35048
  • BoZsoó
    #3867
    Az armahun015b.exe már az 1.01-hez is jó a leírása szerint.
  • BoZsoó
    #3866
    Megtaláltam a megoldást a légi járművek irányításának problémájára,hátha segítek vkinek mert olvastam h páran szenvedtek vele.A bill.beállításainál a Floating Zone-t visszavettem negyedéig.Így sokkal jobb az irányítás mint az OFP-ben.
    Egy gondom van csak:járművekből nem lehet kijelölni a célpontot jobb klikkel mint az Ofp-ben.A radaron sincs ott a pici kurzor.A KA-50-es single missiont így pl.nagyon nehéz volt +csinálni.Most én bénázom v az Arma ilyen?
  • Bucser
    #3865
    Miután a magyarítás még 1.0-hoz készült ne csodálkozz...
  • mohojojo
    #3864
    nekem is hasonló a helyzet pontosabban ne mindenhol van kis kép
  • BoZsoó
    #3863
    Nekem a patch óta nincsenek az előnézeti kis képek a küldetések mellett,és nem tudom h mit kell csinálni,m a küldetésekben a noteszban a terv lapon nem jelenik meg semmi még angolul sem.Bár ez sztm a magyarítás miatt lehet.Másnál is jelenkezett ez a hiba?
  • bucsher
    #3862
    én úgy vettem észre hogy a patch óta leszarja a memory kapcsolót. azóta 350 megánál még nem sikerült vele többet megetetnem :\
  • tpM
    #3861
    a PK az télleg szar ,h 100m után már 'leesik' a lövedék. A tankparancsnoknak meg olyan az optikája ,h nem tud zoomolni jóaz
  • okosszöszi26
    #3860
    PK-val nem lehet normálisan célozni ha a célzóját használod :-(
    1.01-el sem. Lefelé lövöldöz.
    Ezenkívül tankparancsnokként ti sem tudtok zoomolni a célzóberendezéssel vagy csak én bénázok?
    Lövegkezelőként lehet zoomolni, parancsnokként meg nem. Mekkora hülyeség ha ez így van. Semmit sem lehet időben észrevenni így.

  • mohojojo
    #3859
    Én extra.hu ra szoktam feltenne a dolgokat elsősorban mert ott nicns banner de szerintem megbízhatóbb is mint az uw.
  • Bucser
    #3858
    Nekem még 3 hét a bolti:)

    Ja egyébként a maxmem opciót az aaut-ban állítsátok 900 körülire (vagyis 1 giga alatt legyen) különben random fagyásokat csinál:(
  • JohnnySmith
    #3857
    ohh nem is láttam tényleg fent van, ennek a warezéről akkor jól lemaradtam.
    mind1 megvárom a futárt jövőhéten meglesz már :)
  • Bucser
    #3856
    Ne ítélj előre:) Majd csak az elő kérdései után:D Ha kibírja buta kérdés nélkül, hogy végig tolja a tutorialt akkor még van esélye a megtérésre:)
  • MrTressy
    #3855
    bitun és El-en is fönt van letöltötték vagy 300an :)
  • JohnnySmith
    #3854
    Nem hiszem hogy tetszene neked tekintve a "hobbydat"... plusz nagyon "gyengén" produkálna Ati9600-on...
  • bandika64
    #3853
    áh... csalás :S
  • JohnnySmith
    #3852
    Boltból, egyébként torrentről amiről már törölték.
  • bandika64
    #3851
    Honnan szedtétek le? PLZ HELP!
  • [NST]Cifu
    #3850
    Valószinüleg gyengélkedett az uw.hu, most especiel megy. Ha valakinek van ötlete hova rakjam át, ahol megbízhatóbb a háttér, akkor átrakom oda.
  • MrTressy
    #3849
    Húzd be alcholollal és használd hozzá a nem régen belinkelt mds filet menni fog az dvd nélkül is csak a bemountolt iso segitségével 4,08as telepitett ( nem upgradelt) daemonnal
  • rolio
    #3848
    Hello mindenki! Az új kártyával megy a game, de amikor az aaut-tal elindítom akkor a magyar feliratok nem látszanak. Ez mitől van?
  • debHUKK
    #3847
    Nálam bootkor egy picit és minden arma inditaskor kb 10mp-ig kerregteti, aztán semmi.
    De ha kilépek az armából és ujraindítom akkor ujra jon a 10mp.
    Persze az alt-tab rendesen muxik, és amikor a talcan van nem is foglal eroforrast, szal ezzel sincs igazán problem. Azért egy no-dvd peccsnek orulnék. :)
  • Shadowkiller
    #3846
    FAQ behalt!!!
  • [NST]Cifu
    #3845
    Nekem is van pár Starforce-os játékom, egyikkel sem volt még gondom. Az, hogy a lemeznek bent kell lennie, egyébként a kiadótól függ. A Lock-On 1.1 esetében csak heti 1x kell belerakni a lemezt a meghajtóba.

    Ami a felpörgetést illeti, nálam csak akkor szokta, amikor még "frissen" felált a windows, és először nyitom meg a "saját gép" ablakot. De mivel általában hetente ha 1x kell újraindítani a gépet, ezért nem zavaró.
  • DummyBoy
    #3844
    Nekem 2 SF-es gamem is van otthon (3 ... csak abból 2 ugyanaz csak másik SF ...)

    Egyikkel sincs semmi bajom ... egyetlen dolgot kivéve :) A rákért kell azt a qrva DVD-t állandóan bepakolászni a gépbe :)

    Minden más eredeti gémem meg van törve a NoCD miatt, csak ezekkel van a szenvedés :)

    Apropó ... nektek nem szenved a DVD lejáccó az ARMA Disc-el? Nállan folyamatosan felpörgeti, leállítja ... annyira idegesít, hogy emiatt nem tudom benne hagyni a lejáccóban :(
  • [NST]Cifu
    #3843
    Egyébként ezen azért röhögtem egy jót. Amikor kijött a press demo Starforce védelemmel, rögtön elkezdődött a nagy sírás, hogy jajj, csak Starforce-ot ne, mert tönkreteszi a gépet, és különben is minden probléma van vele. A sírás csak erődösött, mikor kiderült, hogy a cseh verzión tényleg Starforce védelem lesz. Amikor a Morphicon közölte, hogy Securom védelmet használ, a német userek rögtön hullámozni kezdtek, hogy lám, nekik nem kell a Starforce-al szenvedniük.

    Mi lett ennek az eredménye? A német verzió alaphangon játszhatattlan, és a német userek most a Securom-ot anyázzák. A cseh verzióval kapcsolatban viszont csak elvétve merült fel egy-két hiba a védelemmel összefüggésben...
  • [NST]Cifu
    #3842
    Itt nem a memória a kevés, hanem a videókártya nem tudja a Dx9-es effekteket (Shader Model 2.0). Enélkül nem indul el a játék.
  • [NST]Cifu
    #3841
    Javaslom a tutorial küldetéseket, elég jól bele lehet tanulni. Alternatív lehetőség, hogy OFP-s leírásokat keresel a neten, mivel alapjaiban az irányítás kevesett változott.
  • Hamlet
    #3840
    Nincs valahol valami használati utasítás? Leírás?

    Főleg a csapat irányítás érdekelne.
  • DummyBoy
    #3839
    Ehhh ... el sem tudod képzelni (Ntune felhúzza azt nekem XP alól is :) )

    Újrapattintonttam az XP-t, és valamit nem jól lőttem be a hálózati kapcsolatoknál ... XP feláll fél perc alatt ... a hálózat újabb 5 perc :) Lusta vagyok belőni :)

    Jóreggelt amúgy
  • Sanyix
    #3838
    Nem jobb a 6600gt, éppen a 7600gs jobb egy picivel.
  • Shep
    #3837
    Sokáig :) egyébként követem az eseményeket, csak pár napot kihagytam :) Meg különben is minden napra egy hsz. nekem is jár Ja ez így már 2, akkor holnap nem írok :)
  • Bucser
    #3836
    nincs, de meddig tartana visszaolvasni?
  • Shep
    #3835
    Van már olyan verzió amiben minden angol, vagy fullos angolosítás?
  • Kaszi46
    #3834
  • Blackrav3n
    #3833
    A cseh tört verziót nem lehet 1.01-re patchelni?
  • pe205
    #3832
    3200+ amd 1G ram X800 256G kb folymatosan 20 felett van és simán játtszhato sniper távcsőnél van némi pirosulás dehát nem kellene mindent feltenni a plafonra esetleg:D
  • pedro870
    #3831
    nekem (3200+-ra húzott amd, 1gb, 9800 128mb) mindenképpen gyorsabbnak tűnik
  • Me0w
    #3830
    Mi lenne ha bemennel a biosba, adnal neki + 50 mhz FSB-t es megnezned? :)
  • DummyBoy
    #3829
    Nemtom ... FRAPS-al nem nagyon látszik, de mivl nállam az csak qrva ritkán megy így megérzésre gyorsabb lett :)

    Apropó ... valaki nézte már mennyire procilimites a gamma?
    Gyorsabb prociból jobban profitál?
  • csoola
    #3828
    nekem ugy volt h 7600 GS lesz, de sztem nem vmi jo, teljesitményben jobb a 6600GT... de aztán 7600 GT-m lett:D/6600 GT-m volt elötte, és midnen nagyon szépen elment rajta.../