35048
  • Kaszi46
    #5171
    Majd a cd-kulcsot küld át nekem, hogy le tudjam ellenőrinzni valóban jót kaptál-e!
  • Raptor 2
    #5170
    Nah, ez egy német verzió! Kinek van német verzsönje? Ugye az nem lett vérmentesebb mint as cseh változat? Ja és ugye nincs vele semmi gond...
  • Raptor 2
    #5169
    Nah, megvettem egyet a Ebay-ről, 52 dolcsi elvileg...remélem minden rendben lesz!
  • tpM
    #5168
    Sztem azt amelyik házhoz viszi
  • Raptor 2
    #5167
    NAh fiúk, ti mit ajánlotok, melyik verziót rendeljem meg, és honnan?
  • Sanyix
    #5166
    Vagy az x hozzászólással előbb írt supergamezes megrendeléssel rendelsz egy eredeti dvd-set szállítással együtt szintén 10,5k körüli áron.
  • Bucser
    #5165
    42 Euro Morphicontol vagy lásd lentebbi liket 10500 ft.
  • m1c1mack0
    #5164
    Hogyé lehet most keríteni legoccsóbban CD keyt? originálét?
  • Mr Csé
    #5163
    hát közben visszaolvastam :c

    fölraktam ezt és a puskának nagy a szorása de a snipernek jo :C
  • MrTressy
    #5162
    Nem fake akart lenni a kérdés?:)Fade az akkor van ha olyan cdkeyel akarod használni amit ismer és akkor szépen aktiválja magát.Lövöd az ellent és magad lövöd lábon
  • Mr Csé
    #5161
    ez fade?

    Armed.Assault.1.02.CZE.UPDATE_PATCHER.exe ???
  • blade44
    #5160
    énis ott vagyok, megcsináltam mind3 mellékküldetést de a főküldetéssel nem bírok. valaki elárulhatná a titkot!
  • repvez
    #5159
    A helikopter kisérösön tuljutott már valaki mert még mindig ott vagyok elakadva.
  • 0Fritz0
    #5158
    Lőj!!
  • blade44
    #5157
    kellene egy kis help a kampányhoz, valaki végigvitte már?
  • tpM
    #5156


  • PhantomAss
    #5155
    de ka50-el sem műxik :O)
  • tpM
    #5154
    Sztem igazából sem tudja a pilóta irányítani a gépágyút arra ott a fegyverkezelő.
  • PhantomAss
    #5153
    én vagyok a pilóta csak manual fire módban...:O)
  • Icebird
    #5152
    mondjuk legeszerübb ha szerzel magad mellé egy pilotát!:)
  • Icebird
    #5151
    Csak OFP-böl merítve KA-50-nél volt pilótaként irányítható célzórendszer mivel az 1 személyes, és nem volt külön gunner. Így ennél szinte biztos hogy beállítható TrackIR-re. Cobránál a leírtak alapján nem biztos hogy alapban müködik, max moddolásal.
  • PhantomAss
    #5150
    lenne egy kérdésem:
    a cobrával repülve meg lehet-e oldani, hogy a gépágyú oda alőjön ahová nézek? (trackir van)
    vagy ez nincs lemodellezve? sokat dobna a hangulat(om)on....
  • bootsector
    #5149
    Erőt, egészséget!
    Nos a demo próbája alapján is egy szuper darab az ArmA. Ha valaki fikázná a grafot, hát kíváncsiságból rátettem mindent max-ra, nem semmi a látvány... Legyen vas ami elbírja. AMD 3200+ , és GF 7800GT mindenesetre beszarik 1 GB RAM-mal. Az a jó ebben a fórumban, (köszönet érte mindenkinek), hogy minden szar problémámra megtalálom a választ. Először nekem sem akart már a demo sem elindulni, már majdnem beírtam, hogy mi a fenétől van ez, de aztán olvasom, hogy beépített hangkártya miatt. Bocs, ha sok érdemlegeset nem tudtam beírni, csak egy vélemény volt. Üdv mindenkinek!
  • Bucser
    #5148
    Népszerű témák
    1. World of Warcraft
    2. Football Manager
    3. Kérdezek, Válaszolsz, Kérdezel
    4. PSP
    5. Armed Assault
    6. Humoros és aranyos képek, videók
    7. Ki van fent legtovább?
    8. Anime
    9. SilkRoad Online
    10. Gothic 3
  • Kaszi46
    #5147
    puzi-e vaty?
  • joebacsi
    #5146
    nemtom, sztem meg még örülni is lehet ennek, mivel ezek a gyengeelméjűek általában a populárisabb topikokat találják be...szóval már ők is kezdik elismerni az arma-t :D
  • tpM
    #5145
    1. Semmi jó cucc nincs az oldalon ^^
    2. Fizetős
    3. Ezér büntipont jár BANNAL!
  • Bucser
    #5144
    Az ilyenért általában permban jár.

    De már írtam modi topicba.
  • JCSR Apache
    #5143
    Asszem ez büntipont lessz.
    VAGY tempban.
  • m1c1mack0
    #5141
    Az a "jópofa tunkulós helifizika" volt szerintem eddig a legjobb jatekban
    latott helifizika a jatekelmeny szempontjabol.
  • cyrusbd
    #5140
    Ha felmész távcsövessel a kémény tetejére onnan látni fogod ;)
  • kassaidezso
    #5139
    na akkor teszek egy sétát a városban is, köszi
  • pedro870
    #5138
    Hú szerintem erről már vagy itt vagy ofp.hu fórumon volt szó, ott a megoldás az volt, hogy még egy elrejtőzött(beakadt?) ellent meg kellett találni.
  • Kaszi46
    #5137
    sry elekrülte a figyelmemet.
  • Icebird
    #5136
    ez demo sziget Southern Sahranin, már volt róla szó #4894
  • kassaidezso
    #5135
    A kampányban ezt a patrol küldetést meddig kell csinálni? A járőrözés közben idáig két emberke próbált tevékenykedni az állomáson, az egyiknek sikerült is mert felrobbantotta az egyik raktárat. A másikat eltettem láb alól. Viszont azóta már hajnali fél kellő van az órám szerint és a sétafikán kívül semmi nem történik. A noteszben mintha azt olvasnám hogy reggel jön egy csapatszállító? De mikor? Tényleg reggelig ezt kell csinálni? Amúgy semmi bajom vele, jópofa, de jó lenne tudni mikor van műszakváltás.
  • Kaszi46
    #5134
    Bocs a triplázásért de ez hasznos is lehet.

    Sahrani Lite:


    Letöltés+info

    Kissebb sziget több fps.:) (elvileg)
  • Kaszi46
    #5133
    nagyon jó a video, nem kis munka lehetett!!

    #5124-ezt nemérteni
  • Kaszi46
    #5132
    Kicsit félek a túl sok mod-tol, meg a fegyverszórás modosításoktol, ilyen oylan addonoktol. Sajnos ez a visszájára is elsülhet. Remélem nem szakítja több részre a játékosokat.
    Sof2nél ez a probléma mostanában jött igazán elő, pedig ott scak 3 domináns mod van, de ez nagyon érezteti a hatását, amióta elapadtak a játékosok. Van az alap normale damage, meg 2 fajta realdamage. igy a megmaradt kevés játékos is 3 részre szakadt.
  • Icebird
    #5131
    Armed Assault Film (171MB)