35048
  • neuro
    #6211
    főleg mert minden vágyam egy MILCH+ACU kombó
  • neuro
    #6210
    amióta airsoftozok kiokosítottam magam amerikai egyenruhákból és felszerelésekből, így már egy "pillanat" alatt megtudom mondani, hogy "mi van a képen"
  • Seaweed
    #6209
    Hat akkor te sokkal jobb megfigyelo kepessegu vagy mint en a jelek szerint
  • Icebird
    #6208
    Legjobb lenne egy teljes csere, ha nem megy akkor a cerka helyett szerezz be valami izmosabb procit mert ez még ofphez is kevés. De akkor is még elég sovány lenne armához.
  • neuro
    #6207
    ja, rögtön feltűnt, de a videóban a régi típusú sisak alapján lehet legkönyebben beazonosítani őket, meg a végén jól látszik a BDU és felvarró is a vállán
  • trogerzsiger
    #6206
    értem, akkor inkább tuningoljam a gépem?
  • Kaszi46
    #6205
    lazán fölmehetsz, de minél többen vannak rajta, és minél jobban le vannak rombolva a object-ek, annál jobban jobban fogg szaggatni
  • trogerzsiger
    #6204
    mhhhh asszem máér énse
  • Seaweed
    #6203
    hogy mivan?! nem ertem mit akarsz kerdezni!
  • trogerzsiger
    #6202
    és a lazán kehetek majd fel a 60 férőhelyes serverekre? ugyse fog szaggatni?
  • Seaweed
    #6201
    Docogve el.
  • trogerzsiger
    #6200
    Sziasztok!

    egy 2.20 ghz celeronnal és 768 mb ddr rammal+ ati 9800se videjókártyával elmegy a játék?
  • Seaweed
    #6199
    Neked ez elsore lejott?! mert en vagy 6-7 ujrenezes utan vettem eszre hogy tenyleg nem ACU-ban voltak....
  • Kaszi46
    #6198
    Én is chillmastás mission-ökre szavazok, de nem ctf-re. Capture and hold, az összes nagyon jó!
  • bucsher
    #6197
    respect! :)
  • tpM
    #6196
    Clihhmasta-s pályák nem a legjobbak mer tele vannak spacetechnos pittyegéssel...
  • HardcoresHUN
    #6195
    főleg chillmasta-s pályákat tegyetek fel. van egy nagyon állat Basra-s CTF-em. annál jobbat nemjátszottam még
  • pedro870
    #6194
    elvileg van felajánlás + 1 gigára csak meg kéne találni az illetőt
  • Szekig
    #6193
    Hat lehet elbirna meg nemi RAM-ot... :)
  • pedro870
    #6192
    ja és tök jó lenne, hogy akik multiztak bárhol és gyűjtöttek cache-be jó pályákat, ezeket össze kéne gyűjteni és feltölteni a szerverre.
  • pedro870
    #6191
    X2re váltottunk és bizakodunk. Kérdés, hogy az ofpn egyáltalán lesz-e aktivitás.
  • MrTressy
    #6190
    Ha tényleg menni fog akkor nagcot lelövöm.Csak akkor fog menni ha valami gond lesz az arma.huval.Amolyan bákápp szerverként :)
  • MrTressy
    #6189
    És az birni fog 3 portot egyszerre?
  • neuro
    #6188
    A végén ott van két iraki, akik elég amatőr módon lövöldöznek ki az ablakon AK-val. Onnan lehet őket felismerni (és úgy általában az iraki katonákat), hogy a régi amerikai sivatagi BDU-t és PASGT sisakot hordanak, ellentétben a US ARMY-val, akik ACU-t és MILCH-et (lásd fotó lentebb).

    A videó elején pedig ott a szöveg, hogy a 3rd Stryker Brig/2nd Inf. Div mellett a 6th Iraqi Army Div is részt vett a csatában.

    Egyébként amit a "hiradókban" mondanak sosem szabad készpénznek venni, főleg nem ilyen témában... :)

  • Bucser
    #6187
    Az egyneruha az nem a felvarró. Az országjelzés a felvarrón található.
  • koschwarz
    #6186
    hát lehet hogy a saját szememnek sem kell hinnem, de én amerikai egyenruhában ak-val lövöldöző fehér embereket láttam lövöldözni tegnap a hiradóban
  • kassaidezso
    #6185
    Bocs, nézd meg jobban a felvarrót és láthatod hogy nem amerikaiak. Amúgy az iraki biztonsági erők használnak tudtommal szovjet fegyvereket.
  • HardcoresHUN
    #6184
    én ma este ottleszek. úgytudom tempi is, mint ügyeletes veterán
  • Boconadi
    #6183
    MUhahaha (m107) Amúgy kicsit durva külömbség van az m107-es töltény és az AK47-es töltény között :D.

    Na jó én nem offolok tovább ;)
  • VeteransKUKaC
    #6182
    Ohh de király :D

    Nah de akkor melyik serverre menjen a nép?

    Akkor ma 19:30-tól fent leszek gyertek it is tpM Sea Raptor,bucser, Hardcore, stb.....

    Azt hogy melyeik serveren leszek még nem tudom ha meg érkezik a pontos cím estére akkor az új Arma serveren :D

    Ha nem akkor egyértelmü hogy a régin :D

    Remélem hogy Jó sokan leszünk, szóval mindenki próbáljon jönni!!!!
  • Icebird
    #6181
    Ha minden jól megy este Scene szerver:
    -ArmA 1.02 szerver
    -ArmA demo szerver
    -OFP szerver
  • Szekig
    #6180
    Nekem ilyen fegyver kell a CTF-hez az armaba.... :)
    Beretta
  • bucsher
    #6179
    Jó ez az arma, mert se szerver, se player, se játék, viszont az ehhez fejlesztett gépen faszán fut a TDU :DDD
  • neuro
    #6178
    az igaz, hogy amerikaiak kameráztak és az is hogy a többség tényleg amerikai volt, de az AK-val irakiak lőttek - de nem kell elihinni ha nem akarod

  • koschwarz
    #6177


    pont az volt a hír lényege, hogy az amcsi katonák harc közben kameráztak (egy házból lövöldöztek egy mássik házra). de nem muszáj elhinni.
  • neuro
    #6176
    azok nem amerikaiak, hanem irakiak voltak
  • koschwarz
    #6175
    tegnap a hiradóban is mutogattak amcsik által felvett harcokat. ott többek között ak-val lőttek az amcsi katonák. de elég érdekes módon, mert nem is csípőből, és nem is célozva, olyan mellmagasságban tartották és úgy adtak le rövid sorozatokat.



    más: nektek is van olyan hogy nem tölt be bizonyos textúrákat?
  • Seaweed
    #6174
    A haborunak is van egy ilyen hatasa....
  • Bucser
    #6173
    A flém az jo mert nem hagyja kihulni az emberi kapcsolatokat:D
  • tpM
    #6172
    Nah ne flémeljetek már megin'