35048
  • VeteransKUKaC
    #5251
    Lehet hogy kevés embernek van meg eredeteiben, de nem hiszem el hogy nincs olyan 15-20 ember Magyarországon (itt a fórumon)!

    Az odáig ok hogy van oldala, akkor arra az oldalra kéne egy ilyen lehetőséget csinálni :), mert ha az a 15 ember egyszerre lenne fönt de ne legyen 15 legyen csak 10 az már bőven elég lenne egy jó kis coop-hoz.

    Vagy egy kisebb Hold-hoz is vagy CTF-hez.
  • Fenrir
    #5250
    Én voltam fent vagy 2x a szerveren, a legtöbb játékos 3 volt velem együtt, mondjuk a többiek afk voltak mindig úgyhogy eléggé unalmas volt előre menni 50 métert, hogy lelőjön valamelyik bokorból egy katona és kezdhessem előről a spawnpontról :)
  • tpM
    #5249
    Van már a Magyar OFP/ArmA Scene-nek oldala : www.arma.hu vagy (ugyanaz) www.ofp.hu
    Szerverre azér nem jönnek többen mert kevés embernek van eredetije.
  • Looserke
    #5248
    hmmm inkább megvárom az angol verziót szerintem...
  • VeteransKUKaC
    #5247
    Üdv mindenki!

    Ezen a fórumon új ként mivel rohatt nehezen sikerült ide fel reggelnem :D!

    Lényeg a lényeg olyan közvélemény kutatás jelleggel kérdezem, hogy hány ember tuud normálisan játszani 1.02-vel, mivel tapasztalataim alapján a magyar ARMA server mindig üres, ami örök hiba!

    Szóval valami kampányt kéne indítani, amivel fel tudnánk csalogatni a népet a serverre.
    pl.: Lehetne csinálni egy Szombat esti partyt :)vagy lehetne készíteni egy oldalt, ahol lehetne jelentkezni játékra, sőt egyes lelkes RAJONGÓk csinálhatnának küldiket is :D és akkor lenne egy olyan oldal, hogy arma bevetések és lehetne jelentkezni akülönböző küldetésekre harcokra, lényeg a lényeg, hogy egy kis szervezéssel fel lehetne élénkíteni a servert!


    U.I.: Remélem, hogy nem mondtam nagy baromságot, de ez az én véleményem!
  • DOGMAN
    #5246
    Válaszd a másik nyelvet (kulcsot) a magyarítás telepítésekor...
  • HardcoresHUN
    #5245
    van valamilyen program az xp-ben ami ezeket a feladatokat ügyeli? ha igen akkor letiltom csak mi a neve?
  • Kaszi46
    #5244
    1.01-el, és 1.02 vel is simán mennie kéne a multinak. Több gépre is felraktam már az armát, mindenkinek működik. A hiba az ön készülékében van.
    A szabálytalan művelet üzenet más hibára utal, sajnos nemtudom nálad mi lehet a gond.

    #5240- A német verziót is lehet peccselni, az elindításához meg vmi yasu nevezetü progi kell. Erről nem tudok többet mondani, mert eddig én csak a cseh verzót telepítettem még.
  • HardcoresHUN
    #5243
    Kaszi leírása és cd-kulcsa marhajó, de nem tökéletes. amikor multizni szeretnék és belépnék egy szerverre, akkor kidob azzal az üzenettel, hogy az arma sazbálytalan műveletett hajtott végre ezért leáll. mi lehet a magyarázat? megoldható?
  • Looserke
    #5242
    de az egyik miért fele akkora, mint a másik?
  • repvez
    #5241
    Ha olvastad a FAQ-ot akkor mindenre megvan a válaszod.Mindegyik ugyan ugy mukodik verziotol fuggetlenul
  • Looserke
    #5240
    hali, kellene egy kis segítség...
    vissza olvastam és néztem a FAQ-ot is, de nem találtam egzakt választ sehol...
    szóval szeretném "megvenni" a werziót a játékból de nem tudom melyiket érdemes. Létezik egy German Clone-Gratis változat, ami 2.55GB és egy Cseh változat ami 4.33GB. Most akkoro melyik a jó, mert elég szép méretbeni különbség van köztük?
    A másik pedig, hogy úgy hallottam, hogy a német werzió securom-os. Erre létezik már megoldás? Egyáltalán lehet patchelni a német verziót?

    Egyébként ha megjelenne kis hazánkban akkor megvenném szívesen, de a netes vásárlásban nem bízom, szal marag a werzió egyelőre...

    Előre is köszi
  • HardcoresHUN
    #5239
    raaptor: most olvastam vissza: 52 dolcsi ebay-on. ebay.de-n ezerszer olcsóbban vannak. onnan vettem 25 euróért. ez nem felvágás, csak ne csináltál anniyra jó üzletet
  • Sanyix
    #5238
    SOHA nem ajánlott a -nomap, csak akkor ha máshogy nemmegy.
  • repvez
    #5237
    csak sajna a magyaritás nálam nem megy az uj 1.02-es patchel eltünik minden felirat.
  • tpM
    #5236
    jaja igen azokis :D
  • Bucser
    #5235
    meg radio uzik meg briefingek meg kampany meg menut meg editort. etc.
  • PhantomAss
    #5234
    köszi
  • tpM
    #5233
    Missionok meg briefingek
  • PhantomAss
    #5232
    a 6th sense language patcher mennyire angolosítja a gamét? teljesen angol minden felirat vagy marad benne embertelen nyelvű is?
  • MrTressy
    #5231
    Köszi Kaszi BUÉK
  • vsly
    #5230
    BUÉK mindenkinek!
  • tpM
    #5229
    ArmA multihentekben és patchekben gazdag Boldog Új Évet Kívánok!

    ui: ArmA! ArmAAAA :D

    tpM
  • repvez
    #5228
    Köszi muxik mindenkinek BUÉK
  • Raptor 2
    #5227
    BUÉK minden Armafannak!!!!
  • Icebird
    #5226
    Ha nincs belépési jelszód, akkor elvileg üresen is mennie kell, simán felhasználó névvel.
    Vagy ha sehogy sem jó akkor legutolsó megoldásként csökkentett módba patchelni. De az kb 1 óráig biztos eltart majd.
  • repvez
    #5225
    ugyse stimmel nálam sajnos mondjuk alapbol rendszergazda vagyok de a run as nál ha az alsora kattintok oda be kéne még jelszot irni de az nincs ugyhogy ezt is buktam :(((
  • Icebird
    #5224
    jobb klikk az exe-n és Run as-al hiba nélkül felrakja (Administrator)
  • Mr Csé
    #5223
    mükszik 1.2 fade nélkül jeeeeeeeeee

    buék pupákok
  • repvez
    #5222
    ja nekem is hiányol pár fájt a telepitéskor amik ott vannak pedig az addon mappába a sara.pbo-t meg még párat amit nem részletez.
  • PhantomAss
    #5221
    jaja:O) má 1 hete megrendeltem...remélem jövőre megkapom:O)))
  • Seaweed
    #5220
    Ertem akkor sorry...meg kell venni oszt np
  • PhantomAss
    #5219
    nem..nem csináltam semmit
    úgy csináltam ahogy kaszi kolléga írta:O)
  • Seaweed
    #5218
    Mert biztos visszamasoltad az angolositas backupjat igaz?!
  • PhantomAss
    #5217
    nekem nem engedi felrakni az 1.2-est, állandóan hibákat ír ki telepítéskor (1.1 felmegy simán)

    B.Ú.É.K.
  • tpM
    #5216
    Az arma.exe után -mod=Mappaneve (ajánlott még a -nomap és -nosplash paraméter is )
  • repvez
    #5215
    A paraméterekre lennék kivánci amit az exe után kell irni mert azt sose tudtam jol beirni.Egyébként én is igy csináltam de nekem se muködött a mod de a játék elindul minden maradt a régiben
  • tpM
    #5214
    Amit a readme.txt-ben leirtak ;)
    cpbo-val kipobozod a Weapon.pbo-t(az eredeti ArmA-sat) és kicseréled azokat a cuccokat amik a packban lévő weapon-ban vannak majd jobbklikk a mappán és Create PBO (de nekem igy nem müxik mert valami textúrákat hiányol :( )
  • DOGMAN
    #5213
    ez ZSÍRRRRR!!!
  • vsly
    #5212