35048
  • tpM
    #5651
    Figyelmeztetlek te egy OFPHu veteránnal beszélsz! :D Egyébként jöhetsz lapáttal lopok megin a respawnotokról M24et azt lemészárollak :P
  • VeteransKUKaC
    #5650
    Akkor siess haza :) szerintem olyan 10 vagy 11-ig remélhetőleg nyomni fogjuk :).

    U.I.: Mond meg a főnöknek hogy halszthatatlan évszázados ARMA party van :D, mondmeg még hogy ez oylan mint a napfogyatkozás 100 évente 1 ilyen van :D
  • [NST]Cifu
    #5649
    A Glock 18 képes sorozatlövésre, bár én személy szerint kicsit szkeptikus vagyok az ilyen sorozatlövő-pisztolyokkal. 3 méternél messzebb álló célra már merő lőszerpazarlás ilyesmivel lőni...

    [center]
  • Reaper
    #5648
    A Glock 17 igencsak félautomata...
  • [NST]Cifu
    #5647
    Este 9-ig dolgozom... :((((
  • VeteransKUKaC
    #5646
    Nekem az emberek (játékosok) hiányoznak :), a legjobban, ezért CIFU ha tudsz gyere te is játszani ma (péntek) 20:00-tól lesz egy kis game remélhetőleg elég szép lesz a létszám :).
  • lee56
    #5645
    pl. mp5, skorpio meg társai?, opf-ba is bemoddolták őket, armánál is ez a sors vár rájuk sztem :), de jó lenne a pisztolyoknál is bővíteni, full auto-s glock17 (asszem), desert eagle...

    M56 Smart Gun, az mi is, az Alien vs Predatorban volt smartgun meg a bolygó neve halálban, de nem emléxem hogy a tipusát is közölték volna, szal vagy rosszul emléxem, vagy másról beszéltél.:)
  • [NST]Cifu
    #5644
    Comanche - protogép
    XM29 OICW - protofegyver

    Egyik sem került sorozatgyártásba, pláne nem rendszeresítésre. Ezzel az erővel a Colonial Marines M41A1 pulzusfegyvere és az M56 Smart Gun is hiányzik. ;)

    Ami nekem hiányzik amúgy az ArmA-ból, azok a géppisztolyok...
  • HardcoresHUN
    #5643
    Sorry, de végül rájöttem tegnap este hogy a GMV jobb elfoglaltság:D
  • bakvarnyu
    #5642
    sztem nem neked kellett volna bocsánatot kérni de te tudod.
  • bbchris
    #5641
    Köszi a linket . Már kezd hiányozni a Comanche és az OICW fegyver is , na meg sokminden addons , remélem fennlesznek azok is . VOlt anno egy ágyú is ami mikor újratöltött valamit dumált oroszul , az nagyon tetszett .
  • VeteransKUKaC
    #5640
    Sry ha sokít írok de gondoltam, külön szedem az üzeneteket hogy jobban látható legyen hogy ninek a HSz-ére válaszolok, a jövőben nem teszem, de ezt közölhetted volna így is és nem kellet volna faszozni, mert én aszem nem mondtam senkinek ilyet ( neked sem ).

    Szóval sry még 1x a sok szövegért és inkább gyere fel játszani pénteken :)
  • Seaweed
    #5639
    Most mi a faszt marjatok egymast..Quss es huzas a sarokba kukoricara terdepelni...büdös kölke!

  • bakvarnyu
    #5638
    Nekem is tök ugyanez van amiket írtál és most akartam ujratenni a win-t
    hátha , de ezek szerint felesleges:( Majd csak lesz valami patch ami javitja.
  • MrTressy
    #5637
    Nem biztos hogy a legújabb driver jó a 6600gtnek...
  • bucsher
    #5636
    Azért még írjál valamit, van még itt fent egy csomó üres hely!
  • VeteransKUKaC
    #5635
    Sry SeaWeed, de nem nagyon ment senki, majd holnap :)
  • VeteransKUKaC
    #5634
    bucsher én tudtommal nem sértegettelek, nem is beszéltem veled, nem is írtam neked akkor miért akarsz engem bannolni, illetve mirt nevezel fasznak ezt az utolsó Hsz-t tpM-nak írtam, mert ma nem volt fent és kész.

    Szóval ha bajodvan akkor nekem privbe írd meg vagy fejtsed ki egy hsz-ben és utána írkálj olyat hogy "bannoljatok vagy bannoljátok".

    Ahelyett hogy engem faszozol, gyere fel játszani, nekem semmi bajom veled.
  • Sanyix
    #5633
    Havernak hasonló 6600gt-vel, 2500+@3200+ amd-vel, bár neki szétfolynak a texúrák, és eltűnedeznek a tárgyakból bizonyos részletek, pl amikor ottvoltam nála hogy megnézzem, azt láttam hogy a bokor 2 lapból áll, és néha el is tűnik, majd újra megjelenik, és ezt rohadt gyorsan egymás után. Vagy pl ugyanez történt az őrtorony lépcsőjével, de csak a lépcsővel, és hát a grafika is elég ocsmány volt, mintha semmilyen effekt nem működne. Amikor megmutatta nekem milyen csak néztem, most sem tudom mibaja, pedig volt win reinstall, legújabb minden driver, és a vicc az hogy nekem is tök ugyanolyan gépem van mint neki, csak nekem a 6600gt helyett 9600pro-van, és nekem jó minden :\
  • Seaweed
    #5632
    ...nah latom senki...akkor megyek en is megnezem 100x-ra az GMV-t....
  • Seaweed
    #5631
    ott ulok bent vazze es sehol senki..nah jovan vazze...
  • Szekig
    #5630
    Szófosás rula... Ezt nem tudtad volna egy postban leírni mi?

  • bucsher
    #5629
    könyörgöm bannoljatok engem, vagy veteránfaszt, mer én ezt nem bírom :D
  • Seaweed
    #5628
    Megvan DVD....megyek be lovoldozni ..med kocsikazni esznelkul....Skodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • VeteransKUKaC
    #5627
    tpM'91 ma megmenekültél, de holnap kinyírlak! Egy lapáttal foglak arcon vágni, ADJATOK EGY LAPÁT ADDONT ARMA-hoz :). Aztán holnap mindenki legyen , SeaWeed te is :) ez nem szombat ez péntek :), úgyhogy ráérsz elméletileg :)

    További szép estét mindenkinek :)
  • tpM
    #5626
    nah énis a vietnámost nézem maj' holnap :)
  • HardcoresHUN
    #5625
    elmentünk kajálni de én visszamegyek. gyertek ti is vissza
  • VeteransKUKaC
    #5624
    Bazz megszakadt a net azt mire visszajöttem már nem volt fönt seni :) Én még leszek, csak írjatok :), mert közben nézem az egyik kedvenc filmemet most megy majd nem sokára a Jó reggelt Vietnám :D!!! Kurva jó ez a film :) Már vagy 20x láttam :D
  • Seaweed
    #5623
    Hat ez amai nem tartott sokaig...szerintem en eszem valamit es jovok meg 1 korre ha lesz valaki...
  • VeteransKUKaC
    #5622
    Gyertek én már fent vagyok :) tpM'91, májsz, hardcore, Sea, Raptor2 és a többiek is :)
  • VeteransKUKaC
    #5621
    azért egy N8800GTX-et hajts meg normálisan egy kis procival :), máris nem lesz olyan szép :) :D :D
  • VeteransKUKaC
    #5620
    Ok én ott leszek :)
  • VeteransKUKaC
    #5619
    Gépelési és joebacsi szerint diszlexiás problémákkla küszködök :)
  • VeteransKUKaC
    #5618
    Lehet igénybe veszem de nem diszlexiás vagyok hanem nem tudok gépelni :) ennyi és után alust vagyok kijavítani, inkább egy gépelést segítő progit írjál nekem :) :) mint az i9 a mobilokba ( szótár azt kiegészíti :D )!
  • tpM
    #5617
    lol OFPben proci + RAM kellett videokari nem számított, itt meg videokari kell és proci + RAM nem számít
  • debHUKK
    #5616
    kiprobaltam a nograss szigeteket füves-erdős teruleten jelentős, akár 100%-os javulás, városban (értelem szerűen) semmi változás fps terén.

    én próbáltam 2600+ sempronon es 3200+ athlonon is es megjelenésben ugyanaz volt
  • pedro870
    #5615
    nem cash hanem cache, ennyi :)



  • HardcoresHUN
    #5614
    20:00-tól gyertek ma fel az NAGC-re!!!!!!!!
  • bakvarnyu
    #5613
    Létezik AGP-s Geforce 7300Gt DDR3-mas! Nehéz volt találni de aztán egy kölyök tudott szerezni.Régi proci, asszem Nortwood es socket754 foglalat.Az a baj belassult FPS-sel még valahogy el tudnék játszani de
    ettől az elmosódástól behányok.

  • joebacsi
    #5612
    hmm, még szerencse, hogy úgy 1 éve össze kellett dobnom diszlexiás kisiskolásoknak egy progit...ajánlom neked is, hátha segít :)