35048
  • tpM
    #3827
    Van az a single mission amikor erdei US bázist támadnak na ott eddig 20FPS volt a max most meg 23 :D
  • Kaszi46
    #3826
    Ti tapasztaltatok teljesítmény növekedést a patch után?
  • Sanyix
    #3825
    Akkor inkább 7600gs-t vegyél, kb ugyanannyiba kerül, valamivel erősebb, de kevesebbet fogyaszt, kevésbé fűt mint a 6600gt.
  • DOGMAN
    #3824
    a tavaszra már lesz ocsón
    úgy is akko jelenik meg az angol kiadás.. :)
  • csoola
    #3823
    azért magyarországon még nagyon kevés embernek futja 512-es VGA-ra sztem...
  • rolio
    #3822
    Na én is pont azt akarok venni most...
  • Bucser
    #3821
    én 256 megás 6600 GT-n játszom de sok objectnál elég sűrű lodozásba kezd a gép:)
  • rolio
    #3820
    Rendben,igazad van! És egy 256-os kártyával már elmegy?
  • Me0w
    #3819
    Megis hogy gondoltad hogy egy 5000 forintos videokartyaval Armat jatszol, mikor egyesek 7900GT-vel meg hasonlokkal 30-40 fpst ertek el?
  • Bucser
    #3818
    Német dobozos kiadás hibás volt. Nagyon erős teljesítmény gondjai voltak ezért jött igazából olyan hamar a patch. A képek fölé is ez van írva.
  • DOGMAN
    #3817
    Nekem mondod :)
  • bucsher
    #3816
    icára ne bízz semmit alapszabály :)
  • Sanyix
    #3815
    Gondolom ez a német verziós fps probléma a patchel megoldódott nem?
  • repvez
    #3814
    Az arma infon fent van hogy a securom védelem miatt bugzik a német változat és ezért fut rosszabbul.
    De azt még mindig nem értem miért kissebb a mérete a német változatnak?
    Arrol egyébként lehet tudni hogy a németek cenzuráztak benne valamit, mert a legtöbb FPS játékba vagy zöld a vér vagy kivesznek egykét huzosabb részt csak hogy a kis lelkük meg ne sérüljön :).
  • rolio
    #3813
    Köszönöm!
    Új kártya??? Pfff...
  • DOGMAN
    #3812
    Ica van Skyp-od????
    Ez a nyelv rendszer így nem lesz jó sztem.. :)
    me nem gondolod hogy összes peccskor majd én bontogatom a konfigokat szanaszéjje a te struktúrád szerint?
    Arró vót szó hogy megdumájjuk... erre te kiadod a magyarításomat szanaszéjjeszedve, hehe na skypra fel me ötletem az van csak nem hagacci ide má megen, épp mint ofp idejében... :D
  • Icebird
    #3811
    VGA-d már régi, szerezz be újat ami nem árt ha 256MB-os, de inkább 512 legyen!:)
  • rolio
    #3810
    Sziasztok!
    Most szereztem meg a gamet és van egy nagy gondom. Elindulás helyett egy hibaüzenetet ír ki: Cannot create 3D device:
    Adapter 0 (RADEON 9250) Fullscreen
    Resolution 800x600, formatX8R....
    ...Error D3DERR_INVALIDCALL
  • Me0w
    #3809
    Jah, enis ezt vettem ki a dologbol ;) Bar ha raviszed az egeret a kepekre, latszik, hogy forditott sorrendben vannak feltoltve, tehat lehet, hogy a nemetnek van 3x anny FPS-e ;))
  • Borg
    #3808
    Az van, hogy a csehhel 3x annyi az fps, ugyanott, ugyanolyan beállításokkal.
  • DummyBoy
    #3807
    Mármint kimaradt hogy SZVSZ :)
  • DummyBoy
    #3806
    Az első kép cseh Arma-val készült a második pedig némettel ...

    Nem tudok németül, de a képek felé van írva :)

    Fasza ... jó lenne tudni hogy vattafak?
  • alma2
    #3805
    ahh remek, akkor mar nem kell szenvedni vele !
  • Icebird
    #3804
    Ha letöltötted az aaut #3760 és bemásoltad a helyére akkor
    a bin\stringtable.csv-ben ird át a "Czech" "German"-ra azután válaszd ki aautba azt a nyelvet amivel szeretnél játszani (pl Hungarian) és start!:)
    Ha nem auutal indítod a játékot akkor elöbb nyomj savet mielött kilépnél!
  • Kaszi46
    #3803
    Le tudná fordítani valaki EZT a hírt? Csak azert, mert van ott 2 screenshot, ami ugyanazzal a beállítással készült, viszont az 1iken több mint dupla annyi fps van.
  • Kaszi46
    #3802
    iazad van, bocs elírtam.

    Annyi infot még hozzátennék, hogy nekem német lett az armám.
    Szoval előző verziót legyalultam a gépről. Cseh verziot feltelepítettem az uj kulcsal(ez amugy német verziohoz való kulcs), majd cseh patch-et feltelepítettem, és így német nyelvü lett a játék. Gondolom ezt is lehet magyarítani, vagy angolosítani, de én még nem próbáltam.
  • Sanyix
    #3801
    1.01
  • Kaszi46
    #3800
    134V-Z1AHY-V7DHA-3R9GT-NZMS1 ezzel a cd kulcs-al lehet 1.1-re patchelni a warez ArmA-t.
  • Sanyix
    #3799
    Hát mondjuk aki nem warezzal tolja felteszi valahova csak a patch által módosított fájlokat, és egy aztán warezra csak bemásolni/felülírni?
  • Sanyix
    #3798
    Hát mondjuk aki nem warezzal tolja felteszi valahova csak a patch által módosított fájlokat, és egy aztán warezra csak bemásolni/felülírni?
  • Icebird
    #3797
    Mivel maga az sf 15MB:)
  • MrTressy
    #3796
    forumában vagy 10x volt linkelve elöl is az nfo filenál nem szúrta ki a szemed?Innen leszedheted
  • DummyBoy
    #3795
    Nekötözköggyetekmánlécci :)

    Gyakorlatilag többet játszottam idáig ArmA-val mint az Oblivionnal ...

    Nem itt a lényeg ... egy eltúlzott összehasonlítás volt a túlzott gépigényről ... ha lenne fent most Oblivionom akkor megnézhetném ...

    De pl: van ködös pálya és ott sem veri a 200-akat az FPS ...
  • [NST]Cifu
    #3794
    Nem. Állítólag átmenet az 1.0 és az 1.1 között. A német verzióhoz is jött ki 1.1-es patch, de kisebb méretű, mint a cseh verzió esetében.
  • Mr Csé
    #3793
    német verzio 1.1?
  • Bucser
    #3792
    Daemon-t el lehet tüntetni azzal nincs gond.

    BTW ha minden igaz 3 hét múlva jön a saját példányom:)
  • alma2
    #3791
    Majd, ha egyszer hazaerek kiprobalom, hogy megy-e.
    De uj exe is van benne ahogy nezem, lehet, hogy a daemon-toolst is megszivatjak vele.
  • kassaidezso
    #3790
    valaki tud válaszolni a #3766-os üzenetre?

    vsly: a http://wiztez.com-ról is.
  • Bucser
    #3789
    előbbi. És ha így van akkor hogyan játszod ki?
  • BoSA
    #3788
    A patch ellenorzi a cd keyt. Hogyan lehet kijatszani?