35048
  • MrTressy
    #6491
    Inkább valami armás hátérkép kéne a fehér helyek kitöltésére
  • Seaweed
    #6490
    en csöcsöket akarok ra!
  • Bucser
    #6489
    Ez már sokkal szebb
  • bucsher
    #6488
    És egy pár

    Százszorszép? :)
  • joebacsi
    #6487
    így még a háttértől se ütne el :)
  • Bucser
    #6486
    szerintem nem kellene.
  • Kaszi46
    #6485
    Olyan üresnek találom a banner 2 szélét mindíg, nem kellene rá egy kis,

    vér?:D (vagy sok sok vér:))
  • Boconadi
    #6484
    Most csak nekem nem jön be a http://www.arma.hu, vagy nincs is. :S
  • kassaidezso
    #6483
    Ez mindent megmagyaráz! Ez így még jobb is! Szuper!
  • HardcoresHUN
    #6482
    gyertek szerverre
  • VeteransKUKaC
    #6481
    Én jelentkezem :), nem volt!
  • HardcoresHUN
    #6480
    Ma este hent 20:00-tól. Mindenki jelentkezzen nálam, hogy ingyen lelőhessem. tegnap az over there 2-est megcsináltátok?
  • tpM
    #6479
    Jah asszem az adott körön belül egy random helyre teszi.
  • pedro870
    #6478
    Ott kezdődik a gondod, hogy ez nem igaz (szvsz):

    "Az arma editorban ha beszúrok egy waypontot, akkor a placement radius-al tudom megmondani azt hogy mennyire kelljen közel mennem a megadott ponthoz ahhoz, hogy aktiválódjon. Vagyis a placement radius egy sugárt határoz meg a pont körül, ami arra jó, hogy ne kelljen a megadott pont fölött háromszor átszaladni ahhoz, hogy teljesüljön a waypontba foglaltatott."

    A placement radius azt jelenti szerintem, hogy milyen körön belül helyezze le az aktuális elemet (egység, waypoint, akármi). Tehát ha nem akarod, hogy vmi mindig ugyanoda essen, ugyanott kezdjen, akkor csinálsz neki egy ilyet. Máshoz nincs köze. Vagy rosszul emlékszem.
  • tpM
    #6477
    Nem a lelövéssel voltak ott gondok (max az ,h nem hallod az ellenség lövését ;) ). Volt olyan ,hogy nem töltötte be a game a texturákat a PK full fekete volt stb... és 2FPSel ment mindez percekig.
  • Sanyix
    #6476
    miko
  • fkubi
    #6475
    En is be akarom linkelni!
  • VeteransKUKaC
    #6474


    Bárcsak ilyen lenne a BLUEFOR alapból az armaban :)
  • VeteransKUKaC
    #6473
    Bugos bugos de még mindig játszol vele :D.
    Attól függetlenül hogy bugos, jól érzed magad, mikor játszol vele vagy nem?? :) :)
  • Icebird
    #6472
    régi jó öreg Cold War Crisis kinézet:)

  • Kvázi
    #6471
    10+Szasza megy a majré.
  • joebacsi
    #6470
    hányan voltatok?
  • kassaidezso
    #6469
    Az arma editorban ha beszúrok egy waypontot, akkor a placement radius-al tudom megmondani azt hogy mennyire kelljen közel mennem a megadott ponthoz ahhoz, hogy aktiválódjon. Vagyis a placement radius egy sugárt határoz meg a pont körül, ami arra jó, hogy ne kelljen a megadott pont fölött háromszor átszaladni ahhoz, hogy teljesüljön a waypontba foglaltatott. De! Hiába állítok be 300-at waypontnak, ugyanúgy oda kell mennem 20 m-re ahhoz hogy aktiválódjon. Kitöröltem, beraktam egy újat, beállítottam 50-re a radiust, és működött. Raktam még egyet, megint nem működik, oda kell menni 10 m-re! Beállítok 300-at, most működik! Arrébb teszem 20 m-t, és máris nem működik.

    Szóval furcsa anomáliát mutat ez a placement radius! Vagy csak én vagyok hozzá süket.

    Tapasztalatok?
  • fkubi
    #6468
    Csak nem lelottek?

    Amugy a sabot mozgasi energiajarol tudsz mar mondani valamit?
  • tpM
    #6467
    Émmeg ennyire bugosnak még nem láttam az ArmA-t...
  • VeteransKUKaC
    #6466
    Ma is játék is jó volt:)! Ennyi embert egyszerre eddig még nem láttam a magyar serven, új rekord:)!!!
  • VeteransKUKaC
    #6465
    1-2 kérdésre igen csak ködösített, minden esetre az első kérdésre a válasz igen csak tettszett, remélem be is váltják :).

    Lassan 20:00 :D!!!
  • tpM
    #6464
    Interview Marek Spanel-el(a patchekről)
  • joebacsi
    #6463
    nem is a komolyság, hanem az összetettség talán ami mérvadó...és igen bfben is teljesül az előítéletek ellenére :)
    a vérpistikék hosszabb távon ott is életképtelenek hál istennek :)

    nah de tényleg elég már részemről is az okoskodásból...inkább tolom az agyamba a számvitelt, mindenkinek jobb lesz :)
  • Bucser
    #6462
    Egyébként a topic hatalmas szerencséje, hogy az átlagéletkor szerintem messze 20 felett van.

    Míg BF-ben ezt nem tudom elmondani.. Egyszerűen a komolyabb játék komolyabb embereket vonz.
  • joebacsi
    #6461
    nem az ofp.hu hibája, nekünk is van egy bf.hu-nk, szépen, témákra bontott fórummal, cikkekkel...amit nem látogat kutya se :)
    egyszerűen az sg pörgős fórumának nincs konkurencia...ennyi :)
  • joebacsi
    #6460
    én még a hősidőkről beszélek nem a mostani atomstabil pozíciónkról, mikor már a hatalom minden szintjére beékelődtünk, ugye... :D

    a kámjuniti lájfhoz meg egyébként hozzátartozinak a súrlódások, amiknek egy része szintén ide vetül ki...de a flémek nagy része úgyis megoldódik (főleg ebben a kezdeti szakaszban), később a nagyobbaknál pedig érdemes egy ösznépi alkoholizációs talit tartani, ahol mindenki röhöghet egy jót a sörök mellett, hogy milyen gyökérségeken voltak képesek egymást tépni :D
  • norbre
    #6459
    énse akarok okoskodni szal..
  • Seaweed
    #6458
    ÁMMMMEN!
  • Kandurex
    #6457
    Kisköcsög klub amúgy is körbe van aknásítva :/ szal oda nem járunk
  • norbre
    #6456
    ..értem..
  • Bucser
    #6455
    ide meg nem jár Borg hála a jó égnek:D Isten tartsa meg jó szokását:D
  • joebacsi
    #6454
    hát érdekes a dolog, az arma totyik most ért el arra az evolúciós szintre, ahova a bfé úgy 5 éve...a kámjuniti lájf színterévé válik...szóval már nem csak szigorúan véve a játékról szól a dolog...és bizony ez pár embernek nem igazán tetszik, beleértve pár sg modit, de tenni nagyon nem lehet ellene, és így is van rendjén :)
    (bf totyikokba is 3 nagy borgháború kellett ahhoz, hogy a ződlogós végül belefáradjon a zellenállásba, amely még a nagy tisztogatások ellenére is töretlen volt :D)
  • Seaweed
    #6453
    szencsere nincs...vezesstek be a sajat hazatok tajan..oda ugyse jar a kutya se...
  • norbre
    #6452