35048
  • joebacsi
    #5611
    attól még, hogy szavaznak rá nemfognak fizetni érte
  • VeteransKUKaC
    #5610
    Én nekem jó :)

    Eddig 3 szavazat van --> 2007.01.12/20.00 óra (ÉN, tpM'91, Hardcore)

    jelentkezzetek :) még!

    Seaweed, jan. 12 péntek, az nem jó neked?:D, az nem szombat :)??
  • VeteransKUKaC
    #5609
    Nem a BF-et csak úgy felhoztam hogy ott régi kariknál csinált ilyet :)
    ez csak egy példa volt:)
  • VeteransKUKaC
    #5608
    Az a 2400 az órajele vagy a tipus száma, mert A64 2400+-ról és Semprom-ról én nem nagyon hallottam és a 7300 GT az PCI-E-es és PCI-E-es alaplapok csak 939-es foglalattal jöttek tudomásom szerint de mondja meg bárki hogy ha tévednék, ha csak nem AGP-s a kerid, akkor viszont nem 7300 GT hen 7300 GS :), bocs hogy így írom ezt de csak furcsálom :). Bárki kijavíthat nem haragszo meg :), csak nem így írja hogy "te.....".
  • tpM
    #5607
    Vége az ArmA vs BF vitának ne jöjjön a gyorsítótáras plz :D
  • tpM
    #5606
    Van aki 2600+ Sempronon játszik 9600al szal nem proci a gond
  • VeteransKUKaC
    #5605
    Szal lehet mondani hogy mi az a 4 MB cash de szerintem elöbb nézz körül tájékozódj és utána írj ijet hogy "te....." aszem ennyit erről te számítógép zseni!
  • bakvarnyu
    #5604
    Gef7300GT DDR3ram.Előtte radeon9800 volt és azzal is így nézett ki. Kizárásos alapon a sztem proci kevés neki (AMD 2400).
  • VeteransKUKaC
    #5603
    Itt a 4 Mega cash te ....... 4 MB cash proci!!!!

    Ahol bejön azoldal katt erre --> "View specification chart ›"

    Bocs rosszul tudtam nem server hanem Gaming proci! Ez mind1 is! ezért elnézést!
  • VeteransKUKaC
    #5602
    Intel QUAD Core proci :) jön a 4 mag :) vagy mi a fene :D
  • VeteransKUKaC
    #5601
    Valószin hogy shadermodelel van gondja milyen karid van? Annó mikor kijött a BF2 és csak SM2-es karikal ment, akkoriban még GF4 Ti 4400 128 MB-os karim volt -és ott gyárilag nem akart elindulni, csak ha egy kicsit megbuheráltad a BF-t és akkor csinált hasonlókat BF-ben :).
  • VeteransKUKaC
    #5600
    Én 1 fityinget nem dobtam ki ezért :) mi ezt a gépet béreljük nem a miénk :) semmi közünk a tulajához csak anyi hogy bérelünk tőle egy játékportot ennyi..... :)
  • VeteransKUKaC
    #5599
    Válasz nézd meg az intel oldalát a server dual core L2 2*2 MB cash ( gyorító tár a prociknál) van a prociba te........ :D
  • joebacsi
    #5598
    csak felakar vágni, hogy átverték, és 4 millát dobott ki az ablakon egy ilyen konfigért :D
  • Me0w
    #5597
    Mi az a 4MB cash? Cache, te...
  • tpM
    #5596
    Majd 5év mulva bikák lesznek :D
  • joebacsi
    #5595
    ennek a fordítotja is igaz, tehát a füvet fel lehet tolni szerver által mondjuk 1 kilóméterre, feltételezve, hogy elég bikák a gépek?
    mert úgy azért van értelme :)
  • Seaweed
    #5594
    Ez jo..mert neha tenyleg idegesito hogy lefekszel a fube szart se latsz de ketszaz meterrol siman meglatnak...ilyenkor kenytelen voltam numpad enterrel kulsoben nezelodni, kompenzalando a pofamba nyomulo fuszalakat :D
  • pedro870
    #5593
    nagyon helyes, akkor pályaszinten is állítható lesz, hogy kell-e vagy sem
  • tpM
    #5592
    www.armedassault.info ,de még nincs semmi OFP to ArmA konverzió csak texturázgatások.
  • Icebird
    #5591
    A fű mentes sziget hatására:

    5115 - New: Terrain Detail now controls grass detail as well (can be used to turn off the grass if you set terrain detail on very low) NOTE: in MP this is controlled by the server only
  • bakvarnyu
    #5590
    Nekem ilyen ronda a játék pedig már mindent kipróbáltam:

    A NOGRASS addon-nal is ugyanolyan szar:(
  • bbchris
    #5589
    TUdtok valami jó Addons oldalt Armához ? Olvastam hogy már étvettek egy-két addonst az Opflaspointból ezeket hol találom meg ? VAgy van-e Konverter esetleg erre ?!
  • joebacsi
    #5588
    a másodiknál a hangok az egyik bfmodból vannak :P
  • Seaweed
    #5587
    Hmm thx az infot.
  • Seaweed
    #5586
    http://g85.combataddons.net/
  • pedro870
    #5585
    igen így megy, ha spanyolokkal játszol majd, akkor az ő dumájukat spanyolul írja, ebből lehet egyébként mindenféle idióta poént csinálni :)
  • Seaweed
    #5584
    Mellesleg erdekes dologra figyeltem fel a multizas kozben.
    Nemet verziom van, angolra alakitva. Viszont a radiozas szoveget magyarul irta ki nekem! En bizony egy szal magyaritast nem raktam fel! Szoval azt akkor a szervertol kaphatta vagy attol a klienstol aki radiozott!
  • Seaweed
    #5583
    miez lassan lesz benne pimp my tank is?!
  • HardcoresHUN
    #5582
    jah egyébként nekem még nem eredeti a game, de akármelyik szerveren megy. ez csak válasz volt az előttem elhangzó feltevésre hogy néhány embernek eredetiben is megvan a játék. Nyugi már megrendelte a gamét csak még nem jött meg
  • pedro870
    #5581
  • HardcoresHUN
    #5580
    jaja jó volt ez az utolsó
  • Seaweed
    #5579
    Tehat szombat keso este 21-22 utan erek ra, elotte egesz delutan nem szal gyak este csak (delelott alszik az ember :P), vasarnap meg kb 13-14 utan vegig raerek!
  • HardcoresHUN
    #5578
    nekem akármikor jó. csak mondjátok mikor és jövök. Jövök henteleni kivéve ha egy-két ember nem sniperrel jön. Ügye mint a mai nap?:D Nemmondanék nevet:D:D
  • Seaweed
    #5577
    Jah jo volt...egeszen udito volt...vegen Hardcore-al maraduk a kis sneciek AI ugy hatbatamadott minkett a respawn pontnal hogy csak lestunk :D
  • tpM
    #5576
    Mitszólnátok 2007.01.12/20.00 óra ?
    az #5572-ben írt gép meg király! ArmA-t rá :D
  • Icebird
    #5575
    pár fincsi videjó:
    Blackhawk heckrotor
    Ari Angriff
    Night
  • VeteransKUKaC
    #5574
    Üdv mindenki!!!

    Ez a Hsz egy felhívás, arra vonatkozóan, hogy a hétvégén kéne csinálni egy nagyobb arma partit!
    Kérek mindenkit aki jönne játszani, tud jönni játszani, az írjon Privbe vagy válaszoljon erre a Hsz-re, hogy neki mikor lenne jó!

    Mai nap már 6-n voltunk fent a serveren azért akadnak magyarok akiknek meg van a game eredetiben :)
  • VeteransKUKaC
    #5573
    Kiegészítés a Windows-os alapu serverekkel is rendelkeznek! Nem csak Linux-osal!
  • VeteransKUKaC
    #5572
    Hát amit én tudok servergép az szerintem elviszi, egy iylenen fut amostani CS: S serverünk :) 3,4GHz DualCore Intel 4MB cash, 4 GB DDR2800, SATA" winyó és 1 Gbit/s-es kapcsolat-ami nem mindig igaz :) denagyából fedi a valóságot :)! és 16 fős serverét a Sponzor ( én nem fizetek) fizet 5000 vagy 6000 ft/hó :)