35048
  • DummyBoy
    #4571
    Csináld meg még 10-szer ...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor elindulsz az embereiddel a falu felé, akkor elméletileg mikor már majdnem az épületekhez érsz akkor jön majd szemből még pár enemy, ilyen erősítésféle ... ha őket is kinyírod akkor mehetsz vissza a Humwee-hez és kész a küldi ... ha megállsz a fehér autó mellett és nem tudsz továbbmenni, akkor lehet kezdeni előről mert valami nem történt meg ... fingom sincs micsoda, nekem vagy 20-adjára sikerült ...
  • Bucser
    #4570
    Ez nem autó.. itt nincs tapadás.. ha az helikopter elindult akkor sajna hülye newton óta biztosan idő is kell neki megállni:) Egyébként jó tanács:

    momentumot akkor tudsz adni legjobban a helikopternek mikor ledöntöd az orrát és növeled a teljesítményt. (gázkar) Így tulajdonképpen előre emelkedik.. majd ahogy áll vissza az orra egyenesbe szépen leveszed a gázt:) megszokható:) persze kell hozzá egy Joystick:)
  • Fenrir
    #4569
    Ez örvendetes hír mert most kipróbáltam és veterén BF2-es pilóta létemre szinte alig tudtam irányítani. BF2-ben olyan szép manővereket vágtam le még a Blackhawk-kal is mint állat, de itt csak pörgök és forgok, ha lenyomom a gép orrát akkor ugyan gyorsul, de ha visszahúzom nem bírom megfogni, stb...
  • horthy
    #4568
    A "Sanitation" nevű pályán tartok kinyirtam a sabotőr társaimmal hangtompitós M4-esekkel az összes enemy-t a faluban (max 10 épület), és nem enged tovább ! Milyen triger vagy script nem aktivizálodott ? Pedig 2 ember maradt még rajtam kivül megának egy helyen egy roncs autó mellet egy földuton és nem jön semmi ! Mit kell még csinálnom ? Vagy ez egy program bug ?? Valamelyik enemy-t berakta ugy egy házba hogy ki nem lehet lőni és még csak nem is látszik ? 500 méteres körzetben mindent átnéztem a faluban és a határában egy enemy-t se találtam !
  • Raptor 2
    #4567
    Na felraktam az oldalt, akit érdekel megnézheti

    www.armasoldier.uw.hu
  • Boconadi
    #4566
    ?????
  • koschwarz
    #4565
    csak megnéztem....

    de tényleg, nem lehet itt elkezdeni, nem tudnék nyugodtan belemélyedni
  • bakvarnyu
    #4564
    melóhelyen ARMA-t tolni ez súlyos
  • koschwarz
    #4563
    ha azt mondom, tökmind1 melyik borító, mert ugyanolyanok?

    azért szavaztam mert kiváncsi vagyok az eredményre. nagyjából 50-50. na ez alapján döntsék el
  • n003
    #4562
    csakazértis 2.! :DDD
  • koschwarz
    #4561
    februárra, mire megjelenik, már meg is fogom unni (najónem)
  • Cream78
    #4560
    Töldsd le vazze! Qrva jó útmutatót találsz a faq-ban! Linkekkel!
  • Raptor 2
    #4559
    Jah, énis arra vótoltam
  • steve89
    #4558
    1. sokkal jobb
  • JohnnySmith
    #4557
    Lehet szavazni az UK verzió borító tervéről...
    Klikk
  • debHUKK
    #4556
    pixeles fű... lol akkor nézd analóg monitoron
    sztem meg tök jól néz ki, 1024ben nem is lehet többet kihozni
  • Raptor 2
    #4555
    Sztem a felbontás változása, is rondít, meg amugy tök máshogy néz ki, mintha élőben látnánk futni
  • steve89
    #4554
    azért olyan ronda mert szaros szar pixeles fű, inkább ne legyen benne
  • steve89
    #4553
    Az miért baj h vki beírja h 43%tartok stb??? Engem nem zavar hagy írják. Meg az se zavar h már vagy 658x kérdezték h hogy lehet feltelepíteni a törtet, mert az se zavar
  • Zsolo007
    #4552
    Ez egy borzalmas kép. Nagyon rondának tűnik.
  • Raptor 2
    #4551
    szép
  • tpM
    #4550
    lol
  • joebacsi
    #4549
    vbs2?
  • Icebird
    #4548
  • Ikarus
    #4547
    köszönöm.
  • tpM
    #4546
    Majd elő jön egy ien felirat ,h press XYZ to switch character és megnyomod akkor bejön egy bullet time effect és lehet választani (legalábbis az egyik trailer alapján) :D
  • BoZsoó
    #4545
    2007.február 16. kiadják az inglis verzsönt végre.Remélem azt má' nálunk is meg lehet venni.
  • Bucser
    #4544
    Sprocketen megy:)
  • kassaidezso
    #4543
    "-Karakterválasztási lehetőség egyjátékos módban" Ezt a faq-ban olvastam. Továbbá olvastam azt is hogy ezt menet közben meg tudom tenni. Nekem idáig csak akkor jelent meg a team switch amikor meghaltam. Lehet hogy nem jó helyen néztem, de nekem játék közben (meghalás nélkül) nincs ilyen menü.
  • JohnnySmith
    #4542
    Jaja steam rendszerüben mintha lenne már a németeknél, és persze cseh,szlovák,német boltok polcain.....
  • vsly
    #4541
  • Neoncsoves
    #4540
    van már torrenten kivül vhol? ^^
  • koschwarz
    #4539
    #4406
  • Ikarus
    #4538
    (valaki át tudná küldeni a működő .mds filet MSNen?)
  • lee56
    #4537
    mien helpet? :D, ha faq-ban utánanéztél, és pontról pontra követted az instrukciókat akkor a hiba az ön készülékében van, valahol.
  • csuhi
    #4536
    hali!

    felraktam a német verziót, felraktam az 1.01-es patchet, leszedtem a crackelt mds-t, bemountoltam 4.08-as d-toolssal, YASU-t elindítottam, -habár azt írja, "YASU was unable to find any device(s) to hide from SecuROM 7.x..." és utána azt írja az ArmA, hogy "Összeférhetetlenség támadt egy emuláló szoftverrel." Mit csináltam rosszul, vagy mit hagytam ki?

    Köszi a helpet
  • koschwarz
    #4535
    jujj, most teszem fel a munkahelyemen a cuccot, rohadt furcsa, azt hittem elromlott valami: "instalovat"

    nem is emléxem, hogy valaha is láttam volna angolon kívül más szöveget játékban...
  • Zs0lt1
    #4534
    de ugye milyen jó érzés bazzeg :DDDDD
  • Bucser
    #4533
    #4518 a véleményem róla.
  • Raptor 2
    #4532
    Kicsit bírjátok ki a helivezetéssel, nemsokára jön az uj patch, és abban új repülési modelt kapnak a helik!!!
    (info: itt)