35048
  • joebacsi
    #6171
  • Seaweed
    #6170


    ..igy van nem kotelezo ide jarni!
  • Bucser
    #6169
    Ez volt srac a hét vicce:)

    Nem kötelező ide járni.. hallgatni OFP hu forumon is lehet:D
  • bucsher
    #6168
    qd
  • fkubi
    #6167
    Pedig jobb lenne...
  • Seaweed
    #6166
    van valaki? mert az 1-2 max 3 fos mokakat unom mar...
  • HardcoresHUN
    #6165
    elég a vitából gyertek fel gamézni!!!!
  • Seaweed
    #6164
    passz..en firefoxot hasznalok...
  • Seaweed
    #6163
    Meg szerencse hogy nem te mondod meg hogy ki menyit es hogy forumozzon az SG-n.....es meg az is szerencse hogy ez a topic el es nem olyan halott mint az ofp.hu-n voltak a forumok!
  • repvez
    #6162
    gondolgodtam hogy én is belinkeljem-e, de gondoltam akit érdekel az majd csak megtalálja azért is irtam oda hogy hol láttam.
    Egyébként a youtube nálam miért irja ki álandoan hogy telepitsek flash lejátszot ?De a telepitésnél meg kiirja hogy már fenn a legujjabb,de igy se játszik le semmit.IE6-ot használok
  • fkubi
    #6161
    Itt valakinek szofosasa van :/
  • HardcoresHUN
    #6160
    a Gepárd az egy vadállat!!! nézzetek youtube-n az M82-esről viedót, lövés közben. na a gepárd kétszer nagyobbat rúg
  • Seaweed
    #6159
    Szerencsejukre par eve felertek tobb evtized utan esszel hogy fontos a kommunikacio...es nagy hangsulyt fektetnek ra...persze erre sok friendly-fire utan "jottek ra"...
  • Seaweed
    #6158
    http://www.tv2video.hu/popup/index.php?section=32
  • tpM
    #6157
    OFP-ben is ez volt ,de a Liberation 41-15mod 1.07ben már pl a DP27 -et és az Mg34-et is máshogy fogja mint a géppisztolyokat a puskáknak van felhuzási animja.
  • tpM
    #6156
    Az amcsik meg addig lődöznek Akval amig le nem lövik a társaik őket véletlenül (Veitnamban nem egyszer fordult elő ,h elvették az Ak-t egy másik osztag meg tüzet nyitott az AK jellegzetes hangja miatt)
    + még olvastam valahol ,h egy Gepárd tipusu rombolópuskával lőttek és szilánkokra törte a lövész vállát
  • Icebird
    #6155
    Hát mindjárt bele is futottak szépen a statikus animáció korlátjaiba.
    Mivel van egy tartási anim tipus ezekhez a fegyverekhez azt jónapot.
    Látszik megint a kapkodás, mert ha már nem csináltak hozzá animot akkor legalább a AKS74-et belöhették volna, csak elöbbre kell rakni a fegyver pozt. és mindjárt nem lóg bele.
    Az ak107 és RPK74M-nél én betudtam állítani a lehetöségekhez képest a BIS nem?
  • Seaweed
    #6154
    lattam
  • repvez
    #6153
    épp ma volt a "csiga2"-esen a hirekben egy video az amcsi katonákrol ahol egy erkély szerüségböl löttek és még a vakolat is lepotyogott lövéskor, meg az amcsi katonák AK-val (!) löttek .
  • Seaweed
    #6152
    Eleve szep mennyisegu egestermek, fust formalyaban beterit, illteve bizonyos loszerekkel akkora energia szabadul fel hogy felveri a port a foldrol targyakrol a kornyezetben, pont mint a lovegeknel...vegulis ez kezi agyu kategoria (Mindez hatvanyozottan igaz pl epuletek vagy olyan targyak kornyezeteben ahonnan pl a hang visszaverodhet!)
    De nem vagyok szagerto...jarnak errefele olyanok is akik jobban ertenek a temahoz majd ok kifejtik mi lyen erok, fizikai jelensegek okozzak a jelenseget egyes esetekben!
  • Boconadi
    #6151
    porzik ha lősz vagy mi a pitsa?
  • Seaweed
    #6150
  • joebacsi
    #6149
    hmm érdekes ez az új ruszki teknecska...vállidegbe integrált, hallás utáni célzást elősegítő optikával szerelt fegyver...hát nem félnek újítani
  • Seaweed
    #6148
    Hat a fene tudja hogy kell e ez az ArmA-ba..de ha megcsinaljak akkor csinaljak meg a porfelverodest is mint efeketet, mert lovesnel olyan mintha faklyat gyujtottal volna hogy itt vagyok..mert korulotted 2-3 meteres korzetben a loves meg a foldrol is felveri a port!

    ez=M82 Barett
  • Boconadi
    #6147
    [URL=http://www.armed-assault-zone.com/gallery/siteimages/505_New_Weapons/OVM107E_12.jpg]Bazz ez remélem olyan durva mint ami az ofp-hez volt addonként [/URL]
  • Seaweed
    #6146


  • Seaweed
    #6145
    khmm

  • Icebird
    #6144


    új fegyverek
  • crazyclone
    #6143
    be huyy vagyok bazz most latom a gepigenyt ati radeon 9500+ sorry
  • Seaweed
    #6142
    ATI Radeon 9200-vel felejtsd el!!!!!
  • crazyclone
    #6141
    PLIIZ HEELP nemtom mit csinaljak ki akarom probalni
  • crazyclone
    #6140
    ERROR
    Cannot create 3D device:
    Adapter 0(Radeon 9200 series )Fullscreen
    Resolutoin 800x600 format x8r8g8b8....... refresh 75 Hz.
    Error D3DERR_INVALIDCALL
  • Seaweed
    #6139
    Hat amenyire kell ugy tudok most is menet kozben parancskokat osztogatni...ez eddig se volt gond meg OFP-ben sem...TrackIR-em meg van, de ArmA-ban szerintem inkabb erdekesseg mint hasznalhato...ha lennepl 60-100FPS akkor talan de 30 korul inkabb hatrany! Igy nem is hasznalom...
  • repvez
    #6138
    Ezt tudom csak az életszerüséget növeli és nem kell levenni a kezet az irányitásrol menet közbe is tudsz parancsot osztani vagy ha tüz alatt vagy.TrackIR-el még gyilkosabb páros
  • Seaweed
    #6137
    Eszembe se jutott...ofp ota vilamgyorsan tudom iranyitani....ha sokat tolja valaki szvsz siman vagja zsigerbol a billkombokat.
  • repvez
    #6136
    Probálta már valaki hanggal utasitgatni az AI-t?Csak azért kérdem mert most probálgaton a Falconba és elég feelinges.Itt is hasznos lehet gondoltam megemlitem.
    Ha valakit érdekel akkor ezeken a linkeken lévö progik kellenek hozzá:
    VAC185
    SpeechSDK5.1 a 68mb -os exe.

    A VAC-ba ha minden igaz alapbol van egy Flashpointos profile az átlehetne arma-hoz modositani.
  • tpM
    #6135
    Hát a hangok baromijók benne és csak a géppuskához van tracer viszont multizni ugy lehetne ,ha mindenki ilyet használna mer eltérőek a fegyvertulajdonságok pl.: MP5nél van burst mód stb...
  • kassaidezso
    #6134
    na köszi! Ezt meg fogom nézni. Az "& sound" az érdekes lesz benne.
  • Fenrir
    #6133
    290 :D

    Ha hazaérek összeszámolom :P
  • HardcoresHUN
    #6132
    aztnemondd neked is ilyened van. mennyibe fájt?