35048
  • Raptor 2
    #5451
    Én jövök ma is, és megcsinájuk azt!!!!
  • VeteransKUKaC
    #5450
    Én 20:00-tól leszek fent!
  • VeteransKUKaC
    #5449
    Üdv mindenki!

    Ma is lehetne egy kis multi :D, azt a fránya kikötős co-op-t meg kéne már csinálni :)!!!

    N.A.G.C. ArmA server : 152.66.234.169
    pass : armahu
  • HardcoresHUN
    #5448
    már odáig eljutottam a great battle-ben, hogy visszamentem a bázisra, beszálltunk a másik ah-1-esbe, és azzal kinyírtunk minden páncélost. gyalogos sem maradt sehol. 10 méteren körberepültük az egész pályát de sehol semmi. ugyanaz a parancs
  • fery02
    #5447
    CZ_ArmA_working_Crack_woohoo_armed_assault - Tudna valaki adni egy linket, ahonnan le tudnám szedni ezt az mds fájlt? A FAQ-ban lévő link rossz. Valószínú ezért ír ki emulációs hibát, mert nem ezt mountolom be. Köszönöm szépen!
  • bbchris
    #5446
    A Campaign-ban elakadtam mikor olyan sötét van , egyedül megyek és valami tankokat kell felrobbantani mindjárt az elején . Azt hogyan kell végigvinni ?
  • bbchris
    #5445
    Akkor ugye csak úgy lehet Hellfire-t rakni a Ammo Truck-ba hogy pályaszerkesztőben beírod hogy addweapons "Rocket vagy Hellfire" ?! Akkor talán menne de a Campaign -ban nem lehet .

  • PhantomAss
    #5444
    nekem már nem egyszer sikerült feltölteni a hellfire-eket is, csak elég váletlenszerűen engedi -néha engedi, néha nem
  • HardcoresHUN
    #5443
    tört még talán menne
  • HardcoresHUN
    #5442
    ugyanez a problémám, fegyvert meg azért nem tudsz szerezni, mert a lőszeres teherautón csak gránátok meg m4-es tárak vannak. Sajna Hellfire nincs:(
    Joe: a GBC a 2142-be megy tovább. Sajnos... Én vettem meg egyedül az Arma-t. Szathy gondolkozik rajhta de nemhiszem. 8 vs. 8??:D
  • repvez
    #5441
    Nálam is még mindig ez a szitu sajna nem tudom mi lehet, valami script hiba vagy nem tudom.Nálam már volt ojan is hogy kiirta hogy sikeres a küldetés 4 fehér gombot kaptam meg 5600 pontot aztán betöltötte elöröl ugyan azt a pályát .Nincs valakinek olyan mentése ami ezen a pályán tul van?Mert akkor küldhetne egyet csak hogy tudjam folytatni a kampányt
  • PhantomAss
    #5440

    a campaign részben a "great battle"-nevű pályán van egy küldetés, amikor 2 kobra kísér 2 uh60-ast, és aztán a segíteni kell a földi harcban.
    namármost én akármit csinálok, nem enged tovább- már mindenki kilőve, sehol egy ellenség, (ja felfegyverezni ugye nem lehet a helit, megint vmi hülye bug, csak feltölteni és javítani engedi)
    azt írja hogy várjak...
    már 2 napja szenvedek ezzel a küldivel:( valaki megcsinálta már?

  • tpM
    #5439
    fejezni... :)
  • tpM
    #5438
    Jóvanna ezt is be kéne felyezni ,h a topicot üzenőfalként használjuk...
  • Raptor 2
    #5437
    Hé, már 5 perce ALT+TAB-on voltam, és a forumot böngésztem, nem figyeltem, hogy ottvagy..de ezt ott má elmotnam neked...
  • Raptor 2
    #5436
    Ez télleg nagyon szép kép :)
  • pedro870
    #5435
    ofpben/armában az a jó, hogy olyan életszaga van a környezetnek

  • pedro870
    #5434
    hát nem használsz vmi alcoholt vagy bármi virtuális cuccot? vmit kiszúrt és nem tetszik neki.

    egyébként aki itt multizik, nem találkozott még azzal, hogy nem hallja játék közben a többiek lövéseit? ha az ai lő az ok, de ha másik player, akkor nincs semmi.
  • fery02
    #5433
    #5397 ?
  • joebacsi
    #5432
    nah akkor mégis csak volt valami eredménye, hogy a bftalin illumináltan promóztam nálatok ausnál az arma-t :D
    egyébként tőletek hányan próbálgatták?
    mert valahogy a tört szervert kéne megoldani, és akkor részünkről egy 8vs8 sztem elképzelhető lehetne...vagy ennyire előre azért ne szaladjak? :)
  • joebacsi
    #5431
    sztem meg mindkettő ocsmány
    :P
  • pedro870
    #5430
    OK akkor bf vs arma lezárva.

    Ha vki mégis azt gondolja, hogy az arma szebb mint a bf, fejezze ki ezt azzal, hogy belinkel pár jó arma képet. Ha vki a bf-et tartja szebbnek, tegye ugyanezt bf képekkel a bf topikba ;).

    VÉGE

  • HardcoresHUN
    #5429
    nemtudom mit izéltek a két játék között. BF vs. Arma. Egy az hogy unalmas, másik az hogy tök föllösleges. nekem mindkettő játék megvan. BF2-ben klánban is bennevagyok(GBC). Az Armát meg imádom. Mikor milyen kedvem van, aszerint játszok valamelyikkel. Ja és mindkettő eredetiben van már meg. Imádom a Bf2-t is ugyanúgy mint az arma-t. Grafikai különbségek? a BF2 már jónéhány éve jött ki. Kábé 2 éve. az Arma meg újdarab. 2 év alatt tudnak újatr mutatni a fejlesztők!!!!. Ha meg valaki a 2142-vel jönne, akkor aztmondom: a BF2 motorjára húzták rá 2142-t. Én voltam bétateszter a 2142-ben és az újítás az az hogy 1 szép robbanó effektet raktak bele. Hogy mért a bf2 motorját használták? egyszerű: olcsóbb. nem kell kifejleszteni egy újabbat. régen, az ea games már ugyanezt megcsinálta: Bf1942-re ráhúzták a Vietnam-ot. Ne csodálkozzunk, tehát ha a bf sorozatnak manapság már szar a grafikája. amikor kijött. akkor a bf volt az überkirálydefasza grafikájú játék. 2 év alatt ennyit fejlődött a technika
  • tpM
    #5428
    Nah az előbb jó kis multit nyomtunk. felfedeztem egy bugot és azt ,h végre van Javelin rakétavetőnek modellje :)
  • Rafia
    #5427
    Nemtom kinek új, de nemrég kijött az angol nyelvű multi demó, 1-2 pályán lehet játszani, van sok szerver is. Most multiztam "OFP"-vel interneten keresztül először. Szerintem jó lesz. A nagy távolságok miatt sokkal lassabb, snipolósabb a game (a bf2-nél), ami nekem bejön. Nagy élmény géppuskával a dzsipek meg a brdm-ek kerekeit kilődözni. A 60-as szerverekre sajnos nem sikerült kapcsolódni.
  • bbchris
    #5426
    Tévedés , nem veri le . Azért a BF2142-ben tök sík lapos minden alig van Shader effekt , az Arma tele van Shader effektekkel ami nagyon jók . De meg kell már érteni hogy a Battlefield az ARCADE . Nem realisztikusabbak a fegyverek abszolúte de nem , sőt tiszta játék az egész . Az armában igen putty találatot kapsz 2× oszt szevasz elhalsz , miért a valóságban nem ez van ?!

    JA és másik : Az arma nem mostani fejlesztés hisz elvileg már 2004-ben megvolt írva csak nem volt kiadó azaz közel egyidőben íródtak .
  • tpM
    #5425
    bazze fél órája fennvok ,de ki vagy taskolva vagymi te noob!
  • Raptor 2
    #5424
    tpM!!!! GYere már a szerverre, Szétrohadok unalmamban!!!
  • Raptor 2
    #5423
    Nemá! Akkor te meg nemenny el, megint egyedül szarozk! KUKaC lelépett!
  • Livius
    #5422
    Most milyen verziók léteznek a játékból? csak cseh és német?
  • VeteransKUKaC
    #5421
    Gyertek fel már 2-en vagyunk Én meg Raptor!
    gyüljön a nép :D!!!!


    N.A.G.C. ArmA server : 152.66.234.169
    pass : armahu
  • vsly
    #5420
    Az hagyján.Ezt most kérdezte a BF2 topicban:
    "Hi! vki adnátok csheat codes-t multihoz?? Faq-be nincs benne.
    örök élet chaet kodes kéne mert úgy nem tudnánnak szétlőni. "
  • Raptor 2
    #5419
    VALAKI JÖJJÖN MÁÁ FEL!!!! EGYEDÜL UNALMAS!!
  • Szekig
    #5418
    Fürtöském te csak ne ordítsá... :D Mer megjárod... :D
  • Raptor 2
    #5417
    Ha valakinek van kedve, jöjjön a magyar szerverre, én már fent leszek...
  • tpM
    #5416
    N.A.G.C. ArmA server : 152.66.234.169
    pass : armahu
  • Looserke
    #5415
    egyébként a V-Sync lényege hogy a VGA által rendelelt 2 félképet együtt jeleníti meg és a nagyon gyors mozgásoknál nincs "képelcsúszás"...ezért csak a képfrissítés felét kapod csak FPS-ben...
  • Looserke
    #5414
    lehet hogy így van, de nekem amíg ki nem kapcsoltam 50 FPS-nél többet nem mutatott a FRAPS (100Hz-en megy a monitorom 1024*768-ban), de amikor kikapcsoltam felment 80-90-re is ha valami egyszerűbb textúrát (utat/vizet) néztem és a játékban is jobb FPS-t kapok...
  • VeteransKUKaC
    #5413
    Hát nem tudom, a leg újabb ati driver van fent 6.12, az engine meg már 2004 óta megy (Source engine).
  • [NST]Cifu
    #5412
    A natív felbontás 1680x1050, általában abban játszom, de ott azért nincs folyamatos 30fps... :D

    A másik felét illeti, ott beállítási problémák lehetnek (esetleg driverfrissités segíthet ez esetben), vagy a játék engine ilyen szuperul megírt. :)