35048
  • DOGMAN
    #4370
    Megmértem vazeg, a hozzászólást ahova írod, tudod az egy ablak!!
    Na az felett kb 1.5 cm-re van egy F egy A meg egy Q betű.
    amit ha egybeolvasol akkor azt kapod hogy FAQ!!!
    na ha az egérkurzort a betűk fölé viszed akkor egy kis mutatóujját feltartó kéz jelenik meg!
    Ha most kattintasz egyet, akkor meg jééé némmááá, egy új eddig ismeretlen oldalra jutsz!!
    Namost ha nem vagy olyan szűkében az olvasás és a szövegértés tudományának mint ahogy a logikus gondolkodásnak igen, akkor ott megtalálod a kérdésedre a választ.
    Mielőtt megsértődnél felfedem előtted: amit kérdeztél az egy Gyakran Előforduló Kérdés, amit angolul úgy rövidítenek hogy FAQ, és a gyakran előforduló kérdésekre található ott válasz.
    Ha legalább pár oldalt visszaolvastál volna vagy neadjisten mindjárt az elején átfutod, nem kérdeznél számunkra triviálisnak tűnő dolgot.
  • Zs0lt1
    #4369
    húú de kurva okos vagy bazdmeg, normálisan kérdeztem nem tudom miért nem lehet normálisan válaszolni.
    egyébként meg leszophatsz!
  • SgtChris
    #4368
    Nem, azt vártam, hogy valami ésszerű dolgot is belecsempésztek a játékba. És rendesen megcsinálják, ha már egyszer kiadnak valamit. És de, játszottam az OFP-vel , megvan eredetiben is, úgyhogy tudom miről van szó. De ott nem éreztem ezt az esetlegességet. Az tényleg mintha egy katonai szimuláció lett volna. De ennek itt mi értelme? Adott egy híd, van 5 bombám és van egy rakat tank. Na vajon mit kellene csinálni???
    Szóval, ha segíteni nem tudsz (vagy nem akarsz), az épületes megjegyzéseidet írd le egy papírra, gyűjtsd össze és egy csöndes téli estén olvasgasd át, majd biztos jókat fogsz derülni rajta.. :-)
  • Kaszi46
    #4367
  • Zs0lt1
    #4366
    skacok az miért van, hogy elindítom az 1.0.1-es patchet akkor azt irja, h wrong cd key. Próbáltam a cseh meg a német verziót is, de mindkettővel ugyanaz.
  • Sanyix
    #4365
    Azt vártad hogy felrobbantod a hidat, mindenki meghal, és örülsz? :D ugye nem játszottál az ofpvel?
  • SgtChris
    #4364
    Eddig kevés játék hozott ki a sodromból, de az ArmA megtette. :-( Ha már egyszer scriptekre és triggerekre épül az egész játékmenet, akkor mi a fenéért nem lehet megírni normálisan!
    Ott állok a 4. pályán a hídnál tanácstalanul. Ha robbantok, akkor se történik semmi, ha nem robbantok, akkor se. A tankok jönnek mennek, majd végül kinyírnak természetesen. Már nekiálltam az intenzív cseh tanfolyamnak, hátha meglesz a játékélmény, mert eddig csak bosszúság van...
  • Cypher7
    #4363
    Hosszú tesztelgetés és probálkozás után így áll a helyzet. Ha felrakom simán a játékot és ráteszem az angol jájlokat akkor semmi gáz nincs vele. Ha frissítem az 1.0.1-es patch-re és nem rakom fel az angolosítást akkor sincs még gond, viszont ha frissítés után teszem fel akkor kapom ezt a hibaüzenetet. Valami ötlet?
  • jefferson83
    #4362
    Már megjavult.
  • Aggressor HUN
    #4361
    Nahh...első coop mission...van egy jókis puskám,kétféle tárral!Az egyik skuló sebessége asszem 850 méter per sec,a másiké 400...hogyan lehet lőszert váltani?!mert sehogysem jöttem rá...
  • jefferson83
    #4360
    Buta kérdés: A menüben a felbontás állításánál csak 60 Hz választható, miért?
  • tpM
    #4359
    LOL! nekem ezt akkor irja ,h szervert akarok inditani: kilép a gameból és tök ugyanez
    (pedig eredeti van)
  • Cypher7
    #4358
    Nvidia Geforce 6600GT Extreme Edition 128 MB
  • Sanyix
    #4357
    milyen videokártyád van?
  • Cypher7
    #4356
    Kiírta már ezt valakinek a játék? Elindítom, megjelenik a fekete képernyő, majd néhány másodperc múlva visszadob ezzel a hibaüzenettel:



    Miért csinálja ezt?
  • SötétBarom
    #4355
    Ha van mouse smoothing opció, akkor azt kapcsold ki.
  • Cream78
    #4354
    Thx!
  • repvez
    #4353
    probáld meg az egér érzékenységét feljebb álitani a menüben.
  • Tibucio
    #4352
    A mozgás sima. minden korrekt full grafikával is. AA 8x AF 16x
    1024 x 768 100Hz minden röccenés mélkül, de a maus késik.
    lebutítva sík hülyére dettó késés....
  • Tibucio
    #4351
    dual IP 1Gbyram 7800GT by 512rammal
    javítva sry
  • Promi #4350
    Akkor nem butitottad le elegge a kepet, a vidkarid nem eppen eleg neki.
    Az en 7600GT -m nek is butitani kellett rendesen, hogy folyamatos legyen a mozgas.Igaz 1280x1024 -be.
  • Tibucio
    #4349
    dual IP 1Gbyram 9800GT
  • Tibucio
    #4348
    Sajnos nem ez a gond. :(
  • Tibucio
    #4347
    Köszi!
  • Promi #4346
    Mivel keves az fps -ed ezert van a keses.
    Butitanod kell a video beallitasokon.Felbontast kisebbre arnyekok ki stb. tesztelned kell mennyi butitas utan jo a beallitasod.
  • Tibucio
    #4345
    Szevasztok! Kis segítség kéne.
    A próbléma az, hogy késik az egerem a képernyőn.
    Mozdítom az egeret, a képernyőn meg késve mozdul a kurzor...
    Ha valakinek lenne megoldása előre is thx!
  • Raptor 2
    #4344
    TPM! Ha gépnél vagy gxyere Skipe-ra!
  • koschwarz
    #4343
    písz!
  • koschwarz
    #4342
    jutubon is van néhány videjó ami az arma "fizikájának" hiányosságait mutatja be
  • Raptor 2
    #4341
    Legközeleb télleg olvass vissza!!!!
    Sztem még működik
  • Cream78
    #4340
    Hi! Tudom ezerszer kérték már, de légyszi dobjon meg valaki egy jól működő linkel(lehet fizetős is)! Szeretném kipróbálni, mégis milyen ez a gamma! Csak jót hallottam róla!

    Előre is thx!
  • lee56
    #4339
    Ez pedig egy korrekt válasz volt, igazad is van, ez akkor az ez van ezt kell szeretni kategória... :/
  • lee56
    #4338
    hehe , ujfajta rejtőzködős tank, azért 40tonnánál sulyosabbnak tünik, bár majd cifu megmondja ;)
  • Sanyix
    #4337
    Videokártya kell, ennyi. elvileg 7600gs-en már egész elfogadhatóan kéne mennie, persze nem highon :)
  • Icebird
    #4336
    és még mindig meg van a valami jármü "tetején" vagyok és az elindul én ott maradok effekt:) söt még csúszik is folyamatosan oldal irányba (rosszabb mint ofpbe). Szóval nem értem mért nem lehetett ezt megcsinálni mikor vbs1 és elitbe is már megvan normálisra.
  • DOGMAN
    #4335
    ütközésvizsgálat:
    ehhe, legalább ne pattanna el egy 40 tonnás tank gumilabda fizikával pl egy leomlott viskóról :)








  • vsly
    #4334
    Lemaradt:

    Ez egyébként egy tipikus Zsolt1-féle megoldás
  • ROTI
    #4333
    Sziasztok!
    A játék Kb. úgy szaggat a gépemen ahogy számítottam rá (vagyis nagyon)
    Szerintetek elég egy közepesen jó( vagy ma már alap?) pl 7600gs videókártya az elfogadhatóbb
    játékélményhez, vagy gyűjtsek egy új konfigra?
    Most egy nemnagyszám alaplapon Athlon64 3200+ (754) 1GB ddr400 és egy említésre sem méltó 9550-es kártyám van.
    Erre a konfigra már nem szivesen költenék, de 30-35ezret még talán megérne az a bő fél év haladék:)
  • vsly
    #4332
    Esetleg így is jó lesz?:



  • Kaszi46
    #4331
    sorry.