35048
  • Sanyix
    #4451
    Eddig se volt kameramozgás editorban, nem is tudom hogy editorból hogy lehetne megoldani. Viszont scriptből simán lehet.
  • Raptor 2
    #4450
    Na mosmár elvileg kell hogy lássátok...

  • Raptor 2
    #4449
    HOgy érted h. a kameramozgatás? Te má rájöttél hogy kell kameranéteeket csinálni? (ami az ofp-ben a triggernél volt)
  • tpM
    #4448
    Jah én csinálom is :) de pl.: az object 12345 setdammage 1 pl nem müxik máshogy kezeli az object ID-ket mint az OFP... :\
  • Aggressor HUN
    #4447
    nem jó az editor...se kameramozgatás,se semmi...pedig már az első kampányom csinálnám...
  • Isegrim
    #4446

    Nem, megúsztam hálistennek, ebbe a hazai seregbe - minek...? OFF

    Amúgy megoldottam, úgy tűnik adott számú szabotőr van a környéken, őket kell jól agyonlőni. Miután megúntam a körbekörbét, szépen kimentem a kerítésen hátul, és rögtön belebotlottam az egyikbe aki ott lapított nem messze. Egy ideg néztük egymás éjellátón (bravó AI) aztán kiloccsantottam az agyát - mission complete.

    Amúgy nagyon hangulatos küldi :)
  • koschwarz
    #4445
    jó küldi lehet

    nem voltál katona? ha az a parancs hogy reggel 8-ig tarta a szolgálat akkor reggel nyolcig kint állsz
  • Isegrim
    #4444

    Jóó reggelt,

    kis segítség kellene az éjszakai őrjáratos secondary missionhöz, ahol éjjel egy kihalt gyártelepen kell őrködni és körbe-körbe őrjáratozni az épület körül miközben jönnek az ellenséges szabotőrök hogy felrobbantsák a lőszerüket. Mi a túrót kell csinálni, vagy meddig mert én futok körbe szépen egymás után, már vagy 4 szabotőrt lelőttünk, és kezd uncsi lenni...

    Mikor teljesül a mission, adott számú kör megtétele után vagy... azt nem mondjátok reggel hatig kell köröznöm mert asszem olyan éjjel 1 körül járhat még csak :)
  • Me0w
    #4443
    Egy csomo routerbe mar alapbol be van epitve par dinamikus ip-hez domaint rendelo website adata. Pl DynDns.org, a routered ha uj wan ip-t kap akkor feltolti az infokat a szerverre, igy pl. a kacsa.mine.nu vagy a kacsa.dyndns.org mindig a gepedre mutat ;)
  • DOGMAN
    #4442
    Nálam nem látható a kép....
  • Raptor 2
    #4441
    Itt egy gémpléjkép, nekérdezzétek mér rakom be, csakélvezem az új VIP-jogomat:

  • DOGMAN
    #4440
    Húzd fel a beállításokat ne hagyd azon amit ajánl és egy diafilmet kapsz majd...
    Ez van majd 1-2 év múlva már jobb lesz
  • Adam II
    #4439
    Nah ma kipróbáltam a játékot.
    Elég fura ,nem játszottam OFP-vel ,szóval zöldfülű vagyok ebben a stílusban minden estere a kampány első küldijét egy lövés nélkül sikeresen megoldottam (illetve a csapattársaim oldották meg) a második már gázosabb. Elég nehéz mennyi idő kell ,hogy beletanulj??

    Ami idegesít azaz FPS mérő lebutítom találomra grafikát opció. Nem lehet kikapcsolni?
  • Cream78
    #4438
    Ez jól kivan találva!
  • DOGMAN
    #4437
    "Mit csinál?Ipt hogy feltölteni?"

    hogy vazz?

    Az ipm egy szám amit lekérdezek egy progival én feltöltöm monnyuk (példa) a http://www.dogman.hu/otthonigep.txt-be mint szöveget.
    Írtam egy php scriptet amit igy hívok: http://www.dogman.hu/otthonigep.php
    az betölti a txt-ből az épp aktuális ipt azt átírányatja a böngészőt az otthoni gépemre.. :D
    vagy épp a mobilomat, amire kiírja hány fok van otthon, meg megnézhetem a webkamerát ami a parkolóban figyeli a kocsimat...
    vili???
  • Kaszi46
    #4436
    sry:)
  • Pill
    #4435
    Sziasztok. Nem tudjátok hogy a patch és a 08as nyelvpatch feltelepítése után miért nem látom a kampányban a képeket?
    Úgy jártam el ahogy a FAQban a 2-es pontban volt leírva. Tehát a német keyyel tettem fel majd a hivatalos patchet majd mindkettő nyelvpatchet.
  • MrTressy
    #4434
    Mit csinál?Ipt hogy feltölteni?Azt kapod a szolgáltatódtól
  • DOGMAN
    #4433
    nekem megy sokszor és csináltam egy progit ami reconnect után feltölti ip-t egy fix tárhelyre.
  • jefferson83
    #4432
    ADSL-ről annyit, hogy ha én 5 percenként bontom a kapcsolatot akkor 5 percenként lesz új IP-m. Szóval tényleg nem lehet hosszú idő :) Egyébként nekem barátságosabb így, persze nem is megy a gépem 24 óráig.
  • [NST]Cifu
    #4431
    ADSL: már többször volt problémám amiatt, hogy a szokásos 24 óránkénti lecsatlakozás/felcsatlakozás után más IP-t kaptam, hasonlóan viselkedett akkor is, ha kézzel bontottam a vonalat. Nem tudom mennyi ez a bizonyos lease time, de nem lehet túl hosszú akkor. ;)

    KábelTV: ez a gép, amelyről most netezek kábelTV-s, fixIP-vel, amit a TCP/IP beállításoknál van megadva, ergo akár modemet is cserélhetnék, akkor is ugyanaz lesz az IP-m. Persze ez szolgáltatótól is függ.
  • Me0w
    #4430
    Ha nem telt le a lease time akkor nem kapsz ujat.
  • 0Fritz0
    #4429
    Elméletileg ha kihúzod, kikapcsolod a kábelTV-s modemet és utána visszadugod, akkor új IP kapsz a szolgáltatótól, de ez csak elmélet... :)
  • Cream78
    #4428
    Az ok! CSak szedem az armát oszt minden rész között megáll a letöltés!
    Ha újraíndítok akkor minden oké a következő részig!
  • [NST]Cifu
    #4427
    He? :)

    Ha kábelTV-s neted van, akkor ha jól tudom sehogy.
    Telefonos internetnél (dial-up, ISDN v. ADSL) egy újracsatlakozás, és máris új IP-t kapsz.
  • Cream78
    #4426
    Láma kérdés, de nem tudom.... :D
    Hogy lehet dinamikus ip-t beállítani?
  • tpM
    #4425
    Nekem is integrált van ,de az nforce audiodrivernél ki kell kapcsolni a 'Környezet engedélyezve' pipát és akkor jó lesz.
  • Raptor 2
    #4424
    Hát igen.. Na valaki adna egy tippet hogy milyen hangkártyát vegyek???(Nem kell xtra kemény, elég vmi kezdetleges ócsó szar is, csak ne recsegjen...)
  • tszd
    #4423
    Amúgy meg köszi a tippet! PRÓBÁLKOZOM! :)
  • tszd
    #4422
    Az is lehet, hogy félt a pilóta, hogy leszedem a távcsövesemmel, és így inkább önként ment a halálba!
  • [NST]Cifu
    #4421
    Jogos, végülis tényleg ritka az a játék, ahol ilyesmivel szembesülhet az ember. ;)
  • Raptor 2
    #4420
    Az életben is vannak balesetek...
  • okosszöszi26
    #4419
    A helikopter irányítás undorító lett szvsz az OFP-hez képest.
    Úgy látszik még az AI-nek is beletörik a bicskája.

    A Falu elfoglalását én is végigszórakoztam vagy 20X.
    Ugyanúgy álltunk bambán és vártuk a semmit.
    Pedig roppantmód vigyáztam, hogy mindig minden waypointon ott legyek, és biztosan minden egyes ellenséget kinyírjak, hogy a triggerek aktiválódjanak.
    Láss csodát, az utolsó próbálkozásnál előkerült +1 raj ellenség, gondolom ők akartak lenni az erősítés, azokat is gyorsan lerodáztuk a megmaradt US soldierekkel és kész. Vissza kellett menni a Hummerhez, beülni és hajrá. Mentünk egy darabig, majd the end.
    Szóval csak azt tudom tanácsolni, hogy:
    1; mindenkit kinyírni
    2; minden waypointon megjelenni
    3; várni a csodát
  • tszd
    #4418
    Amúgy ugyanennél a kampányrésznél a másik másodlagos pályát képtelen vagyok teljesíteni. Mindenkit kinyírtunk a srácokkal, öten maradtunk, de az utolsó (?) waypoint-nál csak állnak bambán ás nem történik semmi. Jó sokszor újrajátszottam, de ennyi. Ez mekkora szemétség!
  • tszd
    #4417
    Gyönyörű... Azon a pályán, ahol a hotelnél le kell lőni a tisztet, miután végeztem a piszkos munkával, ugye felszállt az ellen helikoptere. Ott kuksoltam a fűben, nehogy észrevegyen. A rotorzugásnak egyszer csak egy robbanás vetett véget. Felnéztem és láttam, hogy a helikopter pár kör után egyszerűen nekirepült a hegyoldalnak és lángokban hullott alá. Pedig én csak a fűben lapultam előle! :D
    Szóval az AI itt is "szép" dolgokra képes...
  • DOGMAN
    #4416
    OFP-nél tipikus hiba volt a hang recsegése, de nam alaplapi hanem a "régi" SB Live 5.1 kártyáknál.
    Nálam is recseg a mai napog OFP vel:D
    megoldás a fentiekre OFPben: külső nézetre váltás majd vissza.Gondolom EAX észleli a pozícióváltást és ettől magjavul ... hehhe lehet armában nem ez a gond de a jó ZSÍRos ahol tud segít.
  • SgtChris
    #4415
    Hát nem tudom, de nálam nem recseg az AC197-es alaplapi zajkeltőn, viszont néha rettenes, ahogy kezeli a hangforrásokat. Egy tőlem 2 km-re lévő tanknak olyan hangja van, mintha mellettem állna, míg az alig pár méterre levő Hummer meg csak épphogy ciripel. Kipróbáltam már, hogy hardveres hang ki-be, EAX ki-be, de semmi javulás.
  • okosszöszi26
    #4414
    Nekem akkor recseg, ha egyszerre sok hangforrás van.
    Pl. pont az előbbi problámés hidas pályán, ahol egyszerre x tank, meg x BMP, meg UAZ, meg robbanások, meg száncsengő szól egyszerre akkor biz recseg undorító hangon.
    Szintúgy alaplapi szarral szenvedek.
    Lehet egy olcsóbb Audigy kártya már megoldaná a problémát.
  • Raptor 2
    #4413
    Nekem a problémám, h. recseg a hang. Eddig nem zavart, de most már kicsit kezd. Alaplapi hangkártyám vabn, de eddig nem volt problem vele. Hallottam, hogy néhány embernek szar alaplapija vol, és a sima Operationflashpointnál recsegett, és belassult a hang, majd végül ujraindult a gép. Nekem ilyen nem volt, az Ofp-vel minden rendben volt, meg más játékokkal is. Az Arma-ban se lassul a hang, és nem indul ujra a gép, csak recseg!! PLZ HELP! Mindenképpen uj hangkari kell??
  • SgtChris
    #4412
    Kössszi! :-) De miért bonyolították így meg? :-)