35048
  • etnies
    #6091
    hi!
    checking disc-nék mindig kiírja hogy másolt a lemez és tegyem be az origi lemezt.ilyenkor mit kell csinálni?
    köszi
  • VeteransKUKaC
    #6090
    Ohh de kedves, hogy rólam nevezted el, tpM nem csak mod készítő hanem már művész is, következő az egy arma vers lesz by tpM :D:D:D
  • Kume
    #6089
    Az a logo jelenik meg ami #6048 képen is látható?
    Amennyiben nem, plz avass be hogy is működik a dolog.

    Kaszi46
  • Seaweed
    #6088
    Nah de hol van ezen a veteran?! Ezen ket lama van akit elobb lelott a kemperfi AI, es akit utana a masik....mikorben amaz vegignezte :D
  • VeteransKUKaC
    #6087
    Sry skacok sajna el kellet mennem :(, majd pénteken :D!!!!
  • tpM
    #6086
    Az előbbi hentből van egykis atwork ;)
    kép címe : Veterán ;D
  • VeteransKUKaC
    #6085
    Nekem egy 3700+ A64 (San Diego magos) 1G Ram és egy Ati X1950 pro val 1024*768 advanced beállításokban minen normálon illetve 1-2 high és az a szent szar ami mosottáteszi az low és így akadásnélkül megy még a nagy erdők ben is pontos fps adatokkal nem tudok sajna szolgálni!

    Egy másik gépen is tesztelve lett a játék, 3200+ A64 1G ram ati 9600XT 1024*768 és ezen low illetve 1-2 dolog normálon elég szépen elment ( nem volt teljesen szaggatás mentes ).

    Másik gép én régi gépem 3,4 GHz Intel 1G ram Ati 9800XT, 1024*768 minden normálon kivéltel a a szokásos szar ami low, így csak a nagy erdők ben volt gond, itt tudok szolgálni fps adatokkal :D nagy erdőben kb 20 fps zummolásnál kb 25 fps egyébként 40 fps-50 fps.
  • tpM
    #6084
    Hát a jelenlegi legüberebb gépeken is szaggat maxon állítólag...,de mondjuk egy X2 3800+ , 2GB RAM és 7900GTXen elmegy Highon
  • HardcoresHUN
    #6083
    tpm, ha ráérsz gyere skype-ra. átküldenéd majd az új costum face-t? Ja igen és nálam tökéletesen megy a logo a multiban is. nagyon állat amikor egy wartburgon van a joint strike force
  • Seaweed
    #6082
    haaat voltunk 3-an osszesen...eleg verszegeny volt :D
  • sz4bee
    #6081
    Durva játék nagyon.Minimum milyen gép kell hogy minden maxon, akadás nélkül menjen?
  • tpM
    #6080
    Nah gyerün' zerverre
    (tpM'91) : ALL MOVE TO NAGC AT NAGC.SYTES.NET AT ARMAHU :D
  • tpM
    #6079
    THX! Mos' müxik :)
  • Kaszi46
    #6078
    Csak abban az esetben ha 100k-nál nagyobb a mérete.
  • tpM
    #6077
    Hmm másnak is volt már olyan gondja ,h a custom face tökéletesen működik singleben ,de viszont multiban tiszta fehér az egész?
  • VeteransKUKaC
    #6076
    19:00-re nem jött senki majd 20:00-kor vissznézek :) megint:)
  • tpM
    #6075
    Oke' énis felnézek agyonlövetni magam ;D
  • VeteransKUKaC
    #6074
    Jó én minde esetre fent leszek 20:00 is még fent leszek tuti :D.
  • Seaweed
    #6073
    Melozom...most is...igaz hogy itthon vagyok..de kb 20.00-tol raerek mar!
  • VeteransKUKaC
    #6072
    Mit szolna anagyérdemű közönség ha játszanánk ma is egy kicsit?

    Én 19:00-kor felmegyek a serverre, gyertek ti is!

    Seaweed, tpM, Raptor, bucser, stb..., szóval mindenki :)!

    Server címe: nagc.sytes.net
    Server jelszó: armahu

    Remélem jó sokan leszünk :D
  • sz4bee
    #6071
    Nem is tudtam hogy van demo...
  • Kaszi46
    #6070
    Megyegetne sztem. Haveromnál 2.4ghz, 512mb rAM, 9600pron, megyeget. Persze ez nagyban függ attól is, hogy a sziget melyik részén vagy, mennyi jármű és ai van berakva. Amugy próbáld ki a demo-t és megtudod.

    #6063--köfi, este utánanézek hogy is megy pontosan.
  • Seaweed
    #6069
    Vazze tegnap hajnalban bohockodtam aztan ez egyik fa melett befordulva egy pillangoval talaltam szemben magam..
  • sz4bee
    #6068
    ezen megyegetne a játék? 1.60 Ghz, 768MB RAM, RADEON 9800Pro
  • Bucser
    #6067
    kit erdekel a savszel ha egyszer a forumotor ugyis meretez?:D és kurva jól néznek ki:) ezeket kár lett volna újraméretezni.
  • fkubi
    #6066
    Jok a kepek Ajsz!
    Igen savszelessegtakarekos mindketto. :)
  • Icebird
    #6065
  • Icebird
    #6064
  • tpM
    #6063
    Ez kláninfo :) csinálsz egy squad nevű xml file-t QuickSquad progival feltöltöd aztán a profilban beállítod az elérési útját.
  • fkubi
    #6062
    Pontos PK(m)
    http://www.youtube.com/watch?v=hTaHejAdF-4&mode=related&search=
  • Seaweed
    #6061
    Pentek nekem jo!
  • VeteransKUKaC
    #6060
    OK hogy lesz de most addig nem játszol?:D Inkább mondj egy időpontot :)
    Én a péntek késő délutánt mondom azaz este 18:30-tól már lehetne gyülekezni ,így 19:00 kor eltudnánk normálisan kezdeni a játékot, feltéve ha mindenkinek jó :)

    Péntek 18:30-tól a nagc serveren! --- Én erre szavazok :D
  • Kaszi46
    #6059
    nem nagyon értem mire gondolsz.:\


    #6051 © bbchris- faq: magyarítás by dogman
  • Seaweed
    #6058
  • joebacsi
    #6057
    hát eléggé pixeles, meg a textúrák is szarok...jó, tudom, hogy nagy távolság, meg minden, de azért 2007ben ez már ultraszánalom...

    :)
  • Raptor 2
    #6056
    Erre csak annyit mondok, formázd le a géped, mer vszínűleg bezavar egy fentlévő program, és nagyon nehéz kideríteni melyik az. Nekem se ment először, de miután leformáztam , elindult...(nomeg persze azóta megvettem az eredeti cseh példányt...)

    Szal formázásbácsi minden problémát megold...
  • koschwarz
    #6055
    ez nem actual gameplay footage?
  • pedro870
    #6054
    Az mtlb addonok már ofphez is kva jók voltak. És nagyon könnyű volt elkapni őket, mivel lomhák :). Mondjuk ez a verzió nem volt, csak azt hiszem zu-23, többek között.
  • Seaweed
    #6053
    ..en akarni ilyen MT-LB-t az ArmA-ba!

  • Seaweed
    #6052
    ofp.hu-soktol keregesd..ok kapalnak valami magyaritast!