35048
  • hannibal01
    #5811
    SZIASZTOK
    most töltöttem le a mp demot és szereték beszélni egy olyan emberrel aki lenne olyan jofej és elmagyaráz mindent nekem és esetleg azt hogy a fullt honnan tudnám leszedni...
    nagyon szeretnék ezzel hoszabtávon jáccani de nagyon bonyolultnak tünik..:( előre is köszönöm és várom azta rendes embert :)
  • MrTressy
    #5810
    Sajnos még mindig nem kaptam választ az {N.A.G.C.} jövöjét tekintve.Per pillanat még az se biztos hogy a szerver megvan e egyáltalán...
  • Seaweed
    #5809
    Azt szoktak mondani hogy minden zsák megtalalja a maga foltját....

    Ok-ok szal tisztelet a kivetelnek!
  • pedro870
    #5808
    ah megint ez a sok off :)

    Nemtom, nekem az a tapasztalatom az ofphuval, hogy mindig tök sok segítséget adtunk a kezdőknek, akkor még nem volt ez az RTFM felszólítás mindig, hanem privi, azt segítség, a legnagyobb marhaságokkal kapcsolatban is. Amikor a scene nagy öregje (mivel ő a legidősebb, de tényleg :) ) feljött először a szerverre, úgy kezdte a coopot, hogy kilőtte a saját csapat sofőrjét, mindenki fetrengett a röhögéstől, ő meglepetésében inkább lépett, de aztán innen lett az egyik legaktívabb tag, mondjuk aztán ennek is vége lett. Az hogy az utóbbi időben sokan kiégtek, és türelmetlenül reagálnak akkor is amikor nem kéne, sztem vhol érthető, viszont semmiképp nem kellene általánosítani az egész társaságra. Sztem Seaweed neked is csak 1-2 emberrel volt problémád, hát sikeresen megtaláltad a problémásakat :) Na mind1, van még 1 hetetek az ökörségekre, aztán inkább játszani kéne. ;)
  • tszd
    #5807
    Megpróbáltam felrakni az 1.02-es patch-re a nograss addon-t (a kampányra), de valami hibaüzenet jön elő, meg az egész sziget átvált egy nagy tengerré...
    Mit csinálhattam rosszul? Kösz.
  • tpM
    #5806
    Nah kirándultam ArmAban és találkoztam M1-el :)
  • Kaszi46
    #5805
    Armában is nagyon jól lehet kirándulni, én most egy szalonnasütés modra várok.
  • fkubi
    #5804
    Szerencsem van, hogy nincs eleg jo gepem az armahoz. Igy marad egy keves szabadidom. Nektek se artana elmenni kirandulni picit :)

    Azt hiszem, megvarom, mig leulepszik ez a felkavarodott trutymo :/
  • debHUKK
    #5803
  • tpM
    #5802
    Legalább nagy Mel irtad volna... :P
  • lee56
    #5801
    vécékefe lol
  • Seaweed
    #5800
    nysgm..de amugy este nyolc korul irc-en..valahol irclog meg meg is van...
  • joebacsi
    #5799
    óra, perc?
  • Seaweed
    #5798
    OFF:
    nah csak baszta a csoromet...szal utanaeztem 2002.04.11-el szamoltuk fel az adott klanunk, igy akkorra datalhato hogy en befejeztem a CS-t
    ON:
  • Fürtös
    #5797
    Nemfélünk Kukac:D
    A jo öreg vodkásbutéliában mindig van egy kis rénszarvaspata vodka abbol meritünk eröt s bátorságot a hosszu harc alatt:D
    Na meg viszünk H.M.P.G.t is!
    A kihivást ezennel elfogadtam!
  • Fürtös
    #5796
    siccinenn kuvamacka
    semmi cico nállam van a slukker!
    Közösségröl meg csak annyit,hogy én képes voltam átutazni az ország másik végébe pusztán azért h eltölthessek pár napot azokkal akikkel minden este játszottam online...

  • Kandurex
    #5795
    Rég röhögtem ilyen jót :DD
  • tpM
    #5794
    Majd külsőnézet nélkül...
  • joebacsi
    #5793
    háttér by tpm
    skin by tpm
    magyarítás by tpm
    vécékefe by tpm...

    frencsájz leszel bame' :D
  • VeteransKUKaC
    #5792
    Aligvárom már egy újjonc csapat az öregek ellen :D csak aztán töltsétek fel rendesen a pészmékereiteket öregek, nehogy aharc mezőn krepájon be, eg nyga ijedség után :)!

    Zöldfülüek vs. Vén Rókák :D
  • Seaweed
    #5791
    Rendben...vettem. Beke legyen veled is...

    Elvileg tudok..vagy anno tudtam...allitolag nem voltam olyan benafos mint most
  • Kandurex
    #5790
    Pedig néha jó játszani, közösségben élni...stb. de neked most fontosabb dolgod van!

    "Hagy mama! Ez az én harcom"
  • Seaweed
    #5789
    Az mikorra datalodik mert en 2001-2002*-ben abbahagytam a CS-t...

    *ehh mar nem is emlekszem pontosan mikor...szep...
  • Boconadi
    #5788
    :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • Fürtös
    #5787
    nekem is ezt osztotta nyugi:D
    ezért békejobbot nyujtok neked!
    Ha tudsz értelmesen és csapatban játszani szivesen látott vendég leszel a serveren hidd el...
    És ha összeáll a server meglátjuk mennyit érsz a harcban igy gondoltam.:D
  • Boconadi
    #5786
    "nem latjuk meg hisz latod...nem vagyok szivesen latott vendeg..."


    Mindenkit szívesen várunk bármikor, és szívesen segítünk bármiko. Szerintem ezt most megengedhetem hogy a többiek nevében is mondjam.
  • Seaweed
    #5785
    Nem borultam ki...en?! hehe lol..enyitol?! :D

    "Összeáll a server és meglátjuk mi lesz ok?"

    nem latjuk meg hisz latod...nem vagyok szivesen latott vendeg...(de nem is kertelek..inkabb gyujtom a penzt lakasra/stb meg elet egyeb fontosabb dolgaira mint jatszadozzak...sajna nekem ezt a jovot osztotta a sors! de ez senkit nem erdekel....)

    "Katonaságrol meg annyit,hogy ha megmutatnám neked a századjelvényemet igencsak pislognál"

    Biztos?!
  • Szekig
    #5784
    A jamaica-nak tagja voltam anno...
  • Seaweed
    #5783
    "A cs-s társaság nagyrésze vagy drogos vagy 14éves... (tisztelet a kivételnek ha ugyan van)"

    Ez baromsag...szemmel lathatoan fogalmad sincs a CS regi scenjerrol...de osszad csak....hisz te nagy ofphus vagy!

    "Akinek nem tetszik az nem jön oda játszani és kész. De ne is jöjjön mert nem szivesen látott vendég. Ami az én szerény véleményem illeti."

    Max az is olyan halott lesz mint az OFP szereveretek volt
  • Kandurex
    #5782
    Tévec! az enyimé még erősebb!

    Szekig: társaság adja, ahogy ez mindenhol érvényes. A CS scene is van olyan, "öreg", "szép", "szobatiszta", mint bármely más játék.
  • joebacsi
    #5781
    viszont az én apukám erősebb!
  • Fürtös
    #5780
    Na peace Seaweed:D
    Ne boruljá már ki...
    Összeáll a server és meglátjuk mi lesz ok?
    Csak épp a fogalmazásod szurja szemem nagyon...mert olyanokat cseszegetsz akiktöl bizony van mit tanulni...pl.:alázatot...
    Mert hiába ily nagy az én pofám ha bizony megjelent egy igazi veterán a serveren én is befogtam és csináltam amit osztott nekem:D
    De ezennel a vitát lezárom, nem te vagy a megfelelö vitapartner számomra...
    És igenis a házi kiskatonaságom volt az ofphu:D
    Katonaságrol meg annyit,hogy ha megmutatnám neked a századjelvényemet igencsak pislognál
  • Szekig
    #5779
    Anno réges rég énis cs-ztem... Akkor azt is toljad singlebe mint az ofp-t...
    A cs-s társaság nagyrésze vagy drogos vagy 14éves... (tisztelet a kivételnek ha ugyan van)
    Az ofphu scene abban volt más mint a többi magyar közösség, hogy itt van egy jó társaság aki a magját adja az egésznek, sem időt sem pedig pénzt nem sajnálva... A másik szépség, hogy a sok vérpisti jön és vagy megtanul játszani vagy eltűnik...
    Amugy ha jártál külföldi szervereken. Akkor az ottaniak mikor még nem ismernek kérdés nélkül átpakolnak oda ahová jónak gondolják. Sőt azon túl a játékba sem nagyon vonnak be. Hozzá teszem azon játékosok nagyrésze "szart" egy-két dolgot az ofphez is.

    Részemről a téma lezárva.... Akinek nem tetszik az nem jön oda játszani és kész. De ne is jöjjön mert nem szivesen látott vendég. Ami az én szerény véleményem illeti.
  • Seaweed
    #5778
    Nem igazan jott le meg mindig mi abajom...
    az hogy nem tetszik ha leugatjak a kezdoket....pl ha benaznak, "sosszevissza rohangalnak" stb-stb....pedig en tisztaban vagyok vele hogy ez semmi mas csak raforditott energia es neha penz kerdese...mindamellett mamar en is inkabb sorolom lama benazok koze magam, mint az ubermayer agyasok koze! oregedtem is, es ma mar mashogy latom a vilagot...es belatom pl azt amit anno a nagy agyas, de van aki "pro"-skodasnak hivja stb...lenyegtelen is, szal belatom azt amit anno nem hogy a hudenagy kiskatonasdi nelkul is lehet szorakoztato egy jatek, persze figyelve hogy ne a mas jatek rontsam el (pl TK..de ugye neha ez is becsuszik..de nem direkt)....szoval nekem innen nezve nem tetszik a magas lo fekvese!
  • joebacsi
    #5777
    hát 150év már eltelt, ma meg már úgyse megyek sehova, szal egészségedre! :)
  • Seaweed
    #5776
    Betevedtel a susnyasba! Kilokott be oda?!....ki rakta ossze a kettot?!
    Nem ertem mirol beszelsz egyaltalan...most vagy fogalmad sincs hogy kerul parhuzamba a ketto..vagy magyarazzam el a parhuzamot?! (az OFP akkor jelent meg mikor a CS magyarorszagon elkezdett rohamosan terjedni...jottek a jobb neteleresek(pl ISDN) stb-stb....igy sok CS-s jatszott a frissen megjelent jatekkal az OFP-vel...sot volt hogy CS lanon OFP-ztunk haloban levezetsekepp stb...)
  • tpM
    #5775
    ArmA háttér by tpM
  • debHUKK
    #5774
    számonkéred másokon, hogy mayerkodnak azzal, mióta játszanak ezt v azt miközben te is ezzel jössz...
    ez pont olyan értelmetlen vita mint ahogy gondolom, de ez persze tök szubjektív a részemről
    inkább iszok Joebácsi egészségére egy sört :)
  • Boconadi
    #5773
    Szedjetek már végre külön azt a kurva CS-t az OFP-től, szart se érdekel ki CS-zett meg ki OFP-zett. Itt vagytok, amúgy se ofp topik ez, ja meg hagyjátok már egymást nyugodtan. Inkább szurjatok be nekem vmi fasza képet mert elfogytam a hátterekből:\


    Ja, meg még én is CS-ztem képzeld 5 évig, 3 évig csak neten, hogy idézzek "Majd 1 év minden estéjét szántam arra" hogy csapatban tudjak játszani, meg növelni a klánunk erejét, skilljét. De ez most megin nem lényeg:D Magyarul arra akarok kilyukadni, hogy az ofp sosem fog hasonlítani a CS-re, mivel két külömböző dolgon alapszik mind2 játék. Egyik pörgős, másik lehet pörgős és nem. Na csá :D!
  • Seaweed
    #5772
    Mert te megmodtad..nah ne rohogtesser mar....