35048
  • Papirzacsi
    #3707
    Ugyan ilyen alaplapom van. Azt csináltam ,hogy másik gépről felülírtam ezen a gépen ezt a dll-t, és már működik is. A hangal sincs baj, meg az arma is fut. :-)
  • pe205
    #3706
    megoldva...LAN-party-ra már OK az ARMA:)
  • teddymac
    #3705
    hát nekem nem megy most se :(
    sajnálom de nem igazán vágom a témát
    4.62_nforce_audio_winxp2k_international_whql.exe ezt raktam fel
    de most is ugyanaz a hiba
  • [NST]Cifu
    #3704
    Egyébként erre az OpenAL híbára elég sok találat van a cseh nyelvű oldalakon. A cseh nyelvtudásom konvergál a nullához, de ha jól veszem ki az OpenAL újratelepítése megoldja a problémát.
  • [NST]Cifu
    #3703
    Felteszem Windows operációs rendszered van, talán a "Windows" alatti Installer-t célszerű megpróbálni. :)

    Ha az alaplapodon Realtek ALC650 van, akkor innen szedd le a drivert. (a Windows felsorolásból a másodikat). Ha MCP-T chipes az alaplapod, akkor az nVidia oldaláról szedd le az nForce audio driver-t.
  • pe205
    #3702
    Érdekes a LAN-t is kidobja wrong cd-key hibával...hmmm:(
  • Imation
    #3701
    Nem segitett hogy letöltöttem külön az OpenAl-t
  • Imation
    #3700
    Most kicsit orditani tudnék, egy hétig szivtam mire leszedtem, a második gépre telepitem az elsőn a video kártya miatt nem ment most meg szivat ez a tetű OpenAL :(((((((
    Nálam nForce van és az alaplapi kártya megy persze
  • teddymac
    #3699
    Innen pontosan melyik kell ?
    Alaplapi hangkártyám van (msi k7n2delta asszem)
  • [NST]Cifu
    #3698
    Új OpenAL telepítés? Esetleg drivercsere a hangkártyánál?
  • teddymac
    #3697
    OPENAL32.DLL hibával leáll. OpenALwEAX.exe nem segít semmit
    mi tévő legyek? :(
  • Kaszi46
    #3696
    Ma hirtelen felindulásból megvettem az ofp GOTY-t, hátha az jobban futkorászik majd a gépemen.:P
  • Paranoia
    #3695
    hát nekem nem megy...Még a blackhawkosat tréniget megcsináltam,de a corbásat már nemiagzán.
  • [NST]Cifu
    #3694
    TrackIR 4 Pro.
  • [NST]Cifu
    #3693
    Szvsz majdnem ugyanolyan, mint OFP-ben. Én Bill+egér kombóval nagyszerűen tudok helit vezetni. Ami fájdalmasra sikerült, az továbbra is a repülőgépek vezetése... :\
  • Thanatos
    #3692
    semmik, nem is voltak nem is lesznek, főleg itt nem...
  • Zsoltika 007
    #3691
    Amúgy mi az a trir?
  • DummyBoy
    #3690
    Eddig a bugok mellett főleg a helik idegeltek fel ... De aszongyátok Joy-al egyszerűbb? Mert akkor én is kicsomagolom ...
  • PhantomAss
    #3689
    ááá....mondjuk x52vel nem:) én ezt szeretem az ofp-ben is a legjobban -soxor azzal szórakozok, hogy a helis küldetés után körberepülöm a szigetet és tenyérnyi helyekre szállok le (házak közé)
    ezért várom az armát is, mivel abban van trir támogatás-ez az ofp-ból nagyon hiányzik nekem
  • SötétBarom
    #3688
    Ez már volt az ofp-ben is.. Nagyon teccett, hogyha fekve akartam körbenézni, nem kellett hasonfekve pörögnöm, elég volt a fejemet forgatni.. (A gombot bekalibráltam a harmadik egérgombra..)
  • Bucser
    #3687
    Van Armed Assault profile a software-ben szóval azt tolja be. De finomhangoltam, hogy ne legyen olyan érzékeny:)

    Egyébként baromi poén ahogy külsőnézetből látszik ahogy forgatja a fejét (a squad commanding nézetből)
  • Bucser
    #3686
    Eladtam a lakásomat vettem egy másikat 2 év különbséggel és a fennmaradó összeg elég volt egy új gépre meg egy TrackIR-ra. úgyhogy nem hagytam ki megvettem.
  • Zsoltika 007
    #3685
    Lehet egy jobb joystick elkél majd.
  • bakvarnyu
    #3684
    nehéz?
  • Paranoia
    #3683
    huh
    hát nagyon fogom irígyelni aki megtanul a játékban helizni!
  • SubZero911
    #3682
    Te se közalkalmazott vagy látom :)

    Add már meg az MSN-ed, hívlak ha kölcsön kell. (Mindjá itt a Karácsony...)
  • PhantomAss
    #3681
    Bucser te a tr4-et milyen profillal használod? nekem tr3 van+vector ex, de valahogy nem jön be a 6 dof...nemtom normálisan beállítani, minden apró mozgást érez és elmászik középről, hiába állítok be deadzone-t
  • PhantomAss
    #3680
    azok mik? bithumen? és a másik?
  • Bucser
    #3679
    Nem tudom nekem nem lassult be ha red dotba néztem bele... se másik gunsight setén.
  • Bucser
    #3678
    Be
  • kassaidezso
    #3677
    Nálam is belassul ha "red dot"-ba nézek, vagy a látcsövet használom. De azonnal eszembe jutott az amikor pár éve az ofp-vel játszottam. A távcsőnél ott is állandóan belassult. A megoldás szerintem ugyanaz lesz. Ma már ugyanis nincs ilyen gond az ofp-vel.

    Na részemről ennyi volt az armed assault fórum, mindenkinek jó szórakozást, kellemes időtöltést a játékkal. Sziasztok.
  • Zsolo007
    #3676
    Ilyen trackir-t be lehet nálunk szerezni?
  • Bucser
    #3675
    Nos kipróbáltam.

    1024x768 32 bit Medium Aniso / NO FSAA szemre 25 FPS frapsel nem mértem mert több játékban is bizonyítottan számomra az okozott borzalmas akadásokat és nemtudom miért. (a mai napig nem jöttem rá) Most megnéztem. Csak 15 FPS de szemre is lassabb ugyanaz a mission mint fraps nélkül.

    Számomra játszható ez a lényeg:)

    Beállítások:



    képminőség



    Ha valaki átdob esetleg egy customküldit akkor csinálhatnánk összehasonlításokat, hogy adott helyen mit tud.

    rendszer: 4200+AMD64 X2, 2GB DDr Ram, 250GB SATA 2-es vinyó, egy Extreme 6600 GT 256MB RAM-al + Trackir4 pro ami iszonyatosan adott a feelinghez:) Valamint 64 bites windows XP.

  • bucsher
    #3674
  • MrTressy
    #3673
    aszfaltról és el-röl is csak kérdés van e hozzáférésedf hozzá :)
  • tszd
    #3672
    de még mennyire! És azután is!!! :)
  • pe205
    #3671
    :) 1.96-ig van élet:)
  • tszd
    #3670
    Azért a bugok nélkül jobb lenne. De jönnek majd jó kis peccsek, amik javítanak a helyzeten. Na császtok, metem ArmÁzni... :)
  • alma2
    #3669
    most, hogy mar van normalis image es elindul xp-n is anelkul, hogy keresnem mi okozta a lassulast vistan, xp-n legalabb 100 - 200 % -al gyorsabb, igy mar teljesen jatszhato.Vagyis konkretan ez a jatek nalam nem szerette a vistat mashol nincs ilyen kulonbseg meg csak kozelito se.
  • pe205
    #3668
    hmmm 5 évet vártunk rá nemnagyon érdekelnek a bug-ok.Végre egy igazi jo játék.Életembe 1 játékot vettem meg a boltban az egyik az OFP volt a másik meg ez lesz:D