35048
  • tszd
    #3951
    Hi. Sikerült valakinek már hozzájutnia a 6thSense_ArmA_Language_Patcher 0.7-es verziójához? Mert egyelőre csak a Megadownload nevű progival engedné letölteni, azt meg nem szívesen tenném fel. Szóval, ha valakinek bitokában van, legyen szíves, ossza meg velünk!
    Köszi.
  • BoSA
    #3950
    Hogy tudok a szerveren uj jatekot inditani, mert engem mindig kidob a jatekbol.
  • tpM
    #3949
    Arra nem gondoltál ,hogy egyszerűen nem tudjuk a megoldást? Nem láttuk még a lövészkiképzésd stb nekünk sincs olyan régen ArmA-nk és szerintem nem is játszottak olyan sokat még a kampánnyal mert sajnos nem mindenkinek fut játszhatóan.
  • kassaidezso
    #3948
    >>>FAQ<<< Ez a faq nevezetű belinkelés igen szép dolog. Azok számára akik nem ismerik a programot, felvilágosítást nyújt pár, a laikus számára jelentősnek tűnő kérdésben. A játékban két ponton merült fel kérdésem, és eléggé bug jellegűek voltak. Sajnos egyikre sem kaptam választ. Jól ismerem a játék elődjének számító ofp-t is, és a vbs1-et is, magam sok évvel ezelőtt játszottam először az ofp-vel. Tehát tudom hogy mit kérdezzek és mit ne kérdezzek. Úgy vettem észre hogy itt elég érzékenyen reagálnak az emberek egy idegent látva, de ettől függetlenül újra próbálkozom. Az első kérdést lehet hogy észre sem vettétek (3766-3767), itt a lövészkiképzésen nem érzékeli a teljesített feladatot. A másik kérdésemet a duplázás miatt törölte valaki, ez a vélhetően bug pedig egy sniper küldetésben volt. 3938-as üzenetében dogman furcsa módon reagált a kérdésemre, és érdemleges válasz helyett egy gúnyos sor begépelésére méltatott csak.

    Tehát gondolom nem kérdés hogy mi a kérdés. Ha meg nem tud válaszolni senki, akkor legalább annyit be lehetne írni hogy húzza a fszba, rossz helyen kérdezősködök. Holnap reggel visszanézek, hátha van még egy normális ember.


    A "lámáskodás"ról meg még egy dolgot mondanék. Annyit sikerült kivennem itt egy-két amúgy értelmetlennek és összefüggéstelennek tűnő hozzászólás váltásból, hogy valamiféle rangsor van itt, és hogy az ide rendszeresen írók igen tisztelnek egy bizonyos Cifu nével írogató úriembert. Nos kedves Cifu. Én nem fogok meghajolni, de ha te állsz a ranglétra tetején akkor légyszíves méltass válaszra engem is. Azt hiszem nem kérdeztem és nem mondtam semmi olyat ami ne ide való lenne. Úgy tudom hogy a fórumok azért vannak, hogy oda a témában felmerülő kérdések megvitatása céljából bárki bejelentkezhessen, és írhasson azoknak akik esetleg többet tudnak nála. A életben más szerepe tudtommal nincs, sem a társadalomban és sehol máshol sem. Hasznos azonban a fórumban az, hogy vissza lehet keresni kulcsszavakra, és ha másoknál azonos hiba jelentkezett akkor felesleges írogatás nélkül megúszhatja a dolgot. Nos, én hiába kerestem, nem találtam választ a kérdésemre, ezért jöttem erre a szakfórumra. Nos, nevezzétek lámáskodásnak ha tetszik, de úgy vélem egy választ megérdemel az aki ide ír az armed assault fórumra.
  • tpM
    #3947
    jajj :D
  • bucsher
    #3946
    ez egy igen érdekes ip-cím :)
  • [NST]Cifu
    #3945
    Az IP helyesen: 152.66.234.169
    (legalábbis lent MrTressy ezt írta, a te IP-d viszont hiányos)
  • tpM
    #3944
    152.66.234 nah erre a szevrerre lehet jönni (Warez-t is elfogad de ua-keyyel csak egy ember lehet bent) pass:armahu
  • Kaszi46
    #3943
    tárgytalan, mekkvan, bentvatyok:)
  • [NST]Cifu
    #3942
    Nekiáltam gyomlálni, lévén néhányan a lámulás vírusának tüneteit produkálják, és ugye senki sem akar megfertőzödni....

    #3920 @ Alma2: Az OFP-ben is ez volt a helyzet, az pedig "kicsivel" a BF2 előtt volt. Tehát azért olyan zöldséget már ne mondjunk, hogy a BF2 volt bármilyen hatással a BIS-re. ;)

    #3915 @ Dexantreal: A kérdés jó, de jelenleg még nincs hivatalos info a magyarországi megjelenésről. Az 505 Games Street felsorolásában nem szerepel kis hazánk, tehát egyenlőre itt állunk.
    Alternatív lehetőség van, a FAQ-ban említve van, hogy valószinűleg lesz majd letölthető angol nyelvű változat a Sprocket-en keresztül, illetve lentebb van egy link a német nyelvű verzió letölthető változatához.

    Szóval ha valaki meg akarja venni, akkor arra vannak lehetőségek.
  • Kaszi46
    #3941
    Hogyan tudok direkt ip alapján csatlakozni? Látszik a szerver listában, ha igen mi a neve?
  • jakewyler
    #3940
    Sziasztok
    Angol verzió mikorra várható?
  • DOGMAN
    #3939
    HEhhee mire beírtam törölve lett :D
  • DOGMAN
    #3938
    "valaki tapasztalt hasonlót? "

    igen pár hozzászólással lejjeb egy másik gyereknek is ugyanez vót a baja!
    Sztem vedd fel velea kapcsolatot, azt beszéljétek meg, hogy mi a gáz!!

    ZSÍR!
  • Reaper
    #3935
    Hi!

    Tudsz vmi konkrétummal szolgálni, hogy honnan lehet rendelni? Esetleg hozatsz-e még be?
  • Kaszi46
    #3934
    csodálom a türelmedet:P
  • MrTressy
    #3933
    Szlovák változat tölthetö torrentröl (aszfalt,el)
  • w77d
    #3932
    Szevasztok! Valamelyik verziót lehet már valahol tölteni vagy csak a demó van kint?
  • MrTressy
    #3931
    És fizetsz 16e ft egy 9e ftos játékért?Te tod...
  • Thanatos
    #3930
    kérdezd meg még 10szer pls, htx
  • JohnnySmith
    #3929
    Nekem 19-ért hoznak 2db-ot szlovákiából futárral!
    Szóval lehet számolni mennyibe fáj....
    Itthon majd valamikor szted mennyibe fog kerülni?
  • Raptor 2
    #3928
    FIgyejjetek.
    Most ha én megrendelem az E-bayről, És Shipping To Hungary: 79$

    Shipping To: FREE

    Akkor magyarországra kiküldik ezért a 79 dolcsiért???? A sajá címemre? Meg megy még rá vmi költség?
  • Aggressor HUN
    #3927
    Az AddOns ui.pbo file nem tetszik neki,az arma.exe(gyáriak!)...és hibát ír,bármellik patchre...valami ötlet?...esetlg másnál is?
  • Aggressor HUN
    #3926
    nah nekem német van...sem a cseh,sem pedig a német patch nem megy föl rá,(nem serial hiba..próbáltam már mindenféle felállást,az itt megtalálhatót is...sokadszor vadiúj Arma,semmi más,csak a két patch közül az egyiket...de nem...hibás oldfile-ok a bajai...
  • Sanyix
    #3925
    hát a gf7300se az olyan irodai "legyenvalami" videokártya, szóval azzal elég gyérül fog menni. 3400+ amd mellé én meg 400-as ddr1-et vennék, mert gyorsabb mint a 800 mhz alatti ddr2-eseknél.
  • Sanyix
    #3923
    Ez a heliirányítás sztem teljesen jó, élethűbb mint eddig. Most az egérmozgásra nem rudderel (farokrotor) helyetted a gép, mint az ofp-ben, hanem neked kell azt is kezelni. Meg mostmá úgylátom nincs ez az automata domborzatmagasság követés sem, hanem mindíg a játékosnak kell irányítani az emelkedést, sűlyedést. Egyedül annyi a baja, hogy nagyon könnyűnek tűnik a heli, és túl gyorsan mozog.
  • VRSDM
    #3922
    előre is bocs, régreg vagyok énis tudom milyen szar ha 100szerre is megkérdezik... de mégis megteszem ;)
    3400+amd - satas,winyó - gef7300se - 510ddr2(400mhz) kb hány fps-el számoljak átlag? (ilyet kapok karácsonyra)
  • alma2
    #3920
    Hahaa, nagy hatassal lehetett a fejlesztokre a BF2 :)
    coopba nyomjuk lepakoltam egy cobra helit addig-addig ugyeskedtem mig leestem, majd az ismert szoveg, pilota vagyis en megoltem a gunnerem. Meg szerencse, hogy minusz pont nem jart erte mint ott :)
    Ugy is meg lehet kozliteni az osszes helis jatek szar volt eddig amit kiprobaltam vagy ugy is ebbe valamit nagyon elrontottak a heli iranyitasnal, mozgasanal. Nem is tudom megcsak hasonlitani se semmihez annyira mas, /ja de az ofphez :)/ van egy ket jo huzasa, de sajna tobb a rossz.Bar egy igazi pilotat megkerdeznek szivesen.
    DE a tankcsata coopba mar igen elvezetes volt.
  • james007
    #3919
    a te gondodra a megoldas hogy ujra kell rakni egy masik serial szamal 134V-Z1AHY-V7DHA-3R9GT-NZMS1
  • dienesoft
    #3918
    jajj bocsi, nem ez a válasz james 007 :)
  • dienesoft
    #3917
    Nemtudom volt-e, de kérnék egy kis segítséget:egyszerű, de velős kérdésem van: Feltenném az 1.01-es peccset, elíndítom a peccselést majd kiírja:"WRONG CD KEY" értem én a hibát, csak szal...van vmi bigyula amivel elfogadja? :)
  • james007
    #3916
    volna egy kerdesem feltelepites utan futatni kell a protection vedelmet mert rakerdez az installalasra de nem mertem telepiteni a nelkul meg eddig nem indul

    deamon 4.08HE fent van mielott kerditek
  • Dexantreal
    #3915
    Ez azért még változhat... ha meg nem adják ki itthon, akkor majd lehet, hogy én is megrendelem külföldről... de ez azért köcsögség lenne.
  • Dexantreal
    #3914
    Thanks! Az már nincs messze.
  • Sanyix
    #3913
    Soha. Nincs magyar kiadó.
  • Fenrir
    #3912
    privi
  • Raptor 2
    #3911
    Elvileg 2007 eleje...
  • alma2
    #3910
    remelem meg nem volt.
    adott a ket darab cd-key, a hamachi, csak local area engedelyzve a tuzfalban, vagy csak a haverod ipcimet.
    miutan feltetted a patchet visszabuheralod a regi cd-keyt a jatekba, maris tudtok ketten coopot nyomni.
  • Dexantreal
    #3909
    Külföldről...... nekem nincs arra pénzem... talán hazai boltokban majd. Itthon mikorra véárható cd galaxisba pl ,vagy a többi hasonlóba?
  • JohnnySmith
    #3908
    Dexantreal:
    Már megrendeltük. (külföldről) Szted akinek megvan az mind warezolt???
    Fenrir: Utalj pénzt és megrendelem... (priviben elküldtem..)