35048
  • VeteransKUKaC
    #5691
    Nah.... Bakfity :), remélem megéri várni :) Nah akkor most mi legyen, várom az ötleteket?

    Nincs valakinek valami hiper-szuper netje és persze gépe hogy csiáljon egy ideiglenes servert erre a kis alkalomra? :)
  • HardcoresHUN
    #5690
    ofp oldal itt van leírva hogy a szerver átmenetileg üzemképtelen. de állítólag holnap délben kéne leállnia nem most amikor egy nagy fragparty következett volna...
  • VeteransKUKaC
    #5689
    Valaki nem tudja véletelenül hogy miért nem megy a NAGC ?

    Illetve valaki nem tudná esetleg megkérdezni az üzemeltetőtöl?:)
  • tpM
    #5688
    ugylátom nem megy a szerver :\
  • Fürtös
    #5687
    Hosszú volt a számüzetés de visszatérek...
    RESZKESSETEK KISKANCSÓK!!!
  • Fürtös
    #5686
    Löszerek bereszelve... AT malac kifényezve...
  • Fürtös
    #5685
    Közeledem...Rpk-m fényesebben ragyog a napnál...
  • Fürtös
    #5684
    Nemsokára...nemsokára...
  • Seaweed
    #5683
    ...kurva sniper AI...

  • tpM
    #5682
    Attól még ,h 65fős még lehet játszani rajta. Mondjuk 5vs5 ha leszünk annyian.
  • VeteransKUKaC
    #5681
    Azért szerintem a CTI nagy lesz egy kicsit annyian nem leszünk :), az tuttommal egy 65 fős pálya :).

    De mondjuk egy HOLD THE CASTLE-t vagy valami hasonló kaliberű pályát nyomhatunk :)
  • tpM
    #5680
    Postprocess : High
  • VeteransKUKaC
    #5679
    Van egy beállítás, most hirtelen nem jut eszembe a neve, amitől ilyen elmosódott lesz az arma.
  • VeteransKUKaC
    #5678
    Én nem vettem azt a gépet de ezt már 1 szer kifejtettem, másik dolog mondtam hogy rosszul írtam és evvel mégmindig nem tudom, hogy mi a probléma utána mutattam egy oldalt, hogy van olyan.

    De ami az én csőrömet igazából bassza z az hogy én nem faszoztalak le, csak kioktattalak, lehet hogy nemiylen hangnemben kellet volna de akkor sem mondtam rád hogy fasz vagy hogy faszfej.
  • kassaidezso
    #5677
    A múltkor nézegettem az armedassault.com-on látható galériát, és van pár kép amihez hasonlót nem tudtam reprodukálni a játékban. Pl. ezen a képen a srác kicsit homályos. Ezt most be lehet valahol állítani, vagy csak valakinek van egy képszerkesztő programja?
  • VeteransKUKaC
    #5676
    Itt nem a gép volt a lényeg hanem hogy lehet ne egy ilyen paraméterekkel rendelkező servert bérelni. :) Én nem akartam ezt folytatni csak itt valaki el kezdett szörözni és válaszl mutattam neki egy linket.
  • joebacsi
    #5675
    úú
  • tpM
    #5674
    Nah, akkor ma 20.00 NAGC
    152.66.234.169
    pass : armahu
    megyek a desert camocustom facemmel :D
  • Me0w
    #5673
    Jo. Akkor vegyel jo sok cash-t meg.
  • VeteransKUKaC
    #5672
    Nah jó nekem ebből elég te kis akárki az hogy én nem tudok írni az más kérdés te meg egy tájékozatlan kis senki vagy aki a nélkül küld el valaki, hogy utána járt volna a dolgoknak, ezek után én úgy oktattalak ki hogy meg muttam neked hogy hol tudod meg nézni a procit. A szövegelést sem én kezdtem, tehát jobb lesz ha befogod szépen a szádat te, hívhatsz diszlexiásnak vagy írni nem tudónak de faszanak ne hívj te 4MB gyorsítótárak gyöngye!
    A másik dolog hogy építőjelleggel mennyit próbálsz hozzászolni a dolgokhoz én azon voltam mikor írtam ezt a serveres dolgot, hogy ha van rá igény, akkor egy ilyen kaliberü servert eltudok intézni, illetve én próbálom szervezni az esti programokat az arma serverre, de te mit csinálsz azon kívül hogy engem fasznak nevezel???
  • Szekig
    #5671
    :D Amugy szerintem a hardveres tema nem ide valo...
    Plane nem olyantol aki csak olvasott rola...
  • Me0w
    #5670
    Faszfej. Legalabb ne oktass ki bazmeg amikor annyit nem tudsz leirni, hogy cache.
  • tpM
    #5669
    Ráadásul ArmA-ban a nemhangtompítós MP5-nek nincs visszarugása.
  • tpM
    #5668
    idézet ":)" #5664
    ":D" #5651
    ilyenekre azér figyeljünk oda mer ez jelzi ,h poén ;D
  • [NST]Cifu
    #5667
    Pontatlanok? Egy MP5-el olyan 150 méterig nem jelent problémát eltalálni egy mellalakot, és ez az OFP-ben is így volt. Közelharcra jók csak? Nézőpont kérdése, lásd fent (100 méternél messzebb már úgyis csak optikával rendelkező fegyverrel érdemes lövöldözgetni - vagy géppuskával :)).

    A közelharc pedig egyébként meg a küldetéstől / maptól függ...
  • Kvázi
    #5666
    Tempi!
    Az OfpHu veterán az egy kicsit erős. Ez a fogalom nem nálad kezdődik. Te a veteránokat már nem ismerhetted meg. Sajnos már nekem is csak egy részétől sikerült olmot kapni arcomba sacc három éve.
  • Seaweed
    #5665
    Ok-ok kozben fehomalyositottak hogy a magadet rancigaltad
  • tpM
    #5664
    OFF : Itt valami félreértés van.OFPHu veteránt azt magamra értettem :) ;P
    ON : Régebben minthe lett volne egy interviewban ,h lesz ArmA-ban szúrófegyver támogatás.
  • Seaweed
    #5663
    Hat ha arra mondta akkor beneztem..de a mondokam ettol meg megallja a helyet max a kutya se kerdezte

    kes,lapat,csakany,lancfuresz temahoz: hat tudja a fene, poenbol elmehetne...
  • VeteransKUKaC
    #5662
    tpM nem azért mondta, hogy ez a fórum szar, hanem mert hogy ő egy veterán OFP-s és hogy nehéz lesz majd lapáttal hókon csapni :), de ki tudja :), mekkora lenne ha tényleg csinálnának valami addont hogy pl tussal vagy késsel szal valami közel harci fegyverrel is lehetne ölni, azt valaki mögé oda lopódzin és amikor már azt hiszi hogy ő a jani a nyerő, hogy talált egy helyet, jól hókon csapni :D!
  • Seaweed
    #5661
    "OFPHu veteránnal beszélsz"

    Nem kell fenyezni szvsz..azt majd megteszi o maga a kezevel..
    De szerintem se indokolta semmi hogy faszozzon...mindenkinek meg van a joga itt hogy akar 1000 hozzaszolast is csinaljon ha az nem utkozik az sg forumszabalyzataval stb....de meg mindig jobb ez a forum, megha neha chat szaga is van, mint az ofp.hu-tok ami olyan halott mint a kethonapos vizihulla....
  • kassaidezso
    #5660
    véleményem szerint szebb 1024-ben gyönyörű modellekkel, részletes pályával és effektekkel, mint 800*600-ban akadozva minden low-on.
  • kassaidezso
    #5659
    Én is kipróbáltam a fű nélküli szigetet. Nálam hatalmas változás történt. Ugyanazokkal a beállításokkal amikkel idáig játszottam, most gyönyörűen fut. Kb úgy mint az Ofp, vagyis nulla szaggatással. 800*600-ról fel is raktam 1024-re, meg rápakoltam pár beállítást, árnyékok-miegymás, és alig változott a helyzet. Városban sem szaggat, erdőben sem, sehol. Az editorban teszteltem. Raktam be AI-t, meg sok szép dolgot és úgy sem lett rosszabb! Viszont ha berakom a txt-ben említett módon hogy singleplayer pályát is lehessen tolni, valami szörnyű módon belassul az egész játék. Szóval ezt a részét az addonnak elfelejtem, marad az editor.
  • Seaweed
    #5658
    Minek egyenlore ide tobb fegyver?!Felet igyse tudjuk meg hasznalni..meg kene tanulni.. de azert neha jol jonne pl M249 SAW-re egy kukker ...mondanam hogy PKM-re is..de azt anyira nem szeretem mint az M249-et, mert jobban szór...
  • tpM
    #5657
    Ha sokan leszünk nehogymár Camelekkel keljen repkedni... Legyen valami CTF mondjuk az Ortego-s vagy akár az ugynevezett 'CTI' :D
  • joebacsi
    #5656
    én általában csak taktikailag beáldoztam magam, hogy a csapattársaim érvényesülhessenek, csak a mezei játékosoknak tűnt úgy, hogy lőhető lennék :D
    camel dogfight akármikor, de előtte valamit alkotni kell a gépemmel, mert nemszereti a virtualdrive progikat...csak nincs most időm újrarakni :(
    majd valamikó' :)
  • Sanyix
    #5655
    mp5 volt ofp-ben, de csak a hangtompítós változat.
    Egyébként nekem nem hiányoznak, mert pontatlanok, közelharcra jók, armában pedig ez ritka :)
  • HardcoresHUN
    #5654
    jah és joe gyere péntek vagyis ma este fel!!!!!! Sokan leszünk de nem leszünk elegen. Igazi Fragparty lesz!!!!
  • HardcoresHUN
    #5653
    Joe kiváncsi vagyok rád te menniyre vagy lőhető:D Bf2-ben eléggé lőhető voltál:D (nem hozom fel a bf vitát!!!!!) Kéne egy jó pálya. Camel Dogfight mehet majd egy kört?
  • joebacsi
    #5652
    tpm rafinált, de lőhető...legalábbis nekem anno 20ból 2 szer sikerült oföpöben :D