35048
  • bbchris
    #6051
    A magyarítást honnan szeditek le ?
  • fkubi
    #6050
    Probaltad mar a notepad-ot?
    notepad.exe c:\windows\registry.dat
  • Seaweed
    #6049
    OFP-ben a nevedre bokve lehetett mindenfele ilyen jelentektelen informaciot megadni..de aramaban fingom sincs..lehet kezzel szerkesztett valami filet...
  • Kaszi46
    #6048

    Ezeket az adatokat hol tudom kitölteni?

  • Seaweed
    #6047
    Szombat vasarnap nem erek ra melo miatt, csak szombat keso este..vasarnap meg egyaltalan nem (azaz ejfel utan igen..de hol vagytok ti olyankor mar? :D)
  • tpM
    #6046
    Hamarosan lesz OFPHu ArmA zerver sztem azon kéne már nyomni
  • VeteransKUKaC
    #6045
    Ha a játékosoknak vannak pályáik, amik nincsenek fent a serveren, de úgy gondolják hogy megérne egy próbát a pálya akkor azt hogy lehetne valahogy felrakni a serverre????
  • VeteransKUKaC
    #6044
    Megint kéne egy nagy partyt servezni, hogy már van serverünk :D, tehát a szokásos kérések következnek!

    1.: Melyik nap lenne mindenkinek jó? ( Várom az "5"leteket)

    2.: Hány óra körül?

    Ez egy közvéleménykutatás, csak úgy számomra, hogy milyen típusú játékokat kedveltek? (CFT, CTI, SC, COOP, stb...)
  • Kume
    #6043
    jah, kasz46 voltam, csak haveromtól.
  • Kume
    #6042
    Nem arra gondoltam hogy beleépítsenek full egy modot, hanem azokat a dolgokat átvegyék, lemásolják stb ami alapban el van kúrva armában.

    #6040-Bocs, tényleg nem kellett volna ilyen hangnemet megütnöm. A faqban leírtak szerint pedig minden gépen működnie kell!
  • Seaweed
    #6041
    Milyen nodvd?! Nekem semmifele DVD-m nincs...es ergo ilyen balyom sincs..es ezt veresen-szaftosan-frocsogosen komolyan mondom, es gondolom!
  • Truck Driver001
    #6040
    Lehet félreértettél.Én semmiféle kötekedést nem tanusítottam senki felé.Erre úgy kezeltek mint egy hülyét.Ha én megadom felétek a tiszteletet,ezt visszafele is elvárom.Tudom hogy teírtad a telepítési útmutatót,amivel baj sincs,mert érthetően,világosan fogalmaztál.
    Nem egyszer végigcsináltam lépésről lépésre mindent.És ugyanaz.Nem mindenkinek működhet!;)
    Peace!
  • lee56
    #6039
    Akarodmondani, az jó lesz!
  • debHUKK
    #6038
    Szeintem uj mod, sound, stb. nem lesz beépítve. Ezt senki sem gondolhatja komolyan. Ha beépítenék vmelyiket, akkor meg az lenne a baj, hogy miért ezt miért nem a másikat. Amúgy meg inkább optimizálják ezt a béta 2-es fázisú ArmA-t. Pl örülnék egy nodvd patch-nek is, de nem 3 év múlva, persze ezt én se gondolom komolyan :)
  • joebacsi
    #6037
    arra az esetre, ha nem lenne egyértelmű az iróna, odatettem a 2 szmájlit a hozzászólás végére, de látom ez se elég minden esetben :)
    (nézd meg, hogy mire válaszolva írtam a szimulált véristvános regálást :))
  • Bucser
    #6036
    Szerintem meg csak egy normálisan megírt modmanager kliens es szerveroldalara lenne szukség. A modok így is egy idő után modulokként fognak felépülni és szabadon kivehetők betehetők lesznek. Így a mod és serverkereső meg tudja mondani, hogy adott szerveren milyen mod van és ha le karja valaki szedni leszedi. aki men akarja az atmegy masik serverre. ez ilyen egyszerű...
  • bucsher
    #6035
    Igen az jó lenne.
  • Kaszi46
    #6034
    Gratulálunk, te vagy az egyetlen akinek nem indul.

    #6013
    Lehet hogy összeségében "szutyok" a mod, de jó lenne ha az arra érdemes változtatásokat a bohemia is megfontolná, és beleépítené a játékba, illetve javítaná az alapban elbaszott dolgokat. Talán arra még te sem húznád a szádat.
    Én sem a modokat pártolom, mert szerintem a túlzott modolhatóság inkább csak szétdarabolja a játék köré gyűlő játékosokat.
    Szerinetem a legjobb megoldás az lenne, amit korábban említettem, az a adolog pedig csak a játék készítőinek rugalmasságán múlik.

  • Seaweed
    #6033
    Akkor figyelj turelmesen! Szemed le ne vedd a celpontrol...
  • Truck Driver001
    #6032
    Várlak!^.^
  • Seaweed
    #6031
    Nem! Quss bogre/kancso/csesze/kolasuveg mert....mert....mert...mert....nah bazz semmi jo nem jut az eszembe
  • bucsher
    #6030
    Te meg ne gyere itt az intelligens válaszaiddal, itt már egy rendeset flémelni se lehet? :)
  • Seaweed
    #6029
    Alapjaban igaza van am...de holnap megyek aztan ellopom az autod/biciklid/villamosod/stb-stb es kivancsi leszek mit szolsz hozza! Ha meg valaki ilyen-olyan okok miatt nem veszi meg akkor legalabb maradjon csondben!
  • Seaweed
    #6028
    Cigirol le kell szokni..ezt mar akkor irtam ala en is mikor 15 ev utan letettem...es jol tettem! Dizsi-t mert megerdemled' ..net olcsobb is van...szal nem sirni..dógozni oszt nyema problem!
  • bucsher
    #6027
    Mer a BISt szerinted érdekli, hogy mennyit perkálsz a netért? Abból ők nem sokat látnak. Zsíroskulák 10ezres nettel OMG.
  • loriflori
    #6026
    Kepek a jatekrol es videok http://www.ghidul-universitatilor.ro/?4429
  • Truck Driver001
    #6025
    Az ilyen felfogással van a baj.De nem nyitok vitát.Ahoz túl békés vagyok!:D
  • fkubi
    #6024
    Zsiroskulak. Nem sokaknak telik am havi 10 net 15 cigi es megint 10 dizsi mellett jatekra!
  • bucsher
    #6023
    Ja, hogy nincs rá pénzed? Akkor ne játssz vele. Csá.
  • Truck Driver001
    #6022
    Fantasztikus ötlet.Nincs pénzem több ezer forintot kiadni egy játékra.Elég az Internet.Legalább kihasználom,ha már havi 10et perkálok érte.
    Majd ha egyszer sok pénzem lesz,ígérem hogy megveszem!
  • Seaweed
    #6021
    A tyukolbol kiabalo kakast a kutya se veszi komolyan
  • Sanyix
    #6020
    Ígyvan :) csak nem a bugos angolosítást kell megtalálni.
  • Bucser
    #6019
    Vedd meg.
  • Truck Driver001
    #6018
    Na kiszenvedtem magam.Amikor indítanám a játékot,a protect természetesen megáll,és kiírja hogy tegyem be az eredeti cd-t bla bla.Azzal a kulcsal is megpróbáltam felrakni,ami a readme-be volt a játékhoz.És semmi!:D
    A FAQ szerinti verzió sem működik!:S
  • Bucser
    #6017
    ha megnézed a filenevet abból rájössz, hogy artwork azaz művészmunka... Lehet hogy még a tervezési szakaszban készült?? És akkor mi is a fake rajta??
  • Inquisitor
    #6016
    Még jó, hogy van egy halom másik játék, ahol ekkora területen, ennyi játékos rohangálhat és 2007-es a szinvonala a textúráknak is ... például a .... no, nem jut eszembe ...
  • joebacsi
    #6015
    hát eléggé pixeles, meg a textúrák is szarok...jó, tudom, hogy nagy távolság, meg minden, de azért 2007ben ez már ultraszánalom


  • bucsher
    #6014
    Ha megnézed a screenshots folderbe van rakva. Annak meg fék :P
  • bucsher
    #6013
    Igen, mert pont ez a bajom az ilyen sufni mod szemetekkel. Van benne pár jó dolog, de még többet basznak el, mert szerintük így jobb. :(
  • Kaszi46
    #6012
    Látom sikerült az egyetlen negatív dologra kihegyezned a dolgot.

    Mondjuk ha pontos akartam volna lenni, akkor azt írtam volna, hogy ezekkel a hangokkal, és ezzel a tank lövedék sebzéssel kellett volna kijönnie armának.
    Elég mókás amikor 1 méterrel az ember mellé odasózok egyet és az emberke ugy áll ott mintha misem történt volna. Itt legalább a környezetében is elhullott mindenki.
    Nameg az mk19 is jobban tetszik a videó alapján, mint alapban.