35048
  • VeteransKUKaC
    #6291
    1. erre gondoltam én is hogy egy oaln fegyó amivel csak fekve lehet lőni, mert nem közelharcra van stb... .

    2. sry csak tippeltem a távcsőre, de akkor is a belső nézetben aránytalan a távcső mérete, külcső képen jól néz ki de belülről ... :S.
  • tpM
    #6290
    A 1. kép egy rombolópuska. Ne akarj vele térden lőni igazából arra használják ,h 1km-ről átlőnek vele egy teherautót téglafalat stb... (ArmAban már tutinem :\ )
    2. képen egy PSO-1 optika van az AK-n.
  • VeteransKUKaC
    #6289



    Evvel a 2 fegyverrel nem vagyok kibékülve, a képek alapján nem tetszik.
    1. kép--> Hogy fogja már azt a mordájt, 2 ekkora mordályal hogy lehet majd akár gugolva is pontosan lőni, remélem erre azért figyelnek majd.
    Illetve a távcső is akkora mint az embernek a karja illetve belelóg az ember pofájába.

    2. kép--> Szintén a tácsővel nem vagyok kibékülve, minek egy AK-ra egy Zastva távcső ( drgunovon van iylen aszem) és itt is améretekk nem tetszenke akkor a távcső mint maga a fegyver.
    Szerintem egy kiseebb távsővel sokkal jobb lenne, de legalább az arányokat jobban belőhetnék.

    A többi fegyver az nem rossz.

    u.i: Ez az én véleményem ::), remélem nem csak én látom ezt így.
  • pedro870
    #6288
    keletiek megnyugodhatnak :)

  • tpM
    #6287
    Lefogadom ,h az M16A4-nek a gránátvetőhöz nincs irányzék.
  • VeteransKUKaC
    #6286
    Megint fel tenném a kérdést, hogy ki érne megint rá egy armára:D, így este felé?
  • pedro870
    #6285
    új fegyverek a köv patchben/angol megjelenésben





  • VeteransKUKaC
    #6284
    Hát... Szerintem nem rossz hogy lesz benne motor, nem feltételn arra kell gondolni, hogy ez most nem anniyra katonás, de ha van civil urál, akkor miért ne lehetne motorbicikli, mint civil jármű :).

  • Seaweed
    #6283
  • Sanyix
    #6282
    Aztán jön az anyázás, meg fosozás mint az ofp-nél ha úgy fog mozogni a motor :DD
    "b***meg felborult megint ez a fos" és a többi :D
  • tpM
    #6281
    Hát itt jön megin az a gond ,h mér' nem rakták bele a járműről lövést ami a VBS1-ben is volt már...
  • pedro870
    #6280
    coopba jó. odalopakodni és felrobbantani :)
  • Neoncsoves
    #6279
    megvárom inglist
  • Seaweed
    #6278
    ..es a hatululo meg lojjon is akkor mar :D Kesz cirkuszi eloadas lenne....keznelkul, felallva, egykerek, elso kerek, kozben celfelderites
  • Kaszi46
    #6277
    háde hude nagyon nagy motoros leszek benne!!!! remélem 2en is lehet rajta ülni
  • Seaweed
    #6276
    ..ok ez a Su-32/34...de minek?! nem lehet semmit kezdeni merevszarnyuakkal benne....jo Camellal lehet..de az meg fun max....
  • pedro870
    #6275
    az 505ös megjelenést követő patch addonjai:



  • pedro870
    #6274
    érdekes:

    There will also be multiple new features and tweaks on existing content so that the game is given a full overhaul before release. One notable new feature is different armour values for tanks. Real life weak spots on tanks will be brought into the new armour system. For instance, a shell or rocket into the join between the turret and chassis on a T72 will hit the ammo store causing the tank to burst into flames. On both M1A1 and T72 tanks, the rear of the tank will be more vulnerable among other specific hit zones.

    cikk
  • VeteransKUKaC
    #6273
    8500 ft + futárdíj ami 2000 ft tehát ha egyedül rendeled meg akkor 10500 Ft, de ha már 2-en rendelrtek akkor csk 9500 :), mert a futár díj egy idejig állandó marad ( pád dvd-ig ). Ha meg akarod venni akkor: NETES bolt!!! Ide katt!!!
    Ha szeretnéd meg venni akkor amondó vagyok, hogy már várd meg az angol verziót, de ha nem bírod ki, akkor ott a link 2 nap alatt kihozzák Besztercebányából hozza a futár :)

    Letölteni torrentről lehet vagy itt a fórumon írtak egy oldalt ha türelmesen végig nézed a forumot akkor megtalálod azt a hozzászólást amiben benne vannak a linkek.

    Egyet tudni kell a nem eredetiről, hogy nemminden cd-kulcsra meygrá a patch, vagy ha rá is megye akkor lehet hogy előjönnek oylan hülyeségek hogy marhára hord a stukker, ez egy írásvédelem, fade-nek hívják ha jól tudom. Aszem Keszi46-nak van egy olyan kulcsa amivel fel megy a legújap patch normálisan, de szerintem ez sem lesz hosszú életű, mivel nem sokár jön a következő patch :).
  • tpM
    #6272
  • Neoncsoves
    #6271
    srácok, torrenten kivul le lehet vhonnan huzni? nagyon knée.. .vagy mennyibe kerül?
  • VeteransKUKaC
    #6270
    A mai gama nem volt rossz! Kéne még egy iylet csinálni. de a voice nagyon kéne. Illetve játszhatnánk Ctf-et is vagy SC-t.
  • Jetmanic
    #6269
    Tudna valaki rendes, működő CZ kulcsot adni ?
    A REDP-0R22S-15CR9-95TWT-L57KT nem ér semmit a patchelésnél, csak a telepítéshez jó.
    Köszike :)
  • repvez
    #6268
    tudja valaki hogy mi lehet a gond olyankor hogy hiába csináltam ugy ahogy tpM irta nálam akkor is csak a régi hangok vannak .Megnéztem a mappák tartalmát de az eredeti weapons mappába van 2 sounds mappa is van egy a Data mappán kivül és egy belül.De a modos Weapons mappában A Data mappában még van egy predator mappa, amin belül van még a sounds ez az eredetinél nincs Ez nem lehet baja neki lehet hogy a predator mappán kivül kéne a sounds másolni.
  • VeteransKUKaC
    #6267
    Akkor ma 20:00 kor megint armazhatnank egyet :D!!!!
    tpM ne késs :D Hardcore és a többiek is jöjjenek :D!!!

    Server címe: arma.hu port: 2320 Jelszó: armahu
  • HungaroJET
    #6266
    Angol változat csak :( február 16. körül várható
  • csoola
    #6265
    egy alma kérdés: kijött már a rendes angol release?
  • tpM
    #6264
    20.00körül...
  • VeteransKUKaC
    #6263
    Kérem jelentkezzenek az emberek, hogy mikor tól érnének rá egy ARMA-ra!
    tpM te biztos ismersz jó CTF és SC pályákat, amik nem túl nagyok, azokat fel kéne rakni a serverre :)!!!
  • VeteransKUKaC
    #6262
    Hiper fegyó ide vagy oda a vietnámiakkal se tudtak mit kezdeni az amerikaika pedig hiper-szuper fegyvereik voltak.

    Ha nem látom az illetőt akkor nem tudok mire lőni :)!!!!

    De egyébként a másik dolog jobban zavar, a zoom-os dolog :)!!!
  • debHUKK
    #6261
    előbb-utóbb úgyis fel mész az arma.hu-ra, mert úgyse birod ki
  • tpM
    #6260
    Jajj szegény BLUFOR mien szar a ruhája füves terepre ,de viszont ott vannak azok a hyperfegyverek tessék használni :P ;D
  • tpM
    #6259
    Csinálsz egy mappát az ArmA gyökérkönyvtárban pl @Sound névvel és ebbe egy AddOns mappát. Az eredeti ArmA/Addons-ból a weapon.pbo-t kicsomagolod cpbo-val (ami asszem mellékelve van) és a keletkezett weapons mappát berakod a @Sound/Addons-ba majd a Mod-ban lévő weapon mappát berakod ugyanide, felülírod és utána bepbo-zod (jobbklikk CreatePBO). utána csinálsz hozzá egy ikont -mod=@Sound paraméterrel a végén pl.:
    D:\Games\ArmA\ARMA.EXE -nosplash -benchmark -mod=@Sound
  • VeteransKUKaC
    #6258
    Pedig mekkora király lett volna a tarkabarka egygyenruha ami a sivataginál jobban bele illene a tályba, mert tényleg sokkal jobban rikít az amerikai az erdős bozótos részen, mint az SLA. :)
  • pedro870
    #6257
    én ma szívesen csatlakozom
  • VeteransKUKaC
    #6256
    Ma hányan érnének rá egy Armara??? Fejlesztenem kéne a veterán modos skillemet, mert én még csak amatör modban tudok játszani :D, bezzeg ez a tpM :P, őt akarom utolértni ő a mesterem mentorom, ohh taníts tpM :D!!!
  • kassaidezso
    #6255
    Szia! Légyszi segíts! Nem értem pontosan hogy hogyan is kell ezt összehozni. Még vannak gondjaim az angollal, most tanulom és ezért nem értek mindent. Írd le légyszi hogyan kell összehozni! Köszi.
  • pedro870
    #6254
    "Ehhez egy kérdés, ellehet e úgy cserélni a ruhát, hogy az ne mod ként jelentkezzen, illetve ez megjelenik-e multiban :)???"

    szerencsére nem :)
  • VeteransKUKaC
    #6253
    sry a gépelési hibákért!
  • VeteransKUKaC
    #6252
    Sosem hasznaétam tps-t, csak a külső cél keresztet, de az sem volt :), ami nem baj bár én hagytam volna valami körülbelöli cél keresztet amivel nem lehet pontosan lőni de kb-re igen pl ha közel van, vagy pl snipernél kb beloni hogy már oda tudjak zoomolni ,ne kelljen zoomal még nagyokat mozogatnom, egy csomó szor ez volt, hogy már zoomoltam de alapból nem oda zoomoltam, így zoomal kellet mozgatnomés mire oda mozgattam lelőttek, de egyébként markára rikít a sivatagi ruha mindig hardcoret vettem észte a bokorban és nem a SLA-t.
    Egyébként eddig is sokszor haltam:), eés 1,2-es volta K/D szal szerintem egy kezdőtöl nem rossz :D, én nem játszottam neten OFP-vel, ergo veterán modban is most játszottam elösször :).

    Ehhez egy kérdés, ellehet e úgy cserélni a ruhát, hogy az ne mod ként jelentkezzen, illetve ez megjelenik-e multiban :)???