35048
  • Icebird
    #4330
    hát nem tudom de nálam az fpsen nem segít a sceneComplexity
    viszont itt az eredménye:D

    http://free.x3.hu/icebird/letoltes/arma1.jpg
    http://free.x3.hu/icebird/letoltes/arma2.jpg
  • tpM
    #4329
    OFP-ben is volt :P :D .Ez a face pack meg arra jó ,h átrajzold
  • Kaszi46
    #4328
    Arma Realism Soundpack Video

    Arma Realism Soundpack v1.0 letöltés

    Changelist:
    -----------
    M249
    M4
    M16
    M24
    AT4 anti-armour rocket launcher
    120mm fire
    120mm shell impact
    Vehicle explode
    Grenade explode (M67 & RG)
    Satchel explode


    BloodOmens ArmA FacePack v1 letöltés

    Azt tudtátok, hogyha a menüben rákattintotok a nevetekre a bal felső sarokban, majd az edit opcióra, akkor ott egy csomo arc közül lehet választani, és a default katonátok hangját is ki lehet választani kb 10 mintából? Ezeknek még a hangszinét is lehet külön allítani. Nekem ez tök új, véletlen fedeztem föl. Lehet már az ofben is van, ill. volt ilyen. De egy "újszülöttnek" minden új.:)
  • Kaszi46
    #4327
    Beírom HDR kikapcsolásának menetét, és még 1 módszert. BIS forumán azt állítják, mindkettőtöl növekedett az FPS.

    HDR\PP kikapcsolása: C:\Documents and Settings\SAJÁT NÉV\Dokumentumok\ArmA mappában jegyzettömbel nyisd meg, a SAJÁT NÉV.ArmAProfile filet, és a postFX=0 et állítsad 0-ra. LOW beállításoknál már 0-án lesz. mentsed el.

    Ugyanebben a mappában találod az ArmA.cfg file-t. Ezt is nyissad meg notepaddal. Itt a HDRPrecision=0 értékét állítsad 0ra, mentsed el és kész is.

    Még 1 módszer:
    SAJÁT NÉV.ArmAProfile-ban állítsad át a sceneComplexity=75000.000000 értékre. Ennek az értéknek az állítgatásával lehet játszadozni is, kinek mi a legjobb. (ez a távolság fügvényében módosít valamit a kirajzolt objektumokon)

    bis forum ebebn a topicban megtalálhatjátok mindkét kommentet, innen szedtem én is.

    Azért a biztonság kedvéért csináljatok másolatot a módosított file-okról.
  • bucsher
    #4326
    A sok levél nem elcseszés. Az ofpben volt elcseszettül kevés levél :)
  • BoZsoó
    #4325
    Hát megcsináltam evvel a módszerrel és ugyanúgy nics szöveg a noteszban a crekkelt patch után.Kipróbálom még a dajcse verziót,lassan lejön,de most már inkább úgy vagyok vele h nem várom+ az english verziót,megvenném csehül is,de akkor már a special editiont ha be lehetne vhogy szerezni.16Ezret még szánnék rá.
  • BoZsoó
    #4324
    Erősen gondolkodom egy Armed Assault: Special Edition verzión,amihez jár póló,iránytű,Audio Cd,Dögcédula,Lőszeres láda stb.ha 16 körül lenne az ára.Hogyan lehetne ezt beszerezni?Honlapon nem láttam.
  • [NST]Cifu
    #4323
    A HDR nem csak a "napbanézős" effektért felelős, hanem azért is, hogy a fény-árnyék játékot megjelenítse az objektumokon.
  • [NST]Cifu
    #4322
    Észrevételem szerint a HDR, legalábbis egy jó-közepes videókártyánál nem eszik különösebben az ArmA-ban. Ami eszik a textúraminőség (bár ez szvsz a videókártya memóriamennyiségétől is függ), az árnyékolás és főleg az árnyékok.
  • tpM
    #4321
    Nah privibe megbeszéjjük
  • Raptor 2
    #4320
    Akkor segiccs már plz, én is zuztam régbben a szzerkesztést. Csak ez igy szar, mert gondolom fogalmad sincs, hogy mik itt a Camera scriptek. Nos amit nemértek. Elkezdem beirni, h. Cam= ekkor kijön, hogy CameraInterval, ok rendben, nyomok okot. Na ekkor meg kiir vami Number dolgot, gondolom berakok egy számot mögé(pl CameraInterval 3) Ok, itt meg vami "Missing l#l izét ir ki... szal ez elég bonyolult. Nem adtak még ki parancslistát?,(Arma-hoz)
  • tpM
    #4319
    Aha 4év alatt ami belémment OFP-ből :D
  • okosszöszi26
    #4318
    Ez biztosan HDR ez a napbanézős effekt?
  • Raptor 2
    #4317
    És vágod a scripteket? :P
  • tpM
    #4316
    Sok a levél azt cseszték el.
    Egyébként ki tudja valaki kapcsolni a jelzőlövedéket?
  • Sanyix
    #4315
    Erdőben ugyanaz a fű van mint erdőn kívül ami nem húzza le az fps-t viszont a bizonyos fák (pl a pálmafa nem), és bokrok nagyon lehúzzák, kíváncsi lennék is hogy mit csesztek el a modellben hogy ilyen lassú, dehát az editorokat még tartogatják bis-ék.
  • tpM
    #4314
    Jaja az OFPben ott volt a triggernél itt meg eltünt! :( scriptet kell irni rá
  • Raptor 2
    #4313
    Valaki segítsen!! AzEDITOR-ban hogyan tehetek kameramozgásokat? A flashpointban a Triggernél volt, itt peig nemtalálom!!!
  • Raptor 2
    #4312
    Szerintem igenis esz, hisz haa erőben a fű, vagy egy bokor felé fordulok közeröl, igencsak leszuzza az FPS-t
  • Sanyix
    #4311
    Nem eszi az fpst, csak zavaró.
  • tpM
    #4310
    a HDR a jó de engem a fű zavar ,h ott van eszi az FPS-t és ráadásul elbújni sem lehet benne mert ugye az ellenség már 50mről nem látja :\
  • mike0013
    #4309
    gondolom leviszi 20-30 FPS-ről 5-10 FPS-re:S
  • Kaszi46
    #4308
    A HDR mennyi fps-t zabálhat?
  • joebacsi
    #4307
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    minden páncélost ki kell iktatni arról a bázisról, és a shilkákon kívül van még 2 bmp, nálad pedig 3 at, és 1 szeretetcsomag
    ha jókor időzítesz akkor a 3atval még messziről úgy szedsz ki 3 járművet, hogy a katonák nagyrészét megöli a robbanás, a maradékot pedig kiiktatod az m4el, majd ha tiszta a bázis lerohansz a maradék páncéloshoz, lerakod a satchelt, és mire megjön a 2 ural már rég eltűntél, és már max csak a robbanásban gyönyörködhetnek :)
  • Kaszi46
    #4306
    ArmA benchmark v1
  • repvez
    #4305
    valaki probálta már a kampányt?Az esti pályánál mit kell csinálni amikor egyedül kellene ügyködni,mert én felrobbantottam két silkát meg pár embert erre jött 2 ural erösités ,de egyedül igy nehéz lenne kinyirni öket ebböl gondolom hogy talán mást kéne csinálni csak nem tudom mit
  • Bucser
    #4304
    visszaolvasni...
  • Beers
    #4303
    Szerintem pont ezért van esélye annak, hogy jó lesz!
    Tulajdonképpen DC funok készítik maguknak!
    Bocs az off-ért!
  • joebacsi
    #4302
    ezt rajongókból összeállt gárda fejleszti, úgyhogy nemnyert :)
  • Rafia
    #4301
    Ismerem. De ez egy utánérzése az eredeti DC-nek, és ha jól tudom, ezt nem ugyanaz a gárda fejleszti.
  • Rafia
    #4300
    Nyilván nem az 1 éves együttműködés reményében váltak meg bagóért attól a játéktól, ami sokezres fanbase-zel rendelkezett. Hát megszívták az üzletet, ja. A BIS-nek ez szemlátomást nincs szándékában.
  • bakvarnyu
    #4299
    nem tudom hogy van ez mindenesetre nemsokara kijon a DC mod BF2-höz
    SG DC BF2
    akkor megse csesztek ki veluk annyira
  • Shep
    #4298
    Ja arról nem is beszélve, hogy ide is be lett már írva párszor.
  • Shep
    #4297
    Bitom az ilyen álszent embereket.
  • koschwarz
    #4296
    aha, nem kicsit nézik általában gyökérnek azt aki fórumba irogat be telepítőkódokat...nem akartam ezt írni, ezért tettem be a szmájlit


    de nem akarok személyeskedni
  • Raptor 2
    #4295
    Ha valaki tuggya mi a címe az editoron belül, és megmondaná, megköszönném...
  • Raptor 2
    #4294
    Emberek! Nem találom ezt a zenét, az EDITOR-ban: muzikk, pedig a Campaignban hallottam!!!!
  • Shep
    #4293
    Hát ezért kár volt a hozzászólásaid számát növelni, közben szedek egy krekkelt peccset hátha az jó lesz.
  • koschwarz
    #4292
  • Shep
    #4291
    Megvan a game, telepíteném az 1.01-es cseh peccset amit innen szedtem le és azt írja, hogy wrong cd key. Ilyenkor mit lehet tenni?
    ezt írtam be telepítésnél REDP-0R22S-15CR9-95TWT-L57KT