35048
  • bucsher
    #4290
    Arról már ne az EA tehessen ha eladták x összegért a céget...
  • Rafia
    #4289
    Nah, hát mások nagyjából már leírták. Még annyit, hogy a sorozat alkotóit (DICE) időközben bekebelezte a kiadó. Valószínűeg rendes FPS-t már nem is látsz többet tőlük, mert ők már MMOFPS-ben és hasonlókban gondolkodnak. Közben még megpróbálják a lehető legtöbbet kihozni a bf2-ből (booster packok, bf2142 és egyéb hülyeségek), de szerintem ez nem jött be nekik.

    Modok vannak, más kérdés, hogy annyira merev a rendszer, hogy a készítők vért izzadnak még az apróbb változásokhoz is.

    Ja, és az csak most jutott eszembe, mit csináltak a legnagyobb mod (DC) készítőivel. Felvásárolták az egészet jól potom 300e $-ért, aztán a bf2 kiadása után kb. 3 hónappal lapátra tették az egész csapatot.

    Mondjuk az EA-ről rosszat írni nem nagy kunszt, ezzel van tele a net :)
  • joebacsi
    #4288
    az 1.41 valami egy darab 8adrendű szerverhibát orvosolt, amit abszolút nem vett észre senki, viszont 2-3 új bug jött vele együtt, és ezért 600megát kellett leszedni, mert csak egybecsomagolt patch verzió jött ki...
    mondanom se kell, hogy mennyire örültünk neki, mert mire kijött rá egy napra játszottunk nemzetközi meccset 12vs12ben, ahol ugye a szabályok szerint mindig a legújabb javítással kell játszani, ezért mindenkivel leszedetni gyorsba az új peccset, szervert is gyorsba frissíteni (amivel persze nem kompatibilis az előző remote kliens), mivel egy másik csapatnak is hostolunk szervert, ezért ez dupla élvezet...a szerver frissítés után meg nagyon nem akaródzott megfelelően működni, így jó kis 120as pinggel kellett játszanunk külföldi szerveren, buktuk is a meccset :(
    undorító delfin ugrabugra még mindig megvan, meg néha a havert is ellenségnek mutogatja, és most 2142 után már sansztalan hogy lépjenek akármit is...szal ja, nagyonjó a support
  • Bucser
    #4287
    Bocs ez nem EA topic, de nagyon sok szar jön ki a keze alól. ÉS a gond az hogy ráüla licencre és lehetőséget sem ad más cégnek, hogy azonos témában egy profi dologgal előrükkoljon. (itt kifejezetten a sport licencekre gondolok amikből igen nevesa címeket lehetnekihozni PC-re...)
  • 0o
    #4286
    Én örülök az EA-nak. jó sok szervert üzemeltetnek, mégse kell amcsiba konnektálódnunk egy jó játékért
  • bakvarnyu
    #4285
    Sztem nem állította meg a supportot, ha jól tudom most jött ki az 1.41 patch. és a játék egyáltalán nem szar sőt. de az ea attól még szar. persze minden multicég szar.
  • joebacsi
    #4284
    hmm azért armaban is vannak szépségek, mission editorban próbálgattam az egységeket, és a próbaszigeten rögtön felszaladtam a t72-esel a palatetős magtár tetejére
  • joebacsi
    #4283
  • Bucser
    #4282
    Szar játékot adott ki? Ráült nagyon sok neves licenre?? egy full bugos játékhoz megállítja a supportot mert jön az új rész ami ráadásul nem is ugyanaz a kategória?? Soroljuk még a bűneit?
  • repvez
    #4280
    Arra van valami megoldás, hogy ha bekapcsolom a hardweres gyorsitást a hangnál akkor idonként elhalkulna szöveghang, ill. hogy az autok meg a helikopterek hangja olyankor is hallatszik amikor látszolag nincsen is a közelben olyan eszköz.Föleg a lögyakorlat pályán volt állandoan autohang.
  • 0o
    #4272
    konkrétan mit tett vele?
    Nincs mod? De van.
    1 évente új rész? igen
    Mi rosszat tett hát akkor az EA?
  • Rafia
    #4271
    Igen, ez lenne a jobbik eset, hogy azért mentek saját utakon, mert nem voltak hajlandók lefeküdni a nagy kiadóknak. Csak meg kell nézni mit művelt az EA is a Battlefield szériával.
  • BoZsoó
    #4270
    Itt egy jó kis single küldi:
    Clear Sweep III.
  • BoZsoó
    #4269
    Úgyvan!Éppen ezért becsüljük meg a BIS fáradozát (és hogy nem adták fel elveiket,és nem adták el magukat 1 tetü nagy kiadónak,ezzel megfosztva a rajongókat a többéves fergeteges játéktól) úgy hogy megvesszük az eredeti játékot,pláne ha még akarunk majd vmikoris nyomulni az OFP2-vel.Ennyit igazán +érdemelnek a srácok.Ugye?
    Uff!
  • Bucser
    #4268


    Freudi elszólás?:D

    Egyébként igazad van:D
  • kiskorúbézoltán #4267
    OFF
    "... megállja a helyét a 20. században ..."
    Csak kötekedésképpen , ez most nem a 21-ik ? Vagy szándékos volt ?
    ON
  • trident
    #4266
    Oksa, még nem nagyon néztem, kissé idegen még nekem az Arma.
  • Bucser
    #4265
    Azért nincs rendes global kiadója a játéknak mivel nem tudtak úgy megállapodni egy kiadóval sem ahogy ők akarták. Az OFP nyílt moddolható platform volt ennek köszönheti/köszönhette a sikerét. Ha egy nagy kiadóhoz kerül a játék tutira veheted, hogy

    1.: lezáratják a kódot, és nem lesznek modok jó ideig
    2.: OFP szigetekk és kapány nem kerülnek át az ARMA-ba soha (jogviták miatt pedig nézd a BIS már meg is hirdette rá a projectet)
    3.: Kérdés hogy álltak volna a BIS katonai fejlesztéseihez.. lehet, hogy nem rajnogtak volna azért ha a BiS mást is csinál az ő játékukon kívül. Márpedig a cseh srácok ebből tartják el magukat.

    Én az az igazság, hogy örülök ezen játék esetén, hogy bár kicsitr nyögvenyelősen de végül ki lett adva és olyan formában hogy megállja a helyét a 20. században (jó nem optimalizáltság terén) de elég sok részén)

    Nekem tetszik nagyon és szerintem ezzel is elleszünk Game 2 megjelenéséig mint az OFP-vel voltunk idáig:)
  • lee56
    #4264
    Természetesen nem, de ne mondd már, hogy csak ez a két út létezik egy (ilyen) játék eladására!
  • DummyBoy
    #4263
    Ja ... legjobban a Mission Wizard teccik :) Beállítom hogy milyen küldi, milyen időben , utánna meg a pontokat áthúzgálom és mehet is az ökörködés ...

    Apropó Mission Wizard ... Tudja valaki hogyan tudom növelni az AI létszámát a Wizardban? Nem az Editorban!!!
  • joebacsi
    #4262
    pár kattintásból te is csinálhatsz ilyet magadnak...
  • trident
    #4261
    Szerkesztett már valaki küldetést?

    Főleg olyat keresnék, amiben egyedül gyakorolhatok (egy kupacban mindenféle jármű és bizonyos távolságban rakat ellenfél). Égne a pofám úgy fellépni valahol egy szerverre, hogy még az alapokat sem tudom.:D
  • DummyBoy
    #4260
    Nem ARMA miatt lett volna csere ... Időtállóság miatt ...

    De jó ez nekem :) Főleg a pénztárcámnak :)
  • Sanyix
    #4259
    Procicserével nem is érnél sokat armánál... annak videokártya kell(mint általában a játékoknak), prociban még a 2500+-om is elég neki :)
  • DummyBoy
    #4258
    Nem rossz :)

    Nekem most X2 3800+, DFI Lanparty UT SLI, 2x1GB Hynix ECC, 7900GT döcög itthon ... Gondolkoztam a Core Duo cserén ... 6300, ASUS P5B Deluxe és hasonló 2x 1GB 800-as mem-re 60 ropit kellett volna rádobnom ... Az meg rengeteg ... (Főlegy hogy az X2-esem 2700-at megy alapfeszen :) ) ...

    Szóval én megtartom az S939-es platformot asszem ...
  • Rafia
    #4257
    Az a tragédia, hogy egy ilyen game nem talál magának normális kiadót, mert már rétegjátéknak minősül. Akkor ettől csak rosszabb lesz?
  • JohnnySmith
    #4256
    Egy kis on is legyen, posta költség nélkül (átszámítva) 8500ba került/db az ArmA.
    A számlán ez látható:
    1 Armed Assault PC
    2 ArmA: Armed Assault- special edition (lol)
  • JohnnySmith
    #4255
    Jah :D de már egybe lenne:)

    Nekem most még itt figyel a polcon (1hete szemezek velük kb):
    Abit AB9PRO, Core2Duo E6400 ez több mint valószínű @ 3800-on ketyeg majd
    2GB GEIL 800mhz és ugye a lent látható Gainward 8800GTS...

    Ami per pill még a házban van:

    Abit NF7, AthlonXP 3200+ , 1GB ram, MSI 6600GT (128mb) Ezen nemtom hogy megy az ArmA most már nem is fogom kipróbálni. (ja igen eza konfig mondjuk Cifu ledobott gépe volt kb 1éve, vga nélkül offkorz)
  • DummyBoy
    #4254
    Arra, hogy ez nem egy BF2 ...

    Örülnél ha mongyuk az EA lenne a kiadó? Akkor leve 12999HUF lett volna, kijött volna hozzá 4 peccs 2 év alatt, minden peccsel 8324376524 új hiba, 2 év után meg újabb rész, még több buggal, de a neten megvásárolható + fegyverekkel?

    Jobb lett volna?
  • DummyBoy
    #4253
    Kellett neked ilyen gagyi VGA ...

    Én is most kezdtem kicsit tuningolgatni a procit, mert unszimpi volt hogy normal - low beállítások mellett 1280x1024-ben szaggatok :(

    Gondolkodtam platformcserén is, de neveccségesen lement az ára sima S939-es cumónak ... szóval marad ez ... VGA csereberék lesznek max ...
  • lee56
    #4252
    Azt se nagyon értem mondjuk hogy, szinte minden országban más a kiadó, mire jó ez

    Czech Republic: BI & JRC & CQE
    Slovakia: BI & JRC & CQE
    Austria: Morphicon
    Germany: Morphicon
    Switzerland: Morphicon
    Poland: Lem (15th December 2006)
    Russia: Akella (To be Confirmed)
    EU & Others: 505 Games (Q1 2007)

    Nem, 1általán nem nyugtattál meg...
  • JohnnySmith
    #4251
    Azért mert balfasz kiadót találtak... (jobb mint a semmi)
    Ez remélem így már jobban alszol....
  • lee56
    #4250
    És nehogy aztmondjátok hogy az angol szinkronhangok miatt tartana még pár hónapig
  • lee56
    #4249
    Télleg mi van (pontosabban, mi nincs) a német verzióban amitől fele akkora mint a cseh, rájött már valaki , és angolra miért kell ennyit várni, mire kijön már a világ összes nyelvére le lehetne forditani tutorialostul, campaignostul, menüstöl, mindenestül?
  • JohnnySmith
    #4248
    Csak az a baj hogy még ezen sem fut röccenés mentesen....szvsz (vagyis nem hiszem)
  • DummyBoy
    #4247
    VGA-t elfogadnam ... :)
  • JohnnySmith
    #4246
    Sajna csak holnap tudom tesztelni tekintve hogy még nincs összerakva az új gép... majd kell 2ember a multihoz hamár 3 ArmA-m van
  • Raptor 2
    #4245
    Meg. A változatban alapbol benne vlt, feltettem...
  • JohnnySmith
    #4244
    Kis off (most jöttek)
  • Sanyix
    #4243
    1.01 patch megvolt?