35048
  • Rafia
    #4116
    ja, az 1.01-et én meg sem próbáltam.
  • punyek
    #4115
    rafia: eddig ok, de az 1.01 pöcs nem ment rá fel mert wrong cd keyt irt ki hibának.

    beers: bocs hogy csak egy ilyen szarra telik, nekem nem apu veszi a konfigot amikor fingok egyet. amúgy meg fogok egyet venni, mert ArmA-t mindenképpen ki akarom próbálni, OPF volt az etalon eddig.
  • Rafia
    #4114
    Nekem már csont nélkül megy a baybéla verzió.
    Valaki belinkelt itt korábban egy .mds filet. Na ezt kell letöltened, és az eredeti helyett használnod. Az eredeti 4K körül van, ez meg 38K. De mielőtt használnád, át kell nevezni az eredetivel megegyező névre. Nálam csak így indult el, így viszont mindig, reboot sem kell.
  • [NST]Cifu
    #4113
    A FAQ-ban le van írva, hogy legalább GeForce FX5600 vagy Radeon 9500 kell neki. ;)
  • Beers
    #4112
    Miért nem voodoo I-el próbálod? LOL
  • punyek
    #4111
    ez lol. asszem most elindult volna, de lefikázta a gf4 ti4200-esem:D a k.annyát. ehhez is már új videókártya kell? szánalmas.hu
  • punyek
    #4110
    bocs. "ARMA-Beyblade.mds"
  • tpM
    #4109
    LOL! Van itt valaki aki ki akarja kapcsolni azokat a csíkokat amiket a lövedék húz :) ?(jelzőlövedéknek nevezte el a BIS) mer zavar ,h olyan mintha valami lézershow lenne és az Options/Difficulty-ban kikapcsolom a Rifle Bullet Tracers-t de ugyanugy marad :\
  • punyek
    #4108
    Hi All!

    Na nemtom hogy most mivan, de a létező összes verziót végigpróbáltam amivel ki lehet kerülni a disk check-et de nem sikerült. A game továbbra se indul el. Nekem a Bayblade-es verzió van, ahhoz mit kell csinálnom hogy ez elinduljon...?

    Üdv Punyek
  • Papirzacsi
    #4107
    Backspace
    Target
    More Target
    Car at 12o'clock????
    Engage
    Open Fire???
  • BoZsoó
    #4106
    Én sem tudtam kijelölni nekik.Berágtam,nem sokat szaroztam,szitává lőttem én a Skodrit.Továbbengedett...
  • Aggressor HUN
    #4105
    Heuréka,megtaláltam :-)megy...soksok kínlódás árán elindult :-)...
    Most az segítsen aki tudja a csapatirányítás résznél(tutorial),hogy kell velük szétlövetni azt a szar Skodát(az OpFp-ben is jól ment a csapatparancsnokság,de itt nem tudom kijelölni célpontnak...nincs ilyen targetem hogy Skodri :-) )
  • marcio mela
    #4104
    thx!
    Torrenten szedtem le.Volt hozzá külön language.pbo meg bin.pbo.Azokkal cseréltem le az eredetit.
  • Petko
    #4103
    ja ok, látom a missionsjaidat, nálad valami a nyelvezéssel történt és nem fordította át, szerintem a Vcykove mise lesz az
  • Petko
    #4102
    a missions menüponton belül van
  • trident
    #4100
    Köszönöm! Keresek egy tökönszúrós szmájlit és inkább megyek aludni.
  • Kaszi46
    #4099
    pass: by_zon19
  • trident
    #4098
    Nemrég jöttem haza a munkából, örömmel konstatáltam, hogy kész a letöltés, végre kipróbálhatom azt, amit ti szinvonalasnak és addiktívnek találtok...:) De...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sajnos csatlakoznom kell a kiskorú vér istán csapathoz. A torrentről a rapidshare féle "etfunvideo" néven elhíresült vackot töltöttem le, gyorsan total commander, kicsomagolás... Jó idő múlva: "c:\Downloads\Armed Assault CZ - Rapidshare\ETFunVideos.part47.rar: CRC failed in the encrypted file ARMA.mds (wrong password ?)"

    Emlékeim szerint a jelszó: 1234567890, már nem találom a torrentet, hogy ellenőrízzem...
    Mindenesetre újra elindítottam a 47-es letöltését, de megköszönném, ha valaki biztosan megmondaná a jelszót, illetve ha van egy jó tipp, ötlet, idea azt szivesen fogadom. Sajnálom hogy ilyen ostoba warezos hülyeségeket kérdezek, nem örülök neki én sem, de szeretném kipróbálni az arma-t. Köszönöm előre is.
  • punyek
    #4097
    ja nem szóltam előbb megnézem a GCW-t:) sorry
  • punyek
    #4096
    hi!

    Leszedtem, sikerült az itt talát seriallal feltennem, de leakadtam annál a fake .mds-nél, vagy mi. Szal a crack rész nem egészen működik ezért el sem indul.

    Nemtom mi legyen...:(

    Üdv.
  • ROTI
    #4095
    Ezzel a megauplódossal az a baj, hogy 1GB letöltés után 13 óra tiltás Jön. Legalábbis nekem ennyit írt. Egy pár napig eltart igy, de nekm ez marad mert a torrentel meg dupla lessz az adatforgalom, ami nekem korlátos.
    Amúgy nálam fullon jön (350Kb/s)
    Köszi MrTressy, a többieknek meg bocsi ha nagyon OFF voltam.
  • BoZsoó
    #4094
    Nagyon tuti!Köszi az infót,és Bucsernak is!Má' tűkön ülök.Meg is rendelem mihamarabb.Egy húszassal olcsóbb így mintha itthon venném+
    Thanx!
  • [NST]Cifu
    #4093
    Szvsz nagyon szuper találmány a TrackIR, igazi feeling játszani vele. Nem mondom, hogy egy igazi 3D headsetet pótolna, de amíg azok nem tudnak rendes felbontást elfogadható áron, addig ez a csúcs. Szvsz egyébként én is az eDimensional-t javaslom, de egy apró megjegyzés: nem kell dombornyomott kártya, hanem tökéletesek az un. webkártyák. Ezek virtuális kártyák, csak egy papír, amin rajta van a virtuális kártya száma, a lejárat ideje, meg a CVC2 kód. A bankodnál érdeklődj, OTP-nél kb. két hét alatt megcsinálták nekem anno.
  • Bucser
    #4092
    Nem kellett hitelkártya csak a lényeg, hogy dombornyomott legyen a kártya. De utánvéttel nem lehetett fizetni
  • BoZsoó
    #4091
    Az nem is sok.Utánvéttel is lehet fizetni v csak Credit Carddal?
  • Bucser
    #4090
    7,41 euró volt a posta

    Ugyanis lehet Euroban is kérni.
  • BoZsoó
    #4089
    Huhh!Ott le van árazva 160 Dolcsira:) Mennyi volt a postaköltség?
  • BoZsoó
    #4088
    Köszi a gyors választ!
  • Bucser
    #4087
    Én anno az edimensional.com-ról rendeltem TrackIr 4 pro-t. Azt az angliai központból küldték. Hardver hibás volt 2 hét alatt ki lett cserélve a gyártó által. Azóa csupa pozitívum hisz Használja az ARMA a Jane's F/A-18 Il-2 Lock On Falcon Af mi kell még? Na meg persze Nascar 2k3, Gtr 2, WTCC, is támogatja. Úgyhogy nekem jó vétel volt majdnem minden gamehoz jól jön:)
  • BoZsoó
    #4086
    Van vkinek TrackIr-je?Erősen gondolkodom a beszerzésén.Érdemes beruházni rá?Kérnék szépen tapasztalatokat,és a beszerzés módjáról infókat.A gyártó honlapján 180 dolcsi(kb.35000Ft),míg Mo-on 52600 Ft.Szállítanak Mo-ra?Rendelt vki tőlük?
  • Raptor 2
    #4081
    Na letöröltem a Flashgetet, és mostmár tudom, télleg DOWNLOAD LIMITED a baj...És akkor m ost várjak? Örülnék, ha szunyókálás közben az rma gördülne le szépen...
  • jakewyler
    #4080
  • Tomee83
    #4079
    hát igy sem mükszik mostmár hibát észlel és leáll
  • bucsher
    #4078
    Egyébként működik, eredetivel tesztelve! Csak egy német patchelt exe kell neki, ha cseh verziód van telepítve.
  • [NST]Cifu
    #4077
    ArmA @ gamecopyworld
  • [NST]Cifu
    #4076
    Write only üzemmódban működsz?
  • Tomee83
    #4075
    Sziasztok!a segitségeteket szeretném kérni megszereztem az arma német verzióját de nem indul el!Az eredeti cd kéne neki persze mindig erre hivatkozik inditáskor---->
    Összeférhetetlenség támadt egy emulátor szoftverrel.
    További részleteket keressen a http://www.securom.com/message.asp?m=emu&c=6000&l=hu címen.Visszaolvasgattam itt a forumon láttom más is szenved ezzel de nekem nem sikerült megoldani.daemon 4.08 ast használok és az 1.01 es patch-et is feltettem de igy sem megy! ha tudtok segítsetek légyszives ...előre is köszi
  • Kaszi46
    #4074
    Haveromnál felraktam egy p4 2,4\512ram\9600(128mb)-os gépre, minden lowon, és 800*600-ban tökéletesen fut a játék. 20-40 között mozog az fps. Fenyőerdő 20-23, város 23-27, sivatag, kevés objectes terület 25-40.
    Ezt csak azok kedvéért írtam le, akik esetleg a túl nagy gépigény miatt bele sem kezdtek a megszerzésébe.
  • MrTressy
    #4073
    Nem tudom hogy müxik ez a megaupload pontosan de mindenféle letöltés manager nélkül jön stabilan most is 100-130 körül
  • tpM
    #4072
    Mind1 mien verzió van már angolosítás meg magyarítás is.