35048
  • lee56
    #4156
    UFF! Én pár hónapja váltam meg 25eért a kis 6600gt-mtől, és most egy I3D 7600 GST 256 GDDRIII (PCIeX) boldog tulaja vagyok, ugy hogy kb 10e-ret költöttem videokártya cserére.
  • koschwarz
    #4155
    jóvanna, hasra ütöttem
  • tpM
    #4154
    Megújult az ArmA weboldal
  • PhantomAss
    #4153
    én ittvettem tr3-at 1 éve 21 rugóért, most vettem hozzá vector ex-et
  • [NST]Cifu
    #4152
    Mégis mire gondolsz?

    Adva van X nyelvű változat. Felrakod hozzá az X nyelvű változathoz való 1.01-es patchet. Ezután feltelepíted a v0.8-as (vagy a legújabb) angolosítást.

    A linkek ott vannak a FAQ elején, nem hiszem, hogy komolyabb szellemi képesség kell ennek a kisilabizálásához. Bár jobban belegondolva lehet tényleg nem ártana. :)

    A törések, crackek meg olyan dolgok, amiket nem követek különösebben, mivel nem érint, és eltérő megoldások vannak rá. Ha valaki leírja részletekbe menően, természetesen ettől belerakhatom.
  • Me0w
    #4151
    20000-ert a hasznalt 6600-at? Ha vannak ilyen hibbant ismeroseid, akkor kerdezd mar meg oket, nem kell-e valakinek egy x800xt 60-ert? :DD
  • kassaidezso
    #4150
    bizony. például az sem egyértelmű hogy mikor melyik milyen nyelvű verziónak számít az angolosítás miatt.
  • koschwarz
    #4149
    he lenne egy akció, amiben vga mellé bakancsot adnak ajándékba....


  • tpM
    #4148
    Aha mindenkienk más a fontossági sorrendje és ezért valaki meg pl VGA-t vesz bakancs helyett :D
  • Petko
    #4147
    hogy megéri e ez nézőpont kérdése, perpillanat gazdasági alapon ha leosztod a 3dmark2005 pontokat az árral, akkor a 7300gt jön ki a legköltséghatékonyabban... és ezzel perfektül lehet source engines cuccokat nyomni, bf2 zni stb. - 20 rongy
  • Pill
    #4146
    Cifu: Szerintem jó lenne ha a FAQban lenne egy "így telepítsd fel" rész, ahol egy pár pontban le van írva hogy hogy kell feltenni. Biztos sokaknak segítene.
  • Petko
    #4145
    szerintem csak akkor érdemes váltani ha épp valaki a régi kártyádat jó pénzért megvenné, el akarod ajándékozni stb.
    egyébként érdemes várni egy kicsit és váltani mostmár pci-e re, és akkor majd a 8 as sorozat
  • kassaidezso
    #4144
    amúgy nem kell havonta új konfigot venni. Egy vga pedig ha 30-40-be kerül akkor az tök átlagos ár. olcsóbban nem éri meg venni. A másik tészta meg az hogy pl nekem lehetne olyan kártyám amitől még az arma is lilát fingik, de akkor most nem vettem volna új bakancsot. asszem van egy fontossági sorrend, az arma szép meg jó de a valóság sokkal élethűbb ahogy azt szokták mondani
  • koschwarz
    #4143
    ha már ilyen tudós itt mindenki: agp 128Mb 6600gt-hez képest az agp 256 Mb 7600gs milyen?

    gyorsabb annyival, hogy megérje vesződni a cserével? különösebben nagy árkülönbség nincs köztük (úgyértem, ha el tudom adni a 6600gt-met mittomén 18-20000-ért), tehát nem ez a szempont.
  • Petko
    #4142
    legjobb választás
    az ez után következő 7600gt még nem is kapható agpsbe...
    vagy ez a kártya vagy válthatsz alaplapot meg egyebeket
  • punyek
    #4141
    na akkor hogy ne vegyek zsákbamacskát:

    alaplapom: asus a7v8x-x
    haver ajánlotta kártya: Gigabyte GeForce 7600 GS, AGP, 256MB, 128 bit, DDRII, F 26 981 Ft 3 év

    szerintetek? az hogy DDRII az nem lesz baj?
  • koschwarz
    #4140
    de itt most ti mind agp-s kártyákra gondoltok?
  • [NST]Cifu
    #4139
    A FAQ-ban van link az 1.01-es patchez való angolosításhoz, ez jó a német és a cseh verzióhoz is. A magyar scene prominens tagjai pedig dolgoznak a magyarításon, tehát az is várható!
  • [NST]Cifu
    #4138
    A játék nem fog elindulni PS 2.0 képes videókártya nélkül, szvsz a 6600GT a minimum, annál gyengébb kártyába nem érdemes már beruházni, de nem árt figyelembe venni, hogy ez tényleg a minimum, tehát szinte mindent lebutítva képes elvinni még ez is a játékot. Ha belefér, egy 7600GS vagy GT jó választás lehet. Kérdés persze, hogy milyen gépről van szó, mivel nem árt odafigyelni arra, hogy az alaplapban menni fog-e a videókártya. Kínos lenne, ha megveszed a videókártyát, és kiderül, hogy bele se megy az alaplapba például.
  • kassaidezso
    #4137
    szerintetek természetes az hogy peccselés után a küldetéseknél és a kampánynál is hiányoznak a kis képecskék a menüből, pl snipernél a fejbelőtt offiszőr. Továbbá az angolosítás sem igazán bug mentes, pl a waypontnál CZ nyelven írja ki a feladatot sárgával, valamint lent írta már valaki, a noteszben nincs semmi szöveg.

    Ha CZ armám van, de német kulcsot használtam a telepítéshez hogy lehessen peccselni, akkor a feltelepített gamma német lett. De elvileg CZ verzió. Melyik peccset használjam hozzá, a CZ-t vagy a Dajcsot? Mivel nem tudom most CZ-nek számít e így vagy Dajcsnak, azt sem tudom melyik 6thsense angolosítást te3gyem fel. Gondolom ez a kavar okozhatja a peccselés utáni hibákat! Van tippetek?

    Mellesleg a peccs megoldotta a sniperes és a lövészkiképzéses gondot is!
  • tpM
    #4136
    A kampány már van angolul. a magyarítást én csinálom kb1hét és kész
  • marcio mela
    #4135
    Tutorialt csinálom.A skoda szétlövése után jön a Black Hawk.A füstgránátot hogyan használom?
  • JohnnySmith
    #4134
    Lehet de van értelme?
  • Petko
    #4133
    nekem is az van, nagyon fasza
  • Me0w
    #4132
    A 7600GS egy jo kartya, a fonokom otthoni gepeben 1g ram es egy amd x2 mellett siman ment a doom3, flatout2, half-life2 es a bf2 1280-ban. Es mivel passziv huteses (is van) ezert ajanlatos csendes lakasokba :)
  • punyek
    #4131
    akkor addig ne is próbálkozzak amig nincs egy ilyenem?
  • Shep
    #4130
    Nem nagyon merek én itt már kérdezni, de hátha túlélem anélkül, hogy valaki leordítaná a hajam. Szóval hogy áll a frodítás, a feladatok olvashatóak már angolul, vagy magyarul, esetleg óhéberül?
  • Petko
    #4129
    6600gt-t már húszér simán hozzávágják az emberhez... 7600gt olyan 40-45 körül
    a racionális vásárlás kategóriájába szerintem a 7300gt és a 7600gs felel meg, az első 20 körül, második 30
  • koschwarz
    #4128
    ha talál...
  • Csuhai G
    #4127
    Geforce 6600 GT, vagy ha esetleg még ráteszel egy tizest, akkor vehetsz egy 256 MB-os 7600 GT-t! ;)
  • punyek
    #4126
    ja és kb azóta hibátlanul megy. szal nvidia rox:)
  • punyek
    #4125
    nekem nem oldotta meg mert alapból úgy van.
  • punyek
    #4124
    ettől függetlenül így van. én nem tudom megtenni hogy havonta vegyek új konfigot, épp ezért nem értem beers miért dobta kapásból a fikabombát, hogy vudut használjak. amúgy volt olyanom is:P

    szóval mit ajánoltok olyan 30k körül? nekem fingom nincs a mostani vga kártyákról. annyit tudok hogy PS 2.0 kell bele:)
  • koschwarz
    #4123
    én például már egyedül is meg tudom törölni a seggem
  • Me0w
    #4122
  • [NST]Cifu
    #4121
    Szvsz a topiclakók nagyobbik része önmagáról gondoskodik már egy ideje, szóval a csipkelódés ez esetben meglehetősen mellé ment...
  • Me0w
    #4120
    Es ezert minek kell pattogni? En is a sajat lovembol veszem a konfigomat, amellett, hogy csaladom van. A Ti4200 jelenleg olyan 1000 Ft-ot er - ha meg kell valakinek - szoval nem ertem mi a gondod. 6 eves kartya.
  • koschwarz
    #4119
    erről a megauploadról nagyon macerás lehúzni, de azért jó...
  • Sáska
    #4118
    daemon tools ikonján jobbklikk, emulation--> all options on.
    nekem ez megoldotta
  • Beers
    #4117
    Megnyugtatlak, én 10 éve magamnak veszem!