35048
  • Rafia
    #4031
    Vazze ez az .mds infó új volt, köszi!
    (ByteBlade mdf-el is megy, csak át kellett nevezni a filet)
  • DOGMAN
    #4030
    Mé miko mondtam én, hogy vettem tőlük???
    :D
  • lee56
    #4029
    És eddig hányX használtad az ukrán mashingunodat? :)
  • MrTressy
    #4028
    privát ja public már nem annyira
  • jakewyler
    #4027
    torrent is ingyen van és az még gyorsabb
  • DOGMAN
    #4026
    ZSÍR!

    nekem majdnem lett egy eccer...megláttam antikvárium kirakatában, persze hatástalanítva, de full jó állapotban.
    Hát vazz abarom kért érte vagy 70 ruppót... mondtam neki ennyiért veszek éleset az ukránoktól, azt mentem elfele :D
  • Bucser
    #4025
    már megint rossz embernek magyrázol.... Gondolom az összes topiclakó közül Kiskoru töltötte el a legtöbb időt egy PKM mellett...
  • MrTressy
    #4024
    De legalább ingyen van és gyors ~~200k
  • jakewyler
    #4023
    amennyit szenvedni kell vele,egyszerűbb lehúzni torrentről vagy smswebről
  • MrTressy
    #4022
    Akit nem zavar egy kis reklám meg pár kattingatás, az sfes de müxös armát lekaphatja innen még 3 db file feltöltés alatt van igy nem árt idönként egy-egy refresh hogy azok linkjei is bekerüljenek
  • malter
    #4021
    remélem késöbb lesz javitás a heli irányitás terén is,opfben jobb volt
    itt olyan mintha a heli egy pár méteres kötélen logna és azzal huzgálnám ide oda
    addon áradatot nagyon várom mert elég szegényes a választék opf után:)
  • Raptor 2
    #4020
    Ezt hol láttad?
  • jakewyler
    #4019
    Armed.Assault.CZECH.NO.MORE.FUCKING.SFCLONE.iNT-gTS

    ez már jó verzió?
  • kiskorúbézoltán #4018
    Remélem a jóképességű tpM megtalálja itt az egetrengető különbséget a sPK és a PKM között . Nekem nem sikerült , de biztosan én nem értek hozzá ...
  • DOGMAN
    #4017
    hácsak ha valaki igazából kíváncsi a PK-PKM cuccokra.
    ismeretterjesztés tudod... :D
  • kiskorúbézoltán #4016
    Ööö , ezt nekem ?
  • DOGMAN
    #4015
    Amúgy meg wiki a barátod :
    WIKI PKM
  • DOGMAN
    #4014
    PK


    PKM
  • tpM
    #4013
    PK és a fal
  • tpM
    #4012
    Egyébként azt vettem még észre ,h a belsőnézet ugyanolyan aránytalan mint a CoD-ban
    pl.: PK-val nem lehet ien közel menni egy peremhez
  • kiskorúbézoltán #4011
    Hagyjuk ...
  • tpM
    #4010
    PK : Pulemyot Kalashnikova
    PKM : Pulemyot Kalashnikova Modernizirovanniy
    A 'Modernizirovanniy' az biztos modernebbet jelent :D
  • james007
    #4009
    kosz szepen ISTEN vagy megoldodot csak nem mertem installalni a protection bigyot ...... igy utolag tenyleg pofon egyszerru

    Uj kerdesem viszont hogy a magyar forditas ami vana FAQ ban az mar jo az 1.1 patchez is ?
  • kiskorúbézoltán #4008
    És mi is az egetrengető különbség a PK és PKM között ? :)
  • MrTressy
    #4007
    fel kell telepiteni mert anélkül nem indul el van 2-3x is kéri (és utánna újra kell inditani a gépet)mig végleg feltelepiti a védelmet és elindul.Fontos csak 4.08as daemonnal újratelepitett daemonnal indul el updateltel nem.Elrejteni fölösleges mivel nem a daemonnal baja hanem az isoval.De csakis ezzel az mds fileal müxik minden alkalommal.Amúgy nem túl bonyolult ez az egész de majd rájössz magadtól is :)
  • james007
    #4006
    Sziasztok

    Egy eszrevetelt ha megengedtek akkor megjegyeznem hogy a FAQ ki lehetne egesziteni egy a jatek telepiteset leiro reszel ..mert pl meg nekem se sikerult elinditanom

    1. most akkor kell a demonba a mini img file vagy el kell rejteni valami YASU progival

    2. ha inditanam a jatekot akkor mindig telepiteni akarja a protection valamit azt fel kell telepiteni ? vagy meg se kellene jelenie
  • tpM
    #4005
    Igen A PKM partiban van az M240el csakhogy itt PKról van szó :)
  • pedro870
    #4004
    Úgy is lehet ezt nézni, hogy a fegyver elosztás reális volt, a létszám elosztása nem volt az. Nem 25 vs 25 kellett volna, hanem mondjuk inkább 20 vs 30. Ez már OFP-nél is így volt. 2 választás van, vagy megint lesznek oldalkiegyenlítő modok, mint nálunk az ap1-5, aminek viszont az az eredménye, hogy olyan technikák mennek egymással szembe, amik reálisan nem valószínű, hogy manapság találkoznak; a másik megoldás hogy a multis társaság rájön arra, mi az a létszámelőny, ami általánosan kiegyenlíti a technikai hátrányt és ezt alkalmazni is tudja. Mondjuk még normál CTI-nél a legegyszerűbb a helyzet, mert ott árazni lehet a technikát, a jobb cucc többe is kerül.
  • kiskorúbézoltán #4003
    Keleti oldalon az ember a hangulat miatt játszik , nem technikai előnyökért , szerintem ... :)))

    IRL a PKM simán partiban van az M-240-essel , ha nem jobb . Az M-4 az okos kis optikákkal meg az életben is csít ... Már amíg az optika altatt működik a puska ... :D
    Megbízhattóságot meg nem szimulál az ArmA sem .
  • tpM
    #4002
    Hát jó a BIS hivatalosan CTI-nek nevezte el :) egy fix bázisról induló városfolgalós játékmód
  • bucsher
    #4001
    dragunovnál jobbat mit akarsz :)))
  • joebacsi
    #4000
    inkább arról a 25vs25 ctiről meséjjél :)
    mondtad, hogy nem is cti valójában, akkó mi? :)
  • tpM
    #3999
    Jajj kimaradt : Eastnek van SVD Dragunov mesterlövész puskája
  • tpM
    #3998
    Nah alaposabban körülnézve a szervereken sajnos rossz dolgokat tapasztaltam játék közben ;Nem is a netkóddal meg stb-vel van a gond mert viszonylag stabil (25vs25-ös CTI-t játszottunk ~50-60as pinggel)
    de sajnos 0 azaz nulla a kiegyenlítetség gondolok itt a fegyverekre
    West oldal géppuskák : M249 (300-mig szinte egy pontba lő, 200 lövedék kapacitás ,jó tűzgyorsaság) , M240 jó erős (100 lövedék kapacitás) , gépkarabélyok : M4, M4 RedDot optikával ezekkel még semmi gond,+még mindenféle optikás hangtombítós meg ilyesmik ,de ami a brutál : M4+M203Gránátvető + ACOG (ami 4x-es nagyítással bír) mesterlövészek: MkSPR zoomolható távcsöves puska , M24 standard távcsöves nah nem is ez a gond modern az Amerikai hadsereg,de akkormár az East is lehetne modernebb a KA50mellé befért volna néhány jobb fegyver is pl. AK107, PKM, RPK-1P129es optikával mert ezek nélkül igy fest az East arzenálja
    géppuska : PK 100m után leesik a lövedéke(persze ,ha ez igazábol is igy van akkor ne modosítsák mert nem lesz élethű :) ) , gépkarabély: AK74 , AKS74U és AKS74U handtompítós változatban. Ennyi az West oldalnak sokkal több és jobb fegyverei vannak.
  • JohnnySmith
    #3997
    Rendben én is így gondoltam.
  • [NST]Cifu
    #3996
    Szvsz aki meg akarja rendelni, az meg fogja találni ezt a hsz.-t (legfeljebb segítünk neki benne ^^). Azért agyonreklámozni sem kell. :)
  • JohnnySmith
    #3995
    Na új fejlemény az ARMA rendelésről!!
    Van egy magyar mailcím ahová lehet írni magyarúl a rendeléssel kapcsolatban!!!
    [email protected] abban nem vagyok biztos hogy olcsóbb.
    FAQ-ba esetleg belehet tenni vagy a FAQ felirat alá.... (bár ez már talán reklám lenne)
  • JohnnySmith
    #3994
    Akinek 100% hogy kell ARMA (szlovákoktól) az most (ma-holnap 5ig) írjon privibe. Mert úgy rendeli a készletét az arc.
    (ugyanis ami volt azt felvásároltam, de szoltam hogy még lehetséges hogy kell)
  • 0Fritz0
    #3993
    Amennyiben nem a letöltős mókát választom, akkor honnan érdemes rendelni?
    Illetve van-e most olyan lelkes fórumozó, aki szintén rendelni szeretne, mert akkor felezhetnénk a postaköltséget. (Pösti vagyok)
  • [NST]Cifu
    #3992
    Egy egyszerű tanács: a képernyőn a single küldetéseknél (csaknem) mindig látni egy sárga négyzetet, a távolsággal, és a feladattal (move, get out, stb.). Az a következő Waypoint. Az első kampány-misszióban gyakorlatilag csak a waypontokat kell elérned.