35048
  • Sanyix
    #4531
    Alapból meg volt oldva, a -mod kapcsoló pont arra volt hogy a megfelelő modot índítsad :)
  • BoZsoó
    #4530
    Már rég megoldották.Az ofpwatch nevű progi pont erre szolgált.Letöltötte a szerverről azokat az addonokat ami kellett.
    Az armára is lesz ilyen.
  • MrTressy
    #4529
    team alligatorban igencsak jól mocorog a heli.Nekem abban a fegyverek fizikája nem tetszett.Egy sorozat 38 mm FFA aztán csak kis pöttyenés arrafele amerre löttem
  • repvez
    #4528
    Mondjuk remélem lesz valami egységesités a modok között, mert az OPF-el is az volt a "probléma" hogy hiába volt meg eredetibe Mégse lehetett multizni mert ahány szerver annyi mod volt és a fene se tudott kiigazodni hogy mikor mit kéne telepiteni hogy menjen.
    Ezt az egységesitést ugy értem hogy összeszednék a kisebb modokat egy nagyobb packba és a server nevébol kiderülne hogy melyik kell.Vagy server oldalrol letöltené a progi ami kell neki
  • lee56
    #4527
    grat, ez kb olyan jó hsz volt mint az : épp 43%-nál jár a letöltés
  • JohnnySmith
    #4526
    Na végre összeépítettem a gépemet :) Most telepítem az ArmA-t !!
  • Raptor 2
    #4525
    Én kipróbálom Joyyal, és mondom majd a tapasztalatokat...(énis nagy repcsi,heli mániás vok...szimuláááááátóóóóór)
  • Icebird
    #4524
    bár azt irják hogy a videoban a kezelés keyboard/mouse-al történt. Szóval joyal kitudja hogy lehet majd
  • tpM
    #4523
    "amcsifilmekben sincs pedig ott nyomnak ám kunsztokat:D"
    a BIS amcsibarát mit vártál? :D
  • Icebird
    #4522
    Raknának bele inkább opciókat, a régi ofpst is beleértve és akkor mindenki ki tudja választani a neki leginkább megfelelő heli kezelést. Így mindenki elégedett lehetne.
  • Bucser
    #4521
    hát..... IMO ez a helikopter kezelés igencsak erős visszalépés lett... 90-ről azonnal megáll szinte a heli emelkedés nélkül.. napersze... Ilyen még az amcsifilmekben sincs pedig ott nyomnak ám kunsztokat:D

    Ez a baja BIS-el:D a sok vérláma sír a heli miatt erre sutba is dobják a realisztika mindenek felett elvet és lebutítják... ahogy az az Mh6-os repül minden csak nem reális...
  • Icebird
    #4520
    egy ArmA video amiben gyönyörűen néz ki
  • Sanyix
    #4519
    Hát még szerencse, néhány autós játékban tényleg durván hülyén mozognak a kocsik. Egyébként egér miért nem jó?
  • repvez
    #4518
    NA az info oldalon kint van hogy a kov patchben javitják a heli repmodeljét van egy video is rola ott
  • [NST]Cifu
    #4517
    Nocsak, újabb karatemester? :)
    Egyébként Go-Dan. :)
  • Aggressor HUN
    #4516
    atyavilág ez a Shotokan karate Heian Sandan kata-ja talán :-)vagy a godan
  • jefferson83
    #4515
    Lehet, hogy nem értitek mire célzok. BF2-ben semmi probléma nem volt (csak a példa kedvéért). Szerintem hagyjuk. Előkerítem a kormányomat azt megsasolom azzal, ha hazaérek. RBR-el és GTR nálam is nyerő :P Csak az Arma kedvéért nem akarok az asztalomon tudni egy kormányt, egy joyt és még a klavit is, mert nem látnék ki köztük :)
  • Aggressor HUN
    #4514
    szerezd be a KA52 Team Alligatort :-) tetszeni fog...szépis,nehézis...a mai gépeken fullon fut :-)
  • Aggressor HUN
    #4513
    szimulátorra meg Lock on,és KA52 Team Alligator :-)(najó IL2 Sturmovnik)
  • Raptor 2
    #4512
    Sztem nem rossz az auto irányítás...realisztikus. Sőt, kormánnyal kurvajó.
  • Aggressor HUN
    #4511
    a Carton sem autós játék... :-) űrhajóverseny :-)
    autós játékkal akarunk játszani ott a Richard Burns,a GTR1-2,a GP4...na azok autósak...a többi csak űrhajóverseny-csúszkamászka :-)
    de ez nem az a topic...Arma,meg Arma meg Arma...és ez így is van rendjén :-)
    jah...nekem nem mennek a triggerek...nincs ipp...leteszem,átmérő meg minden...nem kapcsol "presentre" ha belelépek...(aki érti,tudja mi ez,aki nem ne is kérdezze...)
  • JohnnySmith
    #4510
    OFP-vel játszottál? Abban is ilyen volt...
    jaj hadjuk már ez nem autós játék arra ott a karton,karbon...
  • jefferson83
    #4509
    Azért játszottam már egy-két autós játékkal, de ez valami más.
  • Raptor 2
    #4508
    Nem lehet, csak zöld fűtexturát(ami mellesleg jól néz ki...de azér egy ellne nem tud elbujni benne..)
  • Boconadi
    #4507
    nem is lehet beállítani hogy mindenhol legyen?


    látom neked is ilyen kira géped van :) NATO-tól neked is?
  • Sanyix
    #4506
    Ígyvan :D
  • Boconadi
    #4505
    Hadd kérdezzem már meg hogy a füvet csak néhány méterrel előttünk lehet érzékelni? Pl 100m-el odébb már nem látni a gazt?
  • repvez
    #4504
    Nemtudom hogy azt észrevettétek e vagy csak én érzem ugy hogy ugy 100 km/h sebességtöl mintha nem reagálna a ruderre.És hátrafele repüléskor egy kicsit megzavarodik.A herrierrel nem tudtam bukfencet csinálni mert függöleges helyzetnél nem akart tovább billenni.
  • DummyBoy
    #4503
    A billentyűzet digitális (Vannyomod, vannem ...) ... kormány, joy meg analóg ... bedöntöd 7 fokot és ok ...

    Szóval .. ha nem lennék olyan qrva lusta már rág kipróbáltam volna az X52-vel a koptereket :)
  • Thanatos
    #4502
    a relative mindenkinek mást jelent...
  • Me0w
    #4501
    Azert hogy billentyuzettel nem lehet relative finoman iranyitani, ez tulzas...
  • Sanyix
    #4500
    Semmi baj nincs vele. Billentyűzeten sehol sem lehet finoman irányítani, ezért van pl egér is :)
  • jefferson83
    #4499
    Nem tudom, az autó vezetése is rémgagyi. Egyszerűen nem lehet benne finoman kormányozni. Nyomok egyet jobbra vagy balra akkor mindig meghatározott mértékben fog elmozdulni. Ez bizony pocsék megvalósítás. Még csak bill.-el próbáltam, ha joyal jó, akkor nics gond.
  • Sanyix
    #4498
    Egyetértek, sztem is csak élethűbb lett a heliirányítás, a sok sírás után kipróbáltam végre én is hogy milyen is, és csak annyi a lényeg, hogy finomabb mozdulatokkal kell repülni, és gyakran kell használni a gázkart, meg a ruddert. De ezt már pár oldallal előbb leírtam.
  • bakvarnyu
    #4497
    most volt a spektrumon egy helikopterekrol szolo musor abban epphogy azt mondtak a mostani harci helikoptereket mar tok konnyu vezetni a tapasztalt pilotaknak. persze nem az orosz oldaliakat.egy jo pilota-lovesz paros percek alatt ledaralhat egy kisebb falut.
  • [NST]Cifu
    #4496
    Emlékeim szerint csak a riporternő beszélt csehül, a katonák végig angolul beszéltek. :)
  • bakvarnyu
    #4495
    nekem mar az elso kampanykuldetesbe is angolul pofaznak
    van egy fasza rekedtes hangu katona a hang alapjan elegge egy masnapos alkoholistanak tunik hehe
  • koschwarz
    #4494
    most néztem meg néhány videjót a jutúbon, és meglepve tapasztaltam, hogy az egyik helikopteresben angolul karattyoltak. az angolosítás amivel itt kavartatok, ezek szerint a hangokat is leváltotta? azt hittem csak az írott szöveget.
  • joebacsi
    #4493
    hmm most nézem, hogy ezis zetor, csak nincs rajta az a megszokott kabin, ami ugye nálunk is jellemző...azt hittem, hogy valami amcsi szutykot tettek be...
    akkor segáz :D
    \o/
  • bucsher
    #4492
    Honnan?