35048
  • VeteransKUKaC
    #5731
    Egy két hete még senkinek fel sem tünt volna hogyha a server leáll, senkit nem zavart volna, mivel mindenki máshová ment játszani, de most mindenki tülkön ül hogy mikor kapcsolják már vissza :D.

    Én nagyon úgy veszem észre, hogy kezd éledezni a magyar arma server.

    u.i.: Én is marhára várommár hogy vissza kapcsolják a servert, mert már nagyon hiányolom :).
  • pedro870
    #5730
    Nincs vége, jövő héten visszatér. Sztem a ts is.
  • Seaweed
    #5729
    Bocsika...nem tudom volt e szerver es toltatok e....igaz hogy igertem..de ivaszatba torkollot az este..igy most illuminalt allapotban nem kerek bocsnatot....holnap este leszek ha van szerver....jocaka..
  • Boconadi
    #5728
    Akkor most ofp.hu -nak és TS-nek örökké annyi?
  • VeteransKUKaC
    #5727
    Én nem nagyon használom akülső nézetet mert szerintem az már nem fps, illetve én nekem nehezebben megy a célzás is TPS-ben:)
  • tpM
    #5726
    Remélem majd lesz normális difficulty és egyesek nem tudnak majd külső nézetből figyelni a ház sarkánál :D
    mer majd ugyis VETERAN modban fogunk játszani :P :D
  • Szekig
    #5725
    tpm csak álmában veterán :D
  • VeteransKUKaC
    #5724
    Nem tök mind1 nekem az a lényeg hogy menjen és tudjak rajta tpM féle veterán ofp-sekre vadászni :), a kis újonc fejemmel :)!!!
  • pedro870
    #5723
    nemnem,az ofphu arma szerver lesz :)
  • tpM
    #5722
    ;P
  • Szekig
    #5721
    Tpm az arma.hu szerver lesz... :P
  • PhantomAss
    #5720
    köszi!!
  • tpM
    #5719
    Language Patcher 0.9 (csak 1.02vel müxik)
  • PhantomAss
    #5718
    tudna vki linket adni ahonnan az angolosítást le lehet szedni? a faq-ban található linkre nem enged be hiába regisztrálok
  • tpM
    #5717
    Lesz hamarosan OFPHu ArMA zerver
    #5715 :
    Ugyebár van egy custom faced 1024x1024 face.jpg névvel. Berakod a Dokumentumok/neved/ArmA-ba és a játéknál a player-nél berakod és azt mindenki ugy látja játék során.
  • MrTressy
    #5716
    Már mint ahol a szerver el van helyezve ott történt admin váltás csak engem elfelejtettek értesiteni.És mivel az új adminnak fogalma sem volt mi fut rajta ezért szépen lenyomta, most várom a válaszát hogy engedélyezik a további üzemeltetést vagy lehet csomagolni....
  • Kaszi46
    #5715
    Ha módosítok egy arc textúrát, akkor az minden gond nélkül megjelenik másoknál multiban? Mintha tegnap egy olyan arcot láttam volna egyik csapattársamnál, ami nincs bent alapban a játékban.
    Igen válasz esetén felmerül egy újabb kérdés. Egy arctexturát módosítok, akkor minden kasztnál, minden oldalon az az arc jelenik meg?
  • MrTressy
    #5714
    nem tom sajnos nem rajtam múlik most már...
  • VeteransKUKaC
    #5713
    Mikorra várható a server újraindítása???
  • MrTressy
    #5712
    bah admin váltás volt és a kedves admin nyomta le a szervert kiderült....
  • VeteransKUKaC
    #5711
    Nekem Nforce chipset-el ellátot alaplapom van, és nem volt hasonló tünetem az arma-val.
  • Fürtös
    #5710
    Nah megoldottam:D
    Nvidia cuccal szerelt laptulajdonosok figyelem!
    Ugyanugy az openal.dll csinálja a hibát csak annyi a turpisság a dologban,hogy windows/system32/nvopenal.dll néven keressétek erröl biztonsági másolat és tüntessétek onnan majd openal install és már müxik is a dolog!
  • Fürtös
    #5709
    ezen tulvagyunk
    lehet az nf2 lappal van vmi nyügje?
  • HardcoresHUN
    #5708
    Tudom a megoldásodat!!!! OpenAL program fel, de elötte töröld ki a windows/system32 könyvtárból az esetlegesen ottlévő OpenAL.dll fáljt ezután telepítsd fel az OpenAL-t. ha ezután nemjó akkor nemtudom
  • Fürtös
    #5707
    de nem hinném h ram mert akkor swappolna mint állat de ez semmit nem csinál,kijön a 8 kis négyzet 6ot kipipál és behal...
  • Fürtös
    #5706
    A(z) ArmA hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük
    Csak a szokásos winfos szöveg...
    a log-bol meg semmi értelmeset nem birtam kivadászni...
  • tpM
    #5705
    1GB-ból megeszik 300at a vindóz az ArmA meg a maradékot
  • VeteransKUKaC
    #5704
    Gépelési hibákért sry
  • VeteransKUKaC
    #5703
    Milyen hiba üzenetet írki plz egy képet ahiba üzenetről :).
    Próbáld meg hogy Pakolj bele még memóriát, mert pl nekem volt hogy elfogyott az 1G, ugyan nem armában,de ha jól melékszem akkor írta itt valaki hogy az AMRMA kb 700 MB memót eszik.
  • Fürtös
    #5702
    az lessz...
  • bucsher
    #5701
    A megoldás: még több IL2 :)
  • Fürtös
    #5700
    Arma feltelepit,elindit éééééésss hibát észlel leáll...:(
    Mi lehet a gond ,már 3 napja szivok...
    AMD 3000 Zaphire 9600xt 512ddr tudom nem nagy vas de ez van...
    Vadi uj driverek win updatek megvannak...
    demo is ugyanez...
    valaki help....
  • DOGMAN
    #5699
  • Szekig
    #5698
    Kösz bucsher.... :D :P
  • bucsher
    #5697
    Ez benne a vicc, hogy a nagc ment gajra, az ofphuval semmi gond. Egyelőre :)
  • Seaweed
    #5696
    Lenyegeben mind1 is hogy kihez van koze a szervernek..a lenyeg hogy nem megy pedig toltuk volna...

    Viszont igy most akkor nekiallok hálón backupolni ami kb anyit tesz hogy ha netan el is indulna en nem tudok jonni 1-2 oran at...
  • MrTressy
    #5695
    hát úgy tünik arma port szépen hazavágott mindent nem tom mikor lesz restart..
  • pedro870
    #5694
    jaja, sorry ha félreérhető, az arma port az működik folyamatosan is, csak szeretnénk az ofphu/armahu szervert is armásítani, mivel kicsit izmosabb, nomeg egyszerűbb lesz pályákat feltölteni
  • pedro870
    #5693
    "Sajnos már nekem is csak egy részétől sikerült olmot kapni arcomba sacc három éve."

    Kapi az ölö volt az utolsó a sorban.
  • tpM
    #5692
    Én ugy tudom a NAGC-ot MrTressy üzemelteti és az OFPHu OFP Coop Ap5 és CTI port fog szünetelni mert windowst raknak a szerverre ArmA porttal.