35048
  • koschwarz
    #4196
    origos cikk volt asszem, vagy indexes?
  • DummyBoy
    #4195
    OFF: Ezt a linket azért megkereshetnéd nekem ...
  • koschwarz
    #4194


    ottapont! ez is szempont. ezért is adhat az otp ilyen kondíciókat. végülis igaz, hogy ha befektet bankfiókokba olyan helyeken, ahol más bank nem nyitna, akkor drágább is lesz.
  • DummyBoy
    #4193
    Egy kis OFF ... hogy lesz az emberből OTP-s? Eccerű ... legyél paraszt az alföld közepén ... Ahol nem hogy másik bank, hanem az OTP-s bankfiók is másik városban van!!!
  • Isegrim
    #4192

    Videókártya témában, a 7600 GST-t (igen, géesté) ajánlom figyelembe, nekem az van, a GS és a GT között van, "majdnem GT, felhúzható" kategóriában. Gyakorlatilag GT mag van benne ha jól emlékszem, butítva. Jóval erősebb mint a GS, és az ára sokkal barátságosabb mint a GT.

    Én 30 bruttó vettem hónapokkal ezelőtt.
  • koschwarz
    #4191
    ha bank, az emberek 90%-nak először az OTP jut eszébejó, nem akarom ragozni a dolgot, de mivel a feleségem bankos (nem otp-s), ezért számomra nem egyértelmű, hogy otp-nél nyissak számlát, hanem eszembe jut megnézni a kondíciós listákat. valahol van is a neten egy összehasonlítás, de most nem keresem meg, de meglepődnének egypáran, hogy milyen különbségek vannak otp és más bankok között

    de igazából engem se zavar hogy más mire szórja ki a pénzét

    bucser: én is csak azért írtam be a megaupload-os kínjaimat, mert kíváncsi vagyok, hátha másnak is ez a problémája, vagy esetleg a munkahelyi net miatt szarakodik, de ezek szerint nem
  • Me0w
    #4190
    Ja, csak masol az 2k. Nem a foldhozvagasrol volt szo, hanem arrol, hogy az OTPnel minden 2x annyiba kerul mint a tobbi bankban. Lasd vallakozoi szamalvezetes, lakossagi szamlavezetes, webkartya, stb. De mondom, hasznald egeszseggel az OTP-t, en nem banom, de masoknak adasson meg mar a lehetoseg hogy elkeruljek ezt az ocsmany ceget.
  • Bucser
    #4189
    És ez így igaz. Asszem 2 lehetőség is volt beszerezni a cseh verziót. A német verziót pedig már le is lehet tölteni. Aki nem tudja beszerezni az meg így járt.

    Akik meg warezolnak :

    -nem kell beírni, hogy hány százalékkal és mennyi jött le és honnan és milyen gyorsan, lévén szinte senkit nem érdekel. A topicban a warez nem támogatott csak megtűrt mint az korábban is jelezve volt a beszerzés nehézsége miatt.
  • Bucser
    #4188
    OFF

    OTP-s mastercardom van és asszem 3K forint évente a fenntartási díja... NA nagyon földhözvág...

    inkább használjatok Raiffeisen okoskártyát... na az az átbaszás....
  • Me0w
    #4187
    Akkor hasznald egeszseggel az OTP-t. De az, hogy masnak tanacsot adunk, hogy ne koltson havi 2k-t valami elbaszott webkartyara - mikor mashol a dombornyomott Visa / MC 2k egy EVRE ugy, hogy az elso ev ingyenes - az szerintem meg belefer a topicba.
  • koschwarz
    #4186
    nem kell hasbaakasztani magad, de ezek tények.

    egyébként meg ok, megvárjuk amíg valamelyik lúzer forgalmazó behozza a gammát. elsőnek fogom megvenni. addig meg mindenki aki nem eredetivel tolja ezen a fórumon
  • koschwarz
    #4185
    én is kínlódok a megauploaddal, de mégis jó lenne innen tölteni, mert melóhelyen csinálom, és simán lejön 400-600-zal is, és haza is tudom vinni az 500 megás csomagokat, csak ez a download limit exceeded üzenet...

    négy csomag már megvan, tegnapelőtt le tudtam tölteni 3 darabot, tegnap már csak egyet, pedig még free membershipre is feliratkoztam, de nem jobb, csak 25 mp-et kell várni 45 helyett
  • JohnnySmith
    #4184
    Én is otp-s vagyok most akasszam magam hasba ?
    Sok lesz már az off-ból és a warezből szvsz....
  • koschwarz
    #4183
    pontosan. a legdrágább. az OTP egyetlen előnye: sok otp-s automata van. mást én nem tudok.
  • kassaidezso
    #4182
    Volt időm este kicsit foglalkozni a játékkal. Rájöttem mi okozza a hibákat. Ha a cz verzió telepítéséhez német kulcsot használunk akkor hiányozni fognak a képek, nem fog rendesen felmenni a nyelvi csomag, nem lesz notesz, és egyéb dolgok sem. Ez gondolom azért van mert ebben az esetben tényleg szinte keverednek a két verziónak a fájljai, legalábbis a nyelvi frissítés esetében, hiszen a két játék fájl szinten nem egy és ugyanaz.

    A működőképes játékhoz a következőt kell tenni. Fel kell rakni egy működőképes (pl a rapidshare-ról való by_zone-os kóddal védett, CZ) verziót, a CZ verzióhoz való kulcsot használva. Le kell tölteni torrentről az 1.01-es cracked(!) patchet. Ennek a neve is ugyanaz mint a sima 1.01-es patchnek, sőt, bájtokban megegyezik a mérete is. Tehát látszólag egy és ugyanaz. De mégsem, mert elfogadja a jól bejáratott cd kulcsot. A felpeccselés után csak annyi a dolog hogy fel kell tenni a legfrissebb 6thSense angolosítást, azt amelyik CZ to angol. Ha ezzel megvagyunk akkor felmountolni a wiztez féle mds fájlt és már lehet is játszani, bug mentesen, angolul, armával. Természetesen ha megjelenik mo-on akkor le kell törölni és megvenni eredetiben.

    (csak segíteni próbálok annak akinek még nem tiszta valami)
  • Beers
    #4181
    Na jah!
  • mohojojo
    #4180
    sose értettem hogy vállik valakiből OTP-s .... :(
  • bucsher
    #4179
    jézusmária havi 1200ft
    mér pont a legdrágábbat reklámozod itt :\
  • mohojojo
    #4178
    nincs az sg nek egy ts szervere ? esetleg oda mehetnénk játszani illetve ott akár megbeszélhetnénk hamachis gameket
  • MrTressy
    #4177
    alapkártyát na, paypal-al müxik normálisan, pár apróságot már rendeltem is vele ebayröl
  • Kaszi46
    #4176
    Igen, most is ugy jatszunk. Marmint hamachin ugyanazzal a cd kulcsal.

    amugy,hamachi szoba: armahu pass: armahu. éppen coop-ozunk. szerver meg nemesis game, vagy vmi hasonlo:)
  • MrTressy
    #4175
    elektronikus számlacsomagként 1200 ft havonta ezért kapsz maestro alapkátyát meg egy webkártyát.Maestroval havonta 4x ingyen vehetsz pénzt fel és az átutalások is ingyenesek otplink
  • MrTressy
    #4174
    Miért úgy megy?Próbáltátok már?
  • Beers
    #4173
    Cib-nél évi 800 Ft!
  • Shep
    #4172
    OK, kösz akkor én is nekiállok leszedni
  • Kaszi46
    #4171
    Sajna nagc-n nem tudunk két azonos kulcsal jatszani, nektek sem megy?
    Így marad a hamchi-s megoldás.
  • BoZsoó
    #4170
    Pont Otp-s vagyok:( Akkor próbálkozom a K&H-nál.
  • DummyBoy
    #4169
    Van egy másik proggi, Cam2Pan a neve ... az még jobb, én teszteltem anno Lockon-al, jó volt, de a 20FPS amit ki lehetett csalogatni a webcam-ból az sajna kevés, nem is beszélve a 6DOF-ról, a centeringről és ilyenekről ...

    Arra jó, hogy ha van webcam-od, ki tudod próbálni hogy kell-e neked ilyen ... utánna meg lehet gyűjteni a trackir-re :(
  • Icebird
    #4168
    olcsó TrackIR házilag:)
  • Me0w
    #4167
    Csak ne OTP-nel, mert a webkartya havidija valami elbaszott osszeg... kozben azota a ket dombornyomott Mastercardomra fizetek evi 2x2000 Forintot, az meg havi 2500 volt.
  • tpM
    #4166
    Meg kell várnod amíg jön a code "Flash Flash Flash" és akkor robbancsd
  • BoZsoó
    #4165
    A kampánynál már a notesz sem jelenik meg.
  • dienesoft
    #4164
    Sziasztok! Kicsit hadjáratoztam és elakadtam egy résznél.Egy hidat kéne fölrobbantani, hogy ne jöjjön át az ellenség. Miután leteszem a bombat, jön egy ellenséges autó a messziből. Fölrobbantom a hidat, hogy beleessen a vízbe, ere elkezd ugatni a parancsnok hogy " ól junitsz fól bekk" és ennyi volt a küldetés.No, probáltam, hogy fölrobbantom az autót, nem lehetett.Probaltam hogy azonnal odaérek és fölrobbantom a hidat, mégaz ellenfél sehol sincs, akkor is megszakad a küldetés. nemtudom mit kéne csinálni,plz help!
  • Sanyix
    #4163
    Persze, már itthon is kapható, szokványos sztech üzletekben is.
  • Cream78
    #4162
    Szerintem jött már ki 7600 GT AGP-s be.....
  • BoZsoó
    #4161
    Igen,köszi,láttam már a honlapot.Ott van 52E-ért TrackIR 4Pro.De külföldi honlapról rendelve 30 ropiból megvan a TrIR4 Pro + kb.2500Ft postaköltség.Már csak a webkártyát kell megcsináltatnom.
  • Raptor 2
    #4160
    Faszom! Valaki nem tuggya hogyan basszam át a MEGAUPLOAD-ot?
  • Pill
    #4159
    Csak a felesleges kérdések elkerülésére gondoltam, meg tök jól nézne ki. Úgy mint a BF2 topicban.
  • tpM
    #4158
  • Raptor 2
    #4157
    Hali! Figyeljetek, bocsi ha idegesítő dolgot kérdezuek. Most akkor jelenleg hol tart az angolosítás, és ol tart maga a magyarosítás????
    Előre is sorry, és köszi!