35048
  • Rusid
    #4411
    Nekem akkor csinált ilyet játék ,mikor háttérben futott a teamspeak illetve ha fel voltak rakva a codekjei. Igaz nem az arma csinálta ezt de egy próbát megér.
  • okosszöszi26
    #4410
    Tedd le a bombákat a híd alá, bújj el, várdd meg amíg a rádióban a góré azt nem mondja, hogy FLASH FLASH FLASH!
    Így 3X egymás után.
    Na akkor robbantsd a bombákat.
    Utána szerezz magadnak roketometot meg lőszert. A térképen látod hol lehet. És hajrá a köv. waypoint. Közben ki kell lőni egykét mandrót meg tankot.
    Sok sikert.
  • SgtChris
    #4409
    Tud valaki tippet adni a Dolores nevű pályához? (asszem a 4. vagy 5.ik..) Mi a bánatot kezdjek azzal a híddal???
  • MrTressy
    #4408
    Faq-ban tévedés a nagc szerver, megauploadról megy a töltés semmi köze nincsen hozzá
  • Raptor 2
    #4407
    Huh akkor ötletem nincs...
  • MrTressy
    #4406
    Mds file
  • Tibucio
    #4405
    Természetesen ezzel kezdtem!!!
  • vsly
    #4404
    Az MDS csak 40Kb
  • Promi #4403
    4.6 gigat nemhinnem, hogy megosztananak.:)
  • gamehunter0922
    #4402
    Sziasztok.Vki meg tudná osztani az mds fájlt?(nem a mini imaget).
  • Raptor 2
    #4400
    figy. ne csakaz editort nzd, hoy ott hogy megy a gém. Pl kezdj el egy küldit (Missions) Mondjuk a Concvojt... Erre kiváncsi leszek h. ott hogy fog menni..
  • Tibucio
    #4399
    Na re! Azóta sem oldódott meg az egérkéséses problémám.
    Márpedig ha maga a játék nemmegy 20 fps alá,
    nemvagyok hajlandó butítani a grafot az egérkésés miatt.
    De hamár itt tartunk, el kell mondjam, hogy a butítás,
    segít valamit, sőt majdnem jó, de csak majdnem. Számomra ez
    izom zavaró ( idióta cs-s... :) ). Tehát ha nemtud valaki megoldást,
    akkor addig nem nyomom a játékot míg a hiba kinincs iktatva.
    Ugyanis imádtam az OFP-ot, abban nem volt ilyen bug... :(
  • Rosco
    #4398
    Nekem is ez volt a gond. Utána letöltöttem a friss D-Tools-ot és ment.
  • Isegrim
    #4397

    Nem, 4,03-as, de közbe magamtól is rájöttem ! :)) Most már megy is, az első benyomások nagyon pozitívak, én ennél sokkal rosszabra számítottam...
    és nagyon jól fut a max beállítások mellett amit optimistán előszőr beállítottam, csak még (újra)kell szokni a kezelést és beállítani a controlst stb.

    Jónak tűnik a kicsike, remélem lesz multizás, és moddolás ajrópai fegyverekkel (US über állesz már nagyon uncsi) is vele !! :)
  • 0Fritz0
    #4396
    Elképzelhető, hogy idővel begyúrják a DX 10-et is a gémbe, vagy vegyem ki a kezem a biliből? :)
    (Gondolom ehhez a motor nagy részét át kéne mahinálni…)
  • pedro870
    #4395
    vagy Daemonon túl van vmi más cuccod is, pl nekem egyszer a Nero egyik toolját nem szerette azt hiszem. Miközben a játék eredeti volt :).
  • Kaszi46
    #4394
    démonyod verziószáma nem 4.08?
  • Isegrim
    #4393

    Hali, elvastam a FAQ-ot, azt végigkövetve felraktam a cseh ARMA verziót, felraktam a crackelt patchet, angolosítást, majd bemountoltam Deamonnal a modosított MDF file-t, all emulation options on, Deamonból kilép, emulation options bekapcsolva hagy. Arma indít, de előtte fel kell rakni a védelmet, felteszem, restart, deamonnal megint mountol, emu options on, kilép, options megtart.

    Indítanám az ArmA-t, de a protection software a disc checknél továbbra is kiírja hogy emulation software detected stb.

    Mit rontottam el ? Hogyan kéne...?
  • DOGMAN
    #4392
    Ja hát láccik hogy késik rendesen, de sztem ezt én a sufnituning drivernek tudom be.
    hisz a bluetooth sebesség bőven felette van egy hagyományos usbs egérének szal nem az átviteli csatorna hanem a pc oldalon lehet lassú az adatfeldolgozás.
  • joebacsi
    #4391
    nemtom, sztem még azért messze van egy ilyen egy jó egér pontosságától...
  • Zs0lt1
    #4390
    nnakabbe :DD
  • joebacsi
    #4389
    mivel tényleg van egy korrekt faq a témában zsóti, ezért szvsz teljesen jogosan :)
    bár most megvédenélek okosan, de kellett neked barátnőzni bftali helyett...
  • Zs0lt1
    #4388
    tényleg és a fölötted levő két hsz azmi?
  • debHUKK
    #4387
    és nincs humorérzékükk sem :)
  • Kaszi46
    #4386
    Az is sg-s betegség hogy nem nézik az emberek a faq-ot, és nem olvasnak vissza?
  • tpM
    #4385
    Nem fogadunk senkit sem flémmel csak már 20000000x megkérdezték ezt pedig ott van a FAQ-ban.
  • Sanyix
    #4384
    Rendesen meg van csinálva. Nem mindíg adott minden eszköz a sikerhez már az elején, az ofp-ben sem volt másképp. El lehet lopkodni a halottaktól a cuccaikat, lehet jobban elhelyezni a bombákat, jobbkor robbantani, stb.
  • Zs0lt1
    #4383
    figyelj, én bejöttem ide, tök normálisan megkérdeztem valamit tök normális hangnemben, erre te meg a haverjaid letámadtatok engem tök bunkón, amire bár igaz, volt egy unfair válaszom, de sztem jogos volt. nemtom ez ilyen sg-s betegség lehet, hogy ha van egy scene akkor az új, érdeklődőket flémmel fogadják.
  • Zs0lt1
    #4382
    szóltam hozzád okostojás?
  • DOGMAN
    #4381
    ArmÁhoz is jó lenne...

    WiiMote playing Half-Life 2 on a computer
  • debHUKK
    #4380
    ja ez neked szolt iqvitéz
  • debHUKK
    #4379
    figy, kicsihuszár, a christina aguilera-ról szálljál le, az a ribi csak engem cophat le :)

    cifu: torold a tobbiwell :)
  • 0Fritz0
    #4378
    Ez a kép büntet. :)
  • Kaszi46
    #4377
    direkt a csinos nénis f.a.q. you képet raktam be, gondoltam az azért nem lesz annyira sértő.:)

    Kaphattad volna ezt is,
    bocs ha sértőnek tűnt, de azert egy régi motorosnak, mint te, élből kellene keresnie a faq-ot itt sg-n.
  • Zs0lt1
    #4376
    a bemutatkozó szövegem a #4366-as hsz volt. mi bajod van vele? :-)
    ha a #4367-re a reakciómért utólag bocs, csak nem tom tényleg miért nem lehetett normálisan válaszolni, hogy a faq-ban találok megoldást.
  • DOGMAN
    #4375
    A bemutatkozó szöveged alapján neked az egy ablak
    amúgy meg nemtommirő beszész, én nem értek az ilyesmi böngésző meg webdolgokhoz...
    De ez má most OFF és nem kívánom Cifut piszkálni, szal részemről befejezve, merülj szépen az ArmA mélyére !!
  • Zs0lt1
    #4374
    meg.
    egyébként, meg, csak, hogy én is kötözködjek:
    " a hozzászólást ahova írod, tudod az egy ablak!!"
    az nem ablak. a böngészőprogramod egy ablak. ahova a szöveget irod, az egy szövegdoboz ;P
  • DOGMAN
    #4373
    Azé remélem megtaláltad a választ....
  • Zs0lt1
    #4372
    nem vagyok nagyobb iqvitéz, mint te.
  • DOGMAN
    #4371
    No kezdem úgy érezni, hogy az előbbi hozzászólásomat a falnak is gépelhettem volna te IQvitéz...