35048
  • Bucser
    #6451
    Bagoly mondja verébnek hisz folyamatosan offolsz..
  • kassaidezso
    #6450
    Aha. Értem.

    ( ha valaki még nem látta volna: tank )
  • tpM
    #6449
    Lejjebb irtam ,h jelen eszközökkel max fegyvert tudsz konvertálni (ha tudsz :) ) A bulldozer meg egy viewer progi volt O2-hez (OFP modeller) ,de itt ahogy elnéztem terepet lehet vele igazítgatni ,de pl:-buldozer paraméterrel inditva No cfg Worlds, Shader cache file errort ír.
  • kassaidezso
    #6448
    Nézegettem az OFP-hez toolokat meg mindenféle szoftvereket. Nem tudjátok, van e működőképes progi az armához, amivel lehet szigetet készíteni? Amúgy a billentyűzet beállításánál be lehet állítani egy bulldozert is. Az mi?
  • kassaidezso
    #6447
    Van bizony! És sárga! (mellesleg kinek lent, kinek fent..)

    (Ha valaki megsértődne akkor csak annyit hogy vicc ez az egész. Aki komolyan veszi azt meg tudom sajnálni. puszit nem tudok a fejére adni, azt még nem találták ki onlájn.)
  • tpM
    #6446
    Nincs :D
  • norbre
    #6445
    nincs itt egy moderátor hogy rendet rakjon?...
  • fkubi
    #6444
    Amikor azt hinned, hogy innen mar nincs lejjebb, ra kell jonnod, hogy megis van :)
  • kassaidezso
    #6443
    anyuci fogja még a kukidat pisilés közben?
  • VeteransKUKaC
    #6442
    Kis kiegészítés a Demoval tesztelték ("Our test with a 1,6 Ghz PC on ArmA demo ( Patch Build 5116)")!
  • VeteransKUKaC
    #6441
    Az www.armedassault.info oldalon megjelent egy igen hasznos kis teszt ( azok számára akiknak viszonylag nincs olyan korszerű gépe).

    ARMA 1,6 GHz-es régi gépen :)

    Jó olvasgatást!!!
  • koschwarz
    #6440
  • VeteransKUKaC
    #6439
    Ma megint egy játék?? A tegnapi utolsó mission-el kéne kezdeni az nem volt rossz, de most remélhetőleg nem kell majd kocsikázás közben a tájat nézni.

    u.i.: ARMA VOLÁN Rt. :D!!!!
  • bucsher
    #6438
    Úgy érted, hogy árnyékok? ;))
  • Yula
    #6437
    Ice, hallottál olyanról, hogy ha max.-ra van állítva az árnyék a játékban, akkor fekete foltok jelennek meg mindenhol?
    Normálon ezt nem csinálja...

    köcce!
  • bucsher
    #6436
    Grétsi tanár úr forog a sírjában, pedig a fószer még nem is halt meg :)))
  • fkubi
    #6435
    Sokkal jobb ez a topic, mint az ures OFP-s tarsa :)
  • norbre
    #6434
    jav:*hanem
  • norbre
    #6433
    de ez nem a Grétsi topik szerintem ha nem ARMA topik, ahol a hozzászólásoknak nagyjából az ARMA-ról kéne szólni..
    ha valaki nem tud helyesen írni az őt minősíti de attól még lehet értelmes hozzászólása, ha valaki meg csak hibázik akkor meg úgyis mind1.. nem ilyenekkel kéne foglalkozni.. szerény véleményem szerint, de részemről ennyi erről a témáról mert ÉN nem akarom szét offolni ..
  • bucsher
    #6432
    Vagy olyan szabályt, hogy aki a tájat nem képes leírni, az ne írhasson ide? :)
  • norbre
    #6431
    nem lehetne olyan szabályt hozni hogy akik itt és nem privátban élik ki átmeneti idegbajaikat másokon, piti dolgok miatt (pl helyesírás..), azok büntetőpontban részesüljenek? má olyan fárasztó hogy oldalakon keresztül apró faszs*gok miatt vitatkoztok ahelyett hogy a topik rendes témájához szólnátok hozzá.. intézzétek privátban
  • Raptor 2
    #6430
    Értem...
  • Bucser
    #6429
    Megkésve bár, de törve nem:D
  • Raptor 2
    #6428
    Most mivan, hisz igazam van!
  • Bucser
    #6427
    Húúú félek....
  • Icebird
    #6426
  • Bucser
    #6425
    Te meg nyugodtan vízzel teli vödörbe teheted a fejedet, hogy lehiggadj kicsit.
  • Raptor 2
    #6424
    Te meg először tanulj meg elolvasni, majd értelmezni egy mondatot. Utána te is leugathatsz bárkit.
  • Fürtös
    #6423
    P3-powa!
  • VeteransKUKaC
    #6422
    Hát igen akadnak hibák a helyes irásomban is :D!!!!
  • pedro870
    #6421
    Táj.
  • SzaSzaWEL
    #6420
    Tényleg zsír volt ma a gáma! Holnap folytatjuk :)

    Kukac: ketoezeotszá amit Icának fizetnie kell, de kiegyezek p3-on egy üveg jégerrel is ;)
  • VeteransKUKaC
    #6419
    Király volt a mai játék, ez az utolsó mission nem volt rossz. 6 kilóméter rulez :D Katonai taxi szolgálat, de nem baj legalább gyönyörködtünk a tályban.

    SzaSza mennyit is mutatott a taxióra mennyit kell ICEBIRD-nek fizetni :D??!!!
  • VeteransKUKaC
    #6418
    Lesz ma játék??!!
  • joebacsi
    #6417
  • debHUKK
    #6416
    Mélyen tisztelt és nagyrabecsült embertársaim pszichikai nyomásának engedve, megkövetem a fórum tagjait és kassaidezso urat, neveletlen magatartásom és a fórum rendjének megzavarása miatt.
    Nem ígérem, hogy nem fogok ilyet megint elkövetni, de megpróbálom a "jobbik" énemet elővenni és rendesen viselkedni. (Kivéve ha részegen jövök fel, de arról meg joebacsi tehet :) )
  • pedro870
    #6415
    :(
  • debHUKK
    #6414
    hüje
  • bucsher
    #6413
    figy
  • norbre
    #6412
    éétem.. köszi.. :)