35048
  • tpM
    #4691
    Vagy már a FADE is bugos :D
  • Sanyix
    #4690
    Biztos volt, csak nem vetted észre :)
  • debHUKK
    #4689
    hátha a peccs segit már van 1.02 is
  • Seaweed
    #4688
    Igyse lett eredmenye, a tabor mellett irtottam mind ki, de semmi....feladom...ennyi.
  • Seaweed
    #4687
    Nah most is elejetol "megcsinaltam"...de semmi...most pedig elorementem figyelve hogy nehogy dezertalasert vege legyen, kinyirtam mindenkit szinte meg mielott a ket Blackhawk es a Cobra odaer! Jo messze a bazostol...szinte meg meg se kezdtek a rohamot....de ugyanugy semmi...jah es eszrevettem hogy a Blackhawkok mondjak hogy ok most mar mennek haza de nem teszik ki a csapatokat! Le se szallnak, csak megallnak aleszallo felett, aztan tovabbmennek!!!! Elmentem a beach-re es ott volt leszallva mind2 Blackhawk, kiszallva pilcsik, de a troops benne ucsorgott!! (Mellesleg beultem elvittem oket bazisra es nem szaltak ki nekem se!)...de tovabbmentem...volt egy elhagyott T-72, megjavitottam, es vegogtaroltam az erdoket vele...de ugyanugy semmi...jah es most se hulott gyakorlatilag el egy sajat katona se, minden osztag teljes letszamban ott allt a bazos elott varva a tamadast....
    Szoval nem tudom..de mar kezdem unni, szvsz bug ez lesz vagy nem tudom mi mas....
    (Most meg van egy 5letem..megvarom hogy tamadjanak es jol benyomuljanak a mieink koze es csak azt nem engedem meg hogy a leszalloig eljussanak mert akkor vege, es lehet elorol kezdeni....)
  • Raptor 2
    #4686
    Egyiket szutyoknak hívták
  • Raptor 2
    #4685
    Kemény... Vlaki nemtuggya, hogy melyik szomát aggya be alapbol az elmule csevegésnél? Mert magyarok voltak ott, Csak 10-16an lehette, és most nem találom! Pedig én csak elöször kattintottam a "csevegésre", és erre kijött!
  • joebacsi
    #4684
    nem volt ilyenem :)
  • tpM
    #4683
    Egy PKT sorozat a légcsavarba és vége :D
  • 0Fritz0
    #4682
    Kicsit furcsa volt a T72-esek ellen menni ezzel a madárkával... :)

  • Raptor 2
    #4681
    Ok, sorry...
  • Kaszi46
    #4680
    lehetőleg ne kezd megint aa riportolást arról hogy hol tart a aletöltésed kicsomagolásod stb ... köszi
    Amugy 5 perce lépett le az az 1 ember akinek teljesen emg volt a file.

    #4679 hmmm ez érdekes
  • Bucser
    #4679
    Emuleban nincs feltöltése a filenak.... Hanem azt írja, hogy hány száazlékát látta egészben... Nekem van 16 source-om ebből 5 teljes és jön 9,5K-val.
  • repvez
    #4678
    Az a legnagyobb baj hogy csak 50%-os a fájl feltöltése ugyhogy még arra is várni kell mig felrakják
  • Raptor 2
    #4677
    De már 10 MB!!!
  • Raptor 2
    #4676
    Nekem kemény 2.0 kb/sec-el jön :D:D
  • Bucser
    #4675
    azért van pirossal írva mert a metalinkre kattintva lejjebb beteszi a letöltések közé ha kitörlöd a letöltések közül kikékül. Én kiszedtem és újra betettem rákeresve. majd szép lassan lejön:)

    Nekem már jön is.
  • Raptor 2
    #4674
    de pirossal van irva, és nem tudom letölteni
  • Kaszi46
    #4673
    Lehet kiszedték belőle a védelmet vagy mittomén:) Amúgy az egyik torrent forumon is azt írták műkszik. Remélem igazuk van.
    Mondjuk én sajna low id-s vagyok emulén, mert amióta router-.em van, nem tudom sehogy beállítani hogy high id-m legyen. Így nem mostanában fog sajnos leérni.
  • Raptor 2
    #4672
    megvan
  • Raptor 2
    #4671
    és melyik kiszolgálonál van?
  • repvez
    #4670
    köszi remélem jo lesz bár egy kicsit fura hogy ez 88mb az eredeti meg 109.
  • Kaszi46
    #4669
    Amúgy rosszul írtam, Armed Assault CZE Patch (Cracked NOT FAKE).rar erre kell rákeresni és akkor megtalálja emule keresője.
  • Kaszi46
    #4668
    1.2 cracked czeh patc EDK2 link
  • repvez
    #4667
    nálam nem talált semmit az emule.
    privibe tudsu egy edlinket hozzá küldeni?
  • Raptor 2
    #4666
    hú! És itt most hol a patch?
  • Kaszi46
    #4665
    emule wiki az edonkey továbbfejlesztet változata.
  • Raptor 2
    #4664
    Mi az az emule??? Én szímesen megnézem, de nemtom miaz
  • Kaszi46
    #4663
    Emule-n keressétek ezt: Armed Assault CZE Patch 1.2(Cracked NOT FAKE).rar
    még nem próbáltam nekem is még csak lefele jön, állítólag műkszik.

    akinek esetleg gyorsan lejön, az felrakhatná vhova.
  • Seaweed
    #4662
    Esetleg aki ert hozza szetkaphatna a kampany pbo-jat es megnezhetne mi az adott kuldetesben a "cel", azaz mit kell kinyirni meg ami lehet ott van, csak epp lehet 1 szal gyalogos es a fostos menekul, vagy az erdoben bujkal....
  • repvez
    #4661
    Akkor megnyugodtam hogy nem vagyok egyedül.Csak fura hogy rajtunk kivul eddig nem sokan panaszkodtak erre vagy még nem tartanak itt a kampányba
  • Seaweed
    #4660
  • Seaweed
    #4659
    #4637
  • Sanyix
    #4658
    És a csatlakozás után a chatben a rémember által írt "Not original games may degrade" felirat még nem tűnt fel, és egyéb furcsa események? :)
  • repvez
    #4657
    Azt nem tudja valaki hogy annál a pályánál ahol a cobrával kell kisérni az uh60asokat ott mit kéne pontosan csinálni mert ha szétlövöm az összes ellenséges tankot akkor kapok sok pontot de mégis ujraindul a pálya az elejéröl ha meg ottmaradok a várakozási pontnál akkor meg kifogy az uza és leesek.
    Sehogyse tudok rajta továbblépni.
  • Bucser
    #4656
    Ugye tudod mit jelent ha szemedbe süt a nap? Vagy egyáltalán voltál e már sivatagos terepen +30 fokban... Na kb hasonló a hatás ami itt adódik.A fegyver célzója meg nem repked összevissza csak végre egy játék ahol van egy "float zone" nevű terület amin belül mozgatva az egeret finom célzás lehetséges majd ha ezen kívül húzod fordul a karakter. Ez kikapcsolható csökkenthető vagy növelhető.Pancsolás?? milyen pancsolásra gondolsz?? Ha pedig parancsolni akarsz ahhoz biza megfelelő rang kell hozzá:D Nem úgy megyám az hogy csak úgy közlegényként elkezdjük utasítgatni a tizedest és a többieket...

    Szerintem mielőtt lehúzol egy játékot játszá vele pár napot, aztán ha kipróbáltad minden funkcióját alkoss róla véleményt. De ez így egy 0 véleménynek:D
  • Desy
    #4655
    Akad egy két hiba azé mán itt... Olyan a fényerő, mindt ha egy kamera nem tudná eldönte auto beállításban, hogy levegyen belőlle vagy még ráadjon. Mindegyík beálításban .. :( föggetlenül attól, hogy a kiviteli minőség egy nagyestés "extra" rajzfilméval vetekszik. A fegyver célzója úgy repked ide-oda, mid az elengedett papír a viharban. És még a pancsolás sem engedett művelet valami okból.. :( nekem használhatósági szempontból csalódás. Akkor maradnék az America's Army -nal. Na igaz, ott sokkal roszabb a kivitel, de messze jobban használható
  • Bucser
    #4654
    NA nekem csütörtökön hozza nővérem az eredetit:) addig kibírom 1.01-el:)
  • bucsher
    #4653
    Egyébként amióta fenn van az 1.02 patch azóta minden hellfire célbatalált. Ez olyan 20db-ot jelent egyelőre :)
  • jefferson83
    #4652
    Crackedé (torrenten van) nem, de a többi jó.