35048
  • VeteransKUKaC
    #5291
    Thx! Jó volt a mai játék kár hogy rövid volt!

    Raptor vegyél fel MSN-en :D!
  • Kaszi46
    #5290
    Globálba ird be, hogy: #vote admin neved(vagy id-d), majd #missions
  • VeteransKUKaC
    #5289
    Meg tudná valaki mondani, hogy hogyan tudnék a serveren küldetést választani ?:D Eddig 2-en vagyunk, jöhetnének még!
  • Raptor 2
    #5288
    Mijen géped is van pontosan, és hol is tesztelted a játékot? (editor? campaign? single mision? városon belüül, vagy erdő, esetleg sivatag?????)
  • VeteransKUKaC
    #5287
    Üdv mindenki ha valakiknek van kedve nagyon jó lenne igazán feljöhetnének a magyar serverre :D, mot hogy így megkapták az ARMA-t!!!
  • PhantomAss
    #5286
    nekem is megjött!!!!!:O)))))) nem a mikulás....az eredeti cseh arma:O)
    nagyon sirály...ja és high beállításokkal simán fut -hát nem gyenge a grafika...
  • Raptor 2
    #5285
    Na fasza, megjött, tehát: MEGVAN VÉGRE EREDETI CSEH ARMA!!! jihhá! Na. tpM sírva+térdenálva könyörgök, hogy csinájj nekem egy olyan kameramissönt, hogy megtanujjam, és ne legyek lemaradva őnagyságodtol!
    ;P
  • tpM
    #5284
    pedro870 : qs :D
    Raptor2 : teis qs amíg nem tudsz kamera scripter irni ArmA-hoz ;P :D
  • Raptor 2
    #5283
    óIgen OFF, de mondtam már, nem értek egyet egyik féllel sem, de akor se teccik ez a fickó. De remélem mostmár túltárgyaltuk ezt a témát.

    pedro870: Én is éreztem, hogy nem stimmel vele valami :P
  • pedro870
    #5282
    "Jajj ne értsetek ám félre nem vagyok én terrorista."

    Mindig is gyanús voltál.

  • Reaper
    #5281
    A terrorista meg aközött hogy vki a saját országát "védi" az általa betolakodóknak ítélt ellen nagy különbség. Mellesleg nem kéne ott lenni az amcsiknak és máris nem lőnék le őket, de ez erősen OFF...
  • [NST]Cifu
    #5280
    EZ gyáva, és alattomos tett!

    A mesterlövészek sehol sem túl népszerűek. :)
  • Raptor 2
    #5279
    De nembaj, ezen nem érdemes vitázni, és egyik oldallal se értek nagyon egyet..szal mind1
  • Raptor 2
    #5278
    A hábotut nem ugy értettem, rosszul fogalmaztam...inkább "jelenleg folyó harc" nincs...
  • tpM
    #5277
    Miaz ,h nincs háború? Ezt a videt nem néztem meg ,de viszont Juba asszem iraki és ott viszont mentek a harcok.Védi az országát tudom ,h megrázó ,de ez van. Ő egy orvlövész az a dolga ,h elbújva sunyin irtsa a katonákat.

    Jajj ne értsetek ám félre nem vagyok én terrorista.
  • tpM
    #5276
    Hát nem igazán akarok ebbe bele menni ,de a 'szerencsétlen amcsi katonák' azért vannak ott ,hogyha kell akkor meghaljanak ezt ők felválalták mikor bevonultak zsoldosnak.
  • Raptor 2
    #5275
    Ja és én nem lennék arra büszke, hogy kimegyek a nyogodt terepre az utcán(ahol nincs semmmi háború) és keménykedek, hogy sunyiban leszedek mindenkit messziről!

    EZ gyáva, és alattomos tett!
  • Raptor 2
    #5274
    HÁt nem rossz, néha le lehet mosojodni rajta mint pojénon, de azért szerintem az igazi az nem vicc. Nem szeretem ezeket a hülye terroristákat, akik írtják a szerencsétlen amcsi katonákat :\
  • tpM
    #5273
    Mondjátok el plz miről szól :)
  • Kaszi46
    #5272
    Pontosan, ha be vagy jelentkezve akkor először klikkelned kell a confirm gombra, és csak utána nézheted meg.
  • joebacsi
    #5271
    reggelni kell hozzá...durva amúgy, nagyonjól megcsinálták
  • tpM
    #5270
    Hát ezt az ArmA jihadot nem lehet megnézni :)
    1. Nem vagyok még 18 :D
    2. Eltávolították :\
  • Kaszi46
    #5269
    Találtam egy nagyon állat videót. Lehet valaki morbidnak találja, mindenesetre szerintem jó poén(amig játékon belül van).

    ArmA Jihad!!

    Nemárt azért ha valaki látott eredeti videókat Juba-rol az iraki mesterlövészről, vagy egyéb robbantós videókat.(Juba eredeti video 2.rész 18+++!!)
  • PhantomAss
    #5268
    hát nemtom én 2 hete várok arra hogy hozzák onnan de se kép se hang...írtam emilt hogy mikorra lesz de le se sz@rnak...
  • tpM
    #5267
    Ha csak a nyelv a gond akkor nyugodtan vedd meg a Csehet vagy a Németet. Van egy language patcher nevű progi ami átrakja angolra.
  • Looserke
    #5266
    a demót érdemes kipróbálni?
    annak milyen a nyelve?
  • Looserke
    #5265
    én megvárom az angol verziót...
  • Raptor 2
    #5264
    VAZZZEEE! MOST KAPTAM EMAILT! MÉG MOST DÉLUTÁN KAPOM AZ EREDETI ARMÁÁÁMAAT!!! FINCSI
  • tpM
    #5263
    Nekem is (azt nemtudom ,h HardCore-e :) ) Viszont szerintem ArmA-nak elég 1GB. Inkább videokarira érdemes beruházni
  • Looserke
    #5262
    nekem is 2 db Kingmax Hardcore 512 megy dualban
  • tpM
    #5261
    pl érdemes KingMax-ot
  • Looserke
    #5260
    + ugyanolyan felépítésű, időzítésű sőt ajánlatos egy időben készült modulokat venni...
    egyes gyártók árulnak direkt összecsomagolt modulokat...
  • Raptor 2
    #5259
    Haazt akarom hogy kettő 1GB-os ram mennyen dualban ugyanojan márkájú kell hogy legyenek?
  • Bucser
    #5258
    Megtudhatjuk mi gyorsul jobban Vajon a Zetor vagy a Zodiac?
  • Raptor 2
    #5257
    NA megrendeltem, neked mikor hozták ki? (én budaörsi vagyok)
  • Raptor 2
    #5256
    ok, thx :D. AMugy szar, mer én már megrendeltem az ebayest, de az mégse kell, mer bankkaris, azt le lehet vhogy mondani??
  • VeteransKUKaC
    #5255
    Raptor!

    Olvass egy kicsit vissza és ott találsz egy jó lehetőséget, hogy beszerezd a játékot :).

    De ha nem akarsz vissza olvasni akkor Netes bolt nah szóval ide beregisztrálsz, majd értelem szerüen vásárolsz.
    Itt amit megrendesz 2000ft érst szállítják ki. A fizetés a futárnak történik. szerezz minnél több embert, mert akkor több felé tudjátok dobni a szállítási költséget! egyébként 8500 ft az ARMA!

    remélem tudtam segíteni :D!
  • V43 1105
    #5254
    Nem hiszem..
  • Raptor 2
    #5253
    EZ jelenti azt, hogy házhoz hozzák?
  • Raptor 2
    #5252
    köszi! És ott ehet valamelyiket nem bankkártyával kifizetni, hanem készpénzel, vagy postán?