35048
  • Truck Driver001
    #6011
    Igen az!De már megoldottam!
    Vlmi Gebasz volt a Daemon-al!Reinstall segítet!;)
    Azért köszi!
  • koschwarz
    #6010
    4.08-as a deamonod?
  • Truck Driver001
    #6009
    Hali emberek!Na megvan a Cseh verzió.Mindent úgy csináltam,ahogy a FAQ-ba is található.De bizony az Istenért se akarja bemountolni az mds fájlt a daemon.Többször,többhelyről is letöltöttem,de semmi.Vlmi tipp?
  • Bucser
    #6008
    mifék?? Ez gy jól megcsinalt latvanykép. semmi több. de annak jó:)
  • bucsher
    #6007
    Én köszönöm nem kérek állva lövöldözve is halálpontos PK-t.
  • bucsher
    #6006
    Fake.
  • Icebird
    #6005
  • Kaszi46
    #6004
    Hmm igen, kb igy kellett volna kijönnie alapból armának. Remélem eljutnak ezek, és a hasonló dolgok a bohemiához, és változtatnak is rajta.
  • Seaweed
    #6003
    Elnezest nagyúr
  • koschwarz
    #6002
    jaaaa, vágom, és mindjárt bele is dőlök a kardomba, dehüjevagyok
  • HardcoresHUN
    #6001
    azért írta ki hogy rossz CD key, mert nem Kaszi CD-kulcsával raktad fel. Ha érdekel a dolog keress meg a GBC TS-n az Armed Assault szobában. ;)
  • koschwarz
    #6000
    tegnap feltettem a nagc-szerveres cseh változatot, 1.01-es peccsel, a hozzá való magyarosítással, és egy újraindítás/ellenőrzés után elindult a gamma.

    most elolvastam kaszi telepítési útmutatóját is. van valami jelentősége még ezek után annak a bizonyos "működő arma.mds fájlnak" ezek után?

    (mellesleg sajnos az 1.02-est már nem engedte feltenni, kiírta, hogy rossz cd-key)
  • Icebird
    #5999
  • Icebird
    #5998
    ArmA@DVD Mod videok (Real ArmA)
    m1 zoom
    Mk19 test
    Panzerstaub und M24
    Firefight
    AT4 Test
  • bucsher
    #5997
    Jaja! Fehér ló csak profiknak!
  • kassaidezso
    #5996
    Tudja valaki hogy hogyan lehet megcsinálni azt hogy waypontnak azt rakom be feladatként hogy pusztíts el mindenkit a west oldalról, és csak ha mindenki megsemmisült akkor jelezzen hogy mehetek a következő feladathoz? Nem tudom összehozni.
  • debHUKK
    #5995
    "Terepszínű Mi-24-en megjövé lord debHUKK...leszollá magasból a pórnépnek, hogy bénák vagyotok vazzééé..."

    így helyes :)
  • bbchris
    #5994
    Ezt hogyan lehet , mert én úgy csinálom hogy ugye : New szerver akkor látja a barátom hogy a listán ott vagyok és rám csatlakozik és akkor ugye ketten és a gép ellen játszunk , hasnolóan mint anno a BF2-ben Coop módban Ip-s csatlakozással . Itt hogyan tudok szervert választani ?
  • Kaszi46
    #5993
    faq, hamachi-s rész, vagy keressetek olyan szervert ahova beenged 2 Azonos kulcsal, mert van olyan.
  • bbchris
    #5992
    Lehetséges virágboltos verziós Armával ketten játszani ? Szeretnénk csak éppen az a k**va CD key állandóan kilő . Mégmielőtt valaki nekemesne megvenném ha meg lenne csak még nincs . Csak ketten szeretnénk játszani a barátommal multiban ezt hogy lehet hogy ne szóljon bele a key ellenőrzés ?
  • lee56
    #5991
    "...de ez azert eleg gyenge kifogas!...akit tenyleg erdekel az megveszi cseh-nemet nyelven es angolositva hasznalja..."

    Ezen azért pontositanék egy picikét

    Akit érdekel a game, és multiba is szeretné élvezetesen játszani az megveszi, mind1 hogy mikor.

    Akinek nagyon sürgős az megveszi, vagy már megvette a német/cseh verziót.

    Akinek még nincs pénze rá, vagy valamilyen okból az angol szimpibb neki (nekem is) az vár, ennyi.
  • Seaweed
    #5990
    "Fehér lovon megjövé lord-wide-screen...leszollá magas lóról a pórnépnek, hogy bénák vagyotok vazzééé..."


    PFF
  • debHUKK
    #5989
    bénák vagytok, nekem angol és patch után is angol marad...
  • Seaweed
    #5988
    A "fos masolgatosnal" -is backupolja az eredeti fileokat szal patchelesnel visszamasolas (2 sec), patch (tart ameddig tart), angolositas (ha elkeszul..eddig nem egeszen 6 oran belul elkeszult mind2 alkalommal!), es ennyi.
  • Sanyix
    #5987
    Nemkell, ha meg igen akkor nekem valami különleges verzió van, mert nekem az eredeti 1.00-ás aaut magyarosítás van. Bár lehet hogy a fos másolgatósnál más kellt
  • Gascan #5986
    Meg tudná valaki mondani, hogy hány giga a játék installja? torrentről letölthető lenne a cseh verzió(mivel még angol nincs ha jól tudom) de nemtudom melyik a jó: van egy Arma Armed Assault ami 4,42 giga meg egy német verzió 2,7 giga körül. ??
  • kassaidezso
    #5985
    nem mellesleg az a híres angolosítás tartalmaz itt-ott más nyelvű szövegeket is. Pedig a legújabb van fent. Na pl ezért is egy rendes angolt veszek meg, majd ha megjelenik.
  • kassaidezso
    #5984
    Az armát angol, cseh, és német verzióban készítették. Nyilván ha valaki nem tud csehül vagy németül, megvárja az angol verzió megjelenését. Ebben nincs semmi kivetnivaló. Aki e miatt piszkálódik az valójában az agygörcse miatt piszkálódik.
  • Bucser
    #5983
    Kijött egy ArmaSpy nevű program az ARMA-hoz. elvileg serverbrowser és addonmanager ha jó tudom de még nem próbáltam.

    Armaspy topicja
  • HardcoresHUN
    #5982
    a következő patchekbe már csak bugjavítások éesznek. nem kell minden patch után angolosítanod
  • Kaszi46
    #5981
    Pedig 1.2 es verzióhoz, már más angolosítás kell mint az 1.00-hoz és az 1.01-hez. Nyilván nem véletlenül.

    #5979-lényegen nem változtat, nekem az angol dobozos kell. Addig meg marad az ami.
  • Sanyix
    #5980
    "Mégpedig azért nem, mert nincs kedvem minden peccs eljövetelekor, még külön angolosítani lelkes fordítók által készített fordítással."
    Nekem sincs, és nem is csinálom, merthogy nem is kell... 1 szer angolosítottam, rá 2 patch és angol maradt.
  • tpM
    #5979
    "...lelkes fordítók által készített fordítással." Én úgy tudom ezt nem a fordítók csinálják, el van 'rejtve' az angol feliratozás benne és a language patcher csak beállítja.
  • Kaszi46
    #5978
    Nekem erről "Bizonyíték kell, nem ígéret"!
  • Bucser
    #5977
    Egyebkent meg 100%-ig biztos vagyok, hogy lesz egy olyan patch ami összeolvasztja a különböző verziókat és ugyanarra az alapra hozza az angol megjelenés után. csa megvárják, hogy meglegyen az international megjelenes is. Nem hiszem, hogya BSI erdeke, hogy 3 fele vezióhoz gyartson es teszteljen patcheket.
  • Kaszi46
    #5976
    Igen, pontosan ez az, amire várok\várunk.

    Tényleg, valaki eldöntötte már milyen úton módon szeretne hozzájutni az angol nyelvü dobozos verzióhoz? Jó lenne ha összefognánk, és akkor még talán spórolhatnánk is a szállítási költségen, netán még kedvezményt is kaphatnánk, ha sokat rendelünk.
  • Kaszi46
    #5975
    Engem tényleg érdekel, és nem fogom megvenni se a cseh, se a német verziót.
    Mégpedig azért nem, mert nincs kedvem minden peccs eljövetelekor, még külön angolosítani lelkes fordítók által készített fordítással.
    Nekem egy szép, dobozos, angol nyelvü arma kell, slussz passz.
    Megjelenésig meg kihúzom a warezzal.
  • Seaweed
    #5974
  • Seaweed
    #5973
    Szerintem meg meg kene venni! Foleg ugy birizgalja az ember csoret hogy o megvette, es itt meg megy a nagy warezolas! (Jo-jo varjatok az angolt..de ez azert eleg gyenge kifogas!...akit tenyleg erdekel az megveszi cseh-nemet nyelven es angolositva hasznalja....)
  • Kaszi46
    #5972
    Fade sincs ilyenkor.
    Na leírom részletesen.:) Megbeszéltük armázunk(1.2). Mindegyikőnknek az a kulcsa van, amit itt már írtám korábban. Elindítjuk armát, szerver lobby. Mondom törpieknek, menjünk be x szerverre. Belépek, jönnek utánam kidobja őket(cd kulcs miatt). Mondom menjünk másikra, az is kidobta őket.
    3. szerverre mind a 4önket beengedte. CTF játék mod volt, 2 órát játszottunk, a fegyverszórás mindannyiunknál a szokásos volt. szoval semmilyen fade nem aktiválódott.
    Ezt több este, több különböző szerverén megismételtük, nem csak ctf modban.

    Szóval a dolog normálisan működik!