35048
  • repvez
    #5211
    Valaki le tudná irni hogy mit is kell csinálni azzal a moddal ami az arma.info oldalon van ami a hangokat cseréli ki. a legujabba 0.12-es modra gondolok.És hogy azzal a progival ami benne van bele lhet tenni a többi hangokat is (harrier chopper stb...)
    ja és köszi a cd keyt!
  • Raptor 2
    #5210
    Király vagy,kösz.
  • Kaszi46
    #5209
    Egy kis óévi ajándék!

    Már 2hete próbálok 1.2-re vergődni, minden lehetőséget kipróbáltam, és végre sikerült.
    Letöltöttem több mint 30 cdkey txt file-t, és ma reggelre végre sikerrel jártam.
    Szóval 1.2-n fut a game, és nincs fade.
    Telepítési utmutató.

    A működő 1.02-es kulcs: NHMW-YAMA6-LNF2L-ZZFC5-E8F24

    -Czeh verzió feltelepít az új kulcsal, majd 1.01-es, és 1.02 es czeh paccset is rakjátok föl(nem a crack-es patchet, hanem a gyárit mindkettőböl). Arma lang patcher 0.9 telepít.
    Mivel német kulcs ezért a már ismert módon a cseh verzio kampány és single mission képeit tönkreteszi, de ezen kívül mindne ok.
    Multi is megy vele.
    Német verziorol nem tudok nyilatkozni, de nagy valószinüséggel azzal is működik, sőt a kampányképeket sem cseszi el vele sztem.

    feb15-ig enjoy!
  • pedro870
    #5208
    parvus mestertől
  • pedro870
    #5207
  • fkubi
    #5206
    cr-ofp.dyndns.org : crcti arma video
  • tpM
    #5205
    Eredeti kampányból fölösen máslgatod mer minden script más pályára való és asszem ott már beleszól a description.ext file is.
  • Raptor 2
    #5204
    Hát basszus nekem télleg nem aar összejönni ez a rohatt kamera scriptelés...Unalmas, akár átmásolhatok egy eredeti kampányból származó scriptet is, nekem az a kurva kamera csak az eget bámujja...(hiába adom meg pozicionak a játékos kordinátáját... Tehát maradok a kérésemnél:

    Valaki plz csinájjon egy kamera misssziot, egykét effektel, ami egy csávo körül forog...
  • tpM
    #5203
    Mer át kell konvertálni ahoz meg tool kell azmeg még nincs :\
  • Raptor 2
    #5202
    A BiS azt állította, hogy használhatóak lesznek a régi addonok...de nekem vhogy nem műxik...
  • Raptor 2
    #5201
    GYere Skype-ra plz..
  • tpM
    #5200
    FAQ-ban is benne van ,h legalább FX 5700 vagy ATi 9500 kell.
  • PhantomAss
    #5199
    kössz
  • DOGMAN
    #5198
    A cseh és a német kikerült kulcs is le van tiltva, sal eleve a peccs nem megy fel, csak ha tört, és ráadásul a FADE elrontja a gamét is.
  • laspring
    #5197
    Sziasztok!
    GF4 Ti4200 kártyával indulásnál "Cannot create 3D device" hibát kapok.
    Driver vadonatúj.
    Tudom hogy atomerőmű kéne hozzá nem pedig ez a retro hardver, de gondoltam rokongyereknek megmutatnám 640x480-ban
    Felejtős ezzel a kátyesszel?
    Vmit nem támogat amit kéne?
  • PhantomAss
    #5196
    ha a cseh tört változatot rakom fel a német kulccsal akkor felpakolhatom rá az eredeti 1.02-es peccset? (csehet v németet?)
  • DOGMAN
    #5195
    ARMA 1.00-ás helifizika
  • tpM
    #5194
    Csinálsz egy triggert ahova odaérsz + Deltának egy Waypointot mondjuk oda aléjük és aztán a városba. F2-vel hozzákötöd magad a triggerhez (Vehicle) + Present. és a trigger meg F5el a Delta első Waypointjához
  • Raptor 2
    #5193
    Köszi, ezt megértettem. Akkro már csak az a kérdésem, hogy hogyan lehet azt megoldani, hogy pl: én vagyok az alfa csapat egyik tagja, a delta meg vár rám a találkozó ponton. A lényeg, hogy a delta csapat Waypontja akkor aktíválódjon, amikor én odérek melléjük...(Tehát askkor indujjanak mondjuk egy város felé, ha én odaérek hozzájuk a találkozópontra...)
  • bucsher
    #5192
    Józsi pozícióját így kell lekérdezni:

    "Hol vagy, Józsi, hol vagy?
    Józsi, hol vagy, gyere, gyere,
    Jöjj hát, egye fene!"
  • DOGMAN
    #5191
    Józsi pozíciója kelet-nyugati(x) tengelyen:
    GetPos jozsi select 0
  • DOGMAN
    #5190
    Az amcsi katonának adsz nevet az editorban, és utána a scriptben hivatkozhatsz majd rá.
    OFPben:
    position[]={9904.290039,26.730000,4027.181152};
    id=0;
    side="WEST";
    vehicle="SoldierWB";
    player="PLAYER COMMANDER";
    leader=1;
    skill=0.600000;
    text="jozsi";
  • Raptor 2
    #5189
    ok...
  • tpM
    #5188
    Mission.sqm-ben benne van minden egységé
  • tpM
    #5187
    Émmeg irtam egy tők jó egyszerű példamissiont 'Bullet time' effecktel (Van egy Slow Motion parancs a listádban és azzal lehet időlassítást kapcsolgatni) :D
  • Raptor 2
    #5186
    ÉS honnan tudom meg hogy monnyuk lerakok egy Amcsi katonát, és annak mi a kordinátája?
  • Raptor 2
    #5185
    1000 THX
  • DOGMAN
    #5184
    ZSÍR!

    OFPhez írtam példamissiont (má talán vót vagy 200 éve) azt feltettem neked, armára átírni sztem nem nagy cucc...
    Kamera intro
  • Raptor 2
    #5183
    Najó! Ezennel megkérek bárkit, hogy csináljon egy "kamera missziót" és küldje el nekem...nagyon megköszönném.. Már eleget bajlódtam ezzel a scripteeléssel, és vhogy nem jön össze egy MOZGÓ kamera! (a misszió elég, ha csak annyiból áll hogy áll egy faszi az uton, és forog a kamera...)
  • Cream78
    #5182
    Vazze! Azé vannak pihent emberkék....:D
  • DOGMAN
    #5181
    ZSÍRklán kétéltű fürdőkádja


  • DOGMAN
    #5180
    sima uaz járgány fjúcsöreit tudja asszem, de készült még annak idején egy fürdőkád is ami a bmp modell cseréjével jött létre, az má jó kádhoz méltón úszott a vizen is :D
  • DOGMAN
    #5179
    sajnos csak ilyan kis képet találtam róla:
  • joebacsi
    #5178
    és csíterebb mint az m1a1?
  • DOGMAN
    #5177
    Ica képén valszeg a ZSÍR klán elhíresült malacjárgány modja látható!
    Anno még Paradia készítette OFP-hez, a lábain kis kerekek vannak két személyes, dudálásra röfög:)
  • Raptor 2
    #5176
    HOgy lehet megcsinálni, h. benne legyenek az állatok az editorban?
  • PhantomAss
    #5175
    hehe:)
  • Seaweed
    #5174
    szines fustgranat...
  • PhantomAss
    #5173
    vannak érdekes dolgok..pl hívnom kell a helit rádión de nincs rádióm:O) vagy kiabáljak neki?
  • Raptor 2
    #5172
    Persze...persze....nemsokára megkapom... AZ első dolgom lesz, hogy átküldöm neked, és akkor majd húdejó leszz :D