35048
  • bigfoot
    #4651
    nektek műszik a faqban lévő patch linkje??
  • MrTressy
    #4650
    hát nemtudom felrakni :O nem kerültki új cdkey amivel fel lehetne nyomni?Vagy tört patch?
  • MrTressy
    #4649
    Megnyuvadt a lapom igy kicsit levagyok maradva az eseményekröl.Megpróbálom feltenni de kérdés felmegy e az 1.01 el kijött cdkeyyel vagy az is bannolva lett?
  • bucsher
    #4648
    Hát ez fordítva sült el, mivel a szervert nem peccselték :)
  • tpM
    #4647
    Nabazz nemtudok menni mer a nagc 1.01es és nem enged fel 1.02vel :\
  • Bucser
    #4646
    welcome back:)
  • joebacsi
    #4645
    nemtom, én a legismertebb cseh warezkulccsal simán multizok a szerverek nagyrészén :)
    (amiket a belső szerverkereső dob ki)
  • tpM
    #4644
    Jajj key ütközéses!
  • joebacsi
    #4643
    mert?
  • bucsher
    #4642
    Multiból amúgy is...
  • Sanyix
    #4641
    Akkor a legtöbben már ki is estek :)
  • tpM
    #4640
    Nah ha ma 1600HRS kor ArmA-zni akarun' multiban akkor mindenki tegyen 1.02-t mert az régebbikkel nem kompatibilis.
  • JohnnySmith
    #4639
  • Seaweed
    #4638
    Nah ha mar ittvagyok akkor segtek is ;)
    De van! Hajnal 1 ota fentvan a forumon a v0.9-es angolositas ami v1.02 only!!!
  • Seaweed
    #4637
    Hali!

    Bar megfogadtam hogy nem jovok tobbet az SG-re de sajna az ofp.hu foruma olyan halott mint en 1 uveg vodka utan

    Szal bajom volna! Adott a kepen lathato kuldetes, mindent megcsinaltam amit kernek, kilottem az osszes T-72-est, a tamado 5-6 BMP-2est, sot a kozeli erdot is megtisztitottam("celkereszt" mutatja,gyalog is ellenorzve), mar vagy 20x nekimentem mindig eddig jutok, van hogy ugy sikerult hogy a sajat erobol senki se halt meg, meg a helik is mind visszatertek a "beachre"....de nem akarodzik a harmadik pont kipipalodni. Sot! Volt hogy leszalltam, volt egy kiurult Abrams azt megjavitottam javito-kocsival, verbuvaltam szemelyzetet bele a javitokocsikbol () es elmentem a terkepen a negyedik/kovetkezo celpontnal a tabort is kiirtani...de semmi...mar kezdem unni. Sokfele variaciot kiprobaltam mar, hogy kiket irtok ki eloszor kiket hagyok utoljara, hagyom e a tabor kozelebe erni a tamado pancelos eroket vagy nem, vagy eppen eloszor a Shilkat kiloni a taboruknal hogy ne szedje le a tobbi helit...egy biztos! Ha hagyom az ellenfelet benyomulni a bazisra, akkor egy latszolag sikeres kuldetes debriefinget kapok, de kezdhetem elorol!!!!! (eleg ha egy szal katona eljut a laszallohelyekig!!) Netan bugba szaldtam?!
    Szoval aki tudja a megoldast ne kimeljen!



  • JohnnySmith
    #4636
    Most már csak az a baj hogy nincs 1.02-es angolosítás :)
    Így meg elég szar kampányolni :)
  • Raptor 2
    #4635
    NA! valaki pattanjon má fel a magyar szerverre! Egyedül unalmas!!
    Várok bárkit! hi
  • tszd
    #4634
    rámegy az eredetire is.
  • tszd
    #4633
    csak érdeklődtem, háth azóta változott a helyzet!
    Amúgy jogos, megyek a sarokba kukoricára térdelni...
  • repvez
    #4632
    Nem vagyok valami nagy angolos igy az nem derült ki a feature listábol hogy ez az uj patch tartalmazza az elözöt is vagy az alapjátélra elöször azt is fel kell még rakni?
  • Raptor 2
    #4631
    #4612

    #4607

    #4614

    Visszaolvashatnál, nincs is olyan messze. Kb 10 hszz-al lejjebb.
  • tszd
    #4630
    Felmegy az 1.02-es patch tört verzióra? És ha igen, milyen Cd kulccsal kellene telepíteni? Csak azért kérdezem, mert az első javítócsomagnál is új kulccsal kellett felrakini a gammát. Lehet, hogy kicsit még korai kérdésem (még csak most jött ki az új patch), de előre is köszi a választ!
  • bucsher
    #4629
    Ez egy bug és már az ofpben is megvolt. Bizonyos szögből néha eltalálja :)
  • DummyBoy
    #4628
    Hmmm ... ha felébredek addig akkor nekem is jó ... csak valahogy kell egy mikit heggesztenem ... vagy legalább portot :)
  • Raptor 2
    #4627
    A mikim elbaszódott, pontosabban a port, meg a rohatt haang bemenet is szar lett, így egy kissebb áramszünet után elmegy a hang, és szarozhtok vele...Majd használom az ujjaimat...
  • mohojojo
    #4626
    vagy TS aminek nincsen párja és lehet érteni egymást
  • tpM
    #4625
    Akkor mondjuk holnap 16.00 CET? mindenki mikrofonnal és jó voice setuppal :D
  • Raptor 2
    #4624
    Nekem is rohattul tetszett, ez a multigém.
    De azé nem volt semmi, tájékozódás a nagyvárosban :P "Menny a templomhoz" "3ra lőjük le egymást"
  • DummyBoy
    #4623
    Nem lenne már gond ha pár emberke beindulna, mert kipróbálnám TEAMPLAY ügyileg ezt a stuffot ... Mert külföldön csapatok egyedül egy darabig aztán madár ... :)
  • Cream78
    #4622
    Izzítom! Csak már egy ideje nem vagyok köztük...
  • Cream78
    #4621
    Én!

    Elmesélem többieknek is!

    Megyek sötétben valami towos péncélozott géppel, mondom Bosának érted megyek!

    Bosa: "Hol vagy?"
    Ranger: "Tengerpart felet az uton! Nem látsz, vagy hallasz?"
    Bosa: "Nem!"

    Rá két másodpercel: "Te majom elütöttél...." :D
  • BoSA
    #4620
    Te voltál az aki elütött?
  • joebacsi
    #4619
    jó válasz :)
    izzíccsad rája a többi hordás arcot is :)
  • Raptor 2
    #4618
    Persze, hogy jó
  • Raptor 2
    #4617
    hNAP REGGEL FELÉ KI JÖN A MAGYAR SZERVERRE, ÉS HÁNYKOR?
  • Cream78
    #4616
    Hát ma multiztunk kicsit...
    És asszem megkedveltem...
    Most már ott tartok, hogy nem is rossz!
    Lessz ez még jó is nálam! :D
  • DummyBoy
    #4615
    Egyik Linkről 64 sec alatt ért le a full peccs :)

    Reggel vagy délután letesztelem majd ... Nekem is fentvan egy 0.6-os angolosítás, valszeg reinstall lesz megint :(
  • Pill
    #4614
    vannak sokkal jobb linkek is ám!!!!
    ITT:http://www.flashpoint1985.com/cgi-bin/ikonboard311/ikonboard.cgi?s=8716b5641d647a931a3297dc4da8bf31;act=ST;f=72;t=55917;st=0;&#entry973333
    Amúgy tört verzióra nem engedi telepíteni.
  • 0Fritz0
    #4613
    A jelenlegi sebesség mellett 3 óra múlva fog lejönni a kis peccs.
    Amint lejött felteszem az oldalamra, mert ez így agyhalál.
  • Pill
    #4612
    nem megy fel mert azt írja hogy wrong CD key