35048
  • bucsher
    #5491
    Én meg a téest rühellem :)
  • Bucser
    #5490
    Én pl nem szeretem a jatekon belüli VOIP-t.
  • VeteransKUKaC
    #5489
    Én már fent vagyok gyertek ti is! Raptor2 tpM'91 májsz gyertek felfelé :D
  • VeteransKUKaC
    #5488
    Azért mert vannak akiknek nemmegy a VOIP az ARMA-ban egyszerüen nem tudják beállítani, így TS-en beszélünk :)
  • bucsher
    #5487
    Armához minek TS? Nóóórmális?
  • tpM
    #5486
    De aztán remélem a tegnapi blufor banda megtanulta ,h ha 3an vagyunk nem multizunk M1et :DDD
  • VeteransKUKaC
    #5485
    Üdv mindenki, ma is mehetne egy kis multi, a hely ugyanaz magyar arma server, időpont este 19:30, most elöbb kezdünk, mivel marha fáradt vagyok, mivel ma vizsgáztam villanytanból és 4 pont híján buktam a vizsgát irány au UV! :D

    N.A.G.C. ArmA server : 152.66.234.169
    pass : armahu

    A komunikációt Teamspeak-el oldottuk meg,innét lehet leszedni -->
    TEAMSPEAK Letöltésének helye!!!!

    server addres: ofp.hu
    pass: ofp

    Remélem jó sokan leszünk, akik eddig voltak arra számítok :D, virágoztassuk fel a servert :D éljen az arma :D! Sokan vagyunk, de még mindig nem elegen, ezért mindenki hozzon magával MÉG EGY EMBERT!!!!
  • bucsher
    #5484
    Sahrani tartalmazza Rahmadit is úgyhogy 1 az.
  • Seaweed
    #5483
  • joebacsi
    #5482
    1,65 és megegyeztünk :P
  • Kaszi46
    #5481
    Ok megvan, innen, csak eddig nem volt logód. (chat off)
  • Seaweed
    #5480
    azt en bizony nem tudom
  • Kaszi46
    #5479
    Te honnan vagy nekem ilyen ismerős? Mármint a neved. Lehet csak innen?
  • Seaweed
    #5478
    másfél
  • joebacsi
    #5477
    jó az kettőnek is :)
  • bucsher
    #5476
    Armában meg egy pálya van. Mondjuk az jó nagy :)
  • PhantomAss
    #5475
    köszi!
  • tpM
    #5474
    Aha ,de akkor még ennyire se volt kész... még 2d-s sightok voltak meg más textúrák stb
  • bbchris
    #5473
    Ja és még ami kimaradt : A BF2142 5 pálya 13k-ért ?? az Armában pedig pályaszerkesztő , több SIngleplay pálya továbbá a multik is játszhatóak egyedül .

    JA és de már írtam előzőleg is hogy az Arma sem mostani hanem 2004-es csak most tudták kiadni , hisz már 2004-ben is láttunk róluk képeket .
  • tpM
    #5472
    A kampánynál a küldilistánál : numpad - és ird be campaign és menj a köv páylára ;)
  • Kaszi46
    #5471
    Előbb sztem editorba rakjad le magadat, meg pár enemy-t aztán ismerkedj meg a játékkal(Ha a sivatagos részen teszed ezt, még jobb grafikán is megcsodálhatod aójátékot, magasabb fps-el). Vagy kezd el a gyakorlo küldetéseket.
  • bbchris
    #5470
    Tűzfalban engedted hogy connectáljon kifele az arma.exe ?
  • fery02
    #5469
    Na, már megy, köszi a segítséget, csak az eredeti mds fájl-t kell berakni, meg a programmal kell indítani a játékot.Mikor még nem volt meg, és mikor olvasgattam itt a hozzászólásokat láttam hogy mondogatjátok, hogy a COD, meg a Battlefield csak arcade játék. Eddig nem tudtam elképzelni, hogy ez mit is jelent, mostmár el tudom XD. Ott kezdjük, hogy nem tudom, hogy hogyan kell fegyvert váltani:D, szaggat mint a disznó a játék komplikáltsága miatt valszeg. Amúgy másnál is normális, hogy főküldetés módban, az egyik videóban a kamera megáll egyhelyben, és onnantól semmi sem történik? Át sem lehet lépni a videót sem, nem is mozoghatok közben, csak nézhetem a randa tájat (ami persze lehet hogy azé randa, mert scak 6600 Gt-m van:)).
  • PhantomAss
    #5468
    na a BI fórumán most olvastam a troubleshooting résznél, hogy ez a "great battle"-s rész egy bug, sajna nem lehet vele mit csinálni-reméljük mihamarabb javítják, mert addig nem lehet tovább menni
  • PhantomAss
    #5467
    campaignban lehet....most már mindig fel tudom tölteni mindegyik fegyverem...csak az a fránya pálya engedne tovább
  • Kaszi46
    #5466
    és a letöltött adatok readmejében?
  • fery02
    #5465
    Húha, külön progi kell hozzá? Ezt pedig nem láttam a FAQ-ban hogy írták volna, mind1. Azért köszi.
  • Kaszi46
    #5464
    azért mert neked német verziod van., más védelemmel. neked Y.A.S.U., vagy az AlkiSecuROM v1.1 progival lesz indítható.
  • fery02
    #5463
    Köszi szépen, de sajnos így is ugyan az a hibaüzenet. Nálatok is úgy kezdődik amúgy hogy a kurzor átvált egy forgó CD ikonra ugye?
  • VeteransKUKaC
    #5462
    Skype nevem veterans-kukac87
  • VeteransKUKaC
    #5461
    gyere tpm Skype-on már meg a duma :D :D
  • Kaszi46
    #5460
    http://rapidshare.com/files/9895534/ARMA.rar.html
  • VeteransKUKaC
    #5459
    Evvel egy a problem, hogy bnekm nem találja az ofp ts servert

    beírom hogy server: www.ofp.hu vagy ofp.hu és semmi!!!!! (quic connect )
  • tpM
    #5458
    OFPHu TS szerveren el lehetne intézni az ArmA közbeni kommunikációt.
    www.ofp.hu
  • Raptor 2
    #5457
    KUKAC, Ottvagyok már a gépnél, gyere oda, és beszéjjük meg a TS-es dolgot!
  • VeteransKUKaC
    #5456
    Azt is megpróbálhatnád, hátha hogy vírusírtó állandó ellenörzését kikapcsolod! (próba cseresznye )!
  • VeteransKUKaC
    #5455
    És amikor vissza alt+tab -olsz akkor nem csinál semmit, mert én láttam hogy nem rég connectáltál!!!!
  • fery02
    #5454
    Vagy valaki eltudná nekem küldeni ezt a kis pár kb-os fájlt? E-mail címem: [email protected] Köszönöm!
  • HardcoresHUN
    #5453
    én mennék de mivel szerverkapcsolódásnál kidob az asztalra így elég nehézkes.
  • VeteransKUKaC
    #5452
    Üdv mindenki!

    Aki tud jöjjön fel a serverre kell a friss hús a darálóba, meg persze a régi is :D szal aki tud jöjjön eddig 2-en vagyunk Én és Raptor!