35048
  • tpM
    #6251
    Ugye mennyivel nagyobb egyesek elhalálozási aránya ,ha nincs TPS nézet? :D
  • pedro870
    #6250
    Felpakoltam kb 83 coop küldetést az armaholicról. Simán előfordulhat, hogy a fele nem működik.
  • VeteransKUKaC
    #6249
    ICEBIRD ts szerver újból üzemel vagy azt még nem csináltátk meg vagy az nem is lesz csak, mert tegnap Hardcore-al hallotuk egymást meg tudtunk beszélni a belső voip-n de a többiek nem hallotak minket és mi se hallotuk őket :(, ezt ts-el hidaltuk át de mióta ugy e leált az ofp.hu nincs ts server.
  • VeteransKUKaC
    #6248
    SEAWEED, a következő alakalomnál szeretnélek a célkereszt közepén látni így húzd majd fel hátsódat plz :D:D, 1-2 balfék ne rontsa már el a kedvedet egyébként a serveren nem is voltak mások, mint mi ( én, tpM, Hardcore, neuro), minket meg nagyából ismertsz mi nem szólunk be úgy se, szóval nincs itt semmi probléma, ha jönne ez a 2-3 balfék akkor majd megoldjuk de addig nem csinálsz segget a szádból, mert nem mész oda ahol ők is jelenvannak.
  • Seaweed
    #6247
    "Egyébként van még basc szerver is. Vagy lesz."

    Nah akkor csak jol remlet hogy mintha egy masikat is emlitett volna valaki mar...
  • pedro870
    #6246
    nemkívánatos személy :) ok, tégy ahogy jónak látod, ha 1 ember bemondása szted ennyire jelentős. Egyébként van még basc szerver is. Vagy lesz.
  • MrTressy
    #6245
    arma.hu jóval alkalmasabb arma futtatásra mint a nagc...
  • Seaweed
    #6244
    Nem tudom hogy jotment e, de az igen hogy a ti/te bekkedhez tartozik....de hagyjuk nem igazan tartom ezt az egeszet vitatemanak. Kar az energiat fecserelni az egeszre. Oromkodjunk hogy van szerveretek mert mint irta MrTressy o ezutan a sajatjat lelovi ergo marad 1 (?) arma szerver magyar vonalon...aminek lehet orulni!(?)
  • Seaweed
    #6243
    Nincs semmi bajom. Nem vagyok megsertodve vagy valami ilyen, enyire nem erdekel az egesz...egyszeruen en nem szoktam segget csinalni az arcombol*. Ment a nagyivu vetites, amire en beragtam es jol beugattam. Aztan jol meg is lett mondva nekem hogy nemkivanataos szemely leszek a szervereteken. Erre en megnyugtattam hogy ne feljen nem is fogok arra jarni*.
  • Icebird
    #6242
    ha minden jött-ment szavára hallgatsz, meg utasítgat akkor meg is érdemled!:D
  • pedro870
    #6241
    Jó hát én nem erősködöm...csak nem értem, az egészet, meg hogy neked vki megmondta, hogy ne menjél a szerverre. Ezek az arcok pl engem is anyáznak ha olyan kedvük van, nyugodj meg :). Legutóbb 2 napja.
  • Seaweed
    #6240
    Nem rinyalok...megkerdeztek, elovezettem hogy mi a helyzet. (Gondolom feltunt neki hogy nem voltam ott, ezert megkerdezte, en meg elmondtam....akkor rinyalnek ha ezen lovagolnek hogy most emiatt nem megyek oda es jajj en szegeny most mi legyen...de nem ez tortent meg mielott valamelyik nagyokos meg ezt is lefesti!)
  • pedro870
    #6239
    mégis ki mondta? és mégis miéééé rinyálsz ahelyett hogy játszanál? :)
  • Seaweed
    #6238
    Megmondtak frankon a nagyok hogy ne is menjek oda....hat en meg nem szoktam segget csinalni az arcombol egyesekkel ellentetben...
  • HardcoresHUN
    #6237
    most már nemlátni a szervert.
  • HardcoresHUN
    #6236
    jaja jóvolt. basszus az hülye BPMhogy sarokba szorított:D:D nemvolt semmi. Nah meg az a hülye elbújós szemét AI. jól ledarált mindkettőnket.
  • VeteransKUKaC
    #6235
    Akkor nem is tudsz fellépni? :( Vagy csak ilyen szóbeli tiltás van vagy mi ez egyáltalán? :S :S
  • VeteransKUKaC
    #6234
    Ez a mai jó volt HardCore-al majd megcsináltuk a coop pályát:)!

    tpM és a többiek hova tüntek?
  • VeteransKUKaC
    #6233
    Én nem tapasztaltam ilyesmit.
  • Seaweed
    #6232
    Nekem nagy-ritkan megakad, de nagyon kis idore, max fel-egymasodperc volt es nem ment a jatek rovasara.
  • tpM
    #6231
    Nekem néha kb 2sec-en keresztül 10FPS
  • neuro
    #6230
    másnak is csinálja azt multiban hogy elkezd laggolni kb 15 másodpercig, de olyan szinten, mintha 1 fps-el menne a játék?
  • VeteransKUKaC
    #6229
    Nekem tökéletesen megy az 1.02-s!!!!
  • tpM
    #6228
    Nah csatlakoznék ,de ezt irja : Bad version, server rejected connection
  • VeteransKUKaC
    #6227
    Jaja gyere az új-ra! :D
  • Boconadi
    #6226
    mikor lesz www.arma.hu ?
  • tpM
    #6225
    Jah! Inkább avassuk fel a zervert! Seaweed, gyere teis
  • debHUKK
    #6224
    Megkérnék mindenkit, hogy ne kezdjen flame-et! (megint)
  • tpM
    #6223
    ArmAhun a Veteran 1.02-n
  • Seaweed
    #6222
    Jah hozzatennem hogy elvlieg en ki vagyok tiltva ugye az arma.hu-rol mert ugye en nem vagyok ott szivesen latott vendeg, mert nem altallottam kinyitni a pofam!
  • Seaweed
    #6221
    Nah ok...akkro hol is akartok jatszani???!
    Valaki dontse el!!!!!
  • Icebird
    #6220
    ArmAhu online!

    szerver cim: arma.hu, password: armahu
    -Veteran 1.02, port: 2320
    -Cadet Demo 1.03.5116, port: 2302

    A demo nálam nem látszik, valaki megnézné akinek az van fent?
  • HardcoresHUN
    #6219
    jólenne tudni
  • Seaweed
    #6218
    Nah mos takkor talajatok ki hol akartok jatszani...ne vacakoljatok mar!!! Miert nem jo az amin eddig jatszottunk?! Megy maregyaltalan az ofp.hu-sok szervere?!
  • neuro
    #6217
    OFF2: CA M15A4 Carbine + 2 springes pisztoly + DPM és US BDU Woodland cucc + PASGT és Protec sisak + ESS Tactical Thermal Goggles - de nézz át az airsoftos topikba ott van a gyülekező :)
  • HardcoresHUN
    #6216
    írjátok be ide az armahu szerver címét! PLS
  • Seaweed
    #6215
    Airsoft topic
  • HardcoresHUN
    #6214
    OFF: airsoft? az nagyon is jó. énis nyomom. angol DPM ruhám van, és CA MP5A4-em neked?
  • Seaweed
    #6213
    Nah lesz ma este valami?! mikoris?! fel nyolc vagymar hetorakor?! hanyan leszunk?! Remelem mindimum 4-5-en mert kurvara unom mar az AI-t lodozni...meg amugy is kis genya mert mindent meglat
  • koschwarz
    #6212