.
  • Sanyix
    #3545
    Hát ha neked is jólesz, mert sok embernek a gépéhez képest igen szarul meg az arma valami miatt, nekem szerencsém van, mert a gépemhez képest elég jól megy, ha neked is szerencséd van hasonlóra számíthatsz talán még jobbra is mert nekem csak 128 megás a kártya, és az arma szereti a sok videomemóriát :). Amúgy ez nagyon megnyugtató, hogy csak egy erősebb videokártya kell, és hasítani fog a gém. Nem 10 km-es látótávval, de legalább 5 km-el :)
  • Sanyix
    #3544
    Játékra gondoltam :)
  • Bucser
    #3543
    A video és MP3 tömörítés egyszerűsíthető és párhuzamosítható statikus kód amit könnyű felosztani szegmensekre. Míg egy dinamikusan változó eygik után a másikat követő folyamatosan változó algoritmu esetén baomi nehéz, hogy melyik szegmenig használja az egyik és melyik szegmensig a másik. A 2. mag az esetek 90 százalékában még így is kihasználatlan marad.
  • DOGMAN
    #3542
    Pl sok video/mp3 coder/encoder használja a dual magot, még HT-s P4-en is(amiben ugye csak virtuálisan van két mag) észrevenni a gyorsabb tömörítést...
    Előbb vagy utóbb de a gamék is támogatni fogják majd, egyenlőre ugyláccik ez még gyerekcipőben jár, főleg a bistudionál.
    Lassan nekiállok és megírom az ArmA kiszivárogtatott forráskódját is jól
  • mike0013
    #3541
    " leszámítva egy fenyőerdő közepét :) "
    :DDDD ez jóó, akkor valami hasonlókra számítsak:)?
    Konfigom: INTEL P4 3.06GHz, 1GB RAM, ATi 9600 Pro 256 MB...
  • Sanyix
    #3540
    Miért áruld már el mi használja ezeket? Nem csak hogy mire írják hogy fogja használni,mert kiadáskor mindíg kiderül, hogy hoppá mégsem használja, és átb@sztak, hanem azt ami tényleg használja!
  • Sanyix
    #3539
    Nekem hasonló gépen, de csak radeon9600pro-val, és terrain quality: low (itt semmi különbséget nem látok low és very high között), object quality: very high, texture quality: normal, shading quality: low (itt a very low és a low között nagy a különbség, de low fölött alig észrvehető), postprocess: low, aniso: ki, árnyék: disabled (mer ez nagyon sokat lassít), AA: disabled, blood: high, És 1600 méteres látótáv. Így mindenhol 10-30 fps között megy, leszámítva egy fenyőerdő közepét :)
  • SötétBarom
    #3538
    Ha így vizsgájuk, akkor kapja be ezzel a gépigénnyel..
  • Sanyix
    #3537
    nem
  • SötétBarom
    #3536
    A játék támogat több procimagot, vagy 64 bitet, vagy valami hasonló dolgot???
  • DOGMAN
    #3535
    És ha akad? Nem számít... :D

    HUN beta

  • Bucser
    #3534
    nem tudo miért nem veszed a fáradtságot arra, hogy vissza is olvass... Le lett írva, hogy a játék gépigénye óriási. És igen normális, hogy szarul megy nálad.
  • dienesoft
    #3533
    No, végülis sikerült nagy nehzen rábírnom,hogy menjen, viszont:
    Írtóra szaggat a játék...Ezen a konfugon így kéne mennie?
    800x600 Basic beállítás: közepes (szlovákul nemtom hogy van :D) és 10-15fps, nagyobb értéket csak akkor kapok, ha kiérek egy városból. Ennyire optimalizálatlan vagy valamit nekem kellene levennem?
  • bucsher
    #3532
    ja ok
    egyébként ez nem kampány, hanem single mission
    a gunship
  • DummyBoy
    #3531
    Dede ... sőt nekem is angol minden ... kivéve az üzenetek + a missionok + brífingek ... De hazamegyek leellenőrzöm megint... De én direkt emiatt kapcsoltam ki a Subtitlest ... ez zavart ugyanis ... nekem az Cseh maradt ...
  • bucsher
    #3530
    Gondolom angolosítottam. Gondolom nem olvastál vissza :)
  • DummyBoy
    #3529
    Azt áruld el inkább, hogy a miért tudom elolvasni a rádióüzeneteket a szkrínsottyaidon :) Mert nekem a Beer on ICE helyett tuti PIVO-zott volna az ARMA :) Multi küldetés? Vagymi?
  • bucsher
    #3528
    Ja bugos szar xp úgy döntött hogy most ez lesz a nevem...
  • Bucser
    #3527
    bocs nem néztem meg a méretet:DPedig csak 2-t kellett volna kattintani:D
  • DummyBoy
    #3526
    1280x980 ... ráadásul Adminként jáccik :) (Én bevallom töredelmesen aszittem idáig hogy ti ugyanazok vagytok :) )
  • JohnnySmith
    #3525
    szvsz 1280*1024 ;)
  • DummyBoy
    #3524
    Hmmm ... Ezta sörösjeges cuccost hogy oldottad meg ? :) Szkrínsát vagy multi vagy elküldöd a linket ? :)
  • Bucser
    #3523
    mekkorában futtatod? 1600*1200-ban?
  • bucsher
    #3522
  • bucsher
    #3521

  • Bucser
    #3520
    Miutan warez release hivatalosan még nics belőle, így ne is kezdj majd el azon sírni, hogy cseh vagy szlovák az egész.

    Másodszor le lett már írva párszor, hogy mások hogyan üzmelték be. olvass vissza vagy keress vissza a fórumban. Nem hiszem, hogy helyetted más fog keresgélni.
  • dienesoft
    #3519
    Sziasztok!

    Hogy a francba lehet elindítani xp alatt ezt a gémet? akármivel próbálkoztam nem sikerült...Egy fizikai meghajtóm van cka a gépbe! Plz help! Ugye nem kell kihuznom?
  • Raptor 2
    #3518
    Nekem a rapidshare-os már nem működik! Azt írja, törölveett
  • Mr Csé
    #3517
    végre lehet uszni jeeeee
    még szivárvány is van :D
  • okosszöszi26
    #3516
    Váháááá!!!
    Kurvajóóó!!!
    Megvan a köv. 3 évre a játékom.
    Bocs hogy nem építőjellegű a hozzászólás de egyszerűen le kellett írnom
    annyira zsírfasza ez a cucc.
  • dienesoft
    #3515
    mind1 már rájöttem :))
  • dienesoft
    #3514
    Figyeljetek, a rapidsharerol leszedett iso-t egy winrar-os kód védi. Mi lehet az?
  • DummyBoy
    #3513
    Jóóó lesz ez :) És nagyjából mikorra várható?
  • bakvarnyu
    #3512
    Pofonegyszeru a torrent.Idemessz: www.torrentspy.com. Rakeresel : armed assault. Letoltod a .torrent kiterjesztesu fajlt.Feltelepited az Azureus nevu programot, es megnyitod benne ezt a .torrent fajlt. Ha megse megy igy akkor marad a 47 db rapidshare link, azt leirtak par oldallal korabban.
  • PhantomAss
    #3511
    tudna vki linket adni honnan lehet letölteni? pár oldallal ezelőtt van egy torrentes de sajna az nálam nem műxik, hiába írom be a linket a torrentkeresőbe (én hülye vagyok a torrenthez, nemtom hogy kell használni)
  • DOGMAN
    #3510
  • DOGMAN
    #3509
    sztem a levegőt normál állapotban tudja csak visszatartani, nem 300 méter futás után :)
    úgy vettem észre normál állapotban is mozog a célkereszt a légzés ütemére csak nagyon finoman, de ezer méteren snipernek ez nagyon sok :D
  • tpM
    #3508
    Nah az ArmA-ban van olyan lehetőség ,h 'Hold Breath' gondolom célzásnál levegő visszatartás, tudta ezt már valaki működésre bírni? mert én pl x-re beraktam (úgy hogy kivettem a crouchot meg ami be volt konfigolva hozzá) de nem müxik. Futás után a katona ugyanúgy veszi a levegőt és remeg a keze hiába nyomom