35048
  • BoZsoó
    #4071
    Nekem a második és a harmadik fájlt nem akarta,később már a kilencest sem.A Getright errort írt ki,a Flashgettel viszont jön 20-30k között.Lehet tényleg csak várni kell.Amúgy a torrentről sokkal hamarabb lejött 40-80k-val,csak annál a verziónál a patch bekavart.Remélem ez jó lesz.
  • jakewyler
    #4070
    Na mizu ,mit töltötök ennyire,kijött az english verzió?
  • bucsher
    #4069
    lehet mégis egyszerűbb lenne a lassú fos torrent?
  • Raptor 2
    #4068
    De nem ír semmi limitmeghaladást, csa valami szar 3 kb-ot szed le!
  • BoZsoó
    #4067
    #4062
  • Raptor 2
    #4066
    Na most beszart. Egyszerüen a negyedik(meg ötödik) fájlt nem akarja leszedni, csak vmi három kb-os szart!!!
    PLZ help!
  • Raptor 2
    #4065
    Nekem vmiért csak 45-tel hajlanddó szedni...már a 4ediket szedem...
  • Aggressor HUN
    #4064
    na tök jó...rapidshare cz verzió...találtam cracked 1.01 cseh patchet,ami teljesen felment!!! most kéri a serialt,-ami itt van a fórumon az nem jó neki,és a miniimage file ami szintén itt található linken,el sem mountolható a 408-as daemonnal,mert hibát ír ki :-)...most csak én szívok?...most már akkkorsem veszem meg(pedig meg akartam)...aztaszentségit neki
  • BoZsoó
    #4063
    Igen erre saját káromon rá kellett jönnöm.Miután +vettem a 7800GTX-et(igaz,olcsón használtan)rá 1 hónapra kijött a 7900Gt még így is olcsóbban,ugyanolyan teljesítményt nyújtva.
    Úgyhogy igazad van,valszeg inkább 8800GTS lesz.
  • koschwarz
    #4062
    a linkek jók szerintem, a 2. és a 3. én már le is töltöttem ma, csak sima vendég-letöltőként sorba kell állni, így lehet hogy "visszautasít" ez a rendszer, és azt írja ki hogy a letöltési limitet meghaladták
  • [NST]Cifu
    #4061
    A csúcskártyák árai ritkán mennek le komolyabb mértékben, és általában az egyel utána következő felső-közép kategóriás kártyák hasonló teljesítményt nyújtanak, csak éppen olcsóbban, vagy éppen alig valamivel drágábbak, de sokkal gyorsabbak (lásd most egy Gf7900GTX vs. Gf8800GTS kártyánál).
  • koschwarz
    #4060
    szerintem a 8800gtx még egy év múlva is minimum 80000 ruppó lesz...mellesleg ha lenne egy előrelátható időpont, hogy az angol verzió mikor jelenik meg, én se szarakodnék a letöltéssel...bár azért kíváncsi vagyok, hogy milyen.
  • BoZsoó
    #4059
    Azért kezdtem letölteni mert ha felteszem a patchet a német serial kódos cseh armára,akkor a noteszban eltűnnek a küldetések feladatai.Ezért kénytelen vok most az 1.0-val játszani.
    Na ezért is fogom +venni eredetiben az angol verziót.Arra bármilyen patch felmegy,tudok a neten játszani,nem kell ügyeskedni.Csak legyen már 2007!Az OFP az egyetlen eredeti játékom,a másik ez lesz.
    A sors kegyes volt hozzám mikor 2001-ben véletlenül hozzám került egy OFP disc mert cseréltem egy gyerekkel.Akkor szerettem bele,és azóta is.Tetszett h élethű volt a grafika,és szabad a játéktér,a járművek vezethetősége,és a realisztikusság,egy lövés egy halál,nincs energiacsomag gyűjtögetés.Azt még Gef2 Mx-el nyomtam.Azóta amikor új videokarit veszek a gépbe mindíg újrajátszom a kiegészítőivel együtt.Háromszor cseréltem videókarit azóta:) Soha más gamét nem toltam újra.
    Most Gef7800GTX van és P43.4Ghz.Faszául megy,igaz tuningolni kell a cuccokat.
    Alig várom h lemenjen az ára a 8800GTX-nek,akkor kezdem az armát is újra,de az csak jövő ilyenkor lesz.
  • BoZsoó
    #4058
    A kettes és a hármas linkje nem jó.Vagy feltöltés alatt van még?
  • MrTressy
    #4057
    hát mivel 9x500 mega+ 1x208 az egy dvd méret éppen
  • Imation
    #4056
    A visszarugás sokkal másabb ott hatalmas az eltérés én föleg a "nyomjelző" csikot és a föld porzását figyeltem.
  • tpM
    #4055
    Nem szórás, szerintem te azt láttad ,h mikor pl lősz M24-el akkor visszarugáskor a fegyvert nem ugyanabba a helyzetbe rakja vissza mint mikor lőttél és azért látszik ugy mintha nem a célkeresztbe menne
  • Kaszi46
    #4054
    Látom felkerültek, köszönöm, illetve köszönjük szépen!
  • alma2
    #4053
    Igen eltunik, de ha rakkatintasz megegyszer elojonnek a kuldetesek es tudod folytatni.
  • koschwarz
    #4052
    jelen percben 10 db csomag van fent. ez az összes??

    mellesleg 1000 hála!
  • [NST]Cifu
    #4051
    Milyen fegyverrel és milyen pozitúrából lősz?
  • Imation
    #4050
    Tegnap este lövöldöztem kicsit egy dombtetőröl, nekem úgy tünik hogy a sniper fegyverek kb akkorát szórnak mint az m4. Olyan 400-500 méterröl kb ua. esélyem van a találatra tehát szinte elenyésző, a célkereszt max saccolásra jó. Mennyire reális ez? Régen játszottam az ofp-vel és nem rémlik hogy ott is igy szórtak volna, de lehet hogy csak az emlékek szépitik meg a dolgot.
  • tpM
    #4049
    A BIS nem adott még moddingtoolokat ugyhogy sajnos addig csak néhány textúrázást tudnak :\
  • [NST]Cifu
    #4048
    PK vs. PKM vitában szerintem rossz ötlet Kiskorúbézoltánnal vitatkozni. Tudnillik az a munkaeszköze (vagy legalábbis valami olyasmi ^^).

    BTW emiatt a kiegyenlítettlenség miatt volt szöveg a hiv. fórumon is. Ott ugyan "hivatalos" választ nem adtak, de minden okoska azzal jött, hogy ez így fair, mert így "szokott" lenni a háborúkban. Piha. Meg hogy az EAST a létszámfölényre épít. A baj "csak" annyi, hogy nem épít alaphelyzetben, mert egyenlő arányban van a legtöbb multiban beállítva a létszám. Köszönjük szépen...

    Sajnos ahogy az OFP-re, az ArmA-ra is igaz, hogy a custom addonok fogják igazán játszhatóvá tenni a multit is. Hajrá skacok az ArmA AP-hez. ;)
  • Petko
    #4047
    itt a 0.8-as: http://dl.6thsense.eu/arma/6thSense-ArmA_Language_Patcher_v0.8.exe
  • MrTressy
    #4046
    Összeset?Semmi akadálya
  • Kaszi46
    #4045
    Ezeket a coop missziokat nem lehetne felrakni nagc szerverre? Vagy legalább pár darabot.
  • MrTressy
    #4044
    nyugodtan felrakhatjátok a patchet meg a 0,7es language patchert megoldották ez a problémát

    Version History :
    v0.7
    - Switched to PatchWise Program, ditched the .bat Files (Thanks to S_Hole for the idea!)
    v0.6
    - Fixed problems with Campaign not showing up...
    v0.5
    - Patcher now only Supports ArmA v1.01
    - Changed the prefix of the file names
    - Stored all .bat files in the @6thSense\Tools folder instead of spread around!
    - Partially using xdelta.exe patcher program (Will go into it fully when I have more time)
    v0.4
    - Added Patch Support for German version of ArmA
    v0.3
    - Also Patches the ArmA Editor SP/MP Templates and Multiplayer Missions
    - Fixed Bug in the manual tutorial patch.
    - Fixed Bug that only caused some patch info not to show up in some bat files
    - Fixed Bug in the readme, links.htm and .bat files (BIS Forum Thread link)
    v0.2
    - Also Patches the ArmA SP Briefings & Missions from Czech into English
    v0.1
    - Initial version; Included the automatic patching of ArmA Czech into English
  • MrTressy
    #4043
    Gyárilag 2 ha jól rémlik de vannak már új coopos missziók itt ott amik tölthetök
  • MrTressy
    #4042
    tedd fel a 0,7est
  • Pill
    #4041
    Ettől félek én is, hogy ez lesz. Nem merem feltenni a patchet.
  • Kaszi46
    #4040
    vki nagc coop?
    amugy alapban csak 2 coop küldi van?
  • Thanatos
    #4039
    pfff :D
  • Sland
    #4038
    Wiki a barátnőd!
    Google a barátod... :DDDDDD
  • okosszöszi26
    #4037
    1.01-es patchet 6thsense 0.5-el angolosítom és eltűnik a campaign.
    Hurrá :-(
  • MrTressy
    #4036
    Ha egy nagyon kicsit visszaolvasnál már tudnád hogy elég régóta van angol nyelvi patch...
  • Raptor 2
    #4035
    smsweben is van??????
  • thensa
    #4034
    csá skacok! nem tudjátok h kijött e már angol patch mert a csehtől fáj a fejem! előre is köszi
  • MrTressy
    #4033
    nm
  • trident
    #4032
    OFF
    Én köszönöm. Kicsit gyorsabb mint az 5-15k-s torrent, így legalább ki tudom próbálni, megismerni.
    ON