35048
  • tpM
    #5371
    Hát szerintem kerüld ezt a topicot és nem zavarjuk egymás köreit. Mi sem megyünk BF2142 topicba baromságokat irogatni
  • Kaszi46
    #5370
    no de kérlek, ez egy logikai bukfenc. A kitalált jövőben használatos fegyók, hogyan lehetnek realisztikusabbak, a valós fegyverekről mintázottaknál? Max neked jobban tetszenek.
    Végül is mind1, neked az tetszik, nekünk ez. majd egyszer lehet igazán megmacskásodsz, és akkor ráérzel miért is jó(bb) az arma.
  • Sanyix
    #5369
    :D nemlátott még életében egy fegyvert sem amivel lőttek :)
  • SötétBarom
    #5368
    Kiezaretardált?
  • Sanyix
    #5367
    Nemtökmind1? Letöltöd az english warezt benyomod a cseh kulcsodat, és ennyi eredeti englis verziód lesz. Amúgy a cseh és a német sem fog külömbözni tőle, külömben nem lehetne együtt multizni.
  • Seaweed
    #5366
  • macskássy
    #5365
    Kipróbálltam de grafba is veri meg pláne realizmusba! pl. fegyók.
  • Raptor 2
    #5364
    Igen, és mi olyan hülyék voltunk, h. megvettük már a csehet kiéhezve...
    Ha az inglissről majd csk szépeket olvasok, akkor megveszem ha kijön, méghozzá a CE változatot!!4 (ha lesz inglisben)
  • SötétBarom
    #5363
    Csak szegény cseheket, és a csicska németeket. ;D
  • tpM
    #5362
    Akkor mégjobban megerősödött bennem a gyanú ,h a BIS betatesternek nézi a vásárlóit :D
  • Raptor 2
    #5361
    Hát nekem meg az van, h. nem láttya amagyar szervert, csak miután vagy 5* rámegyek a NEW( uj szerver)-re, és akkor is nagy öröm, ha be tudok rá menni, mer a legtöbször "Connection Failed" van!!4 ÉS EREDETI CSEH ARMÁM VAN!!!!!! Hülye Bohemia! Ezt jólenne ha peccselnék!! Ja és van nekem is multi közben néha olyan, hogy kidob, hogy a winfos hibát észlelt..... (PL ezért vagyok itt most, éas nem armázok, mer kidobott, és nincs kedvem ujra bemenni :P)
  • tpM
    #5360
    Még 1.00val is csinálta meg addon nélkül is, Nov. közepe fele szereztem meg és azóta hetente szétcsesződik
  • VeteransKUKaC
    #5359
    Üdv mindeni! tpM póbáld meg újra patch el, mert valami addonnal lesz donja vagy valami extra cuccal amit felraktál! Legalább is ilyen ért szokott hasonlókat csinálni!
  • tpM
    #5358
    500-as ColorSit van ;P
  • Sanyix
    #5357
    Atomtámadás ellen is véd?
  • Szekig
    #5356
    Vegyél 500-as enermax tápot! az segít....
  • tpM
    #5355
    Gondjaim vannak az ArmA multi részével :\ : mikor csatlakozok egy szerverre belépéskor kilép a game ,h a vindóz hibát észlel és leállítja stb... ujratelepítem és kb 1hét múlva megin ez más is észlelt hasonlót?
  • tpM
    #5354
    Bazzeg má' üzenőfal lesz ez a topic :D
  • VeteransKUKaC
    #5353
    GYERTEK FEL A MAGYAR SERVERRE!! (sry hogy 2x írtam de így jobba látszik :D)
  • VeteransKUKaC
    #5352
    Aki ráér az jöjön a magyar Arma serverre
  • Raptor 2
    #5351
    Ja és az elsőnek mellesleg qrvajó zenéje van!!!!
  • Raptor 2
    #5350
    Ez hasznios lehet azok számára, akik nem értenek nagyon a scripteléshez (mint én :( ), és látványosabbá akarják tenni az adott misszio-ukat:

    Lesson 01
    Lesson 02
  • MrTressy
    #5349
    Ha meg mondodod hogy kell szivesen átlövöm
  • VeteransKUKaC
    #5348
    Nem Német verzióm van csak egyszer akezemben volt a readme-je!
  • VeteransKUKaC
    #5347
    Szerintem a readme-ben lavan írva, ha jó emlékszem akkor utána :D
  • VeteransKUKaC
    #5346
    írni sem tudok normálisan :D GG Nyelvtanóra :D
  • VeteransKUKaC
    #5345
    Bocs ha félre írtam !!!! :D

    Ez nem nálam van oda írtam hogy csak észrevétel :D nekem 650 W-os tápvan dinapikus fesz szabájzóval szal evvel nincs gond, mondjuk nem szoktam kihegyezni a tuningot én csak olyan 10-15 %- húzok csak ( ha húzok ) :D
  • Looserke
    #5344
    nah megvan a német ArmA, most töltöttem le a német 1.02 patchet, de egy OpenAL_1990.exe is van a patch fájl mellett, ezt is le kell futtatni? Ha igen, akkor a patch előtt vagy után?
  • Szekig
    #5343
    Ezt meg gyakorold...
    Amugy pedig nem 400rol oszt vissza ha egyszer emelted az fsb-t.



    vegyel 500W-os enermax tapot... az segit... :D
  • kassaidezso
    #5342
    Köszönöm a segítséget.
  • tpM
    #5341
    Hát sajnos nem müxik minden ugy mint OFP-ben :\
    pl.:
    _bumm = _this Select 0
    _pos = GetPos _bumm
    _robbanas = "Heat125" CamCreate _pos
    CamDestroy _robbanas


    Ennél OFP-ben adtál egy triggert elnevezted pl t1-nek West+Present
    On Activation : [t1] exec "robbanas.sqs"
    és mikor a triggert aktiválta West katona akkor egy Sabot125ös robbanás volt.(tudom ,h Heat125-nek van írva de fel van cserélve valamiért)
    és ArmA-ban nem müxik
  • Raptor 2
    #5340
    http://community.bistudio.com/wiki/Category:Scripting_Commands_ArmA
  • kassaidezso
    #5339
    tpM'91 úgy látom hogy te otthon vagy a script témában. Lehet hogy hülyeség amit kérdezek, de mivel már mindenhol keresgéltem és semmi érdemlegeset nem találtam, gondoltam itt egy kérdést még megér a dolog. Létezik valahol hozzáférhető formában script gyűjtemény, amiben benne van az összes parancs, vagy valamiféle leírás hogy hogyan kell ezt csinálni?
  • DummyBoy
    #5338
    Nnnna ... ha minden jól megy, ma este lehet ráérek :)
  • tpM
    #5337
    Jó laggos :D meg megkéne csinálni ,h pl legyen egy diffuculty pl külső nézet meg célkereszt Disabled
  • Kaszi46
    #5336
    Miért nem? Én most kipróbáltam, bent vagyok!

    Amúgy 1.01 ota, játszottam már 10-60 fős online mokát is. 60 nál sincs lag, de az fps-t eléggé megzabálja. Egyedül az ejtőernyősök zuhanásában lehet látni anomáliát, meg coop-ban ugrál(mintha lagolna) néha az ai. Orosz ctf szervereken, meg pár magas ping-ü embernél volt olyan, hogy lőttem lőttem, az ember úgy maradt, majd pár sec mulva halt csak meg.

    Össszességében nagyon jól játszható sztem.
  • ZsirosKenyer
    #5335
    húha!

    látom a fullban nagyon jó kis helyszínek vannak
  • MrTressy
    #5334
    Amúgy mennyien voltatok és mennyire játszható?Gondolok itt lagokra ill egyéb anomáliákra.Mivel eredeti hiányábán annak ellenére hogy én futtatom a nagcot nem tudok játszani majd az is lesz de nem most
  • Looserke
    #5333
    érdekelne, hogy ezek a képek milyen konfigon születtek és milyen beállításokkal...
  • VeteransKUKaC
    #5332
    Üdv megint :)! Ma 20:00-tól megint jó lenne ha fellátogatna pár ember, remélem, hogy most még töben jönnek :).