35048
  • tpM
    #4611
    Nekem magyarítással van peccseli fél óráig ,de itt már nem kell rebootolni! Asszem csak a német verziónak kavar be az angolosítás arra meg ott a language patcher v0.8
  • Fenrir
    #4610
    Nekem nem megy fel az angolosítás miatt. Hogyan lehet azt leszedni anélkül, hogy újra kelljen installálnom a játékot?
  • Pill
    #4609
    Hali.
    Tudjátok honnan lehet leszedni jó multi missionoket az armaholicon kívül?
  • Fenrir
    #4608
    Cobra-val repülgettem az egyik sima küldetésben, de nem jöttem rá hogy a Hellfire rakéták miért nem találják el a célpontot soha sem. Kijelöltem target-nek, berakta a kis négyszöge, a lövész feje fölötti szürke kis pontot is rajta tartottam és utasítottam, hogy lőjjön, de egyfolytában mellé ment. Kell még valahogyan lock-olni a célpontot?
  • joebacsi
    #4607
    1.02 - New: Joystick sensitivity configurable in ArmAProfile file.
    Configuration is done per positive/negative part of each axis.

    \o/
    (márcsak a tört peccsre kell várni :))
  • DummyBoy
    #4606
    Hmmm ... hogy peccselted meg? (Angolosítás volt fent?)

    Melózom éccaka, majd csak holnap próbálom ki, de kiváncsi vagyok, hogy angolosítás bekavar-e megint neki ...
  • tpM
    #4605
    1.02 amit teszteltem :
    - a helik fizikája jó lett
    - a PK végre normális :) elvisz jó messzire és mintha az ironsight is változott volna.
    - Rahmadin 1.01 en alap ~45FPS volt mosmeg ~60-280!!!
    (X2 4200+ , 7600GT, 1GB RAM)
    -a kocsik fizikája is jobb
    - a tüzérségi lövegek továbbra se elpusztithatók :D

    teljes fixlista
  • tszd
    #4604
    Ha valaki felrakta már az új peccset, tájékoztasson legyen szíves, érezhetők-e és mennyire a pozitív változások... Köszi!
  • BoZsoó
    #4603
    Nekem is nagyon bejött.Azaz amikor külső nézetből ki lehetett jelni a célpontot,belsőben meg a radaron(ahol kis piros négyzetekkel jelölte az ellent) a kis kurzorral ugye?Nekem ez az armában nem működik,és nem jöttem rá hol kéne beállítani.
  • tpM
    #4602
    Nah kijött a cse verzióhoz 1.02es patch (vagyis azt irtják hamarosan pedig itt van) ArmA 1.02 patch CZ ~10-15kb/s :D
  • Raptor 2
    #4601
    Igaz, fasz vok....
  • tpM
    #4600
    Jah multiplayer aztán van olyan gomb ,h Remote és addresshez az IP-t utána megtalálja és az alsó passwordba meg az armahu-t
  • Bucser
    #4599
    Eszedbe sem jutott játékon belül a multiplayer opció?:D
  • Raptor 2
    #4598
    Tudom hülye kérdés, de ide a címre mivel mennyek fel? Mer all seeing eye nem láttya az armat
  • LizardX
    #4597
    Bocs, helyesírási hibáim...
  • LizardX
    #4596
    Ez fura, nekem pont a szívem csücske az OFP-ben a "floating crosshair", remélem, az ArmÁ-ban is szeretni fogom... Volt is valami szavazás az OFP-fanok között egy külföldi oldalon, valami 80% szavazott mellette. de hát ízlések és pofonok
  • Fenrir
    #4595
    OMW
  • bucsher
    #4594
    Akkor menj föl :)
  • Fenrir
    #4593
    Üres :)
  • tpM
    #4592
    152.66.234.169
    pass : armahu
  • Fenrir
    #4591
    Van már magyar arma szerver?
  • joebacsi
    #4590
    annak a kis "holt-téglalap" területét állítja, ami csalogos nézetben is megvan, és ami speciel engem a legjobban idegesített alap ofpben :)
    (ezen a területen belül csak a célkereszt helye mozgott, a karakter nem fordult el, közelharc főként emiatt volt eléggé körülményes ofpben sztem, mert kissé bekavart a más fpsekben edződött szem-kéz koordinációnak, de itt hál istennek ki lehet kapcsolni teljesen)
    amúgy ezen is látszik, hogy arma rengeteg kis észrevétlen dologban nyújt többet mint az ofp...például ilyen, hogy mostmár gugolva is lehet "sétálni", lehet hallani az ellen beszédét, rádiózásnál is mozog a száj...etc...
  • Fenrir
    #4589
    Azzal nem volt gond, hogy mit jelent szó szerint csak azzal, hogy mire van hatással. Sajna nekem is cseh nyelvű a manualom :)
  • bucsher
    #4588
    Azt remek levenni, akkor már kis sebességgel se lehet fordulni.
  • BoZsoó
    #4587
    Tükörfordításban:Lebegő zóna
  • Fenrir
    #4586
    Ok, ezt nem tudtam hogy mi, de ha ezt az érzékenységet csökkenti akkor jó :)
  • Bucser
    #4585
    jahh értem:)
  • JohnnySmith
    #4584
    Valszeg azért írta mert ott hogy is fogalmazzak finoman nem mindenki tudott vele elboldogúlni ;)
  • koschwarz
    #4583
    mindenesetre leporolom a joyomat...(na nem úúúgy)
  • Raptor 2
    #4582
    Én már beletanultam :P
  • Bucser
    #4581
    jójó... az a bf 2....Ez meg hála az égnek nem az...
  • BoZsoó
    #4580
    Amúgy sosem engedelmeskedtem hiába karattyolt nekem.Nehogymá' lelőjék előlem az ellent,és elvegyék a gyilkolás örömét.
    Meg aztán a végén így több pontot szerzek,bár arra még nem jöttem rá h annak van-e vmi jelentősége.A magam dicsőítésére mindenesetre jó.
  • BoZsoó
    #4579
    Állítsd vissza a bill.settingsnél a Floating zone-t a negyedéig.Nekem bevált.Tök faszául lehet így manőverezni,nem érzékeny annyira.
  • Fenrir
    #4578
    Úgy egy órát próbálgattam repülni, de nem nagyon érzem pedig BF2-ben is billentyűzetről és egérrel heliztem, de itt egyszerűen nem tudtam olyan finom manővereket csinálni vagy túlcsúsztam vagy ha nagyon beleléptem a fékbe akkor meg megálltam fordulás közben.
  • JohnnySmith
    #4577
    Sztem is bár elvoltam vele, de nem az igazi (ofp-s) :)
  • Fenrir
    #4576
    Jaja, kell is szerintem :)
  • Bucser
    #4575
    NEm tudom melyik OFP-ben azt hiszem CWC-ben volt egy ilyen tipikus script hiba. Egy M113-as elakadt egy házban és ezért nem ment tovább a küldi.. de valami 20 kilométerrel arráb... ezért ha az a küldi ment akkor szépen le kellett szedni minden oroszt, szerezni 1-2 rpg-t és kilőni kézzel a saját M113-unkat, mert akárhányszor próbáltam ugyanott elakadt a szerencsétlen pszj:)
  • koschwarz
    #4574
    erről a tisztek parancsairól eszembe jut, amikor az OFP kampánya elején még talpas közkatona voltam, és egy nagyszabású hadműveletes mission során egy ellenséges katonát se sikerült lelőnöm, ezek után egy rövid kis közjáték a következő küldi előtt: a parancsnok lecseszett, hogy szedjem össze magam. azt hittem magam alá csinálok, akkor flash volt, gyorsan vissza is töltöttem a küldetést, lelőttem néhány ellent, és nem is volt utána ilyen


    hja az OFP
  • BoZsoó
    #4573
    Csináld újra a küldetést.Nekem is csak álltak először.Másodszorra követtem a tiszt parancsit,és sikerült.
  • JohnnySmith
    #4572
    (csak Fenrirnek mert ő még nem tudja, tegnap meg nem szóltam neki)
    Jön patch a helikopterre :)
    "Helo flight model improved in next patch"
    Van video is az Armed Assault info-n.

    Természetesen lejebb már be volt linkelve.